Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar parmin | ned říj 04, 2009 4:48 pm

Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

V týdnu se mi podařilo aktivovat RoqyBT a celý víkend jsem si tak hrál s Navigonem a běhal po Jizerkách a testoval Geocaching (mám iPhone 2G). To vše s půjčeným GPS modulem iTraxx naprosto bez problémů. Stojím tak před nákupem vlastního GPS modulu a tak čtu receze a vybírám.

Zatím vítězí Nokia LD-4W:

+ příjemná cena (viděl jsem ho za 699 CZK)
+ osvědčený čip (Sirf Star III)
+ autonabíječka
+ lze nabíjet síťovou nabíječou na nokie (mám doma několik...)
+ "weatherproof" - nějaká ta dešťová kapka by mu neměla ublížit
+ údajně nemá "statickou navigaci" (při geocachingu lépe zaměřuje pozici)
- nelze vyměnit akumulátor
- chybí nabíječka do sítě

Má někdo nějaké jiné doporučení nebo zkušenost?
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

cernakus | ned říj 04, 2009 5:47 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

LD-4W má statickou navigaci sw vypnutou a z toho plyne, že na geocachcing to není to nejvhodnější. Když hledáš kešku, tak potřebuješ aby ti GPS ukazoval směrový vektor i když nešlapeš x m/s. Kamarád, který ji má došel k závěru, že na GC to nebyla nej volba. Být tebou jdu do něčeho lepšího, třeba Holux M-1000C. Je sice pravda 2x tak dražší, ale taky je o dost přesnější.

Případně počkat na Qstarz BT-Q818X. Měl by stát to samé co holux.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Uživatelský avatar parmin | ned říj 04, 2009 6:06 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Díky za tip. jen ještě malá polemika - mám za to, že pokud má ta Nokia vypnutou statickou navigaci, zaměřuje a posílá polohu do iPhone i když se pohybuješ hodně pomalu - cca pod 3 km/hod a to se právě na geocaching hodí.
Naopak - pokud je statická navigace aktivní, při velmi pomalém pohybu nebo malé změně polohy se šipka na mapě vůbec nehýbe...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar spachal | ned říj 04, 2009 6:23 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Osobne bych se podival sem: http://www.roqy-bluetooth.net/forum/viewforum.php?f=5&start=0 a vybral si nejakou odzkousenou, moznosti je opravdu dost, ocividne jsou temer vsechny GPS BT zarizeni v pohode :] ..
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Uživatelský avatar parmin | ned říj 04, 2009 6:43 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Díky za link. Funguje to opravdu téměř se vším. Otázka tak zní, co z toho vybrat...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar h4wk3y | ned říj 04, 2009 10:02 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

mam zkusenost s par moduly od Evolve, kde jsou cipy mediatek, pokud se nemylim a perfektni presnost...
chodil jsem s nim geocaching a presnost v lese, ve meste, prakticky vsude na 2m...
ale je pravda, ze uz jej to nejaka chvile a od te doby GPS moduly nesleduji...
ale byl dobry, vydrzel dlouho na baterii... byl fajn...
byl to myslim Evolve etraxx nebo tak nejak :D
Posilene dlouhe dobe zpet u iPhonu - iP5 16GB White, odblok s R-SIM 8+
Macbook Pro 13'' 2.26 GHz
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 821
Registrován:
sob bře 28, 2009 8:44 pm
Bydliště: Pardubice

joysi | ned říj 04, 2009 10:53 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

rozmyslam nad touto : http://navigovat.mobilmania.cz/Testynav ... ARI=114335

Recenzia je fajn. Ale vo fore odporucaju kupit uz nizsie spominany Holux M-1000C. Malo by to byt to iste len lacnejsie. Je to novinka, uz len sa uistit ci urcite funguje s roqyBT
 

Uživatelský avatar dodulo | pon říj 05, 2009 9:11 am

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

cernakus píše:LD-4W má statickou navigaci ...


nechcem zabrdat, ale staticka navigacia je vlastne to, ze ked sa clovek s GPS v ruke pohybuje mensou rychlostou ako su 4 km/h, co je vlastne aj pekne vidiet na iPhone, ked som siel peso musel som poriadne slapnut aby sa sipka ako tak pohybovala a musel som ist tych 4-5 km za hodinu, pokial som siel pomalsie navigon zobrazoval 0 km/h, LD-4W s RoqyGPS ukazuje aj ked idem tych 1-2 km/h, avsak teraz k veci, podla mna a aspon teda pre mna staticka navigacia nevyhovuje vobec, ved si len predstavte, hladate kesku, kde je presnost dost dolezita pohybujete sa v okruhu 30 m, ale na mape "stojite" to vam velmi nepomoze...a nic v zlom, ale sa mi zda ( nie som si na 100% isty ), ale aj M-1000C ma staticku navi defaultne vypnutu, tymto nechcem vychvalovat nokiu, ale clovek si musi sam uvedomit co je pre neho dolezite, ci chce pouzivat aj GPS ako logger ( zaznamenavanie prejdenej trasy ), alebo ci skor vyuzije tento modul v aute ako cestnu navigaciu, ci to chce na hladanie kesi :) ano HOLUX je takisto vyborna znacka a takisto vyborne pristroje su na geocaching Garmin Oregon avsak aj patricne cenovo ohodnotene, cize moj sumar je, ze kazdy by si mal stanovit kriteria, naco ju chce pouzivat a na zaklade toho vybrat prepacte mi moj slohovy prejav :D
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

cernakus | pon říj 05, 2009 12:54 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

dodulo:

Jasně statická navigace s takovým šmejdem jako je v iPhone by byla sebevražda. Ovšem v případě GPS externích, jako je Holux, apod je přesnost v řádu jednotek metrů a pomocí správných časově závislých algoritmů to aproximují na desítky cm. Z toho plyne, že tyhle krabičky detekují tvůj směrový vektor i při otáčení se na místě. Bez statické navigace však potřebuješ pro určení směrového vektoru pohyb z bodu A do bodu B (a někdy i dlouhý, viz iphone). Rychlost nění v takovém případě zase tak relevantní, povětšinou postačuje do 1 m/s. Důležitá je vzdálenost u lepších zařízení stačí pár metrů u šmejdů alá iPhone desítek.

Proto se začíná zavádět elmag kompas(určí právě ten směrový vektor) do GPS čipů i s nižší citlivostí na signál lze navigovat staticky. Teoreticky by tedy navigování s iPhone 3GS mělo být o řád dále než s iPhone 3G (nezkoušel jsem, nemám 3GS :-)

Nokia LD-4W bude mít statickou navigaci vypnutou asi z důvodu horší citlivosti na signál (ve srovnání s konkurencí, iPhona strčí do kapsy). Je mrňavá a tedy anténa je taky menší. V hustých lesích jsme s ní měli potíže, s holuxem bylo vše OK.

Můj osobní názor tedy je, že BT GPS přijímače do 1000Kč se hodí na autonavigaci a teprve ty dražší se hodí na outdoor.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Uživatelský avatar rony | pon říj 05, 2009 2:00 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar parmin | úte říj 06, 2009 12:50 am

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

cernakus píše:Nokia LD-4W bude mít statickou navigaci vypnutou asi z důvodu horší citlivosti na signál (ve srovnání s konkurencí, iPhona strčí do kapsy). Je mrňavá a tedy anténa je taky menší. V hustých lesích jsme s ní měli potíže, s holuxem bylo vše OK.


Jsem z toho trochu jelen. Mel jsem za to, ze citlivost na signal je dana predevsim pouzitym cipem. V te Nokii je Sirf Star III, coz by mel byt podle vsech recenzi hodne pouzivanej, osvedcenej a citlivej cip. Myslim, ze vedle toho cipu uz tam zadna antena neni. Ale jsem amater zacatecnik a mohu se mylit...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

cernakus | úte říj 06, 2009 9:43 am

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Anténu má rozhodně. Jen nemusí být na první pohled viditelná. Na geometrických parametrech antény pak notně záleží. určují totiž její zisk. Samotný čip, je jak říkáš, dostatečně kvalitní.

Zjednodušeně řečeno. Dejme tomu, že čip se dokáže vypořádat s odstupem signál/šum -130 dB. Pakliže kombinace integrovaný zesilovač (v čipu) a anténa dokáží generovat zisk >-130 dB, pak dokáže signál zachytit i v momentě kdy se šum blíží k -130 dB (a to už je hodně zarušené prostředí - bouřka, panelák apod.) Pakliže však kombo zesilovač+anténa dají jen -120 dB, pak je kapacita čipu nevyužita a v momentě kdy šum přeleze přes -120 dB čip nemá šanci jej rozlišit od signálu. A to je případ nokie, je malá a tak anténa nemá tak velký zisk jako v případě větších BT modulů, kapacita čipu je tak nejspíše nevyužita. V případě iphonu je tomu naopak. Ten má sice anténu bohatě dimenzovanou (signál GPS se pohodlně chytí na anténu jak wi-fi, tak GSM), ovšem čip stojí za starou belu. Spotřeba byla na prvním místě., Proto taky Sirf IV bude horší čip než Sirf III, poněvadž jeho určení do mobilů a tedy pro nízká napětí nedávají šanci, že by integrovaný zesilovač měl podobný výkon jako v čipu Sirf III.

Čísla jsou jen orientační, nechytejte mne za slovo:-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Uživatelský avatar parmin | stř říj 07, 2009 10:27 am

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

cernakus: Díky moc za tuhle lekci :D

Nemohl jsem to vydržet, potřeboval jsem něco "hned teď" a tak jsem koupil tu Nokii. Na autonavigaci je výborná, na Geocaching jí budu chvíli testovat a pak uvidím, jestli to půjde, nebo upgraduju na toho Holuxe. Zkušenosi sem tak do dvou týdnů doplním.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

cernakus | stř říj 07, 2009 1:16 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

parmin:

Však to je nejlešpí forma (zkusit si sám). Pokud jsi ji kupoval online, tak ji můžeš do 2 týdnu i vrátit (pokuď by ti nevyhovovala, oproti iPhonu je to brutální zlepšení, že:-) A koupit si dražší srandu.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Uživatelský avatar parmin | stř říj 07, 2009 2:45 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

cernakus:
Zlepšení proti iPhone nemůžu komentovat protože mám 2G.

Co jsem ale ještě zjistil a při výběru modulu jsem s tím tak nějak nepočítal a teď si říkám, že to je praktická funkce - ten Tebou doporučovaný Holux má datalogger (umí tedy do interní paměti zaznamenávat trasu/body). To je funkce, kterou si myslím stojí za to při výběru také zvážit...
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar spachal | stř říj 07, 2009 3:08 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Osobne bych si treba na dealextreme nebo aukru koupil klidne levne zarizeni, pokud bude mit sifrIII, neni co resit :]
neposkytuji podporu pro iPhone, od toho je zde forum ..
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 465
Registrován:
pát lis 02, 2007 4:24 pm

Uživatelský avatar parmin | stř říj 07, 2009 3:37 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

spachal:
Čím déle se tím zaobírám, čtu fóra a používám aplikace na svém iPhone (nejdříve s půjčeným EVOLVE iTraxx a nyní s Nokia LD-4W), tím víc se utvrzuji v názoru, že je dobré si před výběrem uvědomit, na co všechno ten modul budu používat.
Určitě máš pravdu a podle Tvého doporučení se může řídit každý, kdo bude modul používat k navigaci do auta nebo třeba na zalogování nějaké trasy (třeba s aplikací GPS xMotion) atd.
Je ale také asi pravdou, že pro Geocaching je dobré sledovat i další parametry než jen použitý čip. Člověk se může dostat do sevřenějšího údolí, do hustšího lesa a potom může být výhoda mít něco lepšího. Zrovna včera jsem v jednom takovém údolí běhal a přesnost s Nokií nebyla úplně podle mých představ...
A ještě malá poznámka k dealextreme - určitě dobrý obchod, jen zrovna u těch GPS modulů se mi to nezdálo úplně výhodný. Ceny nejlevnějších pro mě neznámých značek tam začínají na 40 dolarech a ta Nokia LD-4W se tady nechá koupit do 700 CZK. Při téměř stejné ceně je myslím lepší volit osvědčenou značku a model.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar dodulo | stř říj 07, 2009 4:36 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

aj na DealExtreme sa da kupit HOLUX M-1000C :wink: a nikde vyhodnejsie som ho zatial nenasiel :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

joysi | stř říj 07, 2009 9:37 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

No neviem ci sa oplati usetrit 200-300 korun . Tu sa da kupit za menej ako za 60 EUR a mas na to zaruku. A dalsia vec este Ti na to mozu vyrubat dph a clo. (ano ja viem z dealextreme som bral uz nejake veci a zatial vsetko bez cla a dph, ale to boli malickosti .. ked je nieco vacsie uz sa v tom colnici sprtaju - osobna skusenost .. )
 

cernakus | čtv říj 08, 2009 12:21 am

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Parmin:

ad přesnost Nokia v údolí, jo to je přesně to, o čem jsem mluvil na zkušenosti kamaráda. Do auta super, na hardcore Geocaching už to nebyla nej volba. Možná jej zkus vrátit / vyměnit u prodejce za něco silnějšího. Cenově ještě přijatelný je např. http://www.alza.cz/holux-m-1200-d118567.htm a nebo rovnou dataloger.

Jinak Holux je značka, dokonce bych řekl že lepší než Nokia (pokud teda ty na DE jsou holuxy:-)

PS: U datalogeru si pohlídej s jakou frekvencí umožnuje logovat. Některé datalogery umožňují nejméně 5 sec interval a to je relativně málo. (neplést s frekvencí vysílání pozičních dat, který bývá 5Hz a více)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Uživatelský avatar Koloko | pon úno 08, 2010 5:04 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Ahoj, když to tu čtu, tak jsem asi v prdel.., každej doporučuje něco jinýho, upřesním tedy na co to chci používat já, a uvidím co mi kdo oporučí.
Hlavně, bych to chtěl do auta, jeste nevím zda koupit před bluetooth, bo norm kabel, ale asi BT, žere to pak míň baterku Iphonu. A né něco uplně levného, takovou střední třídu, max do 1500Kč. Děkuji moc za doporučení a linky na eshopy. :lol:
Iphone 2G 16GB JB fw 1.1.4. => 2.2 => 3.0 => 3.1 koupen u AT&T v Obrázek za $450,-

Ipod shuffle Orange
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován:
pát črc 18, 2008 4:16 pm

Uživatelský avatar parmin | pon úno 08, 2010 5:53 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Tak do auta Ti bohate bude stacit Nokia LD-4W. Ma cip Sifr III, takze s presnosti neni vubec zadny problem. Navic se dodava s nabijeckou do auta (12 V) a cena je do 700 CZK. Drazsi znacky/modely by pro tebe asi byly vyhozene penize.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

Uživatelský avatar dodulo | pon úno 08, 2010 5:57 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

mas podla mna 3 riesenia ak ti sila GPS chipu v iPhone nevyhovuje:

1. TomTom car kit - pomerne drahy ( min 100? ), nevyuzijes ho napr. na geocaching lebo nie je mobilny, avsak ponuka komplexne riesenie, handsfree, pocuvanie hudby, nabijacka

2. modul iGPS360 - pozri na google, tiez nie je najlacnejsi 50? cca, vyuzijes ho vsak iba s iPhonom

3. Bluetooth GPS modul - mozes ho pouzit aj na ine zariadenia, ine telefony, notebook..., zohnat sa daju od 25? a vyssie, potrebujes aplikaciu RoqyBT v cene 8?, ked ho mas sparovany nemozes pouzivat bluetooth na handsfree telefonovanie

gps antenu alebo nebodaj modul ( kablovy ) som ku iPhonu nevidel
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

rohe | pon úno 08, 2010 6:15 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Asi to bude trochu OT, ale jak to je třeba s Holux M-1200E, ta má nějakou vnitřní pamět, to jako znamená, že si to sama zaznamená do sebe a pak třeba na PC se na to podívám? Vím, že to tam píšou, ale zajímá mě osobní zkušennost.
Host
Host
 
Příspěvky: 100
Registrován:
pon črc 13, 2009 10:24 am
Bydliště: Sokolov

Uživatelský avatar Koloko | pon úno 08, 2010 6:23 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Díky moc za typ, asi si tedy koupím ten Nokia LD-4W, líbí se mi to přes to bluetooth, že to můžu popř. vzít třeba na kolo, ale spíš to bude v autě. Doufám, že to v Praze bude mít signáů. jen to před BT propojím s IP a soft do Iphonu si mužu dát jakýkolik (Navigon,TomTom..), nemusím nic tvořit když mám 2G (JB mám). Nevíte jak to žere baterku v Ip, je to jako kdybych nechal zapnutý BT v IP, takže asi moc ne co ? Ještě jednou dík za typ
Iphone 2G 16GB JB fw 1.1.4. => 2.2 => 3.0 => 3.1 koupen u AT&T v Obrázek za $450,-

Ipod shuffle Orange
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován:
pát črc 18, 2008 4:16 pm

cernakus | úte úno 09, 2010 12:32 am

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

rohe:

Ano dataloger/tracker si do vestavěné paměti ukládá s předem nastavenou frekvencí aktuální pozice. V počítači si je pak vyjedeš a máš pěkného hada, který kopíruje tvojí cestu a topografické informace o ní (nadmořská výšska, vzdálenost apod)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 281
Registrován:
pát dub 11, 2008 8:16 pm

Bontrik | pon zář 24, 2012 2:37 am

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Dobrý den,
chtěl bych se zeptat, zda by jako externi gps modul mohl fungovat i tento http://www.garmin.cz/produkty/ostatni/m ... ps10x.html ?
Bohužel zde uváděný modul od nokie už se nevyrábí a ja bych rád nějaký sehnal a tohle mi přišla jako slušná možnost za tu cenu.

Děkuji za případné info.
 

Uživatelský avatar Metalgirl | pon zář 24, 2012 9:19 am

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Pokud to budeš používat přes roqyBT, tak doporučuji koupit jeden z podporovaných GPS modulů touto aplikací, s ostatními budou nejspíš problémy. Podporované GPS najdeš přímo na foru robyBT zde: http://www.roqy-bluetooth.net/forum/vie ... p?f=5&t=28
Jsme rádi, že dodržujete PRAVIDLA fóra. Jsi zde nový? PAK ZAČNI ZDE.
Moderatorka fóra
Moderatorka fóra
 
Příspěvky: 12966
Registrován:
pon úno 15, 2010 8:17 pm

Bontrik | úte zář 25, 2012 8:31 pm

Re: Externí GPS modul - jaký byste doporučili/nedoporučili

Děkuju za odkaz na seznam podporovanejch zařízení, ale jestli se nepletu, tak ten Garmin co sem na něj házel odkaz tam je, tím pádem by to mělo šlapat bez problému ne (přes ten roqyBT) ?
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé