aktivní držák do auta pro iPhone 4

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar cubas | čtv srp 19, 2010 9:18 pm

aktivní držák do auta pro iPhone 4

S hrůzou jsem zjistil, že skvělý TomTom Car Kit aktivní držák na iPhone 3G/S není kompatibilní s iPhone 4. Nejdřív jsem si myslel, že se tam nevejde k vůli rozměru, ale pak v reálu se tam vejde, jenže je pravděpodobně konektor víc zapuštěný, takže se telefon nenabíjí ani nefunguje držákova navigace.

Takže existuje nějaký jiný aktivní držák na iPhone 4, aktivním myslím nabíjecí, abych nemusel jak trouba pořád připojovat napájecí kabel.

Díky za odpověď.
iPhone | iPad | MacBook Pro | Mac mini | Apple TV
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 296
Registrován:
pát bře 28, 2008 8:22 pm
Bydliště: Brno

Juramac | čtv srp 19, 2010 10:14 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Koukni na http://www.arkon.com/iPhone_4_Car_Mount.php Mají tam jeden aktivní držák,ale ještě na něj nemají cenu.Také na něj čekám:-)
 

Uživatelský avatar Vacil | pát srp 20, 2010 7:24 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

eh .. tohle si předpokládám zkoušel? http://www.youtube.com/watch?v=kySnV5yq ... ure=search (cca od 3tí minuty)
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
sob led 12, 2008 1:58 pm
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Uživatelský avatar Apache23 | pát srp 20, 2010 1:43 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Juramac píše:Koukni na http://www.arkon.com/iPhone_4_Car_Mount.php Mají tam jeden aktivní držák,ale ještě na něj nemají cenu.Také na něj čekám:-)

Ano aj ja som to tu už postrehol ale nechcel by som využívat zabudovaný speaker. Páčilo sa mi na čínskych FM transmiteroch že všetko išlo cez rádio, vrátane GPS ktoré si samo stíšilo hudbu a dalo pookyn na njazdu. Myslíš že táto zmienka na arkone " Audio line out" by mohla znamenať že to pôjde prepojiť s rádiom?
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

Juramac | pát srp 20, 2010 4:37 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

apache23-Tak to nevim, ale mozne to je. Otazkou je, s jakym radiem v aute, tech je vic. Nechame se prekvapit. Dost o nem uvazuji a cekam, jakou na nej daji cenovku. Osobne do nej s nejvetsi pravdepodobnosti pujdu, i kdyz cena asi nebude mala. Ale mam s Arkonem dobre zkusenosti, mam tady od nej pasivni drzak na 3GS, ktery pak asi strelim. A uz mam jednoho zdejsiho uzivatele, ktery se sveze se mnou, aby nebyla tak draha doprava. Ta dela pomerne dost..... :) Pokud se jeste nekdo pripoji, pak ta cena dopravy bude jeste zajimavejsi...
 

Uživatelský avatar cubas | pát srp 20, 2010 9:36 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Vacil píše:eh .. tohle si předpokládám zkoušel? http://www.youtube.com/watch?v=kySnV5yq ... ure=search (cca od 3tí minuty)


geniální, díky moc, že mě to nenapadlo, bylo mi jasné, že není ten konektor zasunutý úplně, ale tak triviální řešení jsem opravdu nečekal :-D
iPhone | iPad | MacBook Pro | Mac mini | Apple TV
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 296
Registrován:
pát bře 28, 2008 8:22 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar Apache23 | pát srp 20, 2010 10:01 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Juramac tak to potom dajte vedieť. Tiež na neho čakám a september 2010 tam svieti uuž niekolko mesiacov tak dufam že to tak aj bude. :mrgreen:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

Uživatelský avatar Vacil | sob srp 21, 2010 8:27 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

No neni za to, náhodou sem na to před měsícem narazil a po přečtení si vzpomněl :-)
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
sob led 12, 2008 1:58 pm
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

Mpety | pát zář 03, 2010 2:47 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

No návod je to super ... vyzkoušeno... nabiji, ale v tom okamžiku je hrozně citlivá dotyková plocha, nemusim se ani dotknout jen se přiblížím a už si děla co chce, když odpojim napajeni tak je vše ok.
 

Uživatelský avatar chipy999 | pát zář 03, 2010 3:22 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

To som nepochopil,aka dotykova plocha?Co s tym ma spolocne?Vysvetli,prosim ta.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Uživatelský avatar rony | pát zář 03, 2010 3:47 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Asi mu kdesi "prebija" staticka elektrina.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Mpety | pát zář 03, 2010 3:55 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

no teď jsem to zkoušel na 3GS a ten my to děla taky, takže asi to bude jen špatná zasuvka (testovano v kancelaři přes přechodku na 12v)... otestuji to ještě v autě a dam info ... :)
 

Uživatelský avatar chipy999 | sob zář 04, 2010 8:01 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Apache23 píše:Juramac tak to potom dajte vedieť. Tiež na neho čakám a september 2010 tam svieti uuž niekolko mesiacov tak dufam že to tak aj bude. :mrgreen:


Tak nebude :( .Uz je tam oktober.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

peeeto | sob zář 04, 2010 9:32 am

aktivní držák do auta pro iPhone 4

Ja som mal zlý konektor na 3GS tak som v ttcarkite vysunul kúsok dockkonektor a teraz mi aj ip 4 chodí bez problémov
Host
Host
 
Příspěvky: 137
Registrován:
stř čer 17, 2009 10:14 pm
Bydliště: Sala sk

Uživatelský avatar cmoudina | pon zář 06, 2010 8:51 am

aktivní držák do auta pro iPhone 4

Necituj poslední příspěvek, citace smazána. Metalgirl

Já jsem vyměkl a nakonec vzhledem k ceně a vzhledem k základní instalaci v aute jsem na sunnysoftu objednal pasivní držák Brodit - varianta Tomtom drzaku s kloubkem by vyšla z Anglie na 90?...
Host
Host
 
Příspěvky: 31
Registrován:
sob lis 22, 2008 6:36 pm

Uživatelský avatar chipy999 | sob zář 11, 2010 12:22 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Mame tu dalsi aktivny drziak so zabudovanym GPS,BT a HandsFree.Tentokrat od Mio a vobec nevyzera zle :D .Vyhodou je,ze nastavitelny a tym padom zvladne iPhone 3 aj 4 a to aj s roznymi puzdrami!HandsFree reproduktor vyzera tiez dost velky...Cena je zial na tej istej urovni ako TomTom :( 99?.
Obrázek
Obrázek
http://eu.mio.com/en_gb/iphone-gps-car-kit.htm

Mimochodom,zda sa,ze je to len prebrandovany Magellan drziak,co vsak nic neubera na atraktivite.
Naposledy upravil chipy999 dne pon zář 13, 2010 7:30 am, celkově upraveno 2
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Juramac | sob zář 11, 2010 1:53 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Co dat treba link ? :wink: Jinak, vypada to zajimave :) Ted se ceka na aktivni drzak i od Navigonu, tak uvidime.
 

Uživatelský avatar chipy999 | pon zář 13, 2010 7:29 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Tak Tomtom ma uz priamo z tovarne riesenie pre iPhone 4 a Carkit.http://www.tomtom.com/page/iphone-4-adapter Bude ho dodavat zdarma pre vsetky,aj v minulosti predane Carkity.
Obrázek
Obrázek

Nijak extra sa nelisi od tych domackych rieseni s penou,alebo suchym zipom,ale ceni sa pristup vyrobcu.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

petersweter | pon zář 13, 2010 9:10 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Nevite jestli funguje bez problemu iP4 v tomto drzaku?
Obrázek

thanks!
 

Uživatelský avatar chipy999 | pon zář 13, 2010 9:16 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Jednoznacne nie! :(
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

skvaril | pon zář 13, 2010 9:39 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Stejne jsou to exoti. Nachapu proc nevyrobi drzak s konektorem vyvedenym zezadu at to neni videt to je hruza ty hromady kabelu na doplncich pro Apple produkty. Original by byl uplne super, ale toho se od Apple asi nedockame.
Sam mam tento:
http://www.profitec.cz/drzak-do-vozu-ad ... ShopSearch[SearchType]=0&PaggingValues=3:10:2
je nejtenci co jsem videl, oddelate z nej tu hnusnou prisavku na sklo a je tenky cca 20mm a Iphone v nem drzi pefektne, pod nej plastovy drzak brodit na ofuky a je to jako z fabriky.
Maji tam ted cenu 89,- asi preklep tak to rychle nakoupit.

Ahoj Lada
Host
Host
 
Příspěvky: 1
Registrován:
stř pro 24, 2008 4:50 am

cedavera | úte zář 14, 2010 11:26 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

nejaky poradny obrazek toho vyrobku by nebyl?
 

Uživatelský avatar chipy999 | úte zář 14, 2010 2:08 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Toto je najlepsi obrazok,co som nasiel na stranke vyrobcu http://www.adapt-mobile.de/mobile/detail.php?p_id=417
Obrázek

Len ta cena v tom vyssie uvedenom odkaze bude poriadny preklep,lebo na inej,slovenskej stranke,som nasiel cenu 53?.Inac nevyzera zle ten drziak.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Uživatelský avatar cubas | pát zář 17, 2010 11:08 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

díky, vyzkouším objednat

chipy999 píše:Tak Tomtom ma uz priamo z tovarne riesenie pre iPhone 4 a Carkit.http://www.tomtom.com/page/iphone-4-adapter Bude ho dodavat zdarma pre vsetky,aj v minulosti predane Carkity.
Obrázek
Obrázek

Nijak extra sa nelisi od tych domackych rieseni s penou,alebo suchym zipom,ale ceni sa pristup vyrobcu.
iPhone | iPad | MacBook Pro | Mac mini | Apple TV
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 296
Registrován:
pát bře 28, 2008 8:22 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar schmiedy | pát zář 24, 2010 8:43 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Toto jsem dnes nasel, kdyby Vas to zajimalo..:)

MCA iPhone Car bundle držák do auta a autonabíječka pro Apple iPhone 4G

Obrázek

i ta cena je prijatelna..
Iphone 5 16gb white
Macbook pro 13"....
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 744
Registrován:
čtv úno 28, 2008 4:29 pm
Bydliště: Čeké Budějovice

Honánek | stř říj 06, 2010 9:46 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Ahoj, za zmínku stojí i tento výrobek, mám s ním dobré zkušenosti
http://obchod.sunnysoft.cz/zbozi/120PBR ... one-4.html
Host
Host
 
Příspěvky: 32
Registrován:
čtv zář 18, 2008 10:41 am

vernius | sob říj 09, 2010 4:45 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

MCA iPhone Car bundle

vyzkoušel to už někdo? vejde tam iP4 i s origo bumperem? diks
Host
Host
 
Příspěvky: 20
Registrován:
sob srp 30, 2008 8:57 am

Dejw 777 | pon říj 11, 2010 7:31 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Z usa jsem si privezl toto a muzu to vrele doporucit.Sice neni primo v nazvu pro iphone 4, ale ucel to plni na 100%.

Rocketfish bicycle and car mount for MP3 devices
Drzak je jak na kolo (nebo moto), tak i do auta. Je otocny, vejde se do nej iphone (jakykoliv typ) s jakymkoliv krytem, ma vytaceci patky na spodku, ty packy jsou pogumovane, jako strana o kterou se opira Iphone 4. Ted mam iphone 4 v Bumper obalu a sedi pekne, konstrukce je velmi pevna a na skle drzi jako pribity:D
Cena je kolem 20$, mohu jen doporucit.

A k nabijeni jsem si koupil :

Incase car charger for iphone 4:

Je z cerne matne barvy, pri nabijeni sviti led dioda, nedrazdi do oci, nabijeni je velmi rychle, nekde jsem cetl i recenzi na webu, ale uz nevim kde, cena cca 25$. Je k tomu cerny usb kabel, ktery ma teny konec, ktery se zasouva do iphonu, da se rict, ze stejny jako original od apple, nebudete s nim mit problemy pri pouziti jakehokoliv obalu na iphone 4.

Zde je foto:

Obrázek
 

Sven | stř říj 13, 2010 8:15 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Chcem si kupit drziak Brodit. Na strankach Sunnysoftu sa nachadzaju rozne verzie, mimo ineho aj verzia aktivneho a pasivneho drziaku. Pri pohlade na obe verzie v nich nevidim velky rozdiel. Aj pri pasivnom drziaku sa zospodu da predsa pripojit autonabijacka. Existuje este iny rozdiel ?
iPad 2 32GB 3G white
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
pon bře 24, 2008 9:34 am

ls8 | stř říj 13, 2010 9:13 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Brodit můžu doporučit, různé jeho verze používám už několik let. Rozdíl mezi aktivním a pasivním je opravdu pouze ten, že aktivní má napájecí konektor připojený trvale přímo k držáku.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

Uživatelský avatar emko1 | ned říj 31, 2010 10:28 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

chipy999 píše:Tak Tomtom ma uz priamo z tovarne riesenie pre iPhone 4 a Carkit.http://www.tomtom.com/page/iphone-4-adapter Bude ho dodavat zdarma pre vsetky,aj v minulosti predane Carkity.
Obrázek
Obrázek

Nijak extra sa nelisi od tych domackych rieseni s penou,alebo suchym zipom,ale ceni sa pristup vyrobcu.

Objednáno, ale bohužel mi to funguje jen s jedním iPhone4 u druhého hlásí chybu:
Obrázek

Restore iPhonu nepomohlo, nevíte někdo co s tím.., díky za pomoc.
_/\_emko1_/\_
Host
Host
 
Příspěvky: 25
Registrován:
čtv dub 17, 2008 6:44 pm

Uživatelský avatar chipy999 | úte lis 02, 2010 4:24 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Takze tolko ocakavany aktivny drziak s GPS Arkon uz je v predaji,ale cena sklamala :( .Teda samotna cena je super,71?,ale postovne do Europy je 32$,takze vyjde v podstate ako Tomtom Car Kit.Dufam,ze sa objavi aj na Ebay-i s rozumnejsim postovnym.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Juramac | pát lis 05, 2010 9:31 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

chippy999 : take jsem na ten Arkon cekal, predchozi drzak jsem mel take od neho, ale nakonec jsem koupil ten TT car kit, tady v cesku a jsem s nim velmi spokojeny. A uprimne, nejenom, ze vyresil muj problem se zvukem z Navigonu, ale take bez problemu stiha dobijet, coz u mnoha dalsich kabelu a drzaku neni prilis obvykle, ale take designove je velmi povedeny. Libi se mi vice....Ale to je samozrejme jen muj ciste subjektivni nazor... :)
 

Uživatelský avatar chipy999 | pát lis 05, 2010 9:44 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Hm,aj mne sa viac paci TT CarKit,ale myslel som,ze Arkon zakontruje cenou...Co sa aj stalo,ale zabili to postovnym.
A spytam sa este,absolutne ziadny problem nema TT Carkit s iPhone 4?Lebo niekedy v januari ma caka upgrade na iP4 a chcel by som aktivny drziak.
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Uživatelský avatar Apache23 | pát lis 05, 2010 10:36 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Dočerta tak už je arkon von? Cena...no nakolko by som mal prevoz z USA tak nie až tak hrozná. Len stále nerozumiem či to bude fungovať cez audio/repro v aute.
To je pre mna prioritné. Ale píšu že "Audio line out" čiže ak by som si dal teoreticky vo WV golfe 5 nejak vyviesť zozadu jack (čo by malo byť realne podľa mna) tak to bude asi len audio jack-jack káblik navyše čo by som prežil. Prosím opravťe ma ak sa mýlim.

TT carkit je plne kompatibilný s IP4. Treba len bud po domácky vyrobiť (je to na youtube) takú mini podložku alebo som tu myslím čítal že ti ju TT company pošle zadarmo originál. :wink:
iPhone 4 32GB JB by GP
iPhone 3GS 32GB JB / druhý bol úžasný
iPhone 2G 16GB US JB / na prvý sa nezabúda :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1181
Registrován:
ned dub 27, 2008 1:58 am
Bydliště: BBzoo

Juramac | pát lis 05, 2010 11:20 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Apache23 - No, ja jsem ten jejich "adapter" objednal asi pred 3-mi tydny a doted neprisel. Ale to "domaci reseni" je doslova halerova polozka a plne funkcni. Je to defakto jen vystrizeny prouzek ze samolepici filcove podlozky pod nohy u stolu, ktere koupis v jakychkoliv domacich potrebach za 20 korun, Vystrihnes z ni tenky prouzek a je to. :) Co se mi take na tom TT car kitu libi, je uchyceni horni casti telefonu, neni tak zadna ostra hrana, ktera by iPhone poskrabala, ale valecek, ktery nic neposkodi a telefon v nem perfektne drzi. A diky tomu, ze ma vlastni repro, tak pokyny z navigace mi jdou z repro drzaku, muzika z radia a telefonni hovory pres BT v aute do repro auta.O vyrazne lepsim prijmu GPS signalu nemluve . Maximalni spokojenost
 

Uživatelský avatar vrty | pát lis 05, 2010 11:35 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

Objednal jsem si ten TT fix proužek, ale zatím mi nic nedošlo.

Nemáte s tím někdo zkušenosti, jak dlouho trvá dodání? A nebo si mám radši něco vyrobit sám?
iPhone 5S 32GB | Watch Sport Grey | iPad Air 2 128GB | MacBook Pro Retina 15" 2014 512GB | Apple TV 1st
Host
Host
 
Příspěvky: 127
Registrován:
pon zář 07, 2009 1:06 pm
Bydliště: Brno

fofo | úte lis 09, 2010 11:51 am

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

skvaril - velice děkuji za odkaz :D já ho objednal o víkendu za 23kč :lol: a čekal, že mě pošlou leda tak někam a ejhle, dnes balík a stojánek za 23kč je doma. No nechápu to, ale je to super i s poštovný na dobírkou mě vyšel na 203kč Tedy zaslání stálo 180kč. ještě jednou díky za odkaz, ten ale již bohužel nefunguje. :mrgreen:
 

Uživatelský avatar chipy999 | pon čer 27, 2011 1:38 pm

Re: aktivní držák do auta pro iPhone 4

No po dlhom cakani sa objavil velmi elegantny aktivny drziak na iPhone 4 bez GPS modulu(na iP4 zbytocnost).Velmi sa mi pozdava,asi kupim!Aj cena je rozumna oproti GPS drziakom.
http://www.bury.com/cms/produkte/kategorie/fuer-ihr-iphone/produkt/bury-chargingcradle.html

Obrázek

Obrázek
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | pon čer 27, 2011 8:20 pm

aktivní držák do auta pro iPhone 4

To vypada fakt luxusne. Jeste by to chtelo vyzkouset ruzne polohovani, ale vzhledove to vypada moc dobre.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé