iGPS360 - mám ho, ptejte se :-)

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Lukáš Petr | čtv srp 06, 2009 9:19 pm

iGPS360 - mám ho, ptejte se :-)

Minulý čtvrtek mi dorazil GPS modul iGPS360, a tak se s váma chci podělit o zkušenosti, aby jste při případné jeho koupi věděli do čeho jdete. Nakonec jeho funkčnost neni tak růžová jak jsem čekal, záleží hodně na tom, jestli budete mít štěstí. Nejlepší asi bude, když uvedu seznam funkčních a nefunkčních aplikací. Tak tady je:

1. Geocaching - funguje výborně
2. MotionXGPS - nefunguje, snažil jsem se najít proč, důvod asi bude bug v GPS serialu, někomu funguje, někomu ne. :(
3. Sygic - když jsem jel po silnici, tak to ukazovalo, že jedu vedle po poli (odchylka asi 20 metru). Nevim jestli je chyba v modulu nebo v Sygicu, ale každopádně jet podle toho se nedá. :(
4. Navigon - bohužel mi nejde :( (žádný GPS signál), zkoušel jsem ho instalovat mnoha způsoby, ale nerozchodil jsem ho. Vtip je v tom, že znamýmu se stejnou verzí Navigonu a stejným modulem funguje :lol:
5. iGO My way Europe - tak tahle navigace mi udělala opravdu radost, funguje :D :D . Takže dokud nevyjde nová verze GPS serial, dá se používat iGO.

Jinak co se týče citlivosti GPS chipu - jsem spokojenej. Modul najde satelity, i když jsem v chatě (s dřevěnou střechou). Když ale zapojíte modul až při jízdě v autě, buď hledá satelity hodně dlouho, nebo je vůbec nenajde. Takže je lepší nechat ho najít satelity když stojíte někde na volném prostranství, a potom už drží i v lese :) Pokud potřebujete otestovat nějakou app, na cokoliv se zeptat nebo poskytnout fotky, napište do tohoto topicu, rád vám pomůžu. :)
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé