Apple Component AV cable

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

bead | pon bře 28, 2011 5:57 pm

Apple Component AV cable

Koupil jsem si original Apple Video kabel.
http://store.apple.com/us/product/MC917ZM/A?fnode=MTY1NDAzOQ&mco=MjAyNDI1ODQ
Na youtube jsem nasel co se snim da delat:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=BFe27BpiY8U[/youtube]
Aby to takhle fungovalo, tak jsem musel stahnout pres cydii:
TVOutTuner
Tato aplikace otevrela pouzití kabelu na zobrazeni vseho co je na iPhone.
Bohuzel ale se vsim sklamanim musim rict, ze 3/4 her co jsem stahnul, tak se nezobrazí bud vubec, nebo ne korektne. Takze kabel s touto aplikaci je dobry jen k puvodnimu Apple ucelu.
Zkusil jsem pres cydii jeste aplikaci ScreenSplitr, ale ta nafunguje vubec.
Nema nekdo nejakou zkusenost s hranim her na iphone pres TV?
Takhle to vypada ze kabel pujdu vratit. Nastesti prodejce rekl ze do 14dnu neni problem s vracenim.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte čer 03, 2008 10:38 am

Uživatelský avatar simonecek | pon bře 28, 2011 7:16 pm

Re: Apple Component AV cable

Nemůžeš čekat ze "3D" hry ti půjdou přes tento kabel,jestli chceš hrát hry přes tv kup si Digital av adapter - prodává se jako příslušenství k ipadu 2...
Host
Host
 
Příspěvky: 46
Registrován:
pát led 21, 2011 10:01 pm

bead | pon bře 28, 2011 7:30 pm

Re: Apple Component AV cable

no cekal jsem ze mi to pujde, jako jim to jde na tom videu.
takze ty myslis tohle?
http://store.apple.com/us/product/MC552ZM/B?fnode=MTc0MjU4NjE&mco=MTcyMTgxNTk

edit

A nedoporucil by mi nekdo kde se to da u nas koupit co nejlevnejc? Ten kabel co jsem testoval jsem koupil na xstore.cz, ale tam to VGA nemaj

MODERÁTOR jackherrer VARUJE:

nedelej doubleposty > upravuj po sobe prispevky, upraveno. precti si pravidla, priste mazu.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte čer 03, 2008 10:38 am

Uživatelský avatar simonecek | pon bře 28, 2011 8:55 pm

Re: Apple Component AV cable

ne tohle ne,,,
tohle je ono :
http://store.apple.com/us/product/MC953 ... TcyMTgxODY


a koupis to v cesku kolem 1200,- treba v datartu...ale co vim, tak maji vyprodano...nebo ebay
Host
Host
 
Příspěvky: 46
Registrován:
pát led 21, 2011 10:01 pm

bead | úte bře 29, 2011 9:40 am

Re: Apple Component AV cable

Nema nekdo vyzkouseno? Da se stim HDMI kabelem opravdu nejak smysluplne hrat na Tv? Jakou aplikaci z cydie pouzivate pro klonovani obrazu z iPhone? Diky moc
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte čer 03, 2008 10:38 am

Swe | úte bře 29, 2011 10:15 am

Re: Apple Component AV cable

Mňa by zaujímalo, či sa dá pomocou HDMI kábla pozerať cez iphone 4 720p a 1080p filmy na tv? Thx
Host
Host
 
Příspěvky: 43
Registrován:
pon bře 28, 2011 5:13 pm

bead | úte bře 29, 2011 10:26 am

Re: Apple Component AV cable

Bez kabelu 720p jsem zkousel a bylo to na hrane. 1080p si iphone neda.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte čer 03, 2008 10:38 am

Swe | úte bře 29, 2011 10:30 am

Re: Apple Component AV cable

720p film si prehrával v akom prehrávači?
Host
Host
 
Příspěvky: 43
Registrován:
pon bře 28, 2011 5:13 pm

bead | úte bře 29, 2011 10:59 am

Re: Apple Component AV cable

Nahral jsem to do AVPlayeru dal jsem tam 4GB soubor *.mkv
Jako hralo to, ale mam pocit ze obraz trochu zaostaval proti zvuku. Proste 720p neni moc vhodny.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte čer 03, 2008 10:38 am

moramiki | úte bře 29, 2011 2:03 pm

Re: Apple Component AV cable

Apple Digital AV Adapter-funguje to teda i s iphone nebo ne?Docela me to zajima tak ze prosim kdysh to nekdo skusil,dejte info co a jak.Predem dekuji za odpovedi.
 

Swe | úte bře 29, 2011 3:04 pm

Re: Apple Component AV cable

bead - hej a nebude to prehrávačom? lebo na nete som videl videá prehrávanie 720p a v pohode
Host
Host
 
Příspěvky: 43
Registrován:
pon bře 28, 2011 5:13 pm

bead | úte bře 29, 2011 6:09 pm

Re: Apple Component AV cable

tak jsem koupil v Datardu ten Apple Digital AV Adapter (HDMI).
Obraz se pochopitelne o dost zlepsil nez na tom komponentu, ale porad mam problem stim klonovanim. Zrejme je problem v ty aplikaci TVOutTuner. Nezkousel ste nekdo neco jineho?
Pozn. ScreenSplitr nefunguje vubec
Jinak video z iPodu vypada slusne.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte čer 03, 2008 10:38 am

bead | stř bře 30, 2011 6:55 pm

Re: Apple Component AV cable

Tak jsem na cydii koupil aplikaci Display Out (necele 3USD). S touto aplikaci se obraz klonuje docela pekne. Uz funguje 99% aplikací. Takhle jsem si to predstavoval.

Takze závěr propojení iPhone 4 a TV přes HDMI.
Propojení pomocí originál příslušenství (redukce iPod dock na HDMI)
Apple Digital AV Adapter
http://www.datart.cz/katalog/null-APPLE-MC953ZM-digital-AV-adapter-HDMI-iPad.html
aplikace pro spravnou funkci klonování:
Display Out (pod 3USD)

Tato kombinace je 100% funkcní.

PS: Možná pujde i jiná aplikace, ale pozor, z cydie nainstalovat jen jednu app pro klonovaní, jinak to blbne.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte čer 03, 2008 10:38 am

neilz | čtv bře 31, 2011 12:09 pm

Re: Apple Component AV cable

Uz nejakyho normalniho cinana napadlo vyrobyt kabel s dock konektorem a na druhy HDMI ? ta redukce od applu se mi tezce nelibi svou velikosti
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 250
Registrován:
ned lis 22, 2009 1:32 am

bead | čtv bře 31, 2011 12:59 pm

Re: Apple Component AV cable

no nejaky verze HDMI od cinanu jsou, ale precijen kvalitou a spolehlivou funkci dost casto neodpovidaj. Ten original kablik neni opravdu moc prakticky. Uvidime jak bude fungovat pri hrani po nejake dobe. Jinak apple ho udelal tak, aby sel pripojit na original Dock, takze kdo ho ma, tak telefon ulozi do kolebky a s kabelem fyzicky nemusi hybat. To je ale opravdu dobre jen na prehrani fotek a videí.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte čer 03, 2008 10:38 am

misha | ned dub 15, 2012 2:00 pm

Re: Apple Component AV cable

osobne mam dokovaci kolebku od onkyo primo k zesilovaci. ano, obsahuje to pouze komponentni vystup ale to me az tolik nevadi. co bych ale rad je zobrazeni displeje telefonu na televizi nejen behem prehravani videa, ale neustale. duvodem je pouziti dalkoveho ovladani od zesilovace k ovladani prehravani a vyberu pisnicek. bohuzel lidske oko neobsahuje funkci zoom a tak nevidim na displejik telefonu. predpokladam, ze toto bez JB nevyresim. ale pomuze mi vyse zminena aplikace za 3 dolary? nebo bude stacit neco free? ptam se, protoze jb nemam a pokud nebudu mit 100% jistotu funkcnosti, tak ani neplanuji.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 781
Registrován:
ned lis 07, 2010 8:31 am

lama5 | čtv led 31, 2013 8:40 pm

Re: Apple Component AV cable

Tak jsem na cydii koupil aplikaci Display Out (necele 3USD). S touto aplikaci se obraz klonuje docela pekne. Uz funguje 99% aplikací. Takhle jsem si to predstavoval.

Takze závěr propojení iPhone 4 a TV přes HDMI.
Propojení pomocí originál příslušenství (redukce iPod dock na HDMI)
Apple Digital AV Adapter
http://www.datart.cz/katalog/null-APPLE ... -iPad.html
aplikace pro spravnou funkci klonování:
Display Out (pod 3USD)

Tato kombinace je 100% funkcní.

--------------------------------------------


Pozor výše uvedené již 100% neplatí !


Na trhu jsou 2 modely Digital AV adaptéru. První generace (model A1388) ke které se zřejmě vztahuje původní tvrzení uživatele bead je OK. Nicméně nyní se prodává 2.generace (model A1422 - pozn. vypadá stejně jako 1.generace) a zde je potřeba informaci rozšířit o to, že 2.generace Digital AV adaptérů není podporována na zařízeních se staršími verzemi iOS. Konrétně to šlape až od iOS 5.1 a novější.
http://support.apple.com/kb/HT4108?viewlocale=cs_CZ

Dnes jsem zakoupil Digital AV adaptér k využití pro můj iphone 4 (fw 4.3.3) a bohužel nefunguje (není podporován), takže řešičky a zjistil jsem, že je to 2.generace a je zde tento zádrhel. Nevidím důvod upgradovat svůj tel. na iOS 5.1 a víc, čili budu muset nejspíš vrátit a shánět model A1388.

Ještě mě napadá, než vrátím a začnu shánět starou verzi adaptéru, že by tento můj problém se starou verzí iOS mohla dovyřešit aplikace z Cydie na zrcadlení videa, buď to proleze nebo ne. Prosím o pomoc, odkaz nebo jméno (nemohu dohledat) na spolehlivou aktuální aplikaci z Cydie. Tak či tak bych si jí do budoucna koupil, abych mohl mirrorovat do TV také aplikace apod. a né jenom výstup videa (iphone 4). Nějaký typ? Díky
 

bead | čtv led 31, 2013 8:53 pm

Re: Apple Component AV cable

Doporucuji priplatit a koupit rovnou apple TV stoji sice o trochu vic nez kabel (2,5tis) ale funguje to bez dratu a je to mnohem pohodlnejsi. Ma to jen naroky na kvalitu wifi.
Apple TV 2
iPad 2 32GB
IPhone 5 32GB
iPhone 4 16GB
iPhone 2G 16GB, firmware 3.1.2
iGPS360
Host
Host
 
Příspěvky: 102
Registrován:
úte čer 03, 2008 10:38 am

lama5 | sob úno 02, 2013 6:17 pm

Re: Apple Component AV cable

Preferuji kabelovy reseni ze tri duvodu:

- casto se presouvam a ne vsude je k dispozici wifi
- obcas bych rad zaparil hru, u kvalitnich pry ATV laguje
- osobne ATV prozatim nepotrebuji neoslovilo me portfolio nabizenych sluzeb

Edit: takze nakonec jsem spolecne s uvedenim JB na ios 6.x provedl upgrade meho zarizeni na iOS 6.1 a dostal se do bodu kdy jsem tak jako mnoho dalsich cekal na upgrade resici kompatibilitu ios 6.x nektere z osvedcenych mirroring aplikaci tretich stran (TVOut2 apod.) - pripomenu abych mohl prez HDMI redukci v pripade potreby konzumovat jakykoliv obsah a to hlavne aplikace a hry z iphone4 na TV.
Na Cydii je nove upgrade placene aplikace DisplayOut 1.6.9 (3$) udajne kompatibilni na iOS 6.1 a ta by muj problem mela resit. Nicmene na internetu jsou rozporuplne ohlasy. Mate nekdo s touto aplikaci zkusenosti?

Edit2: vyreseno, odzkouseno - plna podpora zrcadleni do TV z iphone4 iOS 6.1 prez Digital AV adapter (HDMI 2.generace) s aplikaci DisplayOut 1.6.9 je funkcni !

Postrehy - pri prvotnim spusteni aplikace zlobila. V jejim default nastaveni zamrzaly a zustavaly viset zobrazene touch pointy tj. mista ktera graficky zobrazuji misto doteku - po doteku byly mista stale zobrazeny. Vse vyresil az reinstal aplikace. Pote vse funkcni. Pri zatezovem testovani se vsechno zobrazuje, reaguje apod. jak ma. Nicmene u her Infinity Blade se obraz (pri boji) zacne na TV kouskovat neco jako kdyz byste obraz rozpulili nozem a z tou jednou celou pulkou zacali hejbat = v dusledku nehratelne (coz mi nevadi stejne je to blbost). A u hry Real Racing 2 je hodne znat SW latence (zpozdeni) v prenosu obrazu do TV a opet je to v dusledku podle TV nehratelne (u me zklamani). Na druhou stranu pri hrani RR2 iphone zobrazuje vse normalne a obraz na TV take nevykazuje zadne anomalie (bez sekani, fps OK) vyjma zmineneho zpozdeni a zavod na telefonu zajedete, cili pripadne publikum se muze kochat cistym vystupem do TV a ne cumet prez rameno. Zajimave je, ze dalsi nova a graficky narocna hra Blitz Renegade je naprosto v poradku a lze parit multiplayer bez prodlev na TV, cili zde naprosto v poradku... s dalsima aplikacema co mam je vse naprosto v poradku. Vyse zminene testovaci problemy vidim za starsim datem jednotlivych her, jejich optimalizace na stare fw apod. a take verim, ze dalsi upgrady aplikace DisplayOut budou tyto neduhy odlazovat.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé