Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Lukyisek | čtv čer 02, 2011 2:49 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Nevim zda to sem uz nekdo nahodou nedal, ale co treba HAMA držák do auta i s nabíjením ze zapalovace? Vypadá to docela slusne a uvazuju nad tim.
+ navic kozene pouzdro pro iPhone.

http://www.alza.cz/hama-starter-kit-d224496.htm#popis

ObrázekObrázek
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
sob led 22, 2011 3:56 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Lukyisek | úte čer 14, 2011 1:50 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Tak objednano a dnes jsem si byl vyzvednout Hama Starter Kit (viz. vyse). Musim rici ze vypada dobre, bytelne, jiste bude v aute perfektne sedet a iP mi bude drzet paradne, takze vytka zadna. Napajeci kabel ze zapalovace vypada taky kvalitne, tak snad nebude problem. Jedine co je naprd, je ten v sade dodavany kozeny kryt na iP. Je proste moc uzky a iP kdyz do nej nacpete, tak ho vyndat, to je docela pakarna. Pro me tedy nepouzitelny.

Jeste by me ale zajimalo, zda ty plastovy drzadla nejak casem iP neposkrabou. Ja doufam ze ne, ale preci jen se to z dolni strany musi vice nasunout a tak mam z toho trochu strach, ale asi jen zbytecny.
- iPhone 5 64GB black, iOS 7.0.4@JB by Evasi0n 1.0.2
- iPad mini 2 64GB WiFi Space Grey, iOS 8.4@JB by TaiG
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
sob led 22, 2011 3:56 pm
Bydliště: Praha

jalosh | pon srp 01, 2011 12:13 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Tak jsem dnes zkusil objednat tento:

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=190559151796&ssPageName=STRK:MEWNX:IT

Tak uvidíme jakej bude, ale vyšel na 68,- kč se vším všudy :) .
Host
Host
 
Příspěvky: 24
Registrován:
pon kvě 16, 2011 8:54 pm

xjessie007 | ned srp 21, 2011 5:03 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Nekde se tu probiralo, jestli je potreba si k iphone poridit ten drzak do auta, co je asi za 2 tisice. Nekdo argumentoval, ze ten drzak ma silnejsi cip pro GPS. Jen na to chci reagovat ... tento tyden jsem vyzkousel navigaci v IP4, celou cestu do Italie a zpet, bez drzaku (pouze pres kabel napojeno do zapalovace pro dobijeni) naprosto v pohode, s prijmem signalu pro lokalizaci nebyl nejmensi problem. Porizovat ten autodrzak na IP kvuli tomu silnejsimu GPS cipu je zbytecnost. Jak zvlada navigaci IP3 nevim, pisu zkusenost o IP4.

PS: Nevite nekdo, kde se da sehnat seznam mytnych bran pro vyber mita na rakouskych dalnicich? Ted jsem platil 10 euro jenom, abych po 20 km sjel z dalnice, to me dost prekvapilo a tomtom navigace bohuzel mytne brany nezobrazuje.
 

mathev | čtv říj 06, 2011 10:07 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

ja mam tento a musim povedat ze super. telefon na tom drzi jak pribity, je to univerzalny drziak... taka lepiva plocha

http://www.qcomp.sk/shopping/product_de ... t296010008

Obrázek
 

Uživatelský avatar dodulo | pon led 02, 2012 12:10 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

ja som si pre seba svoj idealny drziak do auta vyrobil :) resp. poskladal z viacerych

kupil som si na eBay tento drziak, zo zaciatku som ho pouzival nacapeny na skle avsak navi pouzivam dost casto a nechcelo sa mi zakazdym nacahovat ku drziaku a davat tam telefon, tento drziak ma standardizovane diery aj napr. na umiestnenie do ventilacie auta pomocou takych "hacikov" avsak moj to v baleni neobsahoval, najprv som samozrejme odstranil "pricucku" na sklo, drziak ma na hornej strane klipsnu, ktora drzi telefon aby nevypadol ked je drziak otoceny vo vodorovnej polohe pri zvislej nema velmi zmysel, a kedze drziak sa da do ventilacie umiestnit len zvislo tak som tuto klipsnu odstranil ( je tam taka zarazka a strunka )

Obrázek

kedze som nemal doma ziadny stary drziak, ktory by mal aj tie "haciky" na umiestnenie do ventilacie auta, taktiez som si ho musel objednat z eBay no vysiel asi na cca 2€

Obrázek

potom som na ten drziak uz bez klipsne nasunul cast z druheho drziaku co sa zasuva do ventilacie a drziak bol na svete, nasledne aby sa drziak neposuval do stran, som tie "haciky" este prichytil "strhovackami" o mriezku ventilacie som s im velmi spokojny :) dokopy ma teda vysiel necelych 6€ a urcite to za to stalo

prikladam este foto samotneho drziaku, iP4 ako vacsina uz isto viete ma iny GPS cip a taktiez aj inu silnejsiu antenu, signal drzi a nevypadava asi iba 2 x mi vypadol niekde na horskom priechode, v mestach signal drzi velmi dobre

Obrázek
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom


Uživatelský avatar Kudli3 | úte dub 10, 2012 2:14 pm

Re: Doporučtě držák do auta pro navigaci

Dal jsem vyhledávat něco o držácích do auta, ale vyjelo mi tolik výsledků, že to prostě někam napíšu :)
Mohli by jste mi někdo doporučit držák na sklo, do kterýho můžu připnout iP4S i Bumperem?
Díky
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

Uživatelský avatar fijo666 | pát dub 20, 2012 9:26 pm

Re: Doporučtě držák do auta pro navigaci

Ahoj, ja mam doma tento drziak este z nokie ( bolo to prislusenstvo k E72, ak sa nemylim), je maly a lacny a das do neho cokolvek, aj mensi telefon nasirku (samozrejmostou je moznost ho otacat ;)). A posobi velmi elegantne a uhladeno. Iphone s bumperom isto, ak chces mozem Ti zmerat maximalnu roztec.

Obrázek

http://drziaky.heureka.sk/nokia-cr-115/
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 381
Registrován:
úte led 24, 2012 5:44 pm

Uživatelský avatar parmin | čtv kvě 22, 2014 7:39 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Přidávám tip na jeden podle mého názoru povedený držák:

Kenu Airframe:

Obrázek

Výhody:

- minimalistický design (vejde se do kapsy)
- možnost používat různé telefony včetně pouzder a bumperů
- rychlá (de)montáž
- snadná možnost otáčení (na výšku / na šířku)

Nevýhody:

- omezená možnost naklápění telefonu (telefon je prakticky ve sklonu větracích mřížek)
- při navigování není telefon v zorném poli řidiče

Používám cca měsíc a vyhovuje mi víc, než když jsem vozil držák na předním skle. Cena cca 500 - 600,- CZK.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

slezacekm | čtv kvě 22, 2014 11:00 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

přesně na ten jsem se nedávno díval (kvůli ceně jsem nejdříve objednal nějakou napodobeninu za babku z ebay). zajímalo by mě, jestli to drží na té větrací mřížce, ty nožičky jsou celkem krátké, tak bych se možná bál, aby to neupadlo. hrozně mě nebaví mít telefon na skle, už kvůli zornému poli nebo pokutám (nebo opatlanému sklu :) )
můžeš napsat kde jsi kupoval. děkuji

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 510
Registrován:
čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Uživatelský avatar parmin | čtv kvě 22, 2014 12:08 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Z mřížky nevypadává, "nožičky" jsou dostatečně dlouhé, pogumované, mají dostatečně silný stisk. Mají jednu štěrbinu užší a po otočení o 90 stupňů druhou trochu širší (pro silnější příčky větracích mřížek). Používám tu užší štěrbinu, listy mřížek mám poměrně tenké. Celkově je držák kvalitou zpracování bez výhrad a manipulace s ním taky.

Díval jsem se i na jiné držáky, ale buď byly nesmyslně drahé, nebo v případě držáku do mřížky se mi nelíbil systém uchycení (různé "háčky", "zobáčky" atd.) nebo kvalitou. Chtěl jsem něco snadno instalovatelného co by se snadno přendávalo ze soukromého do služebního auta. Držáky na sklo mi nevadí, ale obzvlášť v zimě mi většina špatně držela na skle, špinila sklo atd...

Mrkni na YouTube (hledej "Kenu Airframe"). Je tam pár videí kde je dobře vidět použití v praxi. Mě právě ta videa pomohla v rozhodnutí. Jinak stránky výrobce: http://www.kenu.com/products/airframe

Nakonec jsem kupoval přes ebay, zboží bylo z Anglie, dorazilo tuším do dvou týdnů:

http://www.ebay.com/itm/360803718036?ss ... 1439.l2649

Mají tam možnost "Buy it now" nebo "Make offer". Zkoušel jsem nejdřív učinit nabídku, ale bez úspěchu.

No, a jak se tak dívám, tak ta cena je spíš 600 - 700,- než co jsem psal ráno. Za to se omlouvám...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

mrzic | čtv kvě 22, 2014 1:09 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Dá se koupit i na českém Apple Online Storu

[url]http://store.apple.com/cz/product/HC299ZM/A/přenosný-držák-do-auta-na-větrac%C3%AD-mř%C3%ADžku-kenu-airframe-pro-iphone?[/url]
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

Uživatelský avatar parmin | čtv kvě 22, 2014 1:31 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Taky jsem tam po něm koukal, jen mě odradilo to poštovný...

Nicméně samotný fakt, že ho mají v Apple Storu už tak trochu napoví něco o kvalitě/funkčnosti/zpracování.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

slezacekm | čtv kvě 22, 2014 6:35 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

děkuji moc za reakce, už jsem ho objednal. všude jsou na něj samé dobré recenze tak uvidím. nemohl by zde někdo prosím objasnit jak je to s legálností mít navigaci přímo na předním skle?

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 510
Registrován:
čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Uživatelský avatar parmin | čtv kvě 22, 2014 8:16 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Je to priblizne nejak tak, ze Ti nesmi branit ve vyhledu z auta. Takze musis presvedcit fiky, ze kdyz sedis za volantem, tak pres tu navigaci koukas na kapotu. Ale myslim, ze se to tak nejak toleruje, kdyz vidim, kolik se toho vozi.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Clon | sob kvě 24, 2014 12:10 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Parmin - skvělý tip - díky!
Jen bych se zeptal když ho máš - jak za jízdy vidíš na telefon (navigaci), když se vlastně nedá natočit k řidiči? Nedělá to problémy? Neleskne se displej (odraz něčeho z auta) atd?
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

mirmo80 | sob kvě 24, 2014 1:07 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

@parmin: aj ja by som sa ta rad opytal. Pozeram video a v cca 0:40 uzivatelia jednou rukou vkladaju mobily do drziaku bez toho, aby sa drziak pohol/posuval po mriezke. Plus drziak sa v pohode roztiahne a potom "klapne" spat. Naozaj tak skvele funguje aj v praxi? Momentalne tiez hladam drziak do auta a toto mi pride ako skvely tip.

Dik
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Uživatelský avatar parmin | ned kvě 25, 2014 10:36 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

@Clon: Když jsem jezdil s držákem na předním skle, tak co se navigace týká, bylo to trochu příjemnější. Měl jsem ji v zorném poli, mohl jsem si ji natočit přesně jak jsem potřeboval. V tomhle držáku jde natáčet minimálně a to jen když se držák nezasune do mřížky úplně celý. Potom za ním zůstává prostor, v rámci kterého lze telefon trochu natáčet. Na druhou stranu - vše ostatní je o sto procent pohodlnější, telefon je ideálně na dosah hned vedle volantu. Třeba na výběr hudby nesrovnatelně pohodlnější. Manipulace taky. A k tomu navigování - je to asi o zvyku. Mně to takhle přijde taky dobrý. Je pravda, že když svítí sluníčko, tak se mi v tom světlo dost odráží, ale nevadí to tak moc, vidím, co potřebuju. Zkus si položit telefon zády k mřížce, myslím, že to je nejjednodušší způsob, jak zjistit, jestli Ti to bude vyhovovat.

@mirmo80: pokud je držák zasunutý do mřížky na doraz, potom se svými boky opírá o listy mřížky a nemá se při zandavání a vyndavání telefonu kam hnout. Pokud je z mřížky trochu vysuneš, tak potom se Ti může trochu natáčet, záleží asi taky na tom, jak silný máš listy mřížky. Já ho mám zasunutej na max, zandávám a vyndávám jednou rukou.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

mirmo80 | pon kvě 26, 2014 6:40 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Dnes som ho kúpil v mzone v Žiline a som prekvapený ako dobre drží aj na mieste, aj mobil.
Fajn tip ;) dík
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

slezacekm | pon kvě 26, 2014 7:30 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Nasel jsem polohu jak mi sedi presne na mrizce. Je to vazne skvely drzak. Je pravdou, ze na prednim skle je na navigaci lepe videt, ale tento zase nazavazi a vypada skvele. Dekuji za super tip

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 510
Registrován:
čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Clon | úte kvě 27, 2014 5:16 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

@parmin: Díky za info!
Navíc má tento držák tu výhodu, že klima telefon ochlazuje :-)
Ty kolečka na předním skle taky nejsou zrovna slavné, a ovládání navi na okně je docela na dvě věci.
Hned jak ho někde uvidím, tak ho beru taky. Ale na netu těch obchodů jsem teda moc nenašel. 3. A nejlevnější u Apple (bez dopravy).
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Uživatelský avatar parmin | stř kvě 28, 2014 1:59 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Nevím, jestli ochlazování telefonu klimatizací je zrovna výhoda, spíš bych řekl, že ne. Představ si, že telefon v autě vychladíš a pak vystoupíš z auta do tepla. První, co se stane, že ti na něm začne kondenzovat vzdušná vlhkost. Čím větší bude rozdíl teplot, tím to bude horší... Já mám tyhle mřížky uprostřed palubní desky trvale zavřený. Navíc mám většinou stejně ještě nastavený ventilátory jen na sklo nebo kombinaci na sklo + na nohy.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

mirmo80 | stř kvě 28, 2014 2:08 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Presne ako u mna :-)
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Maxa | stř kvě 28, 2014 5:49 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Hm ten vypadá fakt dobře. Mam the oona. Ip5 z něho ale padá. Tak zkusím ten do mřížky .
Iphone 5 16GB White
Host
Host
 
Příspěvky: 146
Registrován:
sob kvě 29, 2010 9:28 pm
Bydliště: Ostrava

Clon | stř kvě 28, 2014 6:29 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

@parmin: To máš taky pravdu. Sice jsem iPhona takhle připlácnutého ještě neměl (ani na skle), ale klasická navigace na skle bývá pěkně rozpálená. Dokonce jsem měl nějakou, co se mi kvůli přehřátí sama vypínala (v rámci ochrany).
Tak možná aspoň špetičku na to pustit. No uvidíme v praxi.
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Uživatelský avatar parmin | stř kvě 28, 2014 6:39 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Mně se na předním skle v létě přehříval při navigování iP 3GS a následně odpojoval nabíjení. Ale že by se vypínal, to se mi nestávalo.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Smrdaky | stř kvě 28, 2014 10:40 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Mrknete na jeden z poslednich digit cz - amateri, o parrotu neslyseli?:-)
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 1436
Registrován:
stř dub 24, 2013 3:59 pm

slezacekm | čtv kvě 29, 2014 8:00 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Priznam se, ze asi nic z toho , co testovali bych v aute mit nechtel. A ipad misto radia? Nevim nevim. Jaky parrot mas na mysli?

iPod Shuffle 2GB stříbrný 6th gen
Ipad Mini 16 GB WIFI iOS 7
Iphone4 16 GB iOS 7
MacBook Air 13' [2013] 1,3GHz Intel Core i5, 4 GB RAM, 128 SSD
Apple TV 3.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 510
Registrován:
čtv kvě 05, 2011 12:30 pm

Miroo | ned srp 10, 2014 7:32 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Tak mne konečne prišiel držiak NKMOS Ultima S a musím povedať,že je to luxus!Hlavne už žiadny iný držiak nikdy nebudem potrebovat,udrží mobil s puzdrom,tablet navigáciu,čokoľvek.Je extrémne pevny(z hliníkového zliatiny) a robustný a výborne vyzerá podľa mna.
http://nkmos.com/pages/ultima-model-s

Obrázek
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
ned srp 10, 2014 6:59 am

seamaster | ned srp 10, 2014 5:21 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Vyzera fakt dobre, ako to drzi? Bude to drzat aj telefon napriklad v kozenom apple obale?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 440
Registrován:
pát pro 09, 2011 9:19 pm

Uživatelský avatar rony | pon srp 11, 2014 6:59 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Tak tento po tak dlhom case zaujal:
http://nkmos.com/pages/ultima-model-s

edit (reagujem na post vyssie)
Naposledy upravil rony dne pon srp 11, 2014 7:31 am, celkově upraveno 1
Důvod: vysvetlenie
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

seamaster | pon srp 11, 2014 7:15 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Pozri si post nado mnou ;-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 440
Registrován:
pát pro 09, 2011 9:19 pm

Uživatelský avatar rony | pon srp 11, 2014 7:31 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Ved to na ten post odpovedam.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar pistak | pon srp 11, 2014 7:36 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

vyzerá to dobre, len ma zaujíma ako to tam drží... zdá sa že tá plocha sa bude opotrebovavať a bude to treba meniť. v obchode tam majú tie plochy na držanie tiež na predaj, tak ktovie ako to je
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Uživatelský avatar rony | pon srp 11, 2014 7:55 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Asi je to ten isty material ako ma moj EverDock, ten drzi velmi silne, skor je problem to zo stola dostat :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Clon | pon srp 11, 2014 10:15 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Vypada tento drzak opravdu luxusne. Podle me ma ale prave tu jednu chybu - lepi se na sklo, coz je vzdycky otazka, na koho clovek narazi a jestli to ukeca nebo ne. V Rakousku evidentne neukeca.
Ja koupil ten, co postoval Parmin a jsem s nim nadmiru spokojen. Dokonce ho meli v Olomouci v Šantovce za applackou cenu :-)
iPhone X iOS 13.3, iPad Pro 11" iOS 13.3, ATV 4
(+ starsi kousky iPad 3 (NEW) 64 GB + cellular, iOS 7.1.1 + JB Pangu China, iPhone 5 64 GB, iOS 9.3.3 NO JB, iPad Air + Cellular 128 GB, iOS 9.3.3 NO JB)
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2670
Registrován:
stř črc 11, 2012 4:29 pm

Uživatelský avatar jackherrer | pon srp 11, 2014 12:33 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

osobne pouzivam drzak Brodit (http://brodit.cz/) vyberes co mas za zarizeni, jestlli s krytem ci bez krytu, jaky mas auto a mas reseni na miru.. naprosta spokojenost..
I will maintain an attitude of open-mindedness.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3736
Registrován:
ned úno 01, 2009 10:40 am
Bydliště: Pardubice

seamaster | pon srp 11, 2014 1:48 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Ja tiez hlasujem za Brodit, kvalitne prevedenie, neinstaluje sa na sklo, bez vrtania a drzi luxusne.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 440
Registrován:
pát pro 09, 2011 9:19 pm

Miroo | pon srp 11, 2014 5:27 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Ultima S drží brutálne,kým som nevychytal grif ako na to,tak som mal problém dať mobil dole,ako vraví Rony.A netreba vymienať,ked stratí účinnosť,stačí opláchnuť teplou vodou.Ja som už ozaj mal všetky možné držiaky,aj vychvalovaný Brodit,ktorý má síce dobrú myšlienku,ale prevedenie trochu zaostáva...,ale tento je fakt best!V koženom obale netuším,ako bude mobil držať,ja mám taký z tvrdého plastu,tam drží.Výrobca spomína,že neveľmi drží na silikonových obaloch.Ked máte otazky,sem s nimi.
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
ned srp 10, 2014 6:59 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé