Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar 2L8 | ned zář 25, 2011 10:54 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Mne sa to moje co som si objednal pred tyzdnom sa mi pokazilo, v tej umelej vnicke co je vlozeny iphone sa mi praskla. Teraz aby som to posielal postou a reklamoval
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar dodulo | ned zář 25, 2011 10:58 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

pokial je to puzdro z DX tak pokial je to lacnejsia vec, zvycajne staci foto a poslu ti nove pripadne Ti vratia peniaze
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar 2L8 | ned zář 25, 2011 7:07 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Ja som to kupoval z appleprislusenstvo.sk Poslal som im dve fotky, ze ci by som im mohol puzdro poslat ... je tomu len tyzden ... neviem, ci mi to zoberu .. lebo cez net je to take vselijake. Este som to takto nikdy nereklamoval :) DX nepoznam. :)
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

Uživatelský avatar benitoSVK | pon říj 03, 2011 6:48 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 696
Registrován:
ned čer 07, 2009 4:52 pm
Bydliště: Český Těšín

Uživatelský avatar Sphyn0x | pon říj 03, 2011 7:32 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Hej, pozeral som ho už dávnejšie..
Ak bude nový iPhone designom taký istý, ako 4ka, tak kupujem..
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar dodulo | pon říj 03, 2011 9:22 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

nooo velmi elegantny stojan na iPhone 4 :D

http://www.dealextreme.com/p/super-sexy ... ink-100668

MG: sorry :pardon:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

aghlbongo | čtv říj 06, 2011 2:53 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

hezké Elementcase Formula4 - máte někdo zkušenosti?

chci jako kvalitní pouzdro a jistotu. Z DE jsem si dále objednal tyhle dvě
bumper
0.4mm ultrathin
...dám pak vědět jak při testu dopadly
 

rito | čtv říj 06, 2011 5:08 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Nedávno sem narazil na skvělý pouzdro v jednom obchodě na Chodově, nějaká švédská značka
Maj ho ve všech možných barvách v kůži

Tendle jde i pověsit na šňůru na krk, je tam takový kovový poutko
http://www.ordning-reda.com/pages/index ... ID=OR11042

Tendle je jednodušší
http://www.ordning-reda.com/pages/index ... dID=OR9574

Sám nejsem pražák ale prodavačka říkala, že prej to pošlou i poštou

cena v pohodě, kolem 500 a tamten druhej 350.
 

Uživatelský avatar cicolably | čtv říj 06, 2011 8:10 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

aghlbongo
ten prvý je pekný ale zbytočne drahý
druhý bumper klasika guma,ochráni,dobré tlačidlá,predal som ho za 2 piva v bare :D ale už sa kamošovi odporúčalo tlačítko +
tretí mam ale v čiernom z bielymi a čiernymi tlačidlami na výmenu,ten aj nosím stále je mininalistický
rito
neviem prečo ale mna bolí hrud (srdce,žalúdok) ak mam telefon zavesený na krku (to bolo ešte pri nokii 5110)
takže take nie a ešte taký ,dosť velký mobil na krku ? (a to nie je ani SGSII) :D
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

aghlbongo | pát říj 07, 2011 3:14 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

cicolably: díky za zkušenosti! dá se teda říct, že z DE jsou obecně výrobky s dobrým poměrem cena/výkon (funguje to, a za hubičku).

Když bych se rozhodl pro velmi drahé pouzdro číslo jedna, tak je šance že mi vydrží mnohem déle, v podstatě jako celý iPhone? Chtěl bych aby když si na něco zvyknu, tak už to nemusel měnit
 

aghlbongo | čtv říj 27, 2011 2:03 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

při googlování na frázi "top iphone tough cases" se dostanete na spousty žebříčků srovnávajících ty kvalitnější (či přesněji řečeno ne-asijské) výrobce odolných obalů.
prošel jsem hodně z nich, zejména ty renomovanější a snažil se jít více do hloubky. Tady jsou ty nejzajímavější:

IvySkin Wrangler - 50$ - http://www.ivyskin.com/iphone4-wranglercase.html
designové pouzdro v duchu iphone, odolnost tvoří čelní sklo (antireflex), ochrana proti vodě, prachu, pádu. jediné zaváhání: na fórech mimo firemní web výjimečně pozitivní reakce, vesměs stížnosti na zaseklé tlačítka +/- a obecně velmi špatnou zákaznickou podporu. Spolu s negativními referencemi u Better Business Bureau - něco jako náš výbor na ochranu spotřebitelů je to nezanedbatelně varovné.

Lifeproof Case Gen2 - 80$ - http://www.lifeproof.com/lifeproof-store/apple-cases/iphone-4-g2
pouzdro, při kterém váš telefon vydrží (zbystřete) pády, potápění, surfování, snowboarding,... prakticky cokoliv, videa na webu napoví. Nevím kdo si telefon běžně bere do vany či na plavání, nicméně to není vůbec problém. Tvůrce do vývoje investoval podle svých slov 2mil. dolarů, to možná trochu ospravedlňuje cenu. Z nejochrannějších pouzder jediné, které nevypadá jako pneumatika.

ElementCase Formula4- 60$ http://www.elementcase.com/Formula-4-Black-w-Carbon-Back-p/api4-1310-kf00.htm
s uhlíkovou zadní částí. Toto už neobsahuje ochranu čelního skla, jinak v diskuzích velmi vychvalované. Zákaznický support odpovídá, ačkoliv teď po vydání IP4S poněkud nestíhají. V poměru k ostatním zde uvedeným pouzdrům se mi zdá poměr cena/výkon nedostatečný.

Griffin Elan Form Graphite
- 25$ - http://store.griffintechnology.com/iphone/iphone-4/elan-form-graphite-for-iphone-4
první z levnějších pouzder, také neobsahuje ochranu čelního skla a je z uhlíku částečně, lidi vychvalují jak se dá dobře použít s ochranama čelního skla. stojí za uvážení kvůli ceně.

CaseMate Tough Cases - 35$ - http://www.case-mate.com/Verizon-iPhone-4-Cases/Case-Mate-iPhone-4-4S-Tough-Cases.asp
také neobsahuje ochranu čelního skla, zato ochrana zbytku telefonu je dvou vrstvá (polykarbonát a silikon). někdo v diskuzích si stěžoval že ze zadní strany se po nějaké době odloupl obrázek. a prý se drží dobře v ruce a konektory jdou připojovat bez sejmutí pouzdra

V dalším příspěvku napíšu, které jsem vybral já a zkušenosti jeho současným používáním.
 

Uživatelský avatar Sphyn0x | ned pro 25, 2011 7:53 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Je na SVK niekde k objednaniu biely bumper pre 4S?
Poprípade nejaky za 10$, kde je ten plast biely a tá guma naokolo čierna.
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Semtex | úte pro 27, 2011 8:54 am

Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Podíval bych se na eBay, tam je bohatý výběr. A za $10 jich můžeš mít i několik.


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 237
Registrován:
stř lis 05, 2008 6:00 am
Bydliště: Starovice

Uživatelský avatar Sphyn0x | úte pro 27, 2011 12:00 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Tam som pozal, dokonca ja na DX a Amazone.
Ken všade bolitie bumpery kvalitou inde, oploti origu. Napr. kovové tlačítka vyzerali strašne lacne. Preto chcem origo od Applu.
A ten bielo-čierny duplom.
Potreboval by so niekoho skúsenosti, kto ten bielo-čierny bumper z eBay/DX/Amazonu objednal. Ale objednal taký, ktorý by sa rovnal kvalite Applu. Je tu niekto taký?
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Uživatelský avatar Majky_ | úte pro 27, 2011 12:16 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Objednal jsem si před více než půl rokem asi 5 těchto bumperů - http://www.dealextreme.com/p/stylish-pr ... lack-47522

Předtím jsem měl originál a po 2 měsících mi dole prasknul. Tak jsem si raději koupil za zlomek ceny pár těchto a nemůžu si je vynachválit.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 665
Registrován:
pon črc 20, 2009 7:06 pm
Bydliště: jižní Morava

Uživatelský avatar Sphyn0x | úte pro 27, 2011 12:41 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Keď ho objednám teraz, dojde mi do 7.1.? :D
EDIT: To sú len pre 4ku :(
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

ekeaze | úte pro 27, 2011 9:28 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Poradil by mi někdo obal, který je odolný vůči vodě a nárazům atd... Potřebuji nějaké na hory a zatím jsem narazil na hrozný monsrta . Díky
 

Lies | ned led 01, 2012 5:04 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Zdravim, chci se zeptat. Budu si objednávat kryt LifeProof Gen. 2 ale k tomu chci Armband, ale na ofiko stránkách nemaj cenu. Nevíte někdo kolik stojí? Děkuju.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

shauriq | pát led 06, 2012 2:50 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

diiik za odkaz na lifeproof.. konecne puzdro ake potrebujem.. a nieje 2x take velke ako samotny iphone... objednáno :)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

Uživatelský avatar BiGFiSh | sob led 28, 2012 12:03 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Ahoj, vlastnim otterbox commuter.

zaujal mne lifeproof a bych chtel poprosit o zodpovezeni mych dotazu tykajicich se tohoto obalu popr. vyvraceni mych obav :)

- ve videu na YT pan rika, ze fotky maji celkem znatelne snizenou kvalitu diky vrstve, ktera naleha v miste fotaku.
zde v 7:45
- vypada to, ze voda se i tak dostane.. zde
- odklapeci "vratka" kam se zapojuje kabel k pc / nabijeni se mi zdaji celkem chatrna
- odolnost vuci narazu neocekavam takovou jako od otterbox commuteru - mozna je to ale jen pocit kvuli tloustce
- obavam se kvality prenosu dotyku prstu - o kolik bude horsi nez napr s folii

-> vyplati se menit lifeproof za otterbox ?
U otterb. mi vadi, ze je telefon jako cihla a ze se na nej chyta hodne prach - takze ho nosim v kapse v jeste jednom obalu na zip.. (bez toho byl telefon osazen ,,zmolky" z dzin)

Tudiz me duvody jsou tensi obal, odolnost vuci vlhku/mokru... vzhled..

EDIT : na webu Lifeproof tvrdi :

"Is picture or video quality affected by the LifeProof case?

The LifeProof case uses double anti-reflective coated optical glass lenses which provide unprecedented crystal-clear photo and video quality and not hinder the picture or video taking qualities of the device itself."

Ale tak proc by si to kritizovali ze ?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 321
Registrován:
ned říj 30, 2011 7:50 am

dan123456 | sob led 28, 2012 2:01 pm

MORE MORE Para Blaze Collection

Dobrý den,

co říkáte na tento kryt, je sice drahý, ale na cenu se moc nedívám. Jde mi hlavně o kvalitu, měl bych si ho koupit nebo ne? Má ho někdo?

Díky za odpovědi.

viz. http://www.datart.cz/katalog/Pouzdro-na ... hone4.html

VAROVÁNÍ MODERÁTORA:

Před založením tématu si pročti již stávající témata, není potřeba zakládat nové téma, když už tu jedno velké o obalech je. MG
 

Lies | sob led 28, 2012 4:29 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Mám kryt Lifeproof. Přenos dotyku prstu na display je úplně v pohodě. Nezaznamenal jsem žádné problémy. Odolnost je fakt super. Kvalita zpracování je také dobrá. Jen u těch vrátek se teda bojim, aby se to časem neochodilo. Člověk si s tím holt nesmí hrát a pořád to odklápět. Jinak je k tomu ještě šroubovací kabílek do krytu na sluchátka. Taková redukce. Co se týče fotek, tak si myslim, že kvalita je dobrá, žádný znatelný rozdíl jsem nepoznal.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar BiGFiSh | ned led 29, 2012 12:36 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

A kupoval jsi ho primo na lifeproof.com ? Mas gen 2? 38 dolacu za dovoz je hodne..

jinak k tomu fotaku :

"There’s also a glass camera and flash port on the back cover. This means you can take photos and movies with the case on. Purists won’t like another layer of glass in front of the camera, but most folks will be pleased at how little the glass affects photos. In fact, you won’t be so afraid to take you phone to the beach. You can go swimming with your iPhone and use it to take underwater videos, complete with sound! Or, if you’re the athletic type, you can get a set of waterproof headsets and swim laps while listening to music or podcasts."

cely clanek

edit : docetl jsem se v hodnoceni par uzivatelu, ze maji horsi zvuk v podani telefonu a volajici jim rikaji, ze jsou spatne slyset/v pozadi je slyset ozvena..

a nebo : "Expensive. Muffled sound from speakers. Makes you sound muffled to other people you call. Less response from touch screen. Screen protector makes the screen dimmer and a different shade. It is waterproof and dust proof. Great for a trip to the beach but not for every day use."

tak nevim, asi se na to nakonec vykaslu..

aghlbongo píše:ElementCase Formula4- 60$ http://www.elementcase.com/Formula-4-Black-w-Carbon-Back-p/api4-1310-kf00.htm
s uhlíkovou zadní částí. Toto už neobsahuje ochranu čelního skla, jinak v diskuzích velmi vychvalované. Zákaznický support odpovídá, ačkoliv teď po vydání IP4S poněkud nestíhají. V poměru k ostatním zde uvedeným pouzdrům se mi zdá poměr cena/výkon nedostatečný.

V dalším příspěvku napíšu, které jsem vybral já a zkušenosti jeho současným používáním.


tento case me taky zaujal ale nevim zda se vyplati utratit litr - jestli adekvatne nahradi otterbox..
Je hezci ale nevypada moc bitelne.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 321
Registrován:
ned říj 30, 2011 7:50 am

Lies | ned led 29, 2012 3:08 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Ano, mám ho kupovaný přímo z lifeproof.com Je to ta druhá generace. Měl jsem i bumper od ElementCase a musim říct, že sem s nim byl maximálně spokojen. Akorád se mi zdálo, že to chvilkama snižovalo signál. Ale jako case to ochranu splnilo na 100%.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar BiGFiSh | úte led 31, 2012 2:31 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

S fotkami jsi psal, ze jsi rozdil nezpozoroval a co zvuky ?
Lide si na forech stezuji, ze s tim maji problem + udajne nejsou moc slyset na druhem konci pri telefonovani..(tlumeni v obou pripadech)

A smim-li se jeste zeptat - postovne jsi nejake platil ? Mam moznost zaskrtnout United States Postal Service
Priority Mail International $38.50
Express Mail International $41.50
Federal Express
International Priority $100.96 ale ani jedno se mne netyka.. A bez tohoto mi vychazi tax 0 dolaru
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 321
Registrován:
ned říj 30, 2011 7:50 am

Lies | stř úno 01, 2012 11:47 am

Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Zaškrtni to za 38$. Všechno se tě týká. Je to US pošta. Akorád u těch dražších máš asi i nějaké pojištění balíčku. Mě to přišlo do 14 dnů. Pak ale musíš ješte zaplatit daň. Jinak co se týče zvuku, tak je možné, že zvuk je slyšet trošku méně. To ale řeší zesílení hlasitosti. Hold na takovémhle pouzdru musíš počítat s nějakými nedostatky. Zato máš perfektní ochranu mobilu. Prach hlavně.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Sphyn0x | čtv úno 02, 2012 7:45 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Nemáte niekto tip na nejaký gumenny obal na 4Sko? Tenky, z takej tvrdšej hladkej gumy príjemnej na dotyk.
///M
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 2637
Registrován:
čtv dub 22, 2010 10:55 am

Jogr | pát úno 03, 2012 4:41 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

http://www.istyle.eu/cz/incase-slider-case-cerny.html
Je to takovej ten zvláštní materiál, něco mezi gumou a plastem (mám to doma)
 

Uživatelský avatar Digiman2 | pát úno 03, 2012 6:31 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Ja osobne si pres ebay.com poridil pouzdra na iPhone 4 a iPad 2 od firmy Yoobao a muzu vrele doporucit. Kvalita pouzitych materilu je excelentni spolu s celkovym zpracovanim pouzdra.

iPhone 4:
http://www.maikai.co.uk/en/yoobao-slim-leather-iphone-4-case-black.html

iPad 2:
http://forum.iphone.cz/viewtopic.php?f=123&t=28137&start=500


Odeslano z iPadu
iMac 27" 2.8GHz QuadCore Intel Core i7 | iPhone 2G 16GB 3.1.2 JB+UL | iPhone 3GS 32GB Black 5.1.1 JB | iPhone 4 32GB Black 6.1 JB | iPad 2 64GB GSM Black 6.1 JB
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
úte bře 25, 2008 6:56 am
Bydliště: Bělá pod Bezdězem

junrai | pon úno 20, 2012 8:33 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Já jsem si koupil pouzdro Belkin Ultra Thin v černé a jsem s ním maximálně spokojen. Dříve jsem měl Bumper, Vapor, Moshi iGlaze, ale žádné mi z nich mi vůbec nesedlo. Až teď to od Belkinu. Rozhodně doporučuji.
Host
Host
 
Příspěvky: 129
Registrován:
stř úno 27, 2008 12:53 pm

V!RUS | úte kvě 22, 2012 7:31 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

nevíte někdo, kde v česku koupit lifeproof obal?
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován:
úte říj 04, 2011 7:30 pm

lafore | pát čer 01, 2012 1:24 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

ahojte, neviete o nejakom obale na styl tohto?:
http://www.mobilmania.cz/clanky/vyuzive ... fault.aspx

Paci sa mi, ze je v nom iphone chraneny a ze sa lahko prehadzuje dajme tomu z bicykla na motorku a podobne a ze je pevny, len cena 1700Kc sa mi zda trocha vela, hladal som ho na ebay, ale nic som nenasiel.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Uživatelský avatar haasteren | pát čer 01, 2012 1:59 pm

Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Topeak dela neco podobneho
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

@solokaprik | ned čer 03, 2012 11:17 am

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Při koupi iP4 jsem si pořídil bumper i když je to zboží od Applu, byl jsem s ním nespokojený jelikož mi to poškrábalo iP po stranách. Poté jsem přešel na obal Vapor 4 od firmy Elementcase a byl jsem nějaký čas velice spokojený, nicméně teď jde pryč a já si pořizuji jeho vylepšenou zlatou verzi na svého bílého miláčka :) Obal je velice kvalitní a kvalitně zpracovaný, ještě aby nebyl za ty peníze :D
Apple iPhone 5 16GB - black
Apple iPad Mini 16GB wifi - black
Apple iMac 21,5" (late 2012)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 305
Registrován:
čtv kvě 31, 2012 2:48 pm
Bydliště: Vidíte ten palác? Tak tam ne.. (Praha, Czech Republic)

lafore | ned čer 03, 2012 10:26 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

existuje nejaky obal, ktory kryje displej, ale tak aby sa dal iphone ovladat? foliu nechcem
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Uživatelský avatar benitoSVK | ned čer 03, 2012 10:56 pm

Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Jeden taký som mal na starom 3G!ale po 2 minútach letel do koša!!kúpil som ho niekde za 10€ :-D
PC:Win8.1 Pro,Iphone 3G IOS 4.1.2,iPhone 4S 16gb IOS 9.2.3,iPhone 5S 16 GB iOS ,9.3.3,iPhone 6S 64GB iOS 9.3.3,iPad 2 16gb Wifi ios 9.2.3
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 696
Registrován:
ned čer 07, 2009 4:52 pm
Bydliště: Český Těšín

lafore | ned čer 03, 2012 11:10 pm

Re: Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

ja chcem ten obal iba ked beriem iphone do hory, na bajk, stvorkolku a podobne, len aby bol ten displej chraneny a zaroven funkcny
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 760
Registrován:
čtv říj 07, 2010 11:19 pm
Bydliště: Kysucké Nové Mesto / Praha

Lies | pon čer 04, 2012 9:41 am

Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

lafore: koukni se na lifeproof.com, myslim, že pro tvoje aktivity by byl dobrý. Jen je trochu přemrštěná cena.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

Tornado | ned čer 24, 2012 9:14 pm

Pouzdro

Dobrý den mám nový mobil a přemýšlím o pouzdru říkal jsem si že bych koupil nějaké, které zakryje celý mobil, ale pak jsem narazil na tento způsob

http://www.smartprislusenstvi.cz/produc ... product=50

tak se chci zeptat, jestli je to dostačující ochrana. Líbí se mi to a asi si to koupim. Nemáte někdo s tím zkušenost?

MODERÁTOR Marek POZNAMENÁVÁ:

Téma presunutá. Linky nedávame do code, niesme warez fórum. Marek
 

Jadro | ned čer 24, 2012 9:31 pm

Obaly a pouzdra na iPhone - obecná diskuze

Jo, poskodilo mi to ten hlinikovy ramecek na boku telefonu... V rohu u jacku. Uz neni matny, ale olesteny... A to mam ten bumper original z Apple store... Jinak je docela fpoho, ale tohle me trochu stve
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2350
Registrován:
pát bře 30, 2012 5:37 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé