iPod Touch a sluchátka.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Stokoruna | pát pro 23, 2011 9:40 pm

iPod Touch a sluchátka.

Čaute lidi,
Mám tu nějaké problémy se sluchátkama. Poslední dobou je měním častěji než ponožky, tak mě napadlo, že se zeptám. První sem si koupil jedny štuplové sluchátka a po dvou dnech mi jedno přestalo fungovat. Tak sem je reklamoval a dostal jsem místo nich sluchátka od Philips. Ty mi vydržely dýl, ale zase pomalu začínaly chrčet. To samozřejmě nemá s iPodem nic společného, ale chtěl sem to napsat, aby vám došlo, jak mě to už vytáčelo. Tak jsem si koupil za celkem slušnou cenu sluchátka od Buxton. Byly štuplové, takže jsem neslyšel okolí, což je to nejlepší, co pro mě můžou udělat. Vydržely mi asi 14 dní a pak začal blbnout zvuk, takže zvuky, co byly předtím v popředí, jako třeba hlas zpěváka, byl tichý a nešlo mu rozumět a zbytek, jakože kytara, bicí atd. bylo sice slyšet líp, ale zvuk byl pořád strašný. Někde jsem tu četl příspěvěk o tom, že se to samé někomu stalo víckrát u iPhonu, a že to může být kvůli iPhonu, ale teď ten příspěvek už nemůžu najít, tak mě napadlo, že se vás tu zeptám, jestli mi poradíte nějaké štuplové sluchátka, se slušným zvukem, které vám vydržely u iZařízení (konkrétně iPod Touch 4G, ale to je asi jedno) delší dobu. Nepotřebuju nějaké super kvalitní, takže třeba do pěti šesti stovek by měly stačit. Díky za rady a omlouvám se, že to sem zase píšu jako slohovou práci..
 

Uživatelský avatar Beavers | pát pro 23, 2011 9:49 pm

Re: iPod Touch a sluchátka.

Já jen nevím, co jsou to štuplová sluchátka.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar rony | pát pro 23, 2011 9:55 pm

iPod Touch a sluchátka.

nedostava sa ti do nich spina? vlasy lupiny maz? nie je mozne, aby si sluchatka menil ako ponozky, niekde je problem a ipod to nebude. poznam ludi, ktorym kolega dokola opravuje kable sluchatok ale oni zasa tie kable povazuju za snurky od topanok, takze ich silou nicia.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar Phase | pát pro 23, 2011 10:11 pm

iPod Touch a sluchátka.

Ja uz rok a pol pouzivam jedny a tie iste Apple sluchatka skoro kazdodenne a ficia ako nove.. Je ale pravda ze sa o ne staram a nemotam ich ;-)


Odoslané cez Tapatalk
Obrázek iPhone 4S | black version | 16GB | iOS 6.1.3


"Sometimes life hits you in the head with a brick. Don't lose faith."
..Steve Jobs
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 490
Registrován:
sob lis 19, 2011 5:24 pm
Bydliště: Slovensko

Uživatelský avatar Beavers | sob pro 24, 2011 6:56 am

Re: iPod Touch a sluchátka.

POZNÁMKA MODERÁTORA:

Autora tématu už to zřejmě nezajímá a diskuse začíná být o ničem. Témat o sluchátkách zde máme několik. Doporučuji uživateli Stokoruna, aby příště nezakládal nový topic, ale hledal svou odpověď na fóru. Už podle toho, že "někde četl..."
Lock.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé