Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

jurod | stř led 20, 2010 8:51 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Zdravim este raz...ten drziak navigon ma este dve dalsie funkcie, jedna je, ze mozete za jazdy napr. kamerovat trasu, je tam totizto otvor na fotak.
http://www.pda-247.com/wordpress/wp-con ... 0/navi.png
Video vyzera potom asi takto:
http://www.youtube.com/watch?v=T-_FAnMcFtc

A dalsia vec je, ze iphone je dost blizko skla, co doporucuje aj samotny vyrobca navigon koli lepsiemu signalu.

A nemyslim si, ze by z toho iphone spadol...toto nevyraba niekto, kto s tym nema skusenost a nieje to ziadny husi krk...
Myslim, ze je to fakt designovo povedeny kusok, ved to ma aj v nazve. :-D
Inak zajtra mi ma prist.
Kupit sa da na jednom ceskom obchode. (http://www.soeasy.cz/produkt/navigon-dr ... 00156.html)
ALebo aj priamo z navigonu, je tam medzinarodny obchod. Dodanie je 2 - 3 tyzdne, preto som za tu istu cenu zvolil cesky intenetovy obchod kde je dodanie 2 dni, ale ako som si vsimol, uz aj tam je vypredany a vcera tam bolo 15 kusov :-P

Skoda, ze sem nemozem vlozit tento obrazok:
http://www.nextway.ch/images/navigon_ca ... ne_gps.jpg

EDIT
Inak prave mi ten držiak prišiel.
Takže popisem na co som prisiel a co by sa mohlo hodit.

Sklamem vsetkych co pouzivaju ochranne folie.
Ja mám, teda som mal invisible shield cele telo a proste som tam ten iP nenapchal. Ta spodna cast drziaka je presna na milimeter.
Nejde ani o to, ved invisible shield je tenky 0,3mm ale je prilnavý, lepí takzeto tam ani za nic nenatlacite. Natlacil som, ale s tym, ze to zohlo aj foliu.

Druha vec je, ze otacanie drziaka do vertikalnej alebo horizontalnej polohy je nastavena na velmi tazko. Skoro sa s tym neda tocit. Je treba pouzit imbusak 2,5mm ako aj v navode pisu. Povolite si to a uz vam to pojde ako chcete. AKo si to dotiahnete, tak tazko to pojde.
Doplnujem: Po par toceniach ide lahsie.

Inak nabijacka je k tomu od firmy belkin output 5V/1A.
Zatial som to v aute nemal. ALe dnes ked pojdem, tak potom napisem, ako to drzi v aute atd...

No tak som to skusal aj v aute. A parada. Na skle to drzi ako pribite. Ziadne otrasy, nevybruje to. Isiel som asi hodinu a baterku mi dobilo na 100%, takze nabijacka v pohode stiha. Ma tie iste udaje output ako original.
Signal v pohode. Skusal som navigacie tomtom a navigon. Obe uplne presne. Signal vyborny.
Neviem co viac dodat. :-D


Nelze 2 příspěvky po dobe, edituj ten predchozí. Tea Racer
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

Dammster | ned led 31, 2010 12:44 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Tak koukám, že všechny tyto držáky jsou slabé náhražky! :-)
Koupil jsem si tento:

Edit rony: NA URL NEPOUZIVAJ CODE! CODE SLUZI NA ZDROJOVE KODY SKRIPTOV. NA URL SA POUZIVA URL!!! JASNO?!? vdaka
http://s2.imgupload.cz/img/167108/iuQC0/SNC10125.JPG
http://s2.imgupload.cz/img/167109/8UG07/SNC10126.JPG
http://s2.imgupload.cz/img/167110/HunWH/SNC10127.JPG
http://s2.imgupload.cz/img/167111/N1l6q/SNC10128.JPG

Omlouvám se za fotky, je to focené na rychlo. Každopádně se kupují dva kusy. Jede, který je základ a připevní se do auta, kupuje se dle typu auta, a druhý, který se kupuje dle typu telefonu a připevní se na ten první. Takže když se vymění telefon tak stačí dokoupit jinou druhou část.

Natáčet se dá prakticky jakkoliv protože je na kouli. Je možné tedy otáčet dokola i natáčet do boků. iPhone se do něj zasune do drážek a drží jako přibitý. Nic se nikde nepřivírá.

U mě konkrétně jsem kupovat toto:
První část
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/122PBR-852803/brodit-proclip-skoda-fabia-00.html
a druhá část
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/121PBR-875168/brodit-drzak-pasivni-apple-iphone.html

Nejdůležitější je, že nepoškozuje palubku, pasuje přesně na auto i na telefon a vypadá opravdu hezky.
iPhone 4S 32GB White iOS 7 beta 2
iPad 2 64 GB Wifi + 3G 6.1.3
iPad Mini 16 GB Wifi iOS 7 beta 2
MacBook Pro 15" 2,2 GHz i7 early 2011 10.8 ML
iMac 21.5" 3,06 GHz i3 Mid 2010 10.8 ML
Host
Host
 
Příspěvky: 140
Registrován:
úte čer 10, 2008 5:23 pm

jurod | pon úno 01, 2010 5:34 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

No ja ten drziak poznam, ale z hladiska vyzoru a prijmu signalu nema na Navigon drziak sancu.
A dalsia vec je, ze som hladal kompletny kit, kde bude aj nabijacka, ktora zvlada nabijat.
Mal som predtym drziak do ventilacie na iphone, ale obcasnemu vypadku signalu som sa nevyhol, taktiez aj pomalsim reakciam navigacie na prudke zmeny polohy.

Teraz pouzivam ako som pisal vysie Navigon iphone car kit a signal vynikajuci, reaguje na vsetko, ked sa zvrtnem v zatacke, tak kym sa pozrem na telefon, je natoceny tak ako ma.
A dizajnovo si myslim, ze po tomtome je naj.
Lenze tomtom je s gps co je pre mna zbytocne, kedze mam ip 3gs.

A nahrazka to urcite, ale urcite nieje. :-D
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

Uživatelský avatar Hape | pon úno 01, 2010 8:17 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

To Jurod: A jaký máš konkrétně model držáku ?
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 687
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:58 pm
Bydliště: Orlová

Uživatelský avatar murder | pon úno 01, 2010 9:32 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Já používám tohle za 125,- Kč, husí krk jsem vyhodil a mám ho na krátko hozený u rádia (držák napevno z podrádia) Á tak obrázek sem nejde, jinam se mi nahrávat nechce, tak jukni na stránky cpa(tečka)cz příslušenství iPhone. když do něj hodíš iPhone tak není skoro vůbec vidět (víc než 1cm2 vidět není) vložit a vytáhnout jde jednou rukou, tel za rok používání nejeví známky poškrábání od držáku...

Edit: tak jsem ho sem už jednou dával do vlákna o držácích... http://photo.uloziste.com/?fotka=a12378b2d9b2e9fa.jpg&d=d4247ca6a6d73e85&size=3

a téma je zde: http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=86&t=16877
Obrázek
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 492
Registrován:
pon čer 09, 2008 8:41 pm
Bydliště: Nokia Lumia 620

jurod | pon úno 01, 2010 10:55 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

TO Hape:
Ako som písal vyššie mám Navigon iPhone Design Car Kit tak znie celý názov.
Sú tam aj odkazy na obrázky asi 4 príspevky vyššie.
Alebo si to daj do googlu.

TO Murder:
Hej ten poznám, má ho aj kamarát.
Je to klasická čína.
Všetci to objednávajú z http://www.dealextreme.com
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

Uživatelský avatar dodulo | pon úno 01, 2010 11:20 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

este mi prosim ta vysvetli ako moze mat iPhone lepsi signal v Navigon drziaku ako v made in china z eBay za 5 ?, to som fakt zvedavy :), a tiez na co si mieril tym, ze mas iPhone 3GS, ci to si myslel na iPhone 2G? lebo 3G ma rovnaky GPS chip ako 3GS :| a nie vsetci ho maju z DealExtreme :) ja ho mam z eBay kde sa da kupit o dost vyhodnejsie ako na DX :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Paly | úte úno 02, 2010 6:53 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Signal v drziaku od Navigonu by mal byt lepsi v tom, ze je kratky a iPhone je tesne pri okne a ma lepsie pokrytie GPS satelutmi ako drziaky, ktore su klasicke "dlhe". Tak som to pochopil z ich stranok.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar dodulo | úte úno 02, 2010 9:10 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

tak pridavam nie sice drziak v pravom zmysle slova, ale podla mna uplne super vecicka

GECKO Pentagram

Obrázek
Obrázek
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

ivane | úte úno 02, 2010 11:01 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

dodulo: A da sa tomu verit? :)
Osobne som uz mal nejake protismikove podlozky a vsetky boli na jedno kopyto..
 

Uživatelský avatar dodulo | úte úno 02, 2010 11:07 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

tomu ver, toto neni protismykova podlozka to treba vyskusat :) je to fakt SUPER, telefon ti fakt doslova prilepi :)
Tieto podložky sú vyrobené zo špeciálneho materiálu vyvinutého na základe poznatkov z kozmického výskumu a prírody v tých najprestížnejších svetových laboratóriách.Extra priľnavý povrch tvorený špeciálna Priľnavé vrstvou je schopen díky své nadprůměrné vlastnosti překonávat zemskou a kinetickej príťažlivosť a tak i vo zvislej polohe fixovať predmety v dopravných prostriedkoch.Vďaka tomu môžete odkladať vo svojom vozidle váš mobilný telefón, BT slúchadlo, alebo okuliare alebo kľúča bez toho, aby Vám nepříjemně putovali po palubnej doske alebo vnútra vozidla.Nebaví-li Vás loviť nekontrolovane sa pohybujú predmety vo Vašom aute, potom riešenie je na dosah!


Zobrazit video na http://youtu.be/wTl5FxqAqqA
Kód do fóra: [youtube]wTl5FxqAqqA[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov

Zobrazit video na http://youtu.be/aScjksaMI9U
Kód do fóra: [youtube]aScjksaMI9U[/youtube]

Návod na vkladanie videa do príspevkov
staci? :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

jurod | úte úno 02, 2010 11:29 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

To: dodulo

Presne ako pise Paly.
Ze je tak blizko okna, ze vlastne nic nebrani signalu.
Hovorim, mam to odskusane, mal som dlhsi drziak a prijem nebol taky ako teraz. A hlavne som reagoval na drziak do ventilacie.
Pokial idem po rovnej ceste je to v pohode. Pokial sa zvrtnem, urobim prudku zatacku, alebo sa uplne otocim tak je vidiet rozdiel.
Rychlejsie to reaguje.
Ale o to ani tak nejde ako o to, ako ten drziak vyzera.
Pozri si ako sa vola tema.
Ja som se dal drziak, ktory je podla mojho vkusu najkrajsi aky som videl, preto som si ho kupil.
To je vse.
Som nadmieru spokojny ako s drziakom, tak i s nabijackou co ku tomu bola.

A inak mal by si sa naucit citat. ;-)
Pisal som, ze si myslim, ze po tomtome je tento drziak najlepsie vyzerajuci, lenze si nebudem kupovat tom tom, pretoze ma integrovane GPS, takze by som to navyuzil, kedze mam ip 3GS s GPSkom.
Nebudem platit za nieco co uz mam.
Ja som so svojim signalom spokojny, nepotrebujem ho ani zosilovat.
Ci pisal som niekde ze 3G nema gps? Akosi to nemozem najst. :-D

A prosim ta, kde na ebay sa da kupit ten drziak lacnejsie? Alebo skor o kolko lacnejsie? Na dealextreme je za 3 eura 40 centov aj s tym, ze ti pride domov, posta je tam zadarmo.
Kolko si teda dal za neho ty? 1 euro? :-D

Ta podlozka je zaujimava, tak silno lepiacu vidim prvy krat.
No nieje to drziak. Podlozku osobne nepotrebujem.
Asi sa to trosku minulo s temou. :-P
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

Uživatelský avatar dodulo | úte úno 02, 2010 12:00 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

k gecko podlozke: umyjes pod tecucou vodou a ficis dalej

k drziaku: ja osobne mam trosku vytunovany drziak z eBaya, ktory je asi vsetkym znamy, mam z neho vypilene v mieste kde sa nachadza GPS cip, ci je poznat rozdiel neviem kedze som to urobil hned ako mi prisiel, ale mozem povedat, ze zatial som s GPS signalom problem nemal, takisto "krk" drziaku som si vymodeloval tak, ze ho mam uplne "nacapeny" na skle

k nabijacke: priznavam, najskor som si kupil nabku za 2,50$ na eBay, avsak ta nestihala dobijat ( dobila iPhone na 40% a pak sla do kytek ), tak som sa nastval a objednal zo stranky DealExtreme podobnej, nabijacku, ktora stala 3.99$, ale uz v technickom popise aj na stitku mala dobijaci prud 1000mAh a tato nabijacka dobija bez problemov, akurat by mohol byt trosku dlhsi privodny kabel, ale to je moj problem, ze mam daleko cigaretak
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

jurod | úte úno 02, 2010 12:36 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Ja som tu odpoved viackrat upravil, takze si asi reagoval na tu prvu, ale ked som to upravil posledny krat, este tam tvoja odpoved nebola. Tak si to precitaj este raz :-D Ty si stale online na tomto fore ci ako :-D
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

Uživatelský avatar rony | úte úno 02, 2010 12:51 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dodulo | úte úno 02, 2010 12:57 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

neviem kto by sa mal naucit citat, ale nevadi :) z tvojho prispevku nebolo myslene na co mieris ci na 2G alebo na 3G, kedze niektori ludia su v tom, ze 3GS je lepsie na tom co sa tyka GPS a ked uz sem pleties TomTom tak nam prosim vymenuj, co ten tvoj Navigon car kit umi :), ja nehovorim, ze je spatny dizajnovo ani nic podobne, len hovorim, ze aj Navigon pouzil oblbovaciu reklamu na to, aby si ho ludia kupili cenovo ho zrovnavali s TomTom car kit a vysmievali ho, v takom zmysle, ze naco platit viac ked to ide aj lacnejsie

a co sa tyka ceny toho drziaku tak no vydrazil som ho za 1.05 USD s dopravou :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

jurod | úte úno 02, 2010 4:29 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Ty naozaj nevies citat.
Preco by som ti mal v suvislosti s Tomtomom menovat co vie navigon?
Ja som niekde pisal, ze tomtom je zly? Alebo co? Ked sa ma to pytas v tej suvislosti ze sem pletiem tomtoma.
Tomtoma pletiem z hladiska dizajnu, ako som to jasne napisal.
A myslim, ze to s 3gs bolo myslene uplne jednoznacne.
Pretoze som pred tym napisal vetu, ze nepotrebujem vstavany gps chip.
A uz vobec nechapem co nebolo jasne, ze ci mierim na 2G ci 3g?
Prosim ta, kde tam vidis napisane 2G alebo 3G alebo nieco podobne?
Jediny kto sem pletie 3G a 2G si ty.
Zaujimave, ze pises ze niektori si budu mysliet, no zatial si jediny co na to reaguje.
Neviem, co ta tak zere ? :-D

A toho cinaka absolutne neriesim.
AKo som pisal, davam tip na dobre vyzerajuci, tak ako sa vola toto tema.
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

ivane | stř úno 03, 2010 2:51 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

dodulo, rony: Za tie smiesne peniaze objednane, uvidim ci si na to zvyknem :)
Po nejakom tyzdni, dvoch napisem.
 

Uživatelský avatar rony | úte úno 16, 2010 10:42 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Obrázek

nasiel som to na http://mzone.sk/produkt/just-mobile-xtand-go

az na tu cenu...
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

lol4 | ned úno 21, 2010 1:04 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Chcel by som sa Vás opýtať, ako to je s držiakmi, do ktrých sa iPhone zacvakáva (napr. Navigon a pod..). Nehrozí tam, že sa časom na iPhone môžu objavovať škrabance od plastových uchytení držiaku? Hľadal som držiak, ktorý by mal uchytenia potiahnuté semišom, prípadne gumou a dal by sa "pricucnúť" na sklo.. Zatiaľ som však nič také nenašiel a bojím sa, že by som si používaním iných iPhone škrabal :roll: ..Držiaky, ktoré by telefón uchtili z bočných strán (stlačením) nechcem, lebo vyzerajú hrozne :D Ďakujem za tipy, prípade návody, ako si držiaky upraviť.
 

Uživatelský avatar insoul | ned úno 28, 2010 10:11 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

preco si nekupite tomtoma ? je naozaj pekny , uchytenie na sklo je paradne vstavany repracik, cize aj na dialnici pocujete co vam hovori a hlavne da sa pouzivat aj ako aktivn drziak a kludne ako stlov stojan v kancelarii :)
apple Iphone 5 , 32gb 7.1.2
apple ipad air 16gb 4g 7.1.2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 161
Registrován:
ned led 20, 2008 2:13 pm
Bydliště: ako kedy :)

jurod | ned bře 07, 2010 10:03 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

To lol4:
Zdravim, ja mam drziak navigon, ako som uz pisal vyssie. Tiez som sa pred kupou bal toho, ze by sa mohol iphone poskrabat. Predsa len ide hlavne o to, ako tam budete telefon zasuvat, alebo vysuvat. Pokial stlacite ten drziak viac, tak sa tie plochy ani nestretnu. Ale par krat sa mi uz stalo, ze som to len tak zacvakol, ale nevsimol som si, ze by sa jedno, alebo druhe poskrabalo...
Takze toho by som sa nebal.
No ale videl som uz aj take riesenie, ze tam mal niekto nalepeny kusok ciernej izolacky, alebo lepiacej pasky... zrejme koli tomu poskrabaniu. Skoro som si toho ani nevsimol, takze to je tiez riesenie...
Ale ako pisem, nemusite sa toho bat. Pokial vam na tom zalezi a stlacite pri zasuvani stojan viac, plochy sa vam ani nestretnu, stojan je sam o sebe dost ohybny.

To insoul:
No samozrejme ze tomtom sa mi paci, ale ja nevyuzijem aktivny drziak a tak nebudem ani za to, ze je aktivny platit.
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
ned led 10, 2010 3:05 pm

lol4 | sob bře 13, 2010 1:10 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Oka, díky moc! Tiež budem zrejme kupovať držiak od Navigonu, takže prípadne by som tam niečo nalepil. Škoda len, že budem musieť dávať dole púzdro.. Zbytočná robota :roll:
 

Uživatelský avatar pistak | pon dub 05, 2010 4:37 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

No hadam nebude vadit ked to napisem sem, ale pouzivate niekto aj drziak na bicykel? Leto sa bliži, tak by sa nieco zislo. Nejake som na google nasiel, no zaujimaju ma realne skusenosti. Najde sa niekto co to pouziva?
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Uživatelský avatar h4wk3y | pon dub 05, 2010 5:02 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

rekl bych, ze pokud nebude nejak odpruzeny, tak v nejakem terenu budou vnitrnosti iP dostavat pekny zahul...
Posilene dlouhe dobe zpet u iPhonu - iP5 16GB White, odblok s R-SIM 8+
Macbook Pro 13'' 2.26 GHz
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 821
Registrován:
sob bře 28, 2009 8:44 pm
Bydliště: Pardubice

Uživatelský avatar pistak | pon dub 05, 2010 5:05 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Samozrejme po rovnej ceste, urcite to nechcem do lesa. Nieco som nasiel, TU
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Gho$t | stř dub 07, 2010 7:50 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Zakoupil jsem toto: http://bit.ly/8YObRA

Cena vyborna (neplati se postovne) a co se tyka konstrukce, tak uplne v pohode. Je sice "levnejsiho charakteru", ale za tu cenu...

Mohu jen doporucit.
 

Uživatelský avatar slonik | ned dub 11, 2010 3:53 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Nepoškrábají ty držáky záda iPhonu?
iPhone 5 8.1.3 nonJB + iPad 3 8.2 nonJB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 368
Registrován:
sob úno 06, 2010 5:37 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar phaeton_esc | ned dub 11, 2010 9:45 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

nepoškrábou, mám ho taky. akorát se mi časem ten krk trochu vyvyklal a decentně vrže..ale za ty prachy je to super
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

gaspi | pon dub 12, 2010 12:41 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

...mozte poradit nejaky kvalitnejsi drziak na predne sklo?
...co som tu tak videl, tak sa mi strasne paci prevedenie od Navigonu, na ako som sa docital, nestrcim tam iPhone so Zagg foliou/skinom :( (ktoru mam)
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
stř pro 16, 2009 1:19 pm

ivane | pon kvě 03, 2010 10:00 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Tak k tomu Pentagram Gecko:
Jazdil som s tym cez mesiac a hned po kupe som vymyslal kam to nalepit, kedze mam rovnu palubovku a "na stojaka" to dokazem capnut len na odkladaciu skrinku. Odkedy som tomu nasiel miesto - klobuk dolu, sice to bolo na moj vkus mensie ako som ti to predstavoval, ale vsetko co na to nacapim drzi ako pribite.
Vdaka za radu, vyborna volba :)

Navigacny uz pouzivam zvacsa iba mimomesto, ale medzitym lepsieho spolocnika do zakrut na okuliare a drobnosti som este nikdy nemal.
 

jolanek | pon kvě 10, 2010 4:40 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Chcel by som sa spytat, kde sa daju kupit ,resp. kde maju dobry vyber stojanov v KE? :)
Alebo maju to v obchodnych domoch?
 

Uživatelský avatar chipy999 | čtv črc 22, 2010 11:43 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Vazne som zvedavy,aku nasadia cenu na tento drziak.Je to vlastne jedina konkurencia pre TomTom CarKit,je kompatibilny s iPhone4 a da sa donho strcit aj iPhone s niektorymi puzdrami.Pouzivam uz dlho pasivny Arkon a som s nim velmi spokojny,takze na kvalitu sa asi da spolahnut.

Obrázek
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

gaspi | čtv črc 22, 2010 12:06 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Da sa do tvojho stavajuceho Arkonu dat iPhone aj so Zagg foliou?
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
stř pro 16, 2009 1:19 pm

Uživatelský avatar chipy999 | čtv črc 22, 2010 12:23 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Ten drziak,co mam teraz od Arkonu ma inu konstrukciu,ako ten pripravovany,ale nevidim dovod,preco by to neslo.Ved kolko pridava Zagg,pol milimetra?Takto to vyzera:

Obrázek
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

gaspi | čtv črc 22, 2010 2:20 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Presne tento som myslel.
Tusim je to do 1mm, ale tak na vsetky strany.
Pytam sa preto, lebo sa tu pisalo, ze do takeho drziaku Navigon sa to nezmesti so Zaggom.
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
stř pro 16, 2009 1:19 pm

Uživatelský avatar Apache23 | čtv črc 22, 2010 2:23 pm

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

No asi počkám do septembra kym vypustia ten arkon kusok vyssie. Zatial som si teda aspon tu nanopodlozku prave objednal.Dve. :mrgreen:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

r.a.c.e.k | ned črc 25, 2010 10:21 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Posledni mesic, dva pouzivam iPhone hodne k navigovani. Mam drzak za cca 350kc, klasika na dlouhym krku. Nejdriv jsem nadaval, ze je zbytecne dlouhej, ted jsem ale rad. Protoze v tech vedrech co ted byly staci aby byl telefon chvilku na slunci a teplota stoupa nebezpecne vysoko. Ted jezdim s telefonem u leveho sloupku ( Fabia ) a diky dlouhemu krku je akorat nad ventilaci, ktera ho jakz takz ochlazuje. Nedovedu si predstavit mit ho tesne u skla. Do budoucna se chystam poridit drzak uz jen na mrizku ventilace.

Na motorce mam http://www.profizona.cz/hama-bike-hard-case-univerzalni-pouzdro-s-uchytem-na-kolo-pro-gps-navigace-cerne a i v nem pokud je parak, tak telefon pekne hreje.

Bud vyresim lepsi uchyceni ( obal ) nebo koupim na dealextreme 5 palcovou cinskou krabici, do ni iGO Primo a bude vystarano. Porad lepsi kdyz se usmazi krabka za 1800,- nez iPhone za 18000 :roll:
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

Uživatelský avatar rony | ned črc 25, 2010 10:30 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

presne tak, ceny navigacii brutslne klesli a nema moc zmysel masivne pouzivat iphone
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

r.a.c.e.k | ned črc 25, 2010 10:41 am

Re: Držiak do auta - tipy na dobre vyzerajúci

Jednu vyhodu iPhone ale presto ma. Display. Co jsem mel zkusenost s nekolika navigacema do cca 5000 tak se zadna na slunci nechytala. Nevim jak TomTom, ten jsem nikdy v ruce nemel. Ale to uz je OT.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 326
Registrován:
stř pro 05, 2007 10:44 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé