InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

clie | čtv zář 18, 2008 9:35 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Iphone sám o sobě je docela odolný. Nemá žádné pohyblivé části a vevnitř je docela narváno, takže vydrží i měnší pád. Při pádu z výšky do jednoho metru s IS bych se o iPhone moc nebál ale často bych to nezkoušel, pokud ti často padá z větší výšky, doporučoval bych poohlédnout se po něčem jiném, případně třeba kombinaci ZAGG + silikon
 

Joker | čtv zář 18, 2008 1:48 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Nema ji nekdo navic na prodej? Diky
 

wiruzik | čtv zář 18, 2008 2:08 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Jen k tomu datu doruceni..

Drive to posilali z Anglie, takze doba doruceni nebyla tak dlouha.. bohuzel ted zacali posilat Zaggy primo z USA, takze doba doruceni byva treba tak 3 - 4 tydny, nekdy i dele.. a upozornuji, ze to je i pri priplaceni za express.. skoro bych rekl, ze to snad ani nema vliv..

mozna nektere zasilky stale posilaji z UK, ale neveril bych tomu..
 

marseli | čtv zář 18, 2008 2:11 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Tak to jsi me prekvapil, ja myslel ze je to v ramci EU, takze by mi to mohlo klidne viset na celnici ? Budu tedy muset zaplatit nejake clo ? Dik
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

clie | čtv zář 18, 2008 7:02 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Pokud to jde z USA, bral sis vic jak jeden (tedy jsi prekrocil minimalni cenu 24EUR, do ktere se jeste nedani) tak dost pravdepodobne budes platit DPH. 2-3 kusy asi projdou bez problemu, takovych 5 je uz ale slusna krabicka do ktere stoji zato nahlednout a nalezt tam fakturu.

Pokud zasilku nezpozdi ZAGG, udela to celnice. Minule si tam tu krabici týden prohlíželi, ač měli fakturu a všechno :-/
 

marseli | čtv zář 18, 2008 8:12 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

No objednal jsem 2 kousky tak snad nebude problem, myslel jsem, ze by me meli celnici vyrozumet, ze to maji u sebe a zkoumaji zda proclit nebo pustit. Nevim jak by se tedy resilo placeni cla, nemam s tim zadne zkusenosti.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

wiruzik | pát zář 19, 2008 8:00 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Neni potreba hledat fakturu v baliku, na baliku je celni deklarace a tam je udana skutecna prava hodnota.. takze kdyz budou chtit a bude v baliku vic jak jeden kus, mohou v pohode namlatit clo :)

ted treba koukam na sekci Prodej tady na foru.. ten co tam ty Zaggy "prodava", tak bude mit hodne nespokojenych zakazniku, express trva opravdu klidne 3 - 4 tydny v soucasne dobe.. driv tomu tak nebylo :(
 

clie | pát zář 19, 2008 8:48 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Moji zakaznici na ZAGGy cekaly asi 14 dni a byly uz hodne nespokojeni, mesic je fakt desna doba :-D
 

Uživatelský avatar masklin | pát zář 19, 2008 8:53 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

@CLIE: a ja si ho u tebe objednal.............cekal jsem...............a nedockal se a uz je mas vyprodane
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

marseli | pát zář 19, 2008 9:47 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

no a jak je to s tou celnici, daji mi vedet, že to maji u sebe ? Kamarad pred tydnem objednal 3ks a prislo mu to do tydne a nic neplatil, dalo by se tim ohanet kdybych ho pribral jako svedka, ze nemeri stejnym metrem ? Dik
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

clie | pát zář 19, 2008 9:58 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

2 masklin: tak to se omlouvam, bohužel už tu PM nemám (proto říkám ať píšete maily) a nepamatuji se jak to bylo. Snažil jsem se napsat každému kdo měl zájem. ZAGGy zase budou

2 marseli: Tak to ani náhodou. Vyměřené CLO a DPH je pouze a pouze na celnících. Můžeš si jít maximálně stěžovat na ředitelství a tam nejenom že ti to neodpustí, ale bude muset platit i kamarád :-D
 

Uživatelský avatar masklin | pát zář 19, 2008 10:08 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

@CLIE: v pohode, domlouvali sme se pres sms (jak jsem ti poslal jednu zpravu omylem), pak jsem pres vikend nebyl na netu a pak sluzebka a uz to bylo fuc :wink:
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

clie | pát zář 19, 2008 10:56 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

@masklin: Ha už vim, ty mi posíláš ty nemravny zprávy :-D. Fakt se ti omlouvám, tohle byla fakt moje chyba, asi jsem ti zapoměl napsat zpravu.
 

wiruzik | pát zář 19, 2008 12:53 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

marseli: je mozne, ze nektere zasilky posilaji stale z UK, ale mne ted prisla uz druha, ktera byla posilana z USA a prosla celnici.. balik ti tam zadrzovat asi nebudou, protoze pripadne na nem je napsana i cena a tak ti to rovnou poslou s dobirkovou slozenkou..

ale je mozne, ze posilani z US bylo jen docasne reseni, opravdu nevim, ale cekam uz na vice baliku a je to fakt bida.. :D
 

Uživatelský avatar toncek | pát zář 19, 2008 1:20 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Já objednával 1.9. a dodnes mi taky nedorazil balík. Jen mi dnes přišel už 2. mail, ve kterém mi děkujou, že jsem ZAGG zakoupil a informují mě, že zboží již odeslali..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar Almi | pát zář 19, 2008 2:35 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

tak ja mám úplne inú skúsenosť, pozitívnejšiu.
objednané cez web a platba cez PAYPAL 8.9.
Zagg prišiel 17.9. z UK. takže u mna všetko Ok.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

Uživatelský avatar toncek | pát zář 19, 2008 2:58 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Možná je rozdíl zda se jedná o ZAGG na první generaci iPhonu nebo 3G..Třeba momentálně pro 3G posílají z UK a pro první generaci z USA :idea:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

aladin | pon zář 22, 2008 10:06 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Ja objednam Zagg lebo okolo 22.10 mam mat Iphone 3g,ale keby som ho nahodou nemal tak asi ju predam a ako vidim asi mi ju aj niekto kupi...tak sa nemam obavat ze to potom nepreda..Dik za tuto temu
 

p4ra | úte zář 23, 2008 1:30 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

No, dnes mi to prislo. Isiel som podla navodu to spravit. Ale uplne zle je to. Zle nastrihane, katastrofalna aplikacia. Som z toho nemilo prekvapeny. Po dvoch hodinach pokusov napasovat to, aj napriek tomu, ze to nebolo dobre som to zahodil.

Dnes som dal sancu Best Skin Ever. Je podstatne lacnejsi. Podla toho, co som videl na YouTube aj lepsie aplikovatelny. Ked pride, dam vediet.
 

marseli | úte zář 23, 2008 2:02 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

To jsem tu snad jedinej, komu to jeste nedorazilo ? Objednano 26.8. Uz jsem nastvany.
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

Uživatelský avatar toncek | úte zář 23, 2008 8:54 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Já ho taky ještě nemám :(
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

hannawald | stř zář 24, 2008 11:51 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

jednou z alternativ pro InvisibleShield je i Bestskinsever. Mel by to byt vicemene stejny material. Doruceni trvalo asi 14dni od objednani (z USA), s postovnym me to stalo 10,49 dolaru, placeno kreditkou. Dojde to v obyc obalce, neni tam plastova karta na vymackani bublin (poslouzi i platebni karta) a nenajdete v baleni ani aplikacni roztok. ten si ale snadno udelate sami, do 3dl vody date trochu mydla na ruce, jen malou kapku, zamichate a nechate 10 min odstat.
Hadrikem mezitim prelestite iphone. pak namocite prsty do roztoku. Nejdriv jsem dal predni folii, opatrne ji sloupnete z podkladoveho papiru, namocite do pripravene roztoku, nechate trochu okapat a pak umistite na iphone. Chvili jsem cekal, az to trochu oschne, pak folie zacne lepit a muzete opatrne primackavat. Stejny postup pak zadni strana. Slo to celkem v poho, folie nema vubec tendenci vytvaret bubliny, takze vysledek je myslim dobrej. Bal jsem se toho, ze to bude slozity, zvlast kdyz vsude je milion navodu a doporuceni a upozorneni, ale je to opravdu lehky.trocha trpelivosti, nez oschne voda z folie a vy muzete zacit vyhlazovat a je to.
Uvidime, jaka bude odolnost. Ted jeste nechavam Iphone vyplej, pokud by nekam vnikla kapka vody, aby mela cas uschnout:o)
 

Uživatelský avatar toncek | stř zář 24, 2008 10:18 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Tak dneska mi konečně ten ZAGG dorazil. :mrgreen:

Musím si udělat čas na tu aplikaci, takže bych to viděl někde přes víkend..
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar haasteren | čtv zář 25, 2008 8:26 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Na co budes cekat az zahrmi :) utres iphone das folii na ruku nastrikas prilozis 5 minut pockas vytlacis opatrne vodu a je vse hotovo...

Aplikoval jsem dnes zase 5ks prisla nova varka tak jsem hned musel pracovat :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

Uživatelský avatar toncek | čtv zář 25, 2008 5:03 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Jj ta přední část bude v pohodě. Horší to bude s tou zadní. Jak jsem tady vyčetl, pár lidí už se s tím chvilku trápilo..

Navíc dneska se mi do toho vůbec nechce :mrgreen:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

hannawald | pát zář 26, 2008 8:44 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

ja si taky myslel, ze bude porod to tam nandat a byl jsem smirenej s nejakyma bublinama...
je to strasne jednoduchy..dokonce jsem zadni cast nalepil lip jak predni, protoze uz jsem to mel v ruce.
nic na tom neni, navlhcis si prsty, navlhcis folii, pak chvili krasne klouze, tak si ji umistis, jak potrebujes,
na chvili to odlozis a pockas, az to trochu zaschne, folie zacne lepit a v tom okamziku muzes zkusit folii pritlacit
a nalepit rohy...nic tom neni, ta folie je kvalitni a nema tendenci vytvaret vubec bubliny
 

kbenes | sob zář 27, 2008 11:10 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

no, chce to bejt trpelivej a pak to jde...jinak, ja jsem to mel na bilem iP a ta folie se mi zdala dost zazloutla (ani ne tak zdala, jako ze opravdu byla :-D), proste to nebylo vubec hezke...nevim proc byla tak zluta, ale uz jsem ji sundal (Drzela se jak babska vira :) ).
 

Uživatelský avatar toncek | sob zář 27, 2008 2:21 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

"Odmašťovali jste" třeba přední stranu před aplikací? Mám tam teď jinou folii, tak jestli to není potřeba. Nebo to stačí pouze utřít hadříkem?

hannawald: Rohy ti šli taky dobře? Takže u té zadní části to chce asi začít jakoby od prostřed a ty rohy si nechat nakonec, že?

Večer to tam hodím, tak jsem zvědavý jak se mi to podaří :mrgreen:

Jo a ještě nechávali jste potom ten telefon 12 hodin vypnutý?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

hannawald | sob zář 27, 2008 6:33 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

presne tak, rohy jsem nechaval na konec...ale ona to fakt neni zadna veda, nastrikas folii, umistis na iphone...je potreba si ohlidat jestli dobre sedi podle ruznych otvoru na fotak, na jack, na tlacitka pro ovladani hlasitosti...no pak to nechas chvili bejt a pak opatrne zkusis, ze kdyz to pritlacis, tak ta folie lepi a ne ze klouze po iphonu...no a to se muzes vrhnout na rohy...neni to zadna veda, ja uz lepil par folii na WM a bubliny nebyly vyjimkou. tady ani bublinka, je to kvalitni folie, nema tendenci ty bubliny delat...

nechaval jsem ho pak vyplej na celej den.
 

Uživatelský avatar toncek | sob zář 27, 2008 8:57 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

No tak u mě ta aplikace byla fakt porod. Hrál jsem si s tím asi 2 hodiny a výsledek tak napůl. Zadní strana padla perfektně a sedí jak má a bez bublin, jen s těmi rohy byla větší práce než chytly. Navíc mě trošku štve, že na tom stříbrném rámečku je vidět jakoby to lepidlo, jsou tam takové mapy teček. Nevím proč, ale snažil jsem se to tou gumou jakoby "vytlačit", ale bez úspěchu..

No a přední strana to je katastrofa. Poprvé mi tam zůstalo několi takových malých bublinek, které zaboha nešly dát pryč. Tak jsem si řekl, že to ne, že to raději sundám. Zkusil jsem to znovu a už jsem byl úspěšnejší, jenže bohužel, jak jsem tu folii sundával, tak tam jsou samozřejmně otisky a ty mapy toho lepidla taky. Takže to ve finále vypadá úplně děsně. Nejspíš to zítra sundám a dám tam klasickou folii za 100 Kč, co tady mám.

A pak až doslouží když tak koupím tady na fóru od někoho BestSkinEver za nějakých 6 USD.

Ve finále jsem spokojen tak napůl, kdyby i ta přední strana vypadala tak jak ta zadní, tak to nemá chybu.

Asi nejsem tak šikovný :mrgreen:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar antton | sob zář 27, 2008 9:08 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Joker píše:Nema ji nekdo navic na prodej? Diky

Na aukru jich par drazim, ale mam uz jenom predky...
Host
Host
 
Příspěvky: 120
Registrován:
úte dub 01, 2008 1:16 pm

wiruzik | sob zář 27, 2008 9:24 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

toncek: jen jestli ty tecky nejsou zbytky te vodicky.. nebo ty ty vode s mydlem ve spreji rikas lepidlo? Jinac nevim co by si myslel..
pokud je to jen ta voda, tak to do 2 dnu zmizi, vubec se to resit nemusi..

jinac asi mi zas prisly nejake invisible shieldy, tak kdyztak PM.. mam tu i levnejsi BSE..
 

Uživatelský avatar toncek | ned zář 28, 2008 9:49 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

JJ jsou to zbytky té vody, a taky trošku prach, který se mi tam bohužel dostal. Ono nějak jsem to prostě za ty kraje chytil.. Přes noc už něco z toho zmizelo, a pokud říkáš, že ještě něco zmízí tak jenom dobře..Bohužel prach zůstane. Nakonec, když jsem nalepil znova tu přední stranu, tak už je úplně bez bublinek, ale jak jsem ji odlepoval tak se mi tam samozřejmě taky dostal prach, takže tam mám místy takové malé oblasti s prachem. (mohl jsem zkusit i před opětovnou aplikací umýt, ale to by asi nedopadlo dobře :mrgreen: )

No nic pro příště jsem zkušenější :) Nějakou dobu nechám ten zagg na té přední straně, zas až tak mi ten prach nevadí. A pak vyzkouším zmiňovaný a levnejší BSE :wink:

U něho mě nebude tak mrzet, kdybych to zase zdupal :D
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

hannawald | ned zář 28, 2008 10:40 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

ja se snazil eliminovat prach tim, ze jsem to delal v koupelne, kde jsem si dal predtim sprchu. A neustale jsem si macel ruce v tom aplikacnim roztoku, abych nedelal otisky...ale mam pocit, ze to je ve finale stejne jedno, protoze ta folie taky trochu chyta otisky prstu, takze kdyz to budes zkoumat zblizka, tak stejne otisky objevis, musel bych to porad lestit a to nehodlam..
ja jinak pouzivam BestSkinsEver a spokojenost. jeste jsem to narval do obalu Capsule Rebel White, da se to i pres folii...vypada to dobre a nemusim to porad nejak extra opecovavat.
 

p4ra | čtv říj 02, 2008 8:51 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Dnes mi dorazil BestSkinEver. Aplikacia bola o nieco lahsia, ako ZAGG. Podarila sa myslim si uspesne a tesim sa, ze uz mam phone protected.
 

Uživatelský avatar haasteren | čtv říj 02, 2008 9:16 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

sleva na front zagg od ted mam za 210 FRONT pro 3G
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

svetlomet2 | pát říj 03, 2008 4:53 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

cawte..pocuj ak by bol niekdo dobry a mohol by ma kontaktovat samozrej ten co ma tuto foliu na iphone chcem si ju objednat a niakm mi to nejde a par otazok mam :-) pls cez SS alebo ICQ: 385-150-467 pls budte niekdo ochotny :-)...
 

clie | pát říj 03, 2008 8:41 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Kdbyy nekdo chtel, mam Full Body verzi v nabídce - kontakt v podpisu :)
 

svetlomet2 | sob říj 04, 2008 9:09 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

pre objednanie tohto shieldu ide to len s ich stranky? a ide to zaplatit len s kartou??? skusal som to objednat ale nwm ci to je alebo nie tak si pls kuknite tento obrazok a povedzte mi :-) dakujem..


http://obrazok.eu/files/kgkgd7vd2mubuysls7em.jpg
 

hannawald | sob říj 04, 2008 11:17 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

??? ci je co?
jestli to mas objednany? no zatim jsi tam zadal asi jen adresu,
ted po Tobe chce informace, jakym zpusobem budes platit - muzes zrejme kartou nebo paypalem, neni to videt, bude to nekde niz na strance...
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé