ZAGG folie

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

byeen | stř bře 03, 2010 10:39 am

Re: ZAGG folie

No tak som to vcera vecer po robote skusal doma nainstalovat a spolovice sa to podarilo... Zadna cast, to bol porod ! Ale krasne mi to prekrylo skrabance po byvalom majitelovi a telefon vyzera,ako novy,velmi ma to potesilo :) No a prednu foliu som musel dat dole dnes rano,lebo tolko bordelu,co pod nou bolo som nezniesol... neviem,odkial sa tam zobral a neviem,ci sa bude dat folia nejak umyt,ked ne,kupim len prednu,alebo dam staru :) Takze u mna spokojnost, telefon sa tak nesmyka a skutocne vyzera ako novy, odporucam ;)
Btw, robil som to asi 2hodiny a tie nervy pri tom, uz som myslel,ze tu foliu hodim do kosa :D A to som to utieral aj tou silonkou,aj mokre ruky som mal a stale to bolo bud na krivo,ale tam bola spina :D
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Uživatelský avatar Ejoo | stř bře 03, 2010 6:06 pm

Re: ZAGG folie

byeen: tez som to robil minule, ale slo to v pohode za par minut som to mal hotove. Ale nie kazdy je zrucny, ja mam napriklad prax, mezne nalepujem reklamne tabule a neviem co este vsetko mozne, na mokro so sprejom, ako prax v skole...
Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:10 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar macodk3 | stř bře 03, 2010 6:26 pm

Re: ZAGG folie

mne to nalepili tiež za pár minút,neviem ako to niektorým ľuďom môže trvať viac ako hodinu-ale niekedy sa tam vytvárajú pri lepení bubliny a s tým je potom pyplačka ich odstrániť,a čo sa tých špín tíka,ja si myslím že ten sprej ktorý k tomu bol zaistí že by tam pri nalepovaní nemala nijaká špina zostať,no niektorý ľudia to dokážu pobabrať a potom to nemá iný koniec než odpadkový kôš- :x
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar pistak | stř bře 03, 2010 7:26 pm

Re: ZAGG folie

macodk3 Mas pravdu ze so sprejom je to v pohode, Lenze oni teraz k tomu pribaluju taku dementovanu hubu, a to je len patent... So sprejom je to pohoda, ale natierať to tou hubou stoji fakt zato. :roll:
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Uživatelský avatar macodk3 | stř bře 03, 2010 7:50 pm

Re: ZAGG folie

to si teda neviem predstaviť...
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

lumini | stř bře 03, 2010 8:30 pm

Re: ZAGG folie

No já ho koupil od 7luke.com na Aukru :D Stálo mě 380 Kč a můžu říct že sedí perfektně a za ty peníze snad lepší není takže můžu jenom doporučit.

edit// 7luke.com má ještě v podpisu odkaz na své Aukce na Aukru. :wink:
 

Uživatelský avatar macodk3 | čtv bře 04, 2010 10:11 am

Re: ZAGG folie

no neviem,už teraz ja iphone dosť veľký,ešte keď tam dám tohoto obra tak to bude ako tie stará tehly z praveku... :|
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

byeen | čtv bře 04, 2010 11:21 am

Re: ZAGG folie

macodk3 píše:mne to nalepili tiež za pár minút,neviem ako to niektorým ľuďom môže trvať viac ako hodinu-ale niekedy sa tam vytvárajú pri lepení bubliny a s tým je potom pyplačka ich odstrániť,a čo sa tých špín tíka,ja si myslím že ten sprej ktorý k tomu bol zaistí že by tam pri nalepovaní nemala nijaká špina zostať,no niektorý ľudia to dokážu pobabrať a potom to nemá iný koniec než odpadkový kôš- :x

no tak robil som to v cistom prostredi, umyte ruky, umyty odmasteny iPhone, a bohuzial,dostalo sa tam dost spiny, nie ani prach,ale nejake vlasocnice latky,neviem ci z mikiny ci z tricka ci z coho sa to tam dostalo,ale bolo tam toho vela... no tak som to dal dole vcera, a umyval pod umyvadlom,bohuzial nezislo vsetko,drhol som to snad vsetkym aj kefkou :D No nakoniec je tam ta folia,su tam ale bublinky a stale trochu bordelu,ale snazim sa na to nepozerat... vcera som to veru skoro vyhodil do kosa :D
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Uživatelský avatar macodk3 | čtv bře 04, 2010 1:10 pm

Re: ZAGG folie

no...stáva sa. :roll: ,ja by som to nevydržal keby tam bola aj jedna bodka-užaj by to bolo v koši :wink: ,tie blbe bubliny sa robia aj neskôr a odlepuje sa to-podlamňa je to na nič...ako písal "Undy" hore-radšej si každý mesiac kúpim nejakú lacnú čínsku napodobeninu a hotovo...
Obrázek iPhone 6 Plus
Obrázek iPad Air
Obrázek Macbook Air 13"
Obrázek iPod Nano 7G
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1583
Registrován:
úte pro 15, 2009 4:45 pm
Bydliště: Slovensko

7luke.com | úte bře 09, 2010 4:47 am

Re: ZAGG folie

macodk3 píše:no neviem,už teraz ja iphone dosť veľký,ešte keď tam dám tohoto obra tak to bude ako tie stará tehly z praveku... :|


to je pěkná blbost - Ty tady hypotetizuješ, zatímco já jsem vyzkoušel několik krytů od několika výrobců, a proto VÍM, jak telefon vypadá a jak se drží :roll: a potvrdilo to více než 5 lidí v mém okolí a svědčí o tom i pochvaly na slidercase :roll:

Obrázek

Obrázek

Obrázek

:arrow: V kombimaci se ZAGGem nebo jinou fólií na displej = ideální stav

:arrow: a ještě subjektivní dojem: telefon se mi ve slidercase líbil (i ležící na stole) více, než bez krytu
 

byeen | úte bře 09, 2010 11:33 am

Re: ZAGG folie

to je velmi subjektivne,ja by som si take nieco na iPhone nikdy nedal... skusal som aj kryty od more,ktore su este tensie ako toto monstrum a ani to mi nevyhovovalo,takze co clovek,to nazor,nemozes inym vnucovat silou mocou to,ze je slidercase super,krajsi a neni ani vacsi, ked to tak pre niekoho ineho jednoducho nie je... A 5 ludi je vzorka, ktora je pre mna absolutne irelevantna ;)
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

7luke.com | úte bře 09, 2010 6:59 pm

Re: ZAGG folie

ok dobře :D noste si telefony třeba v pytlíku na rohlíky z Billy

peace :wink: no flame
 

Uživatelský avatar Ejoo | čtv bře 18, 2010 9:45 pm

Re: ZAGG folie

Chcel by som sa opytat, Iphonu nevadi ten spray? teda ja som to dost sprayoval a ide v poho, ale ci potom nebudu nejake problemi pri reklamacii ked to velmi vela nasprayujem...
Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:10 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar pistak | pát bře 19, 2010 2:05 pm

Re: ZAGG folie

iPhone sa nema sprejovat, ale len folia. Potom ked uz sa len pritlaca tak sa trochu nasprejuje. Vadit by to nemalo, ked to nenastriekas priamo do repraku. A navyse ma byr potom vypnuty a odlozeny na pokojnom mieste, aby sa to spojilo
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Nosac | ned bře 21, 2010 9:01 am

Re: ZAGG folie

zrovna zvažuju jakou folii, nevím nevím jestli ZAGG je správná volba, měl jsem ji na N900 (instalace v pohodě i s houbičkou) ale telefon vypadal jako by byl stále obalený v průhledném sádle... Když dáte na iphona tvrdou folii tak ta není ani trošku vidět a pohyby prstů Vám žádná ZAGG bažina nebrzdí. Na druhou stranu je asi nej volbou na zadní stranu pokud používáte iphona do držáku v autě několikrát denně... tak nevím...
 

byeen | pon bře 22, 2010 11:45 am

Re: ZAGG folie

tak to skombinuj :) bude to drahsie,ale nic ine asi nevymyslis :) Ja mam zagg po celom telefone,a ked ti mam uprimne povedat,tiez tam mam chut dat na displej casto foliu,ktoru som dostal k obalu od firmy more. Je tvrda a vobec ju nebolo vidno, tuto zagg ako hovoris docela vidno a pod urcitym uhlom nevyzera velmi pritazlivo :D Ale na druhej strane mi ta zagg folia na displeji velmi nevadi a to ho pouzivam docela casto :) A na zadnej strane to perfektne zakrylo skrabance :)

EDIT: Tak dneska som dal dole foliu z displeja,fakt mi to liezlo na nervy... po case som si vsimol,ze sa mi na folii vytvorili take vlnky po tom ,ako som vytlacal vodu a prach pod tym atd... Strhol som to dole a je to o sto percent lepsie, lepsie sa mi pise,lepsie sa mi hra,ovlada cely telefon jednoducho...
MB Pro mid 2010 13" C2D 2.4 GHz, 8GB RAM
iPad Black Wifi, 3rd, 32GB
iPhone 5 white, 64GB
Sponzor 2014
Sponzor 2014
 
Příspěvky: 507
Registrován:
stř úno 24, 2010 9:32 pm

Shwollo | pon pro 13, 2010 6:58 pm

Re: ZAGG folie

oplatí sa mi kupovať túto fóliu na iPhone 4? Chcem ju hlavne kvôli tomu, že ako jedná kryje aj boky iPhone a teda aj death grip... (nepíšte mi, že nič také nie je)

Alebo si mám kúpiť radšej "obyčajnú" dopredu a dozadu...
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 323
Registrován:
úte lis 03, 2009 2:15 pm
Bydliště: LM/Brno

Uživatelský avatar eXell | pon pro 13, 2010 8:10 pm

Re: ZAGG folie

Osobně u iPhone 4 beru zagg folii jako vyhozené peníze. U 3G(s) je to jediná folie, která jde poměrně kvalitně nalepit na zadní stranu telefonu. (číňani ji na vypuklé záda nevyrábějí). Jinak na displayi jsem ji jednu dobu měl a děs a hrůza, jsem rád že jsem se jí zbavil (ubírá pozorovací úhel, špatně klouže..). Na čtyřku, kterou mimochodem ještě nemám už mám objednanou fólii od číňanů na obě strany za nějakých 30 korun a na boční rámeček nic neplánuju, nemyslím si že by se měl nějak zvlášť odírat.
iPhone 6 64GB SG
Macbook Pro 13 2010
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 293
Registrován:
sob led 23, 2010 11:02 am

Shwollo | pon pro 13, 2010 8:21 pm

Re: ZAGG folie

ale mne ide práve o ten bočný rámik. Kvôli anténe a strate signálu
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 323
Registrován:
úte lis 03, 2009 2:15 pm
Bydliště: LM/Brno

Uživatelský avatar eXell | pon pro 13, 2010 8:23 pm

Re: ZAGG folie

Někdo tady už na fóru psal že to stejně nepomůže, za sebe nemůžu říct. Osobně se té ztráty nebojím, a budu se snažit to přehlížet.
iPhone 6 64GB SG
Macbook Pro 13 2010
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 293
Registrován:
sob led 23, 2010 11:02 am

Uživatelský avatar GeorgioV | pon dub 30, 2012 6:33 pm

Re: ZAGG folie

A nevíte, jak se jmenuje taková nejspíš tlustější folie, než je ZAGG, je taková skelná a rozhodně tvrdá, žádná guma! Ale nevím vůbec, jak se jmenuje, viděl jsem jí u týpka co seděl vedle mě v autobuse a nechtěl jsem mu do toho kecat :D
iPhone 4S 16GB Black - iOS 7
iPhone 4S 16GB White - iOS 6
iPad Mini 16GB Wifi - Silver

http://www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 179
Registrován:
ned bře 25, 2012 2:05 pm

Uživatelský avatar Sphyn0x | pon dub 30, 2012 9:32 pm

Re: ZAGG folie

///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar GeorgioV | úte kvě 01, 2012 1:52 am

Re: ZAGG folie

Jo tak to je přesně ono. Dá se to sehnat někde v ČR? a co si o tom myslíš/myslíte?
iPhone 4S 16GB Black - iOS 7
iPhone 4S 16GB White - iOS 6
iPad Mini 16GB Wifi - Silver

http://www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 179
Registrován:
ned bře 25, 2012 2:05 pm

Uživatelský avatar Roman_Pe | úte kvě 01, 2012 8:36 am

Re: ZAGG folie

Tak mne sa to celkom páči. Lepšie poškrabať nejaké prídavné sklo ako priamo sklo na iP

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1700
Registrován:
stř lis 17, 2010 10:55 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar GeorgioV | úte kvě 01, 2012 10:25 am

Re: ZAGG folie

Já ale pochybuju, že se to dá sehnat za koruny a někde v ČR .. kdyby někdo věděl, tak prosím link, děkuju :)
iPhone 4S 16GB Black - iOS 7
iPhone 4S 16GB White - iOS 6
iPad Mini 16GB Wifi - Silver

http://www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 179
Registrován:
ned bře 25, 2012 2:05 pm

Uživatelský avatar Roman_Pe | úte kvě 01, 2012 10:45 am

Re: ZAGG folie

Jedine im napísať či posielajú do zahraničia. Keď tak zaplatiť kartou alebo cez Paypal.

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1700
Registrován:
stř lis 17, 2010 10:55 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar GeorgioV | úte kvě 01, 2012 11:41 am

Re: ZAGG folie

Ok, díky. Já zkusím od T-mobile klasiku za 118,- Kč a pak uvidím jestli šáhnu po něčem jiném, nebo ne :).
iPhone 4S 16GB Black - iOS 7
iPhone 4S 16GB White - iOS 6
iPad Mini 16GB Wifi - Silver

http://www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 179
Registrován:
ned bře 25, 2012 2:05 pm

Uživatelský avatar Sphyn0x | úte kvě 01, 2012 10:21 pm

Re: ZAGG folie

Skúsil by som to, len či to nejako nezhorší vlastnosti displaya, hlavne jeho ostrosť.
Viac, ako 1$ za fóliu nedám, a tá zhoršuje display, takže fóliu mám len na zadnom kryte.
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar GeorgioV | úte kvě 01, 2012 10:52 pm

Re: ZAGG folie

A přední stranu teda stále otíráš hadříkem jo? Já taky přemýšlím, že to dám jen na zadek, ale stálé otírání přední strany může být po čase otravné a určitě na to budu kašlat jak se znám :D
iPhone 4S 16GB Black - iOS 7
iPhone 4S 16GB White - iOS 6
iPad Mini 16GB Wifi - Silver

http://www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 179
Registrován:
ned bře 25, 2012 2:05 pm

Uživatelský avatar Sphyn0x | stř kvě 02, 2012 7:38 am

Re: ZAGG folie

Max. tak otrem o tričko..
Utieram len vtedy, ak si chcem vychutnať čistú krásu iPhonu :D
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

niky79 | stř kvě 02, 2012 8:35 am

Re: ZAGG folie

Sphyn0x píše:Skúsil by som to, len či to nejako nezhorší vlastnosti displaya, hlavne jeho ostrosť.
Viac, ako 1$ za fóliu nedám, a tá zhoršuje display, takže fóliu mám len na zadnom kryte.


Ostrost (resp. dobry pocit z bile barvy) zhorsi jenom matna folie. Klasicka leskla (na ebay se oznacuje jako CLEAR) je ok. Byl jsem priznivcem matne - odlesky jsou pryc, stejne jako otisky – ale presel na leskle. S ni to opravdu vypada lepe.
 

Uživatelský avatar GeorgioV | stř kvě 02, 2012 11:36 am

Re: ZAGG folie

Niky79 - A ta lesklá folie, je v pohodě na sluníčku, nebo je to hodně špatný? a když sliduješ přes ní prstem, je to "dobrý pocit" jako na čistý sklíčko iPhone? Žádný pocit gumy apod. ? Jakou tedy Clear folii doporučuješ?
iPhone 4S 16GB Black - iOS 7
iPhone 4S 16GB White - iOS 6
iPad Mini 16GB Wifi - Silver

http://www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 179
Registrován:
ned bře 25, 2012 2:05 pm

Uživatelský avatar Sphyn0x | stř kvě 02, 2012 3:13 pm

Re: ZAGG folie

niky79 píše:
Sphyn0x píše:Skúsil by som to, len či to nejako nezhorší vlastnosti displaya, hlavne jeho ostrosť.
Viac, ako 1$ za fóliu nedám, a tá zhoršuje display, takže fóliu mám len na zadnom kryte.


Ostrost (resp. dobry pocit z bile barvy) zhorsi jenom matna folie. Klasicka leskla (na ebay se oznacuje jako CLEAR) je ok. Byl jsem priznivcem matne - odlesky jsou pryc, stejne jako otisky – ale presel na leskle. S ni to opravdu vypada lepe.

Ja som rozdiel videl aj pri clear fólií, išla dole potom..
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar Roman_Pe | stř kvě 02, 2012 3:19 pm

Re: ZAGG folie

radšej malý rozdiel ako veľký škrabanec cez celý displej :)

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1700
Registrován:
stř lis 17, 2010 10:55 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar GeorgioV | stř kvě 02, 2012 3:52 pm

Re: ZAGG folie

Tak teď jsem přijel z města a koupil jsem si u T-mobile ochranou folii. Nejdřív jsem si měl jet pro tu "no name" za 118 Kč, ale nakonec mi řekli, že jim dnes přišla ještě jiná, konkrétně od Screenshieldu. Ok, řekl jsem a koupil jsem si jí za 300,- Kč. Pokud né ona, tak žádná, řekl jsem si a za zkoušku nic nedám, protože se o mobil opravdu bojím. Už je po aplikaci, trvalo mi to cca 30 minut a to jsem ještě při tom koukal na různé videa této tématiky abych jí nemusel vyhazovat. Aplikace zadní strany byla na míru úspěšná, je tam pár mikrobublinek, jinak vypadá skvěle a jak výrobce uvádí, mám tomu dát týden. Myslím si, že za dva dny budou jistě pryč. Když už, tak už řekl jsem si a dal jsem jí tedy i na předek. To už bylo horší. Folie není přesně vyříznuta, nejde jí nalepit uplně rovně, trošku tedy u repráčku přečnívá, ale fakt malinko, není to žádná velká věda a vůbec mi to nevadí. Co mě ale víc vadí je to, že cca u prostřed je na displeji taková "šmouha" dá se říci, ale říkám, je to pár minut, co tam je. Dal jsem jí pod lampičku, aby se folie zahrála a následně do studeného prostředí, aby se naopak srazila a pořádně přilnula k displeji. Vypadá to už trochu líp, nyní nechci s mobilem nic dělat, pokud nebudu muset a uvidím ráno, jak to bude vypadat. Co se týče klouzání prstu na displeji, tak jsem zatím hodně spokojen. Nechtěl jsem folii moc zatěžovat, proto jsem jen párkrát projel prstem a musím říct, že by to i šlo ( není to žádné výrazné zhoršení, je to adekvátní a radši toto, než poškrábaný displej ). Takže jak říkám, uvidím ráno, popřípadě další dny. Prodejce uvádí, že tomu mám dát týden a VŠECHNY nedostatky budou pryč, tak uvidím. Když to shrnu, tak zadní stranu ať tak, či tak určitě nechám, mobil mnohem míň klouže a vypadá to dobře, žádný rozdíl. No a u toho předku uvidím, co udělá čas. Zítra hodím echo, jak to vypadá :).
iPhone 4S 16GB Black - iOS 7
iPhone 4S 16GB White - iOS 6
iPad Mini 16GB Wifi - Silver

http://www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 179
Registrován:
ned bře 25, 2012 2:05 pm

Uživatelský avatar Sphyn0x | stř kvě 02, 2012 4:05 pm

Re: ZAGG folie

Roman_Pe píše:radšej malý rozdiel ako veľký škrabanec cez celý displej :)

Záleží aj od toho, ako sa k nemu správaš :wink:
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar GeorgioV | stř kvě 02, 2012 4:13 pm

Re: ZAGG folie

Sphyn0x, mezi náma, i když si slušný člověk a k mobilu máš respekt, úctu a já nevím co všechno, ve spěchu a stresu se ti to stát může, jsme lidi :)
iPhone 4S 16GB Black - iOS 7
iPhone 4S 16GB White - iOS 6
iPad Mini 16GB Wifi - Silver

http://www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 179
Registrován:
ned bře 25, 2012 2:05 pm

Uživatelský avatar Roman_Pe | stř kvě 02, 2012 4:38 pm

Re: ZAGG folie

presne toto som chcel napísať, že nikdy nevieš čo sa stane :unknown:

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1700
Registrován:
stř lis 17, 2010 10:55 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Sphyn0x | stř kvě 02, 2012 5:04 pm

Re: ZAGG folie

Tak snažím sa predchádzať takýmto situáciám.
Ako na display mám už veľa škrabancov, ale sú vidno len pri podrobnejšóm skúmaní.
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar GeorgioV | stř kvě 02, 2012 7:51 pm

Re: ZAGG folie

No a to by se díky té folii právě stát nemělo a po pravdě jsem byl vždycky odpůrce jakýkoliv folii na čemkoliv a vždy jsem takové věci hned ztrhával, ale iPhone beru fakt jinak .. :D
iPhone 4S 16GB Black - iOS 7
iPhone 4S 16GB White - iOS 6
iPad Mini 16GB Wifi - Silver

http://www.smartfoun.cz - Přinášíme novinky ze světa chytrých zařízení
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 179
Registrován:
ned bře 25, 2012 2:05 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé