FM vysílač ITRIP SE

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

ava | pon dub 28, 2008 8:24 am

FM vysílač ITRIP SE

Chci si pořídit do auta nějakej vysílač přes FM, abych nemusel nic vrtat v autě, máte s tím někdo zkušenost? Vzdálenost od rádia do cca 30cm.
Ojevil jsem itrip se, je to vysílač co se zapne přímo do iphone a na rádiu naladí stanice. Jako řešení se mě to zdá dobré, ale jak to bude s kvalitou?
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 198
Registrován:
úte dub 08, 2008 1:19 pm

Uživatelský avatar rony | pon dub 28, 2008 9:16 am

Re: FM vysílač ITRIP SE

Podla mna kvalita podobna ako FM transmitter :-) cize ziadna slava ;-) sice par ludi FMT propaguju, ja jeden uz vlastnim a neuchvatil ma nijako vyznamne, aby som v aute pocuval muziku tymto sposobom. Je to aj preto, ze sa neda ovladat muzika inak ako z iPhone, co je v aute pomerne nebezpecne.

ako pozeram stranky s itrip se (skoda, ze si zabudol pridat nejake odkazy a nechal si nas hladat po internete), nikde nie je napisane, ze je vhodny pre iphone. vidim, ze je kompatibilny s ipodmi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

daneczech | pon dub 28, 2008 3:16 pm

Re: FM vysílač ITRIP SE

tenhle adapter existuje i do samotnyho 3,5 mm jack tkze se da pouzivat do vice zarizeni... Jeden doma mám a funguje celkem dobře...
 

Uživatelský avatar parmin | pon dub 28, 2008 3:38 pm

Re: FM vysílač ITRIP SE

To ava: vdálenost od rádia myslím není až tak důležitá jako vzdálenost od antény rádia.
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

s0ny | pon dub 28, 2008 4:10 pm

Re: FM vysílač ITRIP SE

Poslouchat přes FM transmitter je katastrofa. Furt to něco ruší a časem to přestaneš používat. Ideální je mít nějaký vstup na rádiu nebo starou dobrou kazetovou redukci. Každý přešel na CD a teď by se hodilo staré rádio na kazety :lol: . Pak ještě existuje transmitter který se připojuje mezi anténu a rádio. Tam by už to rušení být nemělo.
 

Julek | pon dub 28, 2008 4:26 pm

Re: FM vysílač ITRIP SE

souhlasím, tomuto řešení bych se také obloukem vyhnul .. sice to nebyl ještě iphone ale měl jsem to jeden čas na ipodu 4té generace ... moje rada vyřešit to jinak... pokud nemá tvé rádio aux aby jsi iPhone propojit kabelem tak ti stejně nic jiného nečeká ale radost z toho mít zřejmě nebudeš ..


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

gardens | pon kvě 05, 2008 12:59 pm

Re: FM vysílač ITRIP SE

Mam k iPhonu itrip auto smartscan od Griffina a funguje luxusne, zaroven je to i nabijecka do auta, jsem opravdu spokojenej. Itrip jsem mel uz driv i iPodu a ted jak udelali loni tenhle model s digitalnim displejem tak jsem si ho hned na podzim koupil. Co nevidet bude i verze vysilajici RDS informace, tj. na displeji radia bude nazev prehravany pisnicky... sem s tim!
Host
Host
 
Příspěvky: 29
Registrován:
úte pro 11, 2007 1:43 am
Bydliště: Ceske Budejovice

ava | pon kvě 05, 2008 1:04 pm

Re: FM vysílač ITRIP SE

To by bylo luxusní, kdy že to má vyjít?
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 198
Registrován:
úte dub 08, 2008 1:19 pm

gardens | pon kvě 05, 2008 2:40 pm

Re: FM vysílač ITRIP SE

...uz 2 mesice minimalne tam maji napsano "Coming soon..."; vypada to stejne jak ten soucasnej takze pokud cekat tak jedine kvuli tomu RDS. Jak rikam tenhle co mam je super
Host
Host
 
Příspěvky: 29
Registrován:
úte pro 11, 2007 1:43 am
Bydliště: Ceske Budejovice

MartyM | stř kvě 14, 2008 11:26 pm

Re: FM vysílač ITRIP SE

ja jsem pouzival kensington (puvodne koupeny a vyuzivany pro ipod), vyhoda je, ze se iphone i nabijel, problem byl, ze po nejake dobe to najednou prestalo fungovat, pokazde to napise hlasku, ze to prislusentstvi je nekompatibilni, asi se to casem nejak rozhodilo, pak to zase zacalo fungovat, ale pro jistotu jsem koupil za 600 kc no name v electroworldu a ten ma i jack 3,5 mm a pres ten to funguje bez problemu akorat ze se nenabiji
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
ned úno 03, 2008 2:47 pm

Fortress | čtv čer 05, 2008 8:16 pm

Re: FM vysílač ITRIP SE

Ahoj moja skusenost je taka ze mam itrip a pouzivam ho stale v praci v aute kdekolvek. Pravda je ze signal niekedy blbne ale staci si najst idealne miesto v aute a nieje problem.
 

Vrso | pát čer 06, 2008 3:57 am

Re: FM vysílač ITRIP SE

A prave to je problem, ze to treba ladit. Naladim to a o par kilometrov to zasa zacne nieco rusit. Teda ak jazdis po jednej ulici, tak sa to da pouzivat alebo v praci na jednom mieste. Ale ked som na dlhsej ceste, je to katastrofa a ako napisal RONY, navyse velmi nebezpecne. Cakam na model, ktory by sa automaticky preladoval na volne pasmo. Tento Itrip pouzivam velmi zriedka
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron