InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

p4ra | pon říj 13, 2008 5:02 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Drago píše:Otazka ku BestSkinEver.

Mam zobrat 1 piece back, alebo 2 piece back ? Vravia na stranke, ze 1 piece back je tazsi na aplikaciu, ale je krajsi, lebo je v celku. Poradte pls :) Ked tak citam vase komentare na ZAGG, rozhodol som sa radsej pre tento shield, lebo je lacnejsi....
Mam 1 piece a odporucam. Je to trosicku viac piplania, ale vysledok stoji za to.
 

Uživatelský avatar toncek | pon říj 13, 2008 8:07 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

svetlomet2 píše:paypal je aky sposob?xD sty viem troska zvlastna otazka xD...a da sa to objeddnat do SR?.....musim sa tam rpve zaregistrovat? kde najdem registraciu na stranke vyrobcu?



Umíš anglicky? Pokud ano, tak čti na webu výrobce - vše tam je. Pokud neumíš, kup to od někoho tady na fóru, ušetříš si spoustu problémů.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

svetlomet2 | úte říj 14, 2008 2:19 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

mato niekdo na rpedaj?ale orig zabalene vsetko :-)
 

Uživatelský avatar antton | úte říj 14, 2008 2:50 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

neco mam(front na 2G/3G), full body bych mel mit do konce tydne...
Host
Host
 
Příspěvky: 120
Registrován:
úte dub 01, 2008 1:16 pm

Uživatelský avatar haasteren | úte říj 14, 2008 3:00 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Mam predni cast na 3g dost kusu
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

clie | stř říj 15, 2008 7:11 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Kdyby nekdo chtel, dostale so mi do ruky nekolik původních Full Body pro 3G, myslim si ze je to o dost lepe udelana folie a baleni je taky hezci, tak kdo by mel zajem muze se ozvat :)
 

svetlomet2 | pát říj 17, 2008 4:04 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

chcem vas poprosit ak by niekdo vedel zohant tento invisible shield ale tento presne nerozbaleny neporuseny...tak mi pls napis SS alebo icq 385-150-467 pls...som s SR bratislava....dufam ze sa niekdo ozve dakujem vopred :-) cem prednu aj zadnu cast aj bocne aj ten prostriedok na aplikovanie tu kvapalinu ci co to je :-) thx...proste complet...
 

Uživatelský avatar haasteren | pon říj 20, 2008 7:49 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Dnes dorazila zasilka ze ZAGG takze mam opet 3G front - komplet baleni krabicka - folie - vyhlazovatko - sprej ....

vse zabaleno ( zase novej obal oproti staremu )
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

N3o21 | pon říj 20, 2008 8:16 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Dnes jsem aplikoval ZAGG...
Musím říct, že je to příšernost. Výsledek moc nevypadá...
Ale především aplikace je příšerná... Fólie je vyřezaná drobet křivě (aspoň mi to přijde). A hlavně... Je tak nějak stříhaná dle rozvinutého povrchu iPhone. Takže nakonec musíte vzadu někam nacpat ten přebytek materiálu...
Uvidím jak dobře bude chránit... Ale moc dobře to nevypadá. Přední část strašně snižuje citlivost displeje...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 346
Registrován:
stř čer 25, 2008 1:28 pm

marseli | pon říj 20, 2008 8:26 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

copak predek, ale v zadu v rohach se zacinaji delat takove krasne vlnky, kam se dostavaji ruzne necistoty. Tak nevim jestli jsem jedinej ale myslim ze ne, pricijenom nejsem takovej nesika. Jinak se mi zda, ze folie zacina pomalu tmavnout (zloutnout).
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 721
Registrován:
ned črc 20, 2008 5:22 pm
Bydliště: Děčín

kbenes | pon říj 20, 2008 8:35 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Mam stejnou zkusenost jako marseli, zloutnuti a nepresnost. kdyz jsem folii sundal, zkusil jsem co vydrzi, a propichnul jsem ji kavovou lzickou (zaobleny konec!!), vsude jsou same obrazky kde to propichujou propiskou, a ta ma spicku, ale tak co, uz vim svoje a to mi staci...
 

N3o21 | pon říj 20, 2008 9:23 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Jak dlouho mám zhruba nechat tu fólii "usadit"?
Přes noc nestačí?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 346
Registrován:
stř čer 25, 2008 1:28 pm

RudyJames | pon říj 20, 2008 10:38 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

N3o21 - lebo to aplikujes s vodou a ta elektronike dobre nerobi :roll: takze to musi vyschnut... a ako dlho? tak, ako si budes isty, ze je v poriadku... 12 hodin je minimum, radsej 24 h
 

Uživatelský avatar toncek | pon říj 20, 2008 10:52 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Já to nechal přes noc...Ještě potom během cca 2 dnů ti můžou zmizet ty zbytky té vody co tam možná máš..

Jinak mám po cca měsíci podobnou zkušenost jako výše - v rohách se začíná usazovat nečistota, ale to je tak všechno. Fólie zatím nežloutne, snižení citlivosti taky nepozoruju a chrání výborně. Takže jsem v celku spokojen.

Jediný mínus je taky moje trošku nešikovnost při aplikaci, kdy jsem přední díl lepil na 2x a proto mám pod folii na několika místech displeje videlné částečky prachu. Při zhaslém displeji je to vidět a nevypadá to pěkně ovšem při práci s telefonem to vidět prakticky není, a navíc to chrání dobře tak jsem to tam prozatím nechal.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

N3o21 | úte říj 21, 2008 2:34 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Bohužel... ZAGG nemohu pochválit.
Přední strana prostě musela pryč. Je dost nerovnoměrná... Někde je tlustší, jinde silnější. Občas displej nereagoval vůbec, vyloženě až po přitlačení. Pod fólii se zaneslo během pár hodin spoustu nečistot. Taže šel dolů.

Zadní část... Nevím, jestli je to tím novým střihem, o kterém se tu mluvilo... Ale je taky příšerná. To, že mi z bílích zádíček udělá nějakou žlutou, či žlutomodrou, to by mi nevadilo.
Ale ta fólie je prostě blbě střižená... a ten materiál fólie je hrůza.
především špatný střih může za to, že v rozích je "nahrabaná". Tam kde je nahrabaná se pravidelně asi dvakrát do hodiny v těchto místech odlepuje...
Taky jsou blbé ty přesahy na rámeček... Tam je jakási mikromezera, a tak je fólie kouskem ve vzduchu. Tudíž se pod ní dostávají nečistoty.
Co mě naprosto irituje, je lepidlo. Fólie má prostě obyčejné lepidlo. z té vrstvy na displeji mi neustále vylézalo z okrajů, a celý telefon byl upatlaný, a hlavně ulepený, a vyloženě lepil.
Stejně tak leze lepidlo z rohů zadní části... Asi půjde brzy taky pryč.

S výsledkem tedy vůbec nejsem spokojený. Čekal jsem víc. A hlavně, ta fólie je prostě divná. Už jsem viděl lecos, ale ne tak měkkou fólii.
Asi se stanu zastáncem iPhonu čistého pouze v obalu...
Výsledek - chrání to, ale jen před poškrábáním zadní části (přední poškrábat nejde...) Ale bohužel ně všude. Asi nejpozitivnější věcí je, že se iPhone se ZAGGem daleko lépe drží.
Když ale ZAGG odlepíte (udělal jsem to u přední části), zůstané vám telefon ulepený, a musíte jej umýt... Těžko říct... Ale asi bych ochranu pomocí ZAGG nedoporučoval.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 346
Registrován:
stř čer 25, 2008 1:28 pm

Uživatelský avatar Aka | úte říj 21, 2008 2:48 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

tak napisu i moji zkusenost s timhle "povedenym" obalem na ypona

APLIKACE:
hruza des a hruza teda predni strana sla perfektne a drzi krasne a vlastne jediny co mi vadi je ten pomerancovy vzhled, citlivost je stale vyborna prst klouze mozna jeste lip
zadni strana no to je kurva porod rekl bych tak prace na 3 hodiny a to diky rohum, ty proste nedrzi a ne a ne a ne..po tech x hodinach se mi to nakonec povedlo ALE

pocity cca po 14 dnech
predni je super
zadni je v hajzlu v podstate kazdy roh se odlepuje a vznikaji osklive zlute vlnky pod ktere se dostava spina apod

takze InvisibleSHIELD nedoporucuju a to jednak kvuli vzhledu(pomerancova kura) a za druhy kvuli zadni strane a rohum
Host
Host
 
Příspěvky: 35
Registrován:
stř říj 01, 2008 10:33 am

Uživatelský avatar Carabei | úte říj 21, 2008 5:53 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

tak se nam tu "pozitivni" reakce jen mnozi, ja to uz pred tydnem nevydrzel, zda se ze jakakoliv jina folie s "vlhkou" aplikaci udela stejnou praci, za polovicni cenu mnohdy za jeste mensi ceny
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Uživatelský avatar haasteren | stř říj 22, 2008 7:28 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Podle meho nazaoru a zkusenosti od lidi - zadni cast opravdu na nic, po nekolika dnech jsem i ja sam vyhodil.

Takze doporucuji : Predni cast
Na zbytek iphonu: SILICON CASE od belkinu

http://catalog.belkin.com/images/produc ... F8Z342.jpg

naprosta spokojenost a ochrana

A ma clovek vse do 500 Kc tzn stejne jako u FULL BODY

navic belkin je udelan ze silikonu tim padem nedre a nezadrhava se v kapse...

u nas tuto variantu muzete mit za :

BELKIN : 260 Kc ( zeleny , cerveny)
ZAGG FRONT : 199 Kc
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

hannawald | stř říj 22, 2008 11:15 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

ja mam zalevno Best Skins Ever a nic mi nezloutne a i kdyby jo, tak si to tam necham, porad hezci, nez vsechny case...
(ktere ale samozrejme poskytnou lepsi ochranu - nicmene na ukor rozmeru, at si kdo chce co chce rika, rozdil to proste je)..
pripadne bych na zadek dal neco od Gelaskins - jen to nechrani boky..
 

Uživatelský avatar antton | stř říj 22, 2008 11:23 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

No nevim jestli mate stejnej invisible shield jako ja... pac ja mam predek naprosto luxusni, ze bych musel nejak vic tlacit je imho blbost, display mi reaguje naprosto vzdycky... Zadek je taky v pohode, akorat na tech rozich jsem to blbe nalepil a ty kapky se mi prekryly, takze tam zustaly male mezery a dostal se tam prach a ted uz to nejde opravit, ale verim, ze to jde nalepit bezchybne... Naopak se mi libi, ze kdyz ted iphone poradne chytnu, tak neklouze jako driv(kvuli to mu mi taky jednou spadnul).
Host
Host
 
Příspěvky: 120
Registrován:
úte dub 01, 2008 1:16 pm

RudyJames | čtv říj 23, 2008 2:14 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

dnes mi prisiel protection pak od FullBodyFilms, vraj najlepsia moznost, tak som zvedavy... v "baleni" (ak sa tak da nazvat cista folia v zlozenom papieri A4 dakujecim mi za zakupenie") je zadna cast a 2 predne (cista a matna verzia, na ktorej nevidno otlacky, ta tam pojde)... ta zadna cast je uplne ina ako od ZAGG, vyzera kvalitnejsie, je lepsie navrhnuta a zakryje celu zadnu cast a boky a lepsie sa s nou aj manipuluje... vecer pojde na iPhone...
 

Uživatelský avatar Drago | pon říj 27, 2008 6:43 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Dnes mi prisiel Full Body od BestSkinsEver. Povedal by mi niekto pls, ako zacat s instalaciou atd, lebo to nechcem pokazit. Thx
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 410
Registrován:
pát črc 18, 2008 3:32 pm

RudyJames | úte říj 28, 2008 9:07 am

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Precitaj si tuto temu, je tu toho o instalacii pisane dost.. pripadne na youtube si to vyhladaj... inak hlavne casti:

-najlepsie instalovat v bezprasnom prostredi (pustis na chvilu v kupelni horucu sprchu, v umyvadle, prip. vo vani...)
-ocistis si telefon handrickou od prachu a odtlackov prstov a davas potom pozor, ako ho chytas
-odlepis foliu od podkladu (najprv by som zacinal prednou, je jednoduchsia, nie je tam co pokazit a zistis na nej, akym sposobom to lepi)
-nastriekas na lepivu stranu folie pripraveny roztok (bud je v baleni rozprasovac, alebo si rozried kvapku Jari s vodou)
-prilozis foliu na iPhone, tam, kde ju chces mat, upravis presne umiestnenie... pomaly zacnes vytlacat vodu plastovou alebo gumenou kartou (mozes dat par kvapiek aj na vrch folie, aby ti to lepsie klzalo), pricom ju pridrziavas prstami, aby zostala na mieste, pripadne korigujes...
-ked mas vodu vytlacenu a foliu bez bublin, nechas to este vyschnut (najlepsie je nechat prednu foliu uplne vyschnut par hodiniek, pocas ktorych ju kontrolujes a pripadne upravujes, dotlacas, vytlacas, a az ked poriadne drzi ist na zadnu cast, aby sa ti pocas jej instalacie zase nehybala predna cast)
-nastriekas zase zadnu cast (iPhone samozrejme drzis na prednej casti, kde je uz folia, aby ti nevznikli odtlacky na zadnej casti, ktoru si zase utrel)
-prilozis zadnu foliu, uprvis miesto, pomaly zacnes zase vytlacat vodu a bubliny
-zadnu foliu sa odporuca nechat par minut (10-15), kym zacne lepit, potom pomaly zacnes pridrziavat boky a rohy, aby zacali lepit (na to je par technik ukazanych na youtube)
-budes sa s tym hrat, az kym to nie je ako ma byt... moze to kludne trvat aj 2-3 hodiny, kym sa budes hrat so zadnou foliou, ona nakoniec chyti, neboj sa...
-ak sa ti dostane pocas toho prach pod foliu, da sa odlepit a znova nastriekat roztokov, prach odstranit a znova nalepit (v neskorsich fazach, to uz velmi neodporucam, skor zo zaciatku, treba si davat pozor)
-nechas foliu schnut a pocas toho stale kontrolujes odliepajuce sa rohy, pridrzas ich...


co sa kvality folii tyka, tak FullBodyFilms je naozaj najkvalitnejsia, ta zadna folia vyzera na bielom iPhone perfektne, rohy chytili presne, ziadny problem :wink:
 

Uživatelský avatar Drago | sob lis 01, 2008 7:47 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Tak vcera nalepeny predok BestSkinEver, pohodicka, na prvy krat sadol ako uliaty.
Dnes zadok. Ludia mojiii, to bolo daco hrozne. 10 razy som to daval dole a do jarovej vody, ale mozno to tak osud chcel :), na 11krat to tam padlo, a je to myslim celkom podarene, tak konecne bez mini skrabancekov a uz mozem iP polozit hocikde. :wink:
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 410
Registrován:
pát črc 18, 2008 3:32 pm

shotik | stř lis 19, 2008 10:18 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

nemel by nekdo na prvni generaci nejakej full body? :))

iPhone XS 64GB
iPad Mini 5
Macbook Pro Retina 13 Late2017
Apple TV 4
Synology NAS
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 479
Registrován:
stř lis 19, 2008 3:35 am
Bydliště: Praha

asysman | stř úno 18, 2009 5:12 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Dnes jsem objednal z USA tuhle folii http://www.bestskinsever.com/servlet/th ... kin/Detail
I s dopravou to stalo necelych 11$ coz neni moc. Az dorazi dam vedet jak na tom tato folie je.
 

Tibess | pon zář 27, 2010 12:54 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

po akom čase po nalepení možem zapnúť telefon? lepil som invisibleSHIELD
 

Uživatelský avatar samson010 | pon zář 27, 2010 1:30 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

OT : Tibess si snad delas kozy ne ?

hned po nalepeni mozes zapnut, ja som takyto problem nikdy neriesil a dovolim si tvrdit ze ani to riesit vobec nemusis
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 797
Registrován:
sob led 31, 2009 12:52 pm

Uživatelský avatar pistak | pon zář 27, 2010 2:40 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

No samotny zagg odporuca 12 az 24 hodin, a ja som to vzdy dodrzal. Ved aj tak je displej dost skaredy ked zaschyna folia... a nerad by som ju rusil v procedure schnutia. Hadam to bez mobilu aspon 12 hodin vydrzis...
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1088
Registrován:
pát pro 25, 2009 4:41 pm
Bydliště: Poprad - Bratislava

Uživatelský avatar Hape | pon zář 27, 2010 2:49 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Zapnout a používat ho můžeš hned :lol: , výrobce spíš doporučuje nějaký čas (12-24 h.), ponechat v klidu, ale spíš kvůli tomu, aby si fólie dokonale sedla a přilnula. Je pravdou, že jsem jednou ihned po nalepení ZAGG nasazoval bumper a v rozích se to vlnilo, odlízalo atd. :twisted:
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 687
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:58 pm
Bydliště: Orlová

Tibess | pon zář 27, 2010 3:03 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

tak ja len preto lebo aj stoho spreju mi natieklo aj do mikrofónu... tak či sa nič nemože stať mobilu
 

Uživatelský avatar haasteren | pon zář 27, 2010 3:18 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Do dnesniho dne jsem pouzival vyhradne na vsechny zarizeni ZAGG , pote co jsem ovsem aplikoval SGP musim rict , ze je to o rad lepsi folie hlavne kvuli perfektnimu posunu prstu po telefonu. Stary ZAGG ( cca 2-3 roky zpet ) mel krasny povrch. Ty dnesni uz maji takovej divnej lehce pomerancovej.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

Uživatelský avatar Hape | pon zář 27, 2010 3:38 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Tak já zase musím na konto ZAGGu říct, že jsem měl snad 5 balení a vždy bylo poněkud jné, poprvé místo spreje jakási houbička, kterou když jsem dólii namočil absolutně neklouzala,takže aplikace na ho..o! Pak jsem měl opět ZAGG se sprejem a ten klouzal parádně až do doby vytlačení tekutiny (tak to má být), ale zase měl strašně velkou vůli té díry kolem home butonu. Následovaly další ZAGG, kde byl už otvor přesnější, ale ani po aplikaci sprejem se klouzání nekonalo, takže, v současné době tak nějak alternuji mezi ZAGG,SGP a jinými :wink:
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 687
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:58 pm
Bydliště: Orlová

Uživatelský avatar Lemmy | pon zář 27, 2010 3:50 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Moje zkusenost ze ZAGG je tak napul pozitivni, napul negativni. Na outdoor navigaci Oregon 550 parada, nemam k tomu vytku, za rok co ho pouzivm v terenu, se spinavyma rukama ....pohoda ani skrabanec.
U HTC HD docela zklamani, vydrzela asi rok, dost me nevyhovalo tak je mekka a neklouze...nakonec jsem si ale zvyklnul....ale letos o prazdninach pri pouziti HDcka jako autonavige se horkem uplne zdeformovala a musela pryc. Ted resim jakou pouzit na iphone4... zatim jsem to vyresil tak ze jsem objednal folii z dealextreme za 2 dolary a uvidim....moc se mi nechce vyhazovat prachy za invisible shield....
Iphone 6 64GB, iOS 8.1.3.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 161
Registrován:
čtv zář 23, 2010 10:01 pm

Tibess | pon zář 27, 2010 4:14 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

vadí ked mi natieklo z toho spreju do mikrofonu? kedy možem zapnuť mobil?
 

Uživatelský avatar Hape | pon zář 27, 2010 4:21 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Tibees: Viděl bych to tak o VÁNOCÍCH :mrgreen:
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 687
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:58 pm
Bydliště: Orlová

VLAN | úte říj 12, 2010 5:24 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Já jsem si kupoval invisible Shield na HTC Desire před cca 4 měsíci a byla přibalena houbička ve vaničce s roztokem, a instalační karta. Dnes když jsem zakoupil na Iphone 4 tak jsem spatřil v balení Sprej, což je praktičtější a gumovou stěrku. je prostě vidět, že ZAGG to neustále vylepšuje :)
 

Uživatelský avatar Hape | úte říj 12, 2010 8:16 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

VLAN: Mám s tím stejnou zkušenost, záleží kde to koupíš a asi jaká je to "šarže", měl jsem s vaničkou a ta byla naprd,protože roztok byl takový, že fólie po něm vůbec neklouzala a hned se přilepila, pak jsem měl vícekrát se spreji a to dokonce v různých obalech sprejů (kulatý a placatý :lol: ), ty byly o hodně lepši, ikdyž se mi už stalo i to, že ve spreji byla rovněž tekutina, která vůbec fólii nedovolovala klouzat. Možná je to i o datu výroby :?
iPhone 4S, 16GB White, T-Mobile CZ, iOS 6
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 687
Registrován:
čtv pro 04, 2008 10:58 pm
Bydliště: Orlová

Lenicka1313 | stř dub 06, 2011 8:01 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Jsem spamerka a dostala sem BAN. Majiteli vyřiď, že si může zaplatit reklamu.

pozn. Změnil sem text, aby byl výstižný. HMD
Host
Host
 
Příspěvky: 12
Registrován:
ned led 16, 2011 9:33 pm

Uživatelský avatar Roman_Pe | stř dub 06, 2011 9:12 pm

Re: InvisibleSHIELD - ochranna fólia pre iPhone

Invisible Shield je super. Ja to mám na X10i a drží super. Keď budem mať časom iP, tak si isto aj na to dám invisible Shield fóliu :)

Macbook Pro 13'', 2,4GHz, 8Gb. Ram, SSD-Corsair Force 3 series 120GB, OSX Mavericks
Apple Airport Extreme 4RD / WD My Passport Studio 1 TB
iPhone 5S-32Gb. Silver
iPhone 4S-16Gb White
iPad mini 16Gb White
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1700
Registrován:
stř lis 17, 2010 10:55 pm
Bydliště: Brno

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé