Dock pro iPhone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ententeak | pát led 20, 2012 3:59 pm

Re: Dock pro iPhone

Já mám přímo tenhle z Dealextreme: http://www.dealextreme.com/p/sync-and-charging-docking-station-for-iphone-3g-3gs-black-31705
A ten víceméně taky drží jen za konektor, oporu má cca 6 mm toho plastu, zvukovej konektor jsem si odškrabem tišťáku odpojil, protože to stejně nevyužívám a automaticky to vypínalo zvuky telefonu...
už ho mám víc jak rok a je celkem v pohodě...
 

Uživatelský avatar SteveJSF | pát led 20, 2012 4:49 pm

Dock pro iPhone

Ja mam Philips DS1100 Fidelio a tam je opora vyresena dobre - dock konektor je na kloubu, ktery se v jistem rozsahu vychyluje, takze se iPhone hezky opre o operku.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar Kudli3 | pát led 20, 2012 9:55 pm

Re: Dock pro iPhone

Měl bych dotaz, potřebuju sehnat ten adaptér do originálního universal docku od apple, jsou tam všechny možný násady, ale pouze jeden tak nějak sedí.
Na apple.cz mají sice v obchodě ten adaptér, ale jen po 3 kusech to nechápu, stačí mi jeden. Nevíte kde sehnat jen jeden..
Konkrétně jde o toto:
http://store.apple.com/cz/product/MC598 ... NDAzOQ&p=1
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

Uživatelský avatar SteveJSF | pát led 20, 2012 10:18 pm

Dock pro iPhone

Rekl bych, ze ti to bud nekdo da, nebo obetujes ty dve stovky a holt budes mit trojbaleni.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

tatamuk | sob led 21, 2012 5:13 pm

Re: Dock pro iPhone

Možná to někomu pomůže při koupi
tento dock: http://www.dealextreme.com/p/charging-docking-station-with-3-5mm-line-out-for-iphone-4-41780
- zpracování solidní
- s bumperem nejde
- s typem obalu (např. Belkin iPhone 4g Ultra Thin) bez problémů
- nabíjí a synchronizuje (bez hlášky o neoriginalitě)
- nejdou zvuky (vypne se hlasitý reproduktor)
- připojené reproduktory bez problémů (SRS-A300W)
MacBook Air - iPhone 2,3,4,5,6,7,8 - iPad Mini - ATV - iPod Shuffle - Apple Watch - AirPods
Host
Host
 
Příspěvky: 80
Registrován:
stř zář 28, 2011 7:09 am

Uživatelský avatar Kudli3 | ned led 22, 2012 11:16 am

Re: Dock pro iPhone

Mám dotaz, chci si koupit to co jsem odkazoval nahoře, ten unoverzalní adapter na originalní dock, to trojbalení, nechce do toho někdo jít se mnou? Že by jsme se podělili na ceně?
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

Uživatelský avatar Gekko gecko | stř pro 26, 2012 10:22 am

Re: Dock pro iPhone

Já si koupil u vodafone dock pro iPhone 4 od http://www.winner-mobile.com/ , na krabičce je označený jako stolní nabíječka a asi jej pujdu reklamovat.
Po připojení kabelu k PC, synchronizace chodí jak má, při zapojení nabíječky do zásuvky, se také nabíjí ale iphone je uplně němý,funguje jen vyzvánění.
Pokud zezadu zapojím do line-out 3,5mm JACK na věž, nebo externí repro,tak to hraje, ale tlačítka regulátoru hlasitosti jsou odpojena uplně,nevím co si o tom myslet, chová se takto i originál? dock co jsem měl u 3GS tohle nedělal...u VF stojí tento polský dock necelé dvě stovky.
Takhle se to určitě chovat nemá, takže zkusím vrátit a koupím bud dražší originál, nebo no-name ale funkční.
Ještě upřesním,když dám iPhone4 do docku který není připojen k nabíječce, normálně repro hraje, jak připojím nabíječku zvuk se vypne,v line-out konektoru přitom kabel zapojen není, čekal bych tedy že se to na něj přepne a repro odpojí, potom co do něj zasunu kabel s jackem.

EDIT:
Takže dock jsem e vodafone vrátil, připlatil dvě stovky a koupil vedle u stánku s příslunstvím pro mobily dock za 390,-kč.
Je trochu větší, má výhodu že se do něj iPhone 4 pohodlně vejde, i když je v bumperu, ale to podstatné se nezměnilo.
Když je v docku,hudba z verstavěného repro hraje, ale jakmile jej kabelem připojím k nabíječce či PC, vypne se a jwe třeba připojit extrní repro, je tohle u iPhone 4 normální, dělá to i s origo apple dockem, který tedy za skoro litr v žádném přípdě kupovat nebudu.
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Dezod | stř úno 27, 2013 2:30 pm

Re: Dock pro iPhone

Pánové, existuje něco na Ip4 s origo bumperem? Na amerických webech jsem se dočetl, že universal dock umí, někde píšou, že jo, někde že ne.. Díky za zkušenost..
 MB "C2D" 2.26 13" (Uni/Late 09), 4GB Ram
 iP4 8GB  Wireless K+M • Philips Brilliance 24"
I love white station:-)
Host
Host
 
Příspěvky: 28
Registrován:
úte úno 26, 2013 3:19 pm

mirmo80 | čtv úno 28, 2013 7:21 pm

Re: Dock pro iPhone

To znamená, že tie dokovacie stanice fungujú tak, že pokiaľ sú pripojené k nabíjačke, alebo PC, tak zvuk nehraje z iPhone reprákov, ale len cez line out, cez nejaký receiver, alebo ext. reproduktor?

Chcel som, že si objednám tento
http://dx.com/p/usb-charging-dock-stati ... lack-56445
na hotely iPhone šupnem do docku, dock do nabky a cez ovládač si budem ovládať TuneIn, alebo vlastnú muziku. Nebude to takto fungovať?

Edit: tak čítam recenzie, že to RC nic moc. To by som teda oželel, ale ten dock by som chcel, aby fungoval tak, ako píšem.
iPhone XS, iPhone 8, iPhone SE, iPad mini 4, iPad Air, iPad 2, AW 3 42/38mm, ATV 4K 64 GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2893
Registrován:
stř srp 08, 2012 1:00 pm
Bydliště: Poprad

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé