[puzdro] MARWARE QuickVue, prepojovací kábel

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar rony | pát dub 25, 2008 4:27 pm

[puzdro] MARWARE QuickVue, prepojovací kábel

V pondelok som v maczone objednal a dnes to prišlo.

MARWARE QuickVue

Obrázek

Tvrdé otváracie púzdro na opasok, z ktorého sa telefón vyberá. Jednoznačný účel je nosenie v exteriéri, kde hrozia nárazy, vypadnutia z vrecka, zatlačenie tvrdého predmetu na display a pod.

Nie je vhodné pre vypadnutie z ruky pri telefonovaní.

Spracovanie: kartónová krabica, vnútri púzdro a MARWARE ochranná fólia na displej s utierkou.

Povrch púzdra je spracovaný tak, že na dotyk pôsobí ako guma, na otváranie je plechová západka, ktorá sa najlepšie ovláda z opasku.

Telefón je vnútri pevne uložený, a vnútro je vystlané látkou.

Pri otvorení sa puzdro roztvorí a môžem tak hneď skontrolovať obrazovku telefónu bez vyberania. Nehrozí, že vypadne, lebo je gumenými úchytkami upevnený k puzdru.

Klip na opasok je pripevnený pevne, povedzme, že mu dôverujem ale zrejme sa pokazí ako prvý, dúfam, čo najneskôr :)

Záver: je to presne to, čo som očakával - žiadna exkluzívna koža ale výborný predpoklad ochrany telefónu. (ak by som kupoval kožené púzdro, tak by to zrejme nebola imitovaná koža)

Ako druhé som kúpil prepojovací kábel čierny (proste to isté, čo už máme všetci k telefónu). Rozdiely sú nielen vo farbe:

- konektor do telefónu je podobný ale je dlhší,
- kábel je trošku tuhší (menej ohybný),
- na konektory sú plastové krytky pričom jedna má aj praktickú úchytku, do ktorej zastrčím stočený kábel aby sa nerozmotal (je to možné použiť aj na pôvodný biely kábel)

Zásielka obsahovala aj veci pre ďalšieho iphonistu, tie som ale nerozbaľoval :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

stoura | ned dub 27, 2008 7:44 pm

Re: [puzdro] MARWARE QuickVue, prepojovací kábel

deklik mam taky a je fakt super, hlavne kdyz potrebuju zkontrolovat sms a jiny veci tak jenom otevru zkontroluju a zase zavru aniz bych ho vytasil z deklu. Fakt doporucuju. :wink:
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | ned dub 27, 2008 8:26 pm

Re: [puzdro] MARWARE QuickVue, prepojovací kábel

Pouzdro pekne, dik za recenzi, ale ta cena uz je docela brutalni ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Uživatelský avatar rony | ned dub 27, 2008 9:54 pm

Re: [puzdro] MARWARE QuickVue, prepojovací kábel

cojaviem, ani nie, priemerna cena BEZNEHO kvalitnejsieho puzdra. Dokonca niektore tie "priesvitne" dekliky co sa nacvaknu na telefon stoja podobne.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar spachal_tmp | pon dub 28, 2008 5:43 pm

Re: [puzdro] MARWARE QuickVue, prepojovací kábel

No ja to spise myslel vuci cene, za kterou se tohle pouzdro da koupit jinde :) ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Uživatelský avatar rony | pon dub 28, 2008 6:13 pm

Re: [puzdro] MARWARE QuickVue, prepojovací kábel

ukaz... ja som hladal na expansys (EU) a potom mimo EU. Postovnym by som preplatil aj gate :)

len z UK som platil okolo 800 Sk postovne ale to som objednaval vec, ktoru zarucene nikde nekupim - proporta.com Gadget bag.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar rony | pát říj 17, 2008 8:56 am

MARWARE QuickVue - je po smrti :-)

Takze to moje Marware Quickvue je uz po smrti ;-)

Prvykrat som zabudol ze je otvorene , sedel som na stolicke s operadlami a pri vstavani, som to proste v pantoch urval.

Tie mrchy tam davaju panty take malicke, keby dali masivnejsie otocne klby sakra.

To sa este poriesilo sekundovym lepidlom.

Druhykrat to uz neprezil klip a tomu som tiez urval pri vystupovani z auta panty - opat by to chcelo aby boli masivnejsie.

To uz sa mi asi nepodari zlepit.

Takze hladam nove puzdro.

Podmienky su jednoduche: nesmie zakryvat reproduktor, malo by chranit telefon pred udermi, tlakom atd. - cize ziadna ponozka, ziadny silikon, nieco co skutocne brani proti tlaku na displej.

Vacsina eshopov ma postovne rovne cene puzdra takze je to jeden z najvacsich problemov ako to dostat do Bratislavy a neprerobit.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

RudyJames | pát říj 17, 2008 11:40 am

Re: [puzdro] MARWARE QuickVue, prepojovací kábel

ja mozem odporucit iSkin Revo2... spaja vyhody silikonu a ochrany displaya sklom... t.j. aj cez to sklo vidis, co sa deje, nemusis nic otvarat, ani ho vyberat... pri ovladani len preklopis sklo dozadu... konektory pre kabel aj pre sluchadla su zakryte...

cena cca. 800 Sk, postovne by drahe nemalo byt, napr. z amazonu...

vid. moj prispevok v teme puzdra pre 3G...
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé