externi microfon pro iPhone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Zahradník | pon srp 31, 2009 2:18 pm

Re: externi microphon pro iPhone

Kvalitnější mikrofon se může hodit a za těch 14 USD + 3 USD (poštovné) je to opravdu dobrý tip. Díky!

Juromaci, mohl bys prosím vyzkoušet, zda ten mikrofon funguje i s jinými aplikacemi pro nahrávání (např. iTalk Recorder - na appstore je i jeho free verze)?

PS: Pokud se dá sluchátkový výstup IP použít jako audio vstup, otevírá to nové možnosti... :)
Naposledy upravil Zahradník dne pon srp 31, 2009 3:53 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Apache23 | pon srp 31, 2009 2:33 pm

Re: externi microfon pro iPhone

No vyzerá to zaujímavo.
Aké sú praktické skúsenosti? V akých situáciách (mimo kamerovania) je to prakticky vyuzitelne?
Dakujem
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

Zahradník | pon srp 31, 2009 7:42 pm

Re: externi microfon pro iPhone

Pro nahrávání přednášek ve škole používám už od dob FW2.0 aplikaci iTalk, která se mi subjektivně zdá lepší, než ta nativní v iPhonu (FW3.0).

Také uvažuji o objednání toho mikrofonu, ale ještě před koupí bych se chtěl ujistit o jeho správné funkci právě s iTalkem.

Aplikace existuje i v bezplatné verzi a dá se ztáhnout z appstore. Pokud bys sis našel Juro čas a funkčnost mikrofonu s iTalkem vyzkoušel, byl bych ti moc vděčný. :wink:
 

Uživatelský avatar Lukáš Petr | pon srp 31, 2009 7:51 pm

Re: externi microfon pro iPhone

Mě by zajímalo, jestli ten externí microfon zvládne nahrát i mluvícího člověka, kterej je vzdálen 10 m daleko. Nemohl bys to prosím vyzkoušet?
iPhone 6S 64GB fw. 5.0.1
Macbook Pro 15" retina mid 2015

Moje aplikace: Timelines | Routie | Quadratic Master
crafted by Glimsoft.com
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 843
Registrován:
sob bře 29, 2008 10:13 am
Bydliště: Praha 5

Zahradník | úte zář 01, 2009 3:32 pm

Re: externi microfon pro iPhone

Juramac:

Díky moc! Objednávám. :)

!_UK@$ píše:Mě by zajímalo, jestli ten externí microfon zvládne nahrát i mluvícího člověka, kterej je vzdálen 10 m daleko. Nemohl bys to prosím vyzkoušet?


Snímání zvuku na větší vzdálenost je doménou např. filmařů nebo různých bezpečnostních služeb. Ti však používají tzv. pušky - úzce směrové mikrofony, jejichž cena začíná někde na pěti tisících USD.
 

Uživatelský avatar kosmonaut | sob zář 05, 2009 12:40 pm

Re: externi microfon pro iPhone

!_UK@$: určitě by se ti hodil spíš směrový mikrofon, tam by se určitě dalo dostat na nějakou větší vzdálenost..
iPad Mini 32GB, iOS 7.0.3, iPhone 4 16GB, iOS 7.0.3, AppleTV 2, FW 5.0, iMac 27" 10.9
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 218
Registrován:
stř úno 04, 2009 10:11 pm

Jackman | sob zář 05, 2009 10:14 pm

Re: externi microfon pro iPhone

Dneska jsem si koupil externí mikrofon. Trochu jsem se divil, že se zasouvá do jack zdířky. A ještě víc mě překvapilo, že opravdu funguje s nativní aplikací v iPhone 3GS "Diktafon". Dle indikátoru i zkušebním provozem prokazatelně několikrát zvýšena úroveň nahrávání. Stojí 450,- Kč a koupil jsem ho osobně na téhle adrese:

http://www.smartstore.cz/gadgets/ipod-iphone-mic/

Tak třeba se bude někomu hodit, čao. J.
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
ned čer 29, 2008 1:34 pm

Uživatelský avatar Reyn | sob zář 05, 2009 10:28 pm

Re: externi microfon pro iPhone

Na ebay jsou podobné mikrofony pro iPhone za 3$ i s poštovným přímo z Hong Kongu. Za kvalitu neručím :D
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 269
Registrován:
čtv lis 29, 2007 5:50 pm

Jackman | pon zář 07, 2009 9:44 am

Re: externi microfon pro iPhone

to Reyn: máš pravdu, že je to předražené, ale zase ten pocit, že si to na místě vyzkoušíš a ono to funguje, je u iPhonu celkem důležitý.A máš to hned a bez čekání.
P.S. Už jsem se zasláním koupil blbě solární nabíječku (speciálně psáno k iPhone 3G) za 1.100,- Kč a hlásí mě to nepodporované příslušenství a je mě naprd :D
J.
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
ned čer 29, 2008 1:34 pm

Uživatelský avatar spachal | pon zář 07, 2009 11:20 am

Re: externi microfon pro iPhone

Tak jsem koupil jeden ten bazmek z eBay, cena 58Kc, doprava zdarma. Az dorazi, dam vedet, pripadne bych poslal nekomu, kdo ma uz koupeny drazsi mikrofon na porovnani, at vime, zda ma vyznam si priplatit :] ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Zahradník | pát zář 25, 2009 9:17 am

Re: externi microfon pro iPhone

Hledám nový mikrofon. Chci nějaký kvalitní a větší, abych ho zase někde neztratil. :)

Na http://www.bluemic.com/mikey/ jsem našel tento typ.

Máte někdo s tou věcí s názvem modrý majký nějakou praktickou zkušenost?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé