Sluchátka pro iPhone: V-Moda Vibe

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

icebee | úte pro 11, 2007 10:29 am

Sluchátka pro iPhone: V-Moda Vibe

Mate nekdo zkuzenosti s v-moda sluchatky. Na apple foru se o nich dost pise. Jde mi zejmena o kvalitu zvuku + vyuziti hands free. Zatim se nedaji v cr poridit (ebay,apple)...
 

Uživatelský avatar mylan | úte pro 11, 2007 11:33 am

Taktiež som na nich včera pozeral... Majú veľmi rozpoluplné recenzie, je tam veľa ľudí, čo ich doslova neznáša(na apple store). Každopádne, chcel by som si si ich vyskúšať a ak by boli ok aj odniekaľ zohnať..
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 116
Registrován:
pon lis 05, 2007 11:16 am

Uživatelský avatar spachal_tmp | úte pro 11, 2007 5:07 pm

Spatne nevypadaji, ale je to uz opravdu trochu jina cenova kategorie .. Jak koukam, jsou navic dve varianty, levnejsi bez mikrofonu (~1500Kc), drazsi s mikrofonem a tlacitkem pro iPhone (~ 2000Kc).
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Uživatelský avatar mylan | úte pro 11, 2007 7:39 pm

Ja používam Koss spark plug na iphone a práve ten mikrofon a ovládanie ipodu mi chýba na sluchátkach. Kvoli tomu by som do nich šiel... ale ako vravím, najprv by som ich chcel vyskúšať.
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 116
Registrován:
pon lis 05, 2007 11:16 am

icebee | úte pro 11, 2007 7:54 pm

No prave, ze take pouzivam Koss spark plug a v-moda zvukovou kvalitou jsou na tom udajne obdobne + mic (bez micu je to na prd :D )
 

Cream_CZ | pon led 21, 2008 5:43 pm

Možná pozdě, ale třeba někomu moje odpověď pomůže.
Koupil jsem si je společně s iPhone a nemůžu si stěžovat. Kvalita zvuku je vynikající, mikrofon funguje výborně. Nebyly zrovna levné, ale ty peníze za to stojí. Mají i takový klip, za který si můžete přichytit jakoukoliv část sluchátka k oblečení, ten klip je odnímatelný.
 

hacin | pon led 21, 2008 7:16 pm

Jen se pridam ke spokojenym uzivatelum koss plug z maczone. Nelenil jsem a rozlousknul original iphone sluchatka, odpajel mikropajkou vodice. Stejnym zpusobem jsem jemne rozlouskl i kossy a naletoval vodice z puvodnich apple sluchatek s mikrofonem do kossaku.
Zalepil vterinovym lepidlem a hotovo! Prace tak na 20 minut, ale stoji to za to! A tech necelych 600 za spark plug u maczone je velice slusnych. iPhonu zdar!
 

icebee | stř led 30, 2008 9:08 pm

2 hacin - tak jsem se nechal inspirovat uvedenou montáží , koupil jsem Sennheiser CX 300 zároveň jsem rozebral originál apple a udělal jsem takový hybrid (kabel + mic apple + kvalitní sluchátka Sennheiser CX 300 (původně jsem tam chtěl střelit kossy, ale tyhle jsou o něco lepší (kossy jsou na iphonu podle mého moc přebasované). Výsledek: paráda!!! 45 min práce (Sennheiser CX 300 jdou špatně rozebrat). Ale zvukově lahůdka můžu doporučit.Chtěl jsem původně koupit v-moda, ale zatím nic z apple neobjednávám + doprava by se cena dostala kolem 3000kč..možná až v květnu kdy budu objednávat nový model macbook pro si ještě jedny objednám, ale jak říkám kdo nechce čekat tak vážně jděte do toho :D :D :D
 

papaya | pát úno 01, 2008 4:39 pm

V-Moda Vibe Duo Chrom - radost nebo zklamání?

Tak jsem se právě stal šťastným majitelem vytoužených V-Moda Vibe Duo Chrom od prodejce http://www.allmacshop.co.uk :D

První dojmy?

Obrázek

- na jednu stranu trošičku zklamání protože "chrom" není tak úplně chrom, ale leštěný hliník :( , klip na uchycení je z plastu a pouzdro, které na webu vypadá, že v pohodě pojme celý iPhone je z koženky a menší než se zdá...

Obrázek

- na stranu druhou: všechny tyto drobné nedostatky se rozplynou ihned po prvním poslechu,
PROTOŽE ZVUK JE NAPROSTO EXCELENTNÍ!!!

Pozlacený konektor (který není nutné nijak upravovat) a 6 druhů gelových špuntů do ucha (3x velikosti v černé a průhledné barvě), ze kterých si každý určitě najde tu svou...

Závěr:

Kdo nelituje obětovat £65 (cca 2.260,-Kč) výměnou za skvělý zvuk, tak vřele doporučuji!!!
 

Uživatelský avatar mylan | pát úno 01, 2008 5:52 pm

Veľmi, veľmi som váhal nad kúpou týchto slúchatiek. Naozaj som každý deň chodil ich na apple store obkukovať :D Odradilo ma však množstvo negatívnych recenzií, ktoré sú tam popísané. Veľkému percentu ľudí prestalo po mesiaci-dvoch fungovať pravé sluchátko, tam kde je mikrofon. Ak by sa dali kúpiť v Čechách za podobnú cenu so zárukou, idem do toho. Ale tak sa mi nechcelo riskovať posielanie späť do USA(or UK).
Daj vedieť aj ďalšie skúsenosti, ozvi sa najmä tak o 2 mesiace, či všetko ok. Držím palce nech vydržia bez problémov :wink:
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 116
Registrován:
pon lis 05, 2007 11:16 am

testxxx | pát úno 01, 2008 6:24 pm

to papaya: podle me je hlinik + je lehci :lol:
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | pát úno 01, 2008 10:51 pm

No, mne dnes prisly Sennheisery OMX90. Docela zklamani. Ale mam takovy dojem, ze to je pouze kopie Sennu, uz jednam s ceskym zastoupenim. Zvuk a kvalita je katastrofalni. Az se ukaze jak to je, dam vedet, pripojeni k iP bez problemu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

papaya | sob úno 02, 2008 5:52 am

testxxx píše:to papaya: podle me je hlinik + je lehci :lol:


Podle mne se Hliník odstěhoval do Humpolce...
:lol: :lol: :lol:
 

Cream_CZ | sob úno 02, 2008 12:13 pm

Ja jsem V-moda vibe duo objednaval primo v e-shopu v-moda a prisli mi v cernem provedeni a tlacitko na prijimani hovoru a mikrofon jsou z cerneho plastu, jine na vyber tam nemeli. Stalo to vsechno 105$, tedy nejakych 1900.
 

watterman | sob úno 02, 2008 1:54 pm

Tak tyhle sluchatka se mi libi, bouzel cena je zastrasujici... urcite bych nedal zhruba 2000 pouze za sluchatka... Uvazuji jeste nad Sennheise CX 300, co na tyhle rikate? Dali by se dat do ipodu touch bez orezavani?
 

morri21 | úte úno 26, 2008 12:26 pm

Re: Sluchátka pro iPhone: V-Moda Vibe

mam Razer ProTone m100 Black a to je podla mna skvely zvuk...mam aj koss spark plug ale predsa len lepsie sprktrum maju tieto razery...zatial som ich testoval na prehravaci COWON a to je samo o sebe brutal kvalita, a hrali vynikajuco....tesim sa kedy budem mat doma iphone a hned prerobim originaly...

http://www.mp3.sk/razer-protone-m100-white-p-6439.html
 

icebee | úte kvě 13, 2008 8:23 am

Re: Sluchátka pro iPhone: V-Moda Vibe

zasílám ještě foto předělaných sluchátek sennheiser cx300.
Chtěl jsem zachovat i elegantní bílou barvu...
 

pHp | úte kvě 13, 2008 9:16 am

Re: Sluchátka pro iPhone: V-Moda Vibe

Kdo si ještě chvilku počká, tak se dočká nových ultimate ears METRO.fi, kde jsou i tři kousky pro iPhona se vším všady. Cena i pod 1000 CZK.
 

Uživatelský avatar spachal_tmp | úte kvě 13, 2008 3:24 pm

Re: Sluchátka pro iPhone: V-Moda Vibe

Opravdu tak levne? Divim se protoze napriklad Ultimate Ears SUPER.FI 4 VI 4VI Earphones fo IPHONE jsou stale ze cenu okolo 2.5kKc (a to je velmi dobra cena, na eBay).
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

pHp | pát kvě 16, 2008 9:08 am

Re: Sluchátka pro iPhone: V-Moda Vibe

Jo. Ale řada super.fi a metro.fi se dost zásadně liší měničem. Proto ta nižší cena. Konkrétně od cca 800Kč.
 

Sysellz | pát kvě 16, 2008 11:06 am

Re: Sluchátka pro iPhone: V-Moda Vibe

http://www.liquiana.com/img/etc2/vmoda0001.jpg

V-Moda Vibe v tychto farbach kazde na eBay cca $90 (1850sk)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron