[?] Jaký zvolit autoadaptér pro iPhone?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

aaarthur | pát bře 14, 2008 12:47 pm

[?] Jaký zvolit autoadaptér pro iPhone?

našel jsem na netu foto adaptéru mezi iphone a originál HF sadu ŠKODA VW AUDI. Zkoušel jsem kontaktovat prodejce Škody , aby zjistil možnost dodání ale bezúspěšně - klasickej neochotnej přístup bez výsledku. Poptával mi to i kolega v Německu a výsledek stejný.
Pokud někdo víte, kde by se to dalo sehnat, budu rád za každou informaci.
Naposledy upravil spachal_tmp dne ned dub 27, 2008 8:27 pm, celkově upraveno 2
Důvod: Puvodni nazev: Autoadaptér
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:14 pm

Julek | sob bře 15, 2008 12:00 am

Re: Autoadaptér

Krásné... nešla by ta fotka zmenšit prosím ?
Jinak HF dobré


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar dawe73 | sob bře 15, 2008 2:19 am

Re: Autoadaptér

Nááádhera, ale má nějakej kloub, aby se to dalo použít i na navigaci (která snad bude brzy), tj. otočit "naležato"?

Občas v pražských zácpách sleduju na iP v autě seriály. V pondělí dopoledne se dají po cestě z Černýho mostu do centra zkouknout i dva díly :-)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 538
Registrován:
pon pro 24, 2007 1:06 pm
Bydliště: Praha

aaarthur | sob bře 15, 2008 8:59 am

Re: Autoadaptér

asi tě zklamu, toto není samostatný držák ale pouze redukce mezi tuto originál HF sadu a iPhone - zacvaknutím propojíš všechny konektory - nabiječku, HF sadu, propojíš s radiem apod.
Host
Host
 
Příspěvky: 3
Registrován:
čtv pro 27, 2007 4:14 pm

Uživatelský avatar spachal_tmp | sob bře 15, 2008 12:16 pm

Re: Autoadaptér

Ja si nakonec poridil 'alespon neco', cena 8 liber i s dopravou a vcelku spokojenost, nabijet iP v aute zatim nepotrebuji .. Otaceni bez problemu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Julek | sob bře 15, 2008 6:01 pm

Re: Autoadaptér

Pro mě jsou tyto držáky pasé.. používám pouzdro a proto mám za 150 korun normální holdster.


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar hop | čtv bře 27, 2008 1:22 am

Re: Autoadaptér

Pořídil jsem si stejný držák jako spachal_tmp (viz. výše), zde pár informací a doplňujících fotek.

Držák jde otáčet o 360 stupňů neboť je na kloubu. Kloub je vypadá celkem robustně, je na něm kolečko pro utažení/povolení tlaku, takže dá se utáhnout tak aby byl otočný, ale aby současně udržel iPhone v nastavené poloze.

Mám ho v autě pár dnů a jsem maximálně spokojen. Jen doufám že se mi nevylomí držák z přísavky jako se mi to stalo u jednoho univerzálního držáku od Hamy...

S držákem jsem dostal i autonabíječku. S tou už tak spokojený nejsem. Kabel je poměrně tuhý a hůře ohebný, navíc dock konektor je celkem vysoký, čož vyžaduje montáž držáku dostatečně vysoko nad palubní desku. Navíc "neohebnost" kabelu způsoboval, že konektor se z iPhonu "páčil". Takže důkladnější montáž držáku i s nabíječkou jsem odložil na později. Pokud to nebude ideální, požídím jinou nabíječku, asi s USB konektorem a k tomu originální usb kabel, který má nízký dock konektor, a pružný kabel.

Jinak držák s nabíječkou jsem pořídil přes eBay od tohoto prodejce http://myworld.ebay.com/e_cell/ za cenu 7,98 liber. Objednával jsem dva, nicméně mi dorazily jen držáky bez nabíječek. Po reklamaci mi o pár dnů později dorazila nabíječka, ale zase jen jedna. Takže mě teď čeká ještě reklamace, nicméně kamarád nabíječku má, takže se na to možná vybodnu...
Věřím, že to byl jen ojedinělý nepořádek, jinak má prodejce hodnocení výborné.

OPRAVA: Druhá nabíječka přišla také, poslali je odděleně jako dvě zásilky a každá dorazila v jiný den.

A tady slíbené doplňující foto...

Obrázek
Obrázek
Obrázek
iPhone 4S 32GB (bez JB) | New iPad 64GB WiFi (bez JB)
iPhone 2G 8GB, FW 1.1.1 -> 1.1.4 (ZiPhone 2.5) -> 2.1 (CZ/SK FW) -> 2.2.1 (CZ/SK FW) -> 3.0.1 (redsn0w)
iPod Mini 4GB Silver
MacBook Pro 13" 2.4 GHz
Host
Host
 
Příspěvky: 101
Registrován:
stř lis 07, 2007 12:39 pm
Bydliště: Praha

jogy | stř dub 09, 2008 11:35 pm

Re: Autoadaptér

Jenomze ten drzak ktery mas v ikone je stejne originalny :mrgreen: :mrgreen:
iPod nano 3, iPod nano 6
iPhone 4 16Gb
iPhone 5S 16Gb
MacBook Pro 13" Mid 2012
Apple Watch 42mm
Host
Host
 
Příspěvky: 13
Registrován:
úte dub 08, 2008 11:07 am
Bydliště: Corby

ntr23 | ned dub 27, 2008 7:53 pm

Re: Autoadaptér

Mám dotaz k autonabíječce. Koupil jsem v Datartu za 140,- USB nabíječku. Má výstup 5V a 1A, dioda na ní svítí, ale iPhone ani iPod nano nenabíjí. PDAčko už nabíjí. v čem může být problém?
 

s0ny | ned dub 27, 2008 8:24 pm

Re: Autoadaptér

Podle parametrů by nabíjet měla, teď je otázka jestli skutečně 1A na výstupu má. Každopádně aspoň iPod by nabíjet měla, protože ten tolik nepotřebuje.
 

morri21 | ned dub 27, 2008 9:25 pm

Re: [?] Jaký zvolit autoadaptér pro iPhone?

kamarat si tiez kupil USB nabijacku a po pripojeni k Microsoft Zune mu to nenabija, ale na ine veci mu to ide.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron