Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar rony | pon úno 21, 2011 9:23 pm

Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Okrem klasickych dockov, kam musite telefon strcit a potom to hra na reproduktoroch docku, existuje este par dalsich moznosti, ktore su trosku dalej:

A- docky bez repro ale s audio vystupom (typicky priklad je originalny apple dock)
B- docky, ktore vysielaju bezdrotovo na samostatne reproduktory (typicky Sonos)
C- docky, ktore vysielaju bezdrotovo do prijimaca a ten ma audio vystup pre receiver (typicky tiez Sonos)
D- bezdrotovy prijimac (bluetooth, wifi?) s audio vystupom do svojich reproduktorov
E- bezdrotovy prijimac (bluetooth, wifi?) s audio vystupom do receiveru (typicky Belkin)
F- bezdrotovy WiFi router od Apple (???)
G- audio-video kable s dock konektorom - najlacnejsia moznost (dlhy kabel okolo celej miestnosti, aby bol telefon poruke)

Snazim sa odclenit tieto kategorie prislusenstva pretoze na klasicke docky som uz zanevrel (prakticke su snad len do prace alebo studentovi do izby).

Velmi, velmi dlho patram po najvhodnejsom zariadeni, ktore by mi umoznilo MAT telefon poruke ale zaroven aby "vysielal" hudbu do mojej existujucej hudobnej zostavy (receiver a repro), pripadne aby to bolo aspon solidne ovladatelne (dialkove Apple k original docku je dost obmedzujuce minimum). Zaroven aby to cele nestalo viac ako iPhone 4 :-)

Pokial mate skusenosti a VLASTNITE taketo zariadenia, tak reportujte - je ich viac nez dost :)

Zatial sa mi napr. paci

1. Belkin Bluetooth Music Receiver
http://www.mzone.sk/audio-video-tv-blue ... iever-1836
vazne neviem, co si mam o tom mysliet, nemam to odskusane, neviem ake maju s tym ludia skusenosti s iPhone 4 atd. atd.

2. Sonos: je drahy a je to istota funkcnosti

3. iHome: ma pekny dock pre iPad a iPhone zaroven ale musi sa tam strkat a ich verzia pre bezdrotove prehravanie...

4. Creative ma pekny Z dock, stoji okolo 220 eur a funguje s malym dongle pripojenym k telefonu, pomerne dobre riesenie, bohuzial keby mal vystup do receiveru...

5. existuju bezdrotove docky ale dohladal som ich len na eBay a pri cenach pod 100 dolarov je to risk kupit a testovat na sebe...

Je tu clovek, ktory ma priblizne tento isty okruh zaujmu alebo vas zaujimaju len klasicke reprodocky?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Marky1980 | úte úno 22, 2011 12:00 am

Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Kvalitný FM transmiter Ti nestačí? Spĺňa všetky požiadavky
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 316
Registrován:
čtv pro 11, 2008 3:45 pm

Uživatelský avatar rony | úte úno 22, 2011 12:05 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

nesranduj. odskusal som ich dost. nie som netopier, co pocuva len flac, no fmt su hracky.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

macuser | úte úno 22, 2011 7:25 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Belkin Bluetooth Music Receiver urcite nebrat. Cena je lakava, ale zvuk mi neprijde vubec kvalitni, to uz je lepsi zapojit ho kabelem.
 

Uživatelský avatar rony | úte úno 22, 2011 7:35 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Diky, to som potreboval pocut, tusil som v tom problem :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Harrison | úte úno 22, 2011 10:34 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

ad 1.) Naopak, ja som nedavno kupil Belkin Bluetooth Music Receiver a na kvalitu zvuku si nemozem stazovat. Povodne som tiez uvazoval nad nejakym dockom, ale toto riesenie mi prislo elegantnejsie. Pichnem kabel do veze/receivera kde potrebujem a iPhone mozem mat stale poruke neobmedzovany umiestnenim docku.
    iPhone HW: iPhone2G(8GB), iPhone3G(8GB), iPhone5S (32GB), iPhone6 (64GB)
    Mac HW: MacBook Pro Retina (late 2013, 8GB, 256GB SSD)
    Ostatne: Apple Watch 1st gen., AppleTV 4th gen., Airport Extreme
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 330
Registrován:
úte čer 10, 2008 3:29 pm
Bydliště: SK

Uživatelský avatar rony | úte úno 22, 2011 10:36 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Mas to v takej malej vezi alebo si to skusal aj do nejakeho receivera s vacsimi reprakmi? s i4 to nema ziadne problemy? Ked to parujes, co treba vsetko v telefone urobit, aby som mohol spustit muziku?
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar rony | pát bře 25, 2011 10:16 pm

Bezdrotový prenos hudby z iDevice

dnes som kupil Creative D200.

iphone 4 hra, ipad hra. prvy iphone nehra. mac mini hra.

MODERÁTOR RONY POZNAMENÁVÁ:

double post povoleny moderatorom!
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

macuser | pát bře 25, 2011 10:51 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Belkin me kvalitou nepotesil. Bluetooth je pro me na dum nesmysl. Myslite si, ze vyjdou i nejaka AirPlay zarizeni na stream zvuku? Chci spojeni pres WiFi z Macu/Pc do zesilovace.
 

Uživatelský avatar rony | pát bře 25, 2011 11:01 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

D200 mi v pohode prehlusi televizor bez rezonovania atd. Niekedy nechapem ludi, co sa pasuju za netopierov :) a ked zaroven pocuvam ako sa snazia prehravat muziku v aute cez FM transmitter... :))))))))))))

Potvrdzujem, ze D200 je silne pouzitelny s dovetkom, ze v miestnosti, kde ma clovek 5.1 zostavu je predsa len divny clen zostavy. V spalni alebo pracovni... bez problemov.

ked uz frfles, tak ROVNO napis za akych podmienok ho nechces.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

macuser | pát bře 25, 2011 11:09 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Nevim o co ti rony jde... Jen jsem vyuzil topic. Tak se ti omlouvam. Kazdy ma jine prednosti a ja je nemusim obhajovat. At ti Creativ slouzi, maji vyborne repro, sam mam 2.1. Ale hlavne v klidu, ja ti na nic nefrflem!
 

Uživatelský avatar rony | pát bře 25, 2011 11:15 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

tak napis presne v com je ten belkin zly. nefunguje, neprenasa, nevyhovuje usiam netopiera alebo na drahych stotisicovychrepro hra spatne?


aiplay veci su na sonos.com ale patricne drahe
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

macuser | sob bře 26, 2011 12:10 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Ok, nebudu resit tvoje chovani a popisu ti to... Nevim co jsou usi netopyra a na soustave za 1600 Kc poznam, ze to hraje zle.

Tak obecne - nevyhovuje mi BT - poslech hudby ze zarizeni u me doma pouze v mistnosti, kde jsou reproduktory. Dal mi signal nesaha. To uz si muzu iPhone, MacBook napojit kabelem. WiFi mi nabizi vice moznosti, nemusim tahat pocitac do obyvaku, abych si pustil internetove radio.

Belkin - vse bylo receno v predchozim prispevku na uvodu, ale no zkusim podrobneji. Mam zesilovac stredni tridy Pioneer, HDD DVD Pioneer vyssi tridy a k tomu Jamo HSC 606 a Jamo Sub 250W, Logitech mm50, Creative i-Trigue 3400. Jsem zvykly na urcity standart, rekl bych zdraveho, cisteho a vyladeneho zvuku. At jsem zapojil Belkin kde jsem zapojil, zvuk byl vzdy horsi nez, kdyz jsem napichl iPhone na jack 3,5mm. A to znatelne. Byl tak velmi nestandartne zkresleny, chybela mu stava. Bylo to jako kdyby jsi poslouchal dejme tomu 256kbps konstantniho toku MP3 a v zapeti zatim tu samou pisnicku v 96kbps prumerneho toku a ochuzen o efekty, proste hodne do plocha. Zkousel jsem MacBook, Asus, iPhone 3GS a 3G, Nokii 5230, HTC Dream. Jiste, slo by to trochu vyladit equalizerem, ale v tom se nevyznam a neminim to porad prepinat.

Krome toho u zesilovace v obyvaku vychazim ze standartu hlasitosti FM radia, Pioneer HDD zapojeneho na coax...

iPhone dock - ubytek 5 dB
iPhone jack - ubytek 25 dB
iPhone Belkin - ubytek 20 dB

Vsechny usti do zesilovace kabelem cinch. Ber v uvahu +- 3-5 dB.

Nechce se mi jit do Apple TV, protoze ma slabsi vykon, tak pockam, pry se maji jeste nejaka zarizeni objevit.

Edit: jak jsem rikal v prvnim prispevku a jednoduseji nyni zaverem - hraje hur nez kabel. :) Belkin jsem samozrejme prodal, nesnesl bych to ani na obcasny poslech.
Naposledy upravil macuser dne sob bře 26, 2011 12:39 am, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar rony | sob bře 26, 2011 12:27 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

diky, z tohto sa da vychadzat pri rozhodovani.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

raider | sob bře 26, 2011 1:06 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Taky mám Creative D200.Hrajou opravdu skvěle.Vůbec by mě nenapadlo že bluetooth repro můžou takhle hrát.Mám je ložnici a pěkně jenom z postele přepínám.Používá je i manželka se svým Samsungem Wave.
 

neilz | stř bře 30, 2011 7:00 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Ja furt hledam prijmac ke vezi neco jako Belkin ale kdyz rikate ze ma spatnej zvuk tak do toho nejdu, nevite o necem jinym do 1 000kc ? Kdyby uz byli aspon nadeje na novou apple TV s full hd :-(
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
ned lis 22, 2009 1:32 am

Uživatelský avatar rony | stř bře 30, 2011 7:15 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

nenasiel som nic ako belkin a uz vobec nie za cenu aku pises :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

neilz | stř bře 30, 2011 10:04 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

No prave je to bida s tou nabidkou
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
ned lis 22, 2009 1:32 am

patofbc | stř bře 30, 2011 10:09 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Rony : vyššie máš double post, ja len tak pre inforomáciu, toto môžeš zmazať :)

MODERÁTOR RONY POZNAMENÁVÁ:

uz som poziadal moderatora o povolenie urobit po mesiaci druhy prispevok. nastastie mal dobru naladu, ma ma rad a povolil mi to.
 

Uživatelský avatar frantod | čtv bře 31, 2011 7:08 am

Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Pozri si dátum príspevku a potom niekoho rieš ....
* iPhone 5s Black 16Gb, iOS 8.1.1
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 6
* iPhone 4 Black 16Gb, iOS 7 /chyba, už by som neupgradoval :(
* iPad 16Gb Wi-Fi, iOS 4.2.1,
* iPad Mini 16Gb Wi-Fi, iOS 7
* iMac
* Macbook Air 2013
Host
Host
 
Příspěvky: 87
Registrován:
pon lis 22, 2010 2:21 pm
Bydliště: Žilina Bitarová

manasek-cze | čtv bře 31, 2011 7:44 pm

Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Tak dneska jsem poridil ten Belkin BT a muzu rici, ze to neni tak hrozne, resp. prijde mne, ze to je stejne jako kdyz IP pripojim pres kabel vystupem na sluchatka nebo pres dock. Tak jako z CD to urcite neni, ale spis mne prijde ze uz z IP to leze nejake horsi nez je kvalita samotne mp3.
IP pripojuji do receveru stredni tridy Yamaha pomoci jack v BT Belkin > RCA.

Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
iPhone 8 Plus 64 White
iPad Pro 64 GB White
Apple Watch 3
Apple TV 4k
HomePod
Host
Host
 
Příspěvky: 149
Registrován:
pát led 28, 2011 7:57 pm

Uživatelský avatar B0Gy | pát lis 04, 2011 8:39 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

to rony - akurát sa chystám kúpiť si Creative D200, potrebujem to na takú stredne veľkú miestnosť, používať to plánujem s iPadom a iPhonom a nemám skúsenosť so žiadnym BT reproduktorom... odporúčal by si mi ho? kvalita zvuku? spracovanie? dík
Obrázek MacBook Air (mid2012), core i5, 64GB SSD + ext. disk WD My Passport Ultra 1TB
Obrázek iPhone 5 32GB black
Obrázek iPad 2 WiFi+3G 64GB white
Obrázek iPod nano 6G 16GB silver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 223
Registrován:
ned bře 22, 2009 10:10 pm

Uživatelský avatar rony | pát lis 04, 2011 9:16 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Rozhodne, prekvapil ma zvuk. S tym zrejme budes spokojny, na to ake je to male je zvuk velmi prijatelny. Samozrejme nemozes rozhodit dva repraky do rohov, takze budes vnimat z akeho smeru to hra.

Spracovanie je super, vlastne nie je co pokazit - je to taky kompaktny "jazvec", relativne elegantne, resp. mozes to mat ludom na ociach a neposobi to ako z cinskej fabriky :) (aj ked povod je tam)

ked je akoby "vypnuty" tak v mojom pripade samotny zdroj "sumi" - zrejme mam trosku vadny kus. Po zapojeni ten sum v zdroji prestane. Podstatne je, ze rusenie mobilom existuje ale len ak ho das velmi blizko repru, co prave u BT prepojeni je skor hlupost :)))

Odporucam.

Teraz som kupil od Logitechu taku krabicku za 29 eur, je to zasa bluetooth akurat to nema repra ale vystup (cinch stereo resp. jack) takze som to napojil na moj receiver.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar B0Gy | sob lis 05, 2011 2:32 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

ešte by som sa chcel pýtať či je to aj na baterky alebo len na klasické napájanie... niekde čítam ,že to je aj na baterky a niekde ,že nie... nie je to moc podstatné keďže ho plánujem mať stále na jednom mieste ale samozrejme by to bol plus ak by to mal...

čo sa týka tej chyby tak to je to čoho sa bojím, čítal som review na apple stránke od pár ludí čo im to nešlo korektne ale zase to bolo tak 1 nespokojný k 10 spokojným... ale aj tak... :) samozrejme reklamovať by som to potom mohol ale to sú zase zbytočné opletačky :)

čo sa týka toho rušenia mobilom... stačí byť keď tak meter od reproduktoru aby bol pokoj alebo treba ešte ďalej?
Obrázek MacBook Air (mid2012), core i5, 64GB SSD + ext. disk WD My Passport Ultra 1TB
Obrázek iPhone 5 32GB black
Obrázek iPad 2 WiFi+3G 64GB white
Obrázek iPod nano 6G 16GB silver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 223
Registrován:
ned bře 22, 2009 10:10 pm

Uživatelský avatar rony | sob lis 05, 2011 10:42 am

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

d200 nie je na baterky, to je d100, ten mensi

zuni len ten trafak, nie repro. viem.

ano, meter a nic nepocut jasne.

odporucam to, je to fajn.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar SteveJSF | sob lis 05, 2011 11:50 am

Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Koukam na to a vypada to fakt dobre. Ja teda mam neco podobneho od Parrot, jede to ze site i z bazerie, po dratu i pres BT, nezni to vubec spatne, ale ta D200 bude nejspis hrat lepe.

Vic me zaujala ta krabicka za ... 20 dolaru? Uz nevim. Muzes o tom napsat neco vic?
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar rony | sob lis 05, 2011 12:04 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

http://www.logitech.com/en-roeu/speaker ... vices/8087

Nie je o com, je to krabicka.

1. tlacitko: stlacis ho, ked chces naparovat NOVE zariadenie, u tych, ktore si uz naparoval sa krabicky nemusis ani dotknut
2. vystupy: 2 cerveny a biely (stereo) cinch resp. 3,5 jack, ten prepojis kablom k tvojmu receiveru resp. aktivnym repro.

a to je vsetko.

kde si po mne cital 20 dolarov?!?!? napisal som jasne 29 eur.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar SteveJSF | sob lis 05, 2011 12:05 pm

Bezdrotový prenos hudby z iDevice

OK, diky.

Jo, 29 ecek. Ja jen vim, ze tam cca nejaka takova cena byla, ale uz jsem se nemohl zpetne podivat v prubehu psani, jedu na Tapatalk.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar rony | sob lis 05, 2011 1:48 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

jo, 20 dolarov a 29 eur je vacsi rozdiel :)

rozhodne je to prijemna vec, ktoru som chcel mat, aby sa mi doma nerozmnozovali repraky. d200 mam na nocnom stoliku zasa. len lutujem, ze su to bluetooth zariadenia a nie airplay ale problem je len pri naparovani zariadeni.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar SteveJSF | sob lis 05, 2011 4:36 pm

Bezdrotový prenos hudby z iDevice

O tu cenu mi neslo, mel jsi to popsane jen jako nejakou krabicku za nejake penize, tak jsem placnul co me napadlo, tu dvojku na zacatku jsem trefil. :-)

Popremyslim nad tim, vypada to lakave.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar B0Gy | sob lis 05, 2011 5:00 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

takže pôjdem do toho creative... zatiaľ sa mi darí zväčša kupovať veci s ktorými som spokojný :angel: tak snáď... :D

inak existuje aj nejaká taká "škatulka" kt umožní airplay reproduktorov? mám reproduktory s recieverom v hodnote asi 3+k evri a chcel by som aby to hralo "po vzduchu" fakt poriadne aj keď neviem ako to dnes je, či sa dá dosiahnuť poriadna kvalita aj inak ako po kábli...(PS: reproduktory sú zamerané skôr na kvalitu zvuku ako tie diskotékové hračky čo sú na hluk a preto chcem tú kvalitu čo najvyššiu :) )
Obrázek MacBook Air (mid2012), core i5, 64GB SSD + ext. disk WD My Passport Ultra 1TB
Obrázek iPhone 5 32GB black
Obrázek iPad 2 WiFi+3G 64GB white
Obrázek iPod nano 6G 16GB silver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 223
Registrován:
ned bře 22, 2009 10:10 pm

Uživatelský avatar rony | sob lis 05, 2011 5:11 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

sonos.com ma taku ale ceny su uplne inde

u bt a airplay je prenos digitalny, takze kvalita sa neznizuje, otazka je aka je uvodna kvalita
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar B0Gy | sob lis 05, 2011 7:35 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

akurát som sa na to pozeral, isto je to luxusné riešenie ale cena je veru riadna...

BT = airplay? myslím kvalitu zvuku... a ešte by ma zaujímalo či prenos cez BT zvládne aj vyšší bitrate
Obrázek MacBook Air (mid2012), core i5, 64GB SSD + ext. disk WD My Passport Ultra 1TB
Obrázek iPhone 5 32GB black
Obrázek iPad 2 WiFi+3G 64GB white
Obrázek iPod nano 6G 16GB silver
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 223
Registrován:
ned bře 22, 2009 10:10 pm

Uživatelský avatar rony | sob lis 05, 2011 7:53 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

bt je bt
airplay je airplay
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar SteveJSF | sob lis 05, 2011 9:13 pm

Bezdrotový prenos hudby z iDevice

On se ptal na kvalitu zvuku. Ted zrovna nemam v hlave ty prenosove rychlosti, wifi (airplay) toho zvladne vic, ale jestli to vsechno stiha i BT, to nevim. V kazdem pripade to hraje a nehraje to spatne.
Několik iPhonů, iPadů, MacBooků, Time Capsule, Apple TV, iPod Nano, AR.Drone...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1923
Registrován:
úte lis 04, 2008 1:37 am

Uživatelský avatar rony | sob lis 05, 2011 9:31 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

vsetky pesnicky, co mam v iphone to hra bez preruseni, ja iny ako tento "test" neviem urobit. keby to sekalo alebo nieco take, tak poviem, ze taky shit som uz davno vyhodil :)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar VojtaBeton | úte pro 20, 2011 10:25 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Rony tento problém jsem řešil taky. Originální universal dock od applu používám jen na dobíjení pokud sedím u macu. Plánuji koupit airport express a streamovat hudbu přez 3,5 jack. Máte s tímto řešením zkušenosti?
 iPhone 4 16GB Black O2 CZ
 iPhone 5s 32GB Gold O2 CZ
Apple WATCH Sport
MacBook Pro (Unibody) 15,4. Intel Core 2 Duo 2,53 GHz. 8 GB DDR3 SDRAM (1333MHz). OS X El Capitan 10.11.4 Beta
 Apple TV
 Magic Mouse
 Wirelles Keyboard
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 156
Registrován:
sob led 01, 2011 5:23 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | úte pro 20, 2011 10:40 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

cez 3,5 jack? a preco? ved airport ti umozni bezdrotovy streaming pomocou airplay z iphone do airportu a ten napojis na receiver uz metalikou. Je to podobne ako som popisoval vyssie.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar VojtaBeton | úte pro 20, 2011 10:48 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

Já myslel, že jackem propojím airport a repro. Jinak tě poprosím... Co přesně myslíš metalicou?
 iPhone 4 16GB Black O2 CZ
 iPhone 5s 32GB Gold O2 CZ
Apple WATCH Sport
MacBook Pro (Unibody) 15,4. Intel Core 2 Duo 2,53 GHz. 8 GB DDR3 SDRAM (1333MHz). OS X El Capitan 10.11.4 Beta
 Apple TV
 Magic Mouse
 Wirelles Keyboard
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 156
Registrován:
sob led 01, 2011 5:23 pm
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar rony | úte pro 20, 2011 10:50 pm

Re: Bezdrotový prenos hudby z iDevice

metalika = kovovy drot - kabel
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Další

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé