drzak do auta Arkon

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar murder | stř kvě 20, 2009 11:51 am

Re: drzak do auta Arkon

Vypadá hezky, ale nechci ti kazit radost http://photo.uloziste.com/?fotka=a12378b2d9b2e9fa.jpg&d=d4247ca6a6d73e85&size=3 za 125,- Kč s DPH. Je malinkej vlastně jen záda iphone. Mám ho od ledna a absolutní spokojenost, sehnat se dá v jednom internetovém obchodě v pardubicích.
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar dodo_mt | stř kvě 20, 2009 12:07 pm

Re: drzak do auta Arkon

murder tento isty mam aj mozem povedat ze tiez v pohode... akurat mi odlepuje moj iMat z mojho iPhone...:)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

Uživatelský avatar murder | stř kvě 20, 2009 1:36 pm

Re: drzak do auta Arkon

dodo_mt: folie anii nic podobného nepoužívám, tak nemůžu posoudit, ale vzhledem k těsnosti iphone v držáku, uznávám, že to možné je.
juramac: nebylo hlavním úmyslem ti kazit radost, jen jsem chtěl upozornit na levnější variantu, je pravda, že husí krk taky nemusím a ani ho nepoužívám, mám vyvedený držák u rádia a na něm hozený tento klip na iphone.
Určitě jsou pevné krky lepší, ale nejsou až tak univerzální na upevnění na přední okno, jako husí krk. Měl jsem "banán" na WM zařízení a vycházel už hodně vysoko na předním okně. Nafoť detail banánu a možnosti nastavení, třeba to budou mít suprově vychytané.
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

Uživatelský avatar haasteren | stř kvě 20, 2009 2:23 pm

Re: drzak do auta Arkon

Pokud chce nekdo husi krk i s nabijeckou tak mam k mani za 150 Kc , nevyuzivam a vali se mi zde v sufleti. Rad nekomu poslu. Jelikoz pouzivam Gumove pozdro nechce se mi porad IP vytahovat ...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

Uživatelský avatar murder | stř kvě 20, 2009 8:41 pm

Re: drzak do auta Arkon

tak řešení držáku vypadá opravdu libově, bohužel bych ho ve svém autě stejně nemohl použít, 25cm husí krk natažený na maximum byl krátký, a nalepit na přístrojovku kolečko, vzhledem k výšce a členitosti skoro nemožné, takže jsem byl nucený udělat držák z pod rádia, jo a které auto je tak blbě řešené? Je to Fiat Doblo :lol: . Tak ať ti slouží k plné spokojenosti.
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

havran66 | čtv čer 25, 2009 12:28 pm

Re: drzak do auta Arkon

Jelikož jsem si pořídil navigaci, tak se koukám po nějakým držáku. Tohle se mi zatím líbí nejvíc. Na TomToma nemá cenu čekat, protože ten bude asi na okno a za uplně jiný peníze. Kdyby bylo víc možností uchycení, tak by to bylo něco jiného(HF). Jelikož mám auto sice veliký (MB VIANO) ale rovná plocha na palubovce žádná, tak se mi líbí ten úchyt na ventilaci. Asi telefonu nebude moc dobře dělat v zimě teplo a v létě studený vzduch ale nevidím jiné řešení. V nejhorším se ten průduch vypne.

Juramac: Nevíš prosím tě jestli se do toho dá dát i Touch? Že bych vzal ještě pro dceru ten do držáku nápojů. I když vzadu by už mohl být i s přísavkou na sklo. Děkuji.

No jdu se zkusit prokousat angličtinou a zjistit možnosti objednání.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

havran66 | stř črc 01, 2009 6:41 pm

Re: drzak do auta Arkon

Tak jsem dneska objednal dva, aby mě tolik nemrzela doprava. :) Koukal jsem i na nějaký evropský prodejce, ale bohužel neměli všechno.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

havran66 | pát črc 03, 2009 5:35 pm

Re: drzak do auta Arkon

Anebo si řekli, že s jedním kouskem se do Evropy tahat nebudou a počkali až budou aspoň tři. :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

havran66 | sob črc 04, 2009 9:05 pm

Re: drzak do auta Arkon

Já jsem asi slepej, ale nikde jsem nenašel, kde by se dalo mrknout, jak to s tou objednávkou vypadá.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

havran66 | sob črc 04, 2009 10:21 pm

Re: drzak do auta Arkon

Já jsem to objednal bez registrace. Číslo objednávky a ID transakce mi přišlo. Jsem zatím v klidu, protože jsem to objednával ve středu.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

havran66 | sob črc 11, 2009 6:08 am

Re: drzak do auta Arkon

Objednal jsem ve středu večer a přišly mi v úterý, tj. třetí praovní den. Ten na ventilaci taky není špatný. Není tak pevně přichycený, ale při jízdě se neklepe. Je to paráda, že telefon už nemusím lovit po podlaze :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 300
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:59 am

Uživatelský avatar dodulo | pon črc 13, 2009 5:55 pm

Re: drzak do auta Arkon

dodo_mt píše:murder tento isty mam aj mozem povedat ze tiez v pohode... akurat mi odlepuje moj iMat z mojho iPhone...:)

dodo


mas pravdu mam taky isty ako mas ty, drziak + autonabijacka :) 5,60 ? aj s dopravou cez ebay, plus som si ho trosku upravil :) vypilil som z neho trosku v mieste kde je GPS antena a nie je problem ani s GPS signalom :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé