Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

depi | ned dub 13, 2008 11:59 am

Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Ahojte,

chcem sa spytat ci mate niekto skusenosti s case-mi od firmy Vaja, su to rucne robene kozene puzdra, vyzeraju velmi kvalitne (o com svedci aj ich cena) a su plne customizovatelne - udajne 1000+ moznych kombinacii (vratene vyritia vlastenho textu - grafiky).

Mna zaujali na prvy pohlad a v niekolkych recenziach boli chvalene.

Co si o nich myslite?

Obrázek

Link na jeden z produktov: http://www.vajacases.com/home/home_en.h ... 7&it=1&s=1
 

Castor | ned dub 13, 2008 12:46 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Myslim si nich jenom to nejlepsi a rad bych si jedno takove pouzdro poridil. Bohuzel se podle mych informaci v CR koupit nedaji. Rekl bych, ze je to skoda, protoze ta pouzdra jsou absolutne spickova.

Ale ja jsem si zrovna vcera v Electroworldu koupil prima pouzdro se sponou na opasek, zancka CASE LOGIC, iPhone do toho padne uplne presen, zavira se to na magnet. Krome toho mam takovy skvely gumovy obal iSkin REVO, v tom muzes klidne iPhone pustit na zem a nic se nestane..
 

ilijusin | ned dub 13, 2008 1:04 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

wooow vypadaj uzasne, ale nevim jestli ma smysl davat za pouzdro jako za novej telefon :)
 

Uživatelský avatar j.v. | ned dub 13, 2008 2:42 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Za kvalitu se platí ;)

Navíc tam mají i obyčejnější pouzdra od $65 + shipping, což se už dá snést. Osobně už uvažuju o dokovatelné variantě :)
iPhone 8GB gen1 | Nějaké ty Androidy | BB Passport
MacBook Pro 13" | 10.10 | SSD
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 487
Registrován:
pát říj 12, 2007 11:01 am

morri21 | ned dub 13, 2008 3:54 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

poskladal som si puzdro ktore sa mi pacilo a cena 95$ bez postovneho :lol: ...to je trochu moc na mna co kupujem este aj foliu z ebay :)

a tak nahodou...nieje toto v zlej sekcii ?
 

Julek | ned dub 13, 2008 7:42 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

ano je... :x


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

depi | ned dub 13, 2008 8:27 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

morri21 píše:a tak nahodou...nieje toto v zlej sekcii ?

ospravedlnujem sa, som tu pomerne novy a nevedel som to moc zaradit, nech to moderator kludne presunie.

BTW: je to dost drahe tym padom by este aj toto malicke puzdro podliehalo clu, vsakze?
 

morri21 | ned dub 13, 2008 9:01 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

No ano
 

Ar.Gabriel | ned dub 13, 2008 10:05 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

No myslim ze u toho pouzdra by se dalo napsat ze to je za 49USD, a pojisteni do 100 je v zakladu ne? Horsi je ze kdyz to neposlou rovnou tak tak to je 2x 33USD za postovne...pres to shipito.com nebot jsem nepostrehol ze by bylo zastoupeni v EU :cry:
 

oldrich.mladek | čtv dub 17, 2008 10:38 am

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Objednal jsem si pouzdro za 61 USD plus poštovné, balné atd ve výši 35 USD. Dávají si 40 dnů na výrobu. Jakmile mi dorazí, určitě se podělím o zkušenosti. Budu ho mít i s podpisem. Jsem na něj velmi zvědavý. Posílají přímo do ČR.

Tak dneska dorazilo, už je doma. Jsem na něj zvědav, večer se podělím o fotky a zkušenosti.
 

oldrich.mladek | úte kvě 06, 2008 9:42 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Tak pouzdro i já sme doma. Bohužel doma nemám teď foťák, takže zatím přináším jen nekvalitní fotečky, špatné světlo. V průběhu zítřejšího dne přinesu kvalitní.
Fotky pouzdra mám zde: http://picasaweb.google.cz/oldrich.mladek/VajaPouzdroPlusKryt

Pozdro přišlo ve velke bublinkaté obálce s velkým nápisem FedEx. V té se nachází docela velká krabička a v ní maličké pouzdro akorát na iPhona. Nádherně sedí. Kůže je lesklá, jemně vroubkovaná. Na zadní straně je podepsaná, podle mého přání :oops: . Dále v krabičce je několik fotografií dalšího příslušenství Vaja.

PS: až teď vím že to je firma v Argentině :-D, 2.5 odesílali, 6.5 to mám doma. 17tého dubna jsem objednával.
 

ilijusin | úte kvě 06, 2008 9:50 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

rikas teda ze to za ty penize stoji jo? ':)
 

oldrich.mladek | úte kvě 06, 2008 10:29 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

No udělal jsem si z iPhonka mazlíčka a tak ho hýčkám, ale víc nic nedostane :lol: . Kvalita a provedení za to stojí, ale nemám možnost porovnat ostatní pouzdra jiných výrobců. Ikdyž ta doprava to hodně prodražuje. Člověk si pak řekne že za takove nic utratil tolik :)

Tak konečně jsem vyfotil pořádně:
ObrázekObrázek
Další fotografie zde: http://picasaweb.google.cz/oldrich.mladek/VajaPouzdroPlusKryt
 

Campal | úte kvě 27, 2008 10:04 am

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Jak se Vám podařilo objednat VAJA do ČR? Mně to při objednávce vyžaduje jako povinný údaj vybrat zemi z nabízených možností, ale ČR tam není (nevím proč, je tam třeba i Slovensko), když jsem jim psal mail, tak mi odpověděli, že pro ČR services are not available... A k telefonu se ne a ne dopátrat, abych jim tam zavolal.
Na další maily zatím žádná odpověď....
Pls, poraďte kdo s tím máte zkušenost.
Díky
 

oldrich.mladek | úte kvě 27, 2008 3:58 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Provedl jsem registraci, potom objednávku a zaplacení a do 30 dnů mi to přišlo domů. Objednával jsem to tak před 2 měsíci, žádný problém sem neměl, vše mě přímo navádělo. Zkuste projít kompletní seznam zemí, myslím že sme byly dole.
 

phephe | sob kvě 31, 2008 11:12 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Nebudete teďka někdo objednávat? Chci si objednat pouzdro, ale to poštovný je celkem hustý, takže by jsme se složily. Pohybuju se Praha - Poděbrady.
Host
Host
 
Příspěvky: 17
Registrován:
úte kvě 27, 2008 6:30 pm

Uživatelský avatar iphonik4 | ned čer 01, 2008 11:06 am

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

jo měl jsem jeden obal a podle ceny jsem si také myslel že je kvalitní, ale není. Hned se ošoupal, kup si radši elegantní silicon o :mrgreen: bal přímo od apple.
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

clie | úte čer 03, 2008 12:33 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

Na Vaja jsem se také díval, sice ty různé přilápěcí nemusím, ale byly tam kousky co by se mi líbily, ale dávat kolem 2k za obal mi příjde fakt moc, stejnou služu mi udělá třeba iMat II :)
 

riba | čtv čer 19, 2008 6:59 pm

Re: Obaly pre iPhone od firmy Vaja

je pravda že ty ceny jsou hustý. Na druhou stranu ale z vlastní zkušenosti s cozipem to iPhonu asi neublíží. Po zhruba měsíčním používání cozipu mám obě boční chromovaný hrany docela fest odřený. Napravit to asi už nepůjde a cozip mu je na věky souzenej :cry: .
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Google [Bot]