GPS modul

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

KeyserSoze | sob pro 15, 2007 11:30 am

GPS modul

Tak je to oficiálně tady, GPS modul pro iPhone bude na trhu v únoru přístího roku

http://iphone.technovinky.com/iphone/pa ... ro-iphone/
 

Uživatelský avatar ikena | sob pro 15, 2007 3:48 pm

bylo by to bajecny, kdyby na tom moh šlapat TomTom nebo iGo.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 175
Registrován:
ned říj 28, 2007 4:28 pm

Uživatelský avatar spachal_tmp | pon pro 17, 2007 12:37 pm

Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Julek | pon pro 17, 2007 4:46 pm

iPhone

Koukal jsem na video, kluci mají také jailbreak :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

tomisdn | úte led 29, 2008 1:44 pm

Ja vubec teoreticky do budoucna mozne ze bude existovat BT GPS prijimac? Nebo tohle technickh ani teoreticky nepripada v uvahu? Diky
 

Láďa | úte led 29, 2008 1:57 pm

Docela by mě to taky zajímalo, záleží, jestli je BT zkriplený na HW nebo SW úrovni. Osobně hádám, že jde pouze o SW, protože bude jednodušší koupit normální BT chip a věci co nechci zakázat v OS. Ale jenom hádám :-)
 

tomisdn | úte led 29, 2008 2:06 pm

Ptam se proto, ze BT mi nezablokuje napajeni iphonu narozdil od toho pripravovaneho modulu...
 

Julek | úte led 29, 2008 2:15 pm

Upřímně já bych GPS nekoupil, na to mám navigaci, na focení foťák. Mě se na iPhonu líbí jeho jednoduchost. Skončíme potom jako majitelé telefonů s tisíci funkcemi které použijete 1x ročně...

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

tomisdn | úte led 29, 2008 2:18 pm

Prave proto ze GPS pouziji tak 10x za rok jsem zvykly ho mit v jednom pristroji... Je to jediny duvod proc zatim iphone nemam. Bez GPS ho v zadnem pripade nechci.
 

stejk | sob úno 02, 2008 10:45 pm

18.12.2007 jsem zaplatil pres Paypal i presto, ze GPS modul meli prodavat az od unora.

28.1.2008 mi prisel tento email:


Thank you for your interest in the locoGPS module for the Apple iPhone. We wanted to provide you with an update on our progress and reaffirm that we will be bringing the product to market - but with a change for the better.

Shortly after we announced the locoGPS open source solution for 'jail broken' iPhones we were contacted by Apple to reconsider our plans and introduce the product under the 'Made for iPod' and 'Works with iPhone' programs. At the time we were already well on our way to ship the product in mid-February. However, given the soon-to-be released iPhone Software Developers Kit (SDK) and concerns about using Apple's proprietary serial port connection we have made the decision to ship a fully functional unit with operational software and full customer support. This product will be tested according to the Apple specification and, assuming all goes to plan, dully authorized by Apple.

Because we can not stand behind our February shipping date we are refunding you the full amount paid (please allow 3-5 days for refunds to be processed by Paypal). We will also be offering you an opportunity to be the first to purchase the improved version when it becomes available in the near future.

Thanks again for your interest in the locoGPS and we look forward to offering you the product again soon under the new company name Gomite. If you have further questions - please see gomite.com for more information or contact us at info@gomite.com.

Regards,

Eric Strasser
Gomite, LLC

29.1.2008 mi prisel tento email:

Dear Stejk,

The PartFoundry (info@partfoundry.com) has issued you a full or partial refund for your payment.

Please do not reply to this email. Email sent to this address cannot be answered.

Message From Seller:
Because we can not stand behind our February shipping date we are refunding you the full amount paid. We will also be offering you an opportunity to be the first to purchase the improved version when it becomes available in the near future.Thanks again for your interest in the locoGPS and we look forward to offering you the product again soon under the new company name Gomite. If you have further questions - please see gomite.com for more information or contact us at info@gomite.com.


----------------------------------------------------------------
Original Payment Details
----------------------------------------------------------------

Date Payment Sent: Dec. 18, 2007

Amount: $110.00 USD



Sincerely,
PayPal

Please do not reply to this email. This mailbox is not monitored and you will not receive a response. For assistance, log in to your PayPal account and click the Help link located in the top right corner of any PayPal page.

----------------------------------------------------------------
Copyright ? 1999-2008 PayPal. All rights reserved.

PayPal (Europe) S.à r.l. & Cie, S.C.A.
Société en Commandite par Actions
Registered Office: 5th Floor 22-24 Boulevard Royal L-2449, Luxembourg
RCS Luxembourg B 118 349

31.1.2008 mi prisli penize zpet na ucet.
 

Julek | sob úno 02, 2008 11:00 pm

Zase se cení že dorazili není to pravidlem...


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Apophis.k | ned úno 03, 2008 10:56 am

tomisdn píše:Ja vubec teoreticky do budoucna mozne ze bude existovat BT GPS prijimac? Nebo tohle technickh ani teoreticky nepripada v uvahu? Diky


podle me je stejne lepsi GPS do systekaku nez pres BT, jelikoz BT je docela nenazranej previt...
 

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | ned úno 03, 2008 11:39 am

no ale při použití externího modulu přes BT by šlo iPhone současně nabíjet, což u té druhé varianty nejde. Bohužel to je při navigaci velmi pádný argument.
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

testxxx | ned úno 03, 2008 11:46 am

kde se pise, ze to nejde dobijet?
 

Apophis.k | ned úno 03, 2008 1:39 pm

presně tak, třeba se objeví i moduly s "průchozím" komektortem...
 

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | ned úno 03, 2008 1:55 pm

na idnes a ještě jsem to viděl na jednom zahraničním serveru. Každopádně možnost nabíjení do finální verze budou muset přidat,jinak by to s vlastní použitelností bylo velmi chabé..Tak mě to může být jedno, do tohoto příslušenství rozhodně nepůjdu :)

OT: Díky, Nicole! 8)
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

tomisdn | pon úno 04, 2008 1:39 am

Vubec nejlepsi bude 2. nebo xta generace iphone s 3G a vestavenym gps
 

Uživatelský avatar Chrono Leggionaire | pon úno 04, 2008 11:25 am

trochu OT,ale pokud iPhone přinese jako hlavní změny pouze sítě 3G a integrovaný modul gps, tak to jsou pro mě osobně bezvýznamné změny :)


A jak už jsem psal jinde,domnívám se, že Apple by byl jen proti sobě, kdyby se snažil v dohledné době vydat pokračování iPhone. Předpokládám, že se spíš bude snažit stávající telefony rozšířit do dalších zemí (oficiálně).
Galaxy Note 10 Aura White | Galaxy Watch Active 2 40mm LTE silver | Galaxy Buds+ White
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 845
Registrován:
úte pro 04, 2007 4:42 pm
Bydliště: Slovácko

iPhone0501 | stř úno 06, 2008 2:15 pm

nevíte někdo kdy přesně se ten GPS modul začne prodávat? nejdřív se psalo unor 08 ted březen 08...chci si koupit stojánek do auta a tak nějak bych chtěl vědět jak to tam bude do budoucna řešený s tím nabíjením...
 

Uživatelský avatar rony | stř úno 06, 2008 5:11 pm

ak by to prislo, tak je to taka mensia revolucia, dozvies sa to aj bez toho, ze by si rano vstal. ver mi.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

peco30 | ned bře 02, 2008 11:17 pm

Re: GPS modul

Pani tak som dnes nasiel nove info na strake vyrobcu locoGPS modulu
pred 2-dnami tma bola len fotka GPS modulu a bol cely bieli a vyzeral o dost tensi ako a predosla cierna verzia. Dnes tam uz fotka nieje ale su uz aspom dake informacie pozrite sa na to http://gomite.com/faq.html dufam ze s prichodom SDK sa objavi aj nejaky soft ktory bude mat v sebe aj mapy :D
 

Moonlight | stř bře 05, 2008 10:04 pm

Re: GPS modul

new iPad wifi 32gb
iPad wifi 3G 32gb
iPhone4 32gb
iPhone 3GS 16gb
iPhone 3G 8gb
iPhone 2g
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 354
Registrován:
pát pro 21, 2007 4:07 pm
Bydliště: Žilina

Paly | stř bře 05, 2008 10:07 pm

Re: GPS modul

Uz sa na to tesim :) dufam, ze to bude coskoro na predaj
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

Uživatelský avatar spachal_tmp | čtv bře 06, 2008 1:33 am

Re: GPS modul

Vypada to velmi slusne, ja si tu navigaci snad opravdu koupim :). Uz jsem to udelal u WM a TT, tohle me asi take nemine :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Julek | čtv bře 06, 2008 7:44 am

Re: GPS modul

No pokud to bude použitelné tak proč to nekoupit... taky bych to vzal :)



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

peco30 | čtv bře 06, 2008 11:46 pm

Re: GPS modul

Jediny problem, ktory tu este vidim je holder do auta s 2x konektorom na nabijanie a gps modul. Urcite sa nieco ale objavi aspom dufam.
co by ste povedali na to hlavne ty co uz mate nejaky drziak do auta,
porovnat ich popripade hodit sem ich foto npisat vsetky +/- a mohli by sme sa
nakontaktovat na vyrobcu vytazneho stojanu ci by bolo monozne spravit 2x konektor :D mozno by sme dostali potom daku zlavu za napad a pri objednavke napr. 20 - 30 kusov naraz ???

Takze : locoGPS bude v 2 verziach
a)do portu iP aj s miniUSB na nabijanie
b)Wifi verzia, ma vlastnu bateriu
Takze holder do auta s 2x konektorm nam nebude treba
Mohli by ste ale aj tak dat nejake reporty k tym drziakom ak to uz niekto mate.
a)Obrázekb)Obrázek
Dik
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé