Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar ygy | sob pro 19, 2009 9:45 pm

100

ja osobne mám marware sport gip a úplná spokojnosť . nije to taká typická guma lebo je taká drsnejšia čiže sa na ňu nelepia nečistoty . chráni celý iphone čiže aj časť kde je home button a sluchátko. má presne vyrezané otvory na čidlá pri telefonovaní . v balení bolo púzdro handrička a fólia . možno to nevyzerá až tak štýlovo ale zato je veľmi spolohlivá. takže doporučujem :wink:

a k tím zrkadlovým fóliám . už dávno sú tabu. pri niektorých aplikáciách potrebujež iphone nakloniť a potom vidíš také velké bukové . Až priveľmi znižujú jas a na dennom svetle môžeš mať veľký problém čítať z displaya .
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

misars125 | ned pro 20, 2009 8:20 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Ahoj, měl bych zájem o to pouzdro jak má uživatel 7luke nevíte kde se dá koupit?Díky
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
úte lis 24, 2009 11:26 pm


misars125 | ned pro 20, 2009 8:56 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Mě se líbí ten černo bílej máš jich více v ČR nebo objednáváš často z USA nemám účet a pokud máš zkušenosti mohli by jsme se dohodnout díky

http://cgi.ebay.com/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&item=360170910589&ssPageName=STRK:MEWAX:IT
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
úte lis 24, 2009 11:26 pm

mrzic | ned pro 20, 2009 9:38 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

to 7luke.com: Mám více druhů. To je všechny používáš,zkoušíš nebo prodáváš?
Těch pouzder, co jsi zde postoval je už pěkná řádka. :)
MacBook Pro 2018 Touch Bar, macOS 10.15
iPhone X, iOS 13
Apple Watch 4 Nike+, watchOS 6
Apple TV4
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2249
Registrován:
ned dub 20, 2008 2:18 pm

7luke.com | úte pro 22, 2009 3:46 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Neprodávám ani neobjednávám pro cizí lidi. Zkouším a používám - střídám.
 

misars125 | úte pro 22, 2009 7:50 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

V poho už mám objednáno ale stějně se du mrknout do Holešovické tržnice :-)
Host
Host
 
Příspěvky: 5
Registrován:
úte lis 24, 2009 11:26 pm

Lowely | pát led 01, 2010 6:14 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Prosím vás, strašně by mě zajímalo jestli obaly na iPod Touch 2G jsou kompatibilni i s iTouchem 3G...
 

patrikvr | pon led 04, 2010 10:20 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Vkládám odkaz na výprodej pozdra case-mate Vroom

http://aukro.cz/item874136925_case_mate ... rodej.html
 

germia | úte led 05, 2010 6:54 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Iphone vlastním téměř dva roky a ohledně obalů mám pár tipů, které by mohly zaujmout i poradit.

Co se týče silikonových obalů, jejich velkou výhodou je to, že díky nim vám iphone prostě nemůže vypadnout z kapsy. Já již vystřídala nejměně 3, takže životnost není jejich hlavní předností. Také zvětšují objem telefonu při džení.
Prvním byl poloprůhledná silikonový obal se soustřednými kruhy. http://www.more-thing.com/silicone-mega ... ne-3g.html Na obrázku vidíte jeho stav po pár měsícech používání a po poškození ležení v šuplíku, kde zežloutl. (250 Kč - obchod)
OBR: http://img46.imageshack.us/img46/6851/rffgregege.jpg
Dalším byl bílý obal se zajímavými zářezi na zadní straně. Tyto zářezy však způsobily jeho zkázu - v místě jednoho se znova přetrhl. (250 Kč - obchod)
OBR: http://img689.imageshack.us/img689/6672 ... dfghzw.jpg
Druhá osoba mi koupila třetí obal, černý, čehož velmi lituji - Je vyroben z velmi slabé gumy a chytá se na něj prach, který vás dohání k šílenství - absolutně se ho nezbavíte. Strach z roztrhnutí i tohoto mne donutil jej nenosit. Navíc i ošklivě zakrývá přendí stranu telefonu. (90 Kč - obchod)
OBR: http://img707.imageshack.us/img707/8599 ... sdfrde.jpg

Plastové (ploycarbonové) obaly:
S těmito výrobky mám mnohem lepší zkušenosti.
První plastový obal byl Crystal Case - průhledný zacvakávací dvoudílný obal. Vzhledově vypadal pěkně jen asi měsíc. Pak se celý poškrábal a vypadal příšerně. Navíc je to jen pro jedince s dlouhými nehty kvůli otevírání a co se týče držení, nabral na obejmu, což není příjemné (120 Kč - obchod)
OBR: http://img46.imageshack.us/img46/8149/a ... asdfgh.jpg
Druhý obal z plastu, zelený bych doporučila každému. Při jeho používání se vám objem iphonu téměř nezvětší, je lehké ho nasadit i sundat a metalízová barva je velice zajímavá. Navíc se dá sehnat za dobrou cenu ve všech barvách. Jedinou nevýhodou je snad menší ochrana telefonu při pádu. (90Kč i s poštou - aukro)
OBR: http://img96.imageshack.us/img96/2940/adfghz.jpg
Třetí obal je z poloviny vyroben z kovu a z poloviny plastový. Je to ten nejhezčí obal, co jsem měla a ač telefon ztěžkne a zvětší se (ne o moc), myslím si, že tato koupě se vyplatí, vzhled dělá dojem na každém kroku (zvlášť v kombinaci se zrcadlovou folií) a i ochrana je celkem dobrá. Jedinou nevýhodou je snad horší manipulace s kovem kolem iphonu - já nedávála pozor a poškrábala si jej. (144Kč i s poštou - aukro)
OBR: http://img46.imageshack.us/img46/3947/a ... hzujik.jpg

Jinak pouzdro, co má 7uke jsem párkrát potkala na aukru, zkus sledovat aukce a určitě na něj natrefíš a koupíš si ho mnohem levněji než kde jinde.


EDIT (4.2.10): zelený plastový obal mi praskl u otvoru na kameru.
Naposledy upravil germia dne čtv úno 04, 2010 9:57 pm, celkově upraveno 4
 

Rossi | úte led 05, 2010 7:49 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Jen male doplneni o moznostech nakupu,ono plasto/kovove pouzdro /treti obal/ je k dostani na ebay za nejakych 25,-Kc i s postovnym :wink:
 

Uživatelský avatar Marthin | úte led 05, 2010 8:21 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

germia: vynikající příspěvek ;-) děkuji :!:
zrovna jsem si objednal na ebay ten zelený plast v různých barvách ;-)
iPhone 3G 16GB - FW 4.2.1 - T-Mobile | SwitchEasy CapsuleRebel Case
Mac mini Late 2012 - OS X 10.9.1
Potřebujete zvukové podkresy do aplikací a her? Pište PM.
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1238
Registrován:
pon bře 09, 2009 11:42 am
Bydliště: Frýdek Místek

Juramac | úte led 05, 2010 8:29 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Osobne pouzivam uz dva roku kozeny flip od
http://www.beyzacases.com/default.cfm
Maji hodne siroky vyber a dobre dodaci pominky-maximalni spokojenost, i kdyz levne nejsou. :wink:
 

Uživatelský avatar phaeton_esc | úte led 05, 2010 9:18 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

ad pouzdro které tu prezentoval 7luke.com

pouzdro používám už asi 3 týdnu a zatím jsem neskutečně moc spokojený - když iPhone spadne na zem tak netrnu hrůzou, včera se proletěl z metru na dlažbu a se mnou to skoro ani nehlo :)

navíc se dá rychle vyndat abych ho mohl dát do držáku v autě

jediná nevýhoda - mám černou/bílou variantu - bílá už je okrová, navíc se barva postupně loupe. což bych řekl že na funkci nemá vliv, ale prostě se loupe
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

Moonlight | úte led 05, 2010 11:06 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Ja pouzivam Speck/CandyShell
http://www.speckproducts.com/products/c ... ne-3gs/162
Som s nim naozaj velmi spokojny.iPhone v nom drzi naozaj velmi dobre.Vnutornu stranu tvori asi 1mm hruba suvisla gumova vrstva a povrch zasa tvrdy plast.
Jedinou nevyhodou tohoto puzdra je to ze mam teraz problem najst radio s konektorom pre iPhone do ktoreho by iPhone sadol bez toho aby som ho musel vytiahnut.Nie ze by do radii iPhone teraz nevosiel ale u nas(v Žiline)sa velmi nepredavaju radia s iPhone konektorom,a objednavat radio z netu bez odskusania a potom ho problematicky vratit ,ak don nevlezie,sa mi moc nechce.
new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar Carabei | stř led 06, 2010 12:36 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

tak z posledních kousků, které jsem měl:

contour design, Fusion: velmi zajímavý pouzdro, jen nekryje rámeček úplně, na některých místejch jsou na pouzdře oděrky přímo z výroby, ale možná jen vadná serie.

griffin clarifi: velmi příjemný pouzdro, hodně ochrání, ale už je v něm iphone docela macík, prostřední lesklý díl se hodně rychle odře.

belkin silicon: druhý nejlepší, byl od přítelkyně :wink: kvalitní zpracování, kombinace zelenošedá, jen se po nějaké době začala šedá barva odírat a trošku obal prosvítal, posléze mi přišlo, že se ten obal jakoby vytahal, už neseděl na iphonu jako dřív

SwitchEasy Rebel Serpent: hodně zajímavé pouzdro, líbí se mi, ale je na mě moc tlustý, nějak jsem navykl na poslední zmíněné

iSkin Solo: dělá se v mnoha barvách a dvou provedeních, jedno klasické, druhé kruhově designové(FX), materiál je něco mezi plastem a gumou, ideální materiál, po hladkých materiálech neklouže, ale při zandavání a vyndavaání z kapes se nezadrhává jako silikonová a jiná gumová pouzdra. pouzdro je tenoučký, takže iphone vypadá pořád hezky subtilně ale přitom je dobře chráněn. na přední straně má určité vyvýšení nad display, takže není problém položit na stůl ani displayem dolu. zatím je to asi to nejlepší pouzdro, co jsem na iphonu měl. jen bych rozšířil počet barev a různých vzorů, ale to už je drobnost, jinak zevnitř je pouzdro jakoby matné, takže nehrozí přilepení pouzdra na lesklá záda iphona.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

germia | stř led 13, 2010 11:06 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

lukk3 píše:ta zrkadlova folia chrani aj pred skarbancami alebo ako to je?
a zhorsi sa potom citlivost dotykoveho displeja?
neviem ci to tu bolo ale nenasiel som tak sa pytam
dakujem za odpoved :)



Zrcadlovou folii používám a ta samá mi drží už jeden rok. Jsem naprosto spokojena, chrání perfektně před poškrábáním, neloupe se a jelikož jsem žena, tak mi pomáhá i jako zrcadlo. Navíc si myslím, že vypadá i stylově a někdy má i tu výhodu, že zabraňuje lidem, aby vám "čuměli" do telefonu. Nevýhodou je zhoršená viditelnost na ostrém slunci, jsou více vidět šmouhy a samozřejmě větší spotřeba baterky kvůli zvýšené intenzitě podsvícení. Musím říct, že jsem zpočátku také patřila mezi odpůrce zrcadlováých fólií a považovala jsem to za zbytečnost, ale získala si mne a nyní na ni nedám dopustit.
 

Uživatelský avatar Beavers | stř led 13, 2010 12:22 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Zároveň i trochu OT: Ale se zrcadlovou fólií už nejsi IN, tyto designy frčely cca před 5 lety, i displeje domácí elektroniky byly kryty zrcadlovou vrstvou ale neukázaly se být praktickými. A o nevýhodách takové fólie jsi vlastně napsala sama, ale když cítíš potřebu se na sebe často dívat do zrcátka, tak je to docela praktická věc, ovšem nepoměrně dražší než i ta nejdražší pudřenka se zrcátkem. Není lepší místo prohlížení si sebe sama, raději se dívat na svět a na lidi kolem sebe? :)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | stř led 13, 2010 12:43 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Já musím říct že zrcadlova folie byla na mém telefonu asi 3 minuty, pak šla dolů. Je to hnus, špatne se na to kouká, nijak me to nepřesvěčilo.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Uživatelský avatar lukk3 | pát led 15, 2010 9:08 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Prosim Vas ak mate niekto Slidercase mohli by ste o nom blizsie popisat a ako ste s nim spokojny?
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
pát pro 11, 2009 10:41 pm

7luke.com | pon led 18, 2010 4:16 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Aktuálnější fotky slidercase klonů (hlavně na konci)

:arrow: http://www.7luke.com/portal/iphone/levn ... 3g-3gs.php

Telefon se pak právě drží v ruce daleko lépe než bez pouzdra. Potvrdilo to více, než 10 lidí...
 

Uživatelský avatar lukk3 | pon led 18, 2010 8:39 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

a je nejaky rozdiel medzi klonom a originalom alebo je to uplne rovnake?
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
pát pro 11, 2009 10:41 pm

Uživatelský avatar phaeton_esc | úte led 19, 2010 10:53 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

viz můj příspěvek z 5.1.2010 - píšu tam o fake slidercase :)

jinak včera mi praskla spodní hranka co je nad dock konektorem :( pouzdro je každopádně super, telefon chrání skvěle a potvrzuju co psal 7luke.com - opravdu se s ním telefon líp drží, neklouže v ruce a člověk má při držení větší pocit jistoty (boha, to zní jak nějaká reklama na vložky :D )
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

germia | úte led 19, 2010 5:14 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Beavers píše:Zároveň i trochu OT: Ale se zrcadlovou fólií už nejsi IN, tyto designy frčely cca před 5 lety, i displeje domácí elektroniky byly kryty zrcadlovou vrstvou ale neukázaly se být praktickými. A o nevýhodách takové fólie jsi vlastně napsala sama, ale když cítíš potřebu se na sebe často dívat do zrcátka, tak je to docela praktická věc, ovšem nepoměrně dražší než i ta nejdražší pudřenka se zrcátkem. Není lepší místo prohlížení si sebe sama, raději se dívat na svět a na lidi kolem sebe? :)



To máš pravdu, stále chodím po ulici, prohlížím si sama sebe a stále dumám nad tím, jak se v tom nádherném blýštivém iphonu může odrážet taková kráska. I doma hroozně cítím potřebu se prohlížet. To je totiž ten hlavní důvod, proč mám zrcadlovou fólii. A VLASTNĚ I HLAVNÍ DŮVOD PROČ MÁM IPHONE! hahaha... :? Nevím, proč někoho odsuzuješ jen podle toho, zda má na svém iphonu zrcadlovou fólii nebo ne. Asi máš potřebu někoho urážet, či se vysmívat. Nepatřím mezi uživatele, kteří se bojí zmačknout nastavení aby si náhodou iphone nerozbili. Ale to by sis z mého profilu mohl všimnout. Já se snažila udělat hodnocení zrcadlové fólie objektivní, snaž se příště i ty. Snad i toto hodnocení někomu pomohlo, což byl můj hlavní záměr. Rozhodnutí PRO zrcadlovou fólii nezaslouží kritiku, má to své výhody i nevýhody, které už byly řečeny a je na každém, pro co se rozhodne.
 

Uživatelský avatar Beavers | úte led 19, 2010 5:32 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

OT: :arrow: germia: Peace. :oops:
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar lukk3 | úte led 19, 2010 8:35 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

prosim vas ak by som si kupil slidercase z ebay bola by k tomu aj nejaka folia?
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
pát pro 11, 2009 10:41 pm

germia | stř led 20, 2010 9:37 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Beavers píše:OT: :arrow: germia: Peace. :oops:

Souhlasím s mírem :) Jinak pro LUKK3: Kdyz si na ebayi kupujes "case", tak se v popisu dozvis, jestli k tomu folie je.
 

mattycz | stř led 27, 2010 8:07 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

jen pro info, dnes mi dorazilo černé pouzdro Cozip a nemá chybu
koupeno přes Ebay z Německa za 341 kč, pošta do ČR zdarma
 

alrenx | pon úno 01, 2010 1:30 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Ahojte prave som sa stal novym majitelom 3GS. Som SVK a chcel by som sa spytat ci niekto (SVK) predava slidercase pre Iphone. Obratil som sa sem lebo pridem do nejakeho mobil shopu ako to robi vecsina ludi necham tam obrovske peniaze a kupim vec ktoru o tyzden vyhodim. Co sa tyka ebay nemozem tam nakupovat lebo moja mila premilena banka CSOB ma nefunkcne karty pre PayPal a internetove nakupy.
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
pon úno 01, 2010 12:59 am

Vepo | pon úno 01, 2010 8:59 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Ahoj,
mate niekto skusenosti s puzdrami pre iphony od Prestigia?

myslim tieto:
Obrázek

http://www.prestigio.com/products/Apple-accessories/Protective-cases/iPod-iPhone-protective-case

Podla mna vyzeraju super, ale neviem ci sa daju povazovat ako dostatocna ochrana pre iphone. A celkom by ma zaujimalo ci sa da predna cast otvorit o celych 360 stupnov aby mi neodstavalo ked telefonujem, lebo podla vyrobcu sluzi aj ako jednoduchy stojan, takze ci sa nahodou neotvara len do pozadovaneho uhla.
 

Uživatelský avatar Ejoo | úte úno 02, 2010 6:51 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:10 pm
Bydliště: Bratislava

Qwuiddo | úte úno 02, 2010 7:03 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Přímo s tímto tipem ne, ale mám jedno pouzdro od CM a naprostá spokojenost ... myslím, že se jmenuje VROOM ... taková ta pneumatika. Sice se časem dost ošoupaly rohy, ale tak to bude asi u všeho ..
 

Uživatelský avatar Ejoo | úte úno 02, 2010 7:05 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

U vroom sa ti nenatahuje ta spodna cast pri konektore?
Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:10 pm
Bydliště: Bratislava

Qwuiddo | úte úno 02, 2010 7:08 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

nn, je to dobré, akorát ty rohy jsou ošoupané do bíla, takže už moc pěkně nevypadá ...
 

Uživatelský avatar iphonik4 | úte úno 02, 2010 7:27 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Já již od prosince používám na 3GSku obal iPhone 3G & 3G[S] Soft Gloss od ifrogz v modré barvě a naprostá spokojenost (alespoň zatím), při měm častém používání není ani trochu poškrábaný ani ošuntělý, je elegantní, lehký, tenký a dobře chránící iPhone, je to zatím nejlepší obal který jsem poznal (mám asi 5 různých druhů od různých kvalitních firem, nejdražší je za 900 Kč od Prestigio Opt koupený u O2 :), je sice pěkný, ale ne tak dobrý)
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Uživatelský avatar Ejoo | úte úno 02, 2010 7:41 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:10 pm
Bydliště: Bratislava

alrenx | úte úno 02, 2010 10:35 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Kde na svk to kupim ?
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
pon úno 01, 2010 12:59 am

Uživatelský avatar Ejoo | úte úno 02, 2010 11:03 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:10 pm
Bydliště: Bratislava

alrenx | stř úno 03, 2010 1:07 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

na svk :D nie cz
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
pon úno 01, 2010 12:59 am

Uživatelský avatar dodulo | stř úno 03, 2010 1:10 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

no posiela v ramci EU tak toho by som sa nebal :D, len si zisti cenu :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé