Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Beavers | úte úno 21, 2012 6:15 pm

Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111

Pro ty, co nechtějí být neustále omotáni kablíkem od sluchátek, je určeno toto malé zařízení. Telefon (mp3 přehrávač) musí ale podporovat BT profil A2DP, pokud chcete poslouchat i hudbu. Předpokládám, že iPhony a další zařízení jsou již tímto profilem osazeny. Bez něho by fungovalo pouze telefonování přes BT.
Parametry naleznete na kterémkoli webu, když zadáte do Google název z předmětu tématu.
Moje zkušenost je, že jsem pobíhal po celém bytě do všech místností i na balkón a zvuk nebyl vůbec přerušován.
Výhodou je možnost připojení libovolných sluchátek, mikrofon je totiž součástí přístroje. Originální sluchátka sice nejsou žádný zázrak, ale s mými AKG špunty je zvuk parádní. Součástí těla je spona na připevnění k oděvu. Na přístroji je otočný regulátor hlasitosti (není to ale klasický potenciometr, otáčí se stále dokola), 4 tlačítka jsou multifunkční (předchozí/další skladba, podržením převíjení, Start/pauza, vícefunkční tlačítko ON/OFF s dalšími ovládacími funkcemi). Headset automaticky přepíná mezi hudbou a hovory. Prodává se v barvách černé, bílé, modré, růžové a jjiných za cenu cca 750 Kč.
Zde je video ukazující unpacking zařízení. http://www.youtube.com/watch?v=zbFXdZu36F4
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

dalzap | ned kvě 06, 2012 10:27 am

Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111

Po rozvaze jsem si tento headset take zakoupil a maximalni spokojenost. Pri jizde na kole mam headset pridelan na popruh batohu a iPhone muze byt v bezpeci batohu coz je obrovska vyhoda. Dale pak prece jen je iphone tezsi mobil a kdyz jsem chtel pri domacich pracich poslouchat pisnicky, bylo to spis na obtiz behat po dome s iphonem v kapse. S timto headsetem ani nevite, ze neco nesete. Vcera jsem si jeste headset sparoval s pc a super. Kvalita zvuku uchazejici a tesnost spuntu vyborne. Rozhodne doporucuji
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 892
Registrován:
čtv črc 07, 2011 5:31 pm

Uživatelský avatar Pr3dator | ned kvě 06, 2012 10:32 am

Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111

Myslíte, že to funguje s iPadom? Do teraz som na hudbu používal iPod shuffle, ale ten má iba 2GB. Takto by som mal iPad v batohu a hudbu by som ovládal a počúval cez toto.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 996
Registrován:
stř zář 15, 2010 7:28 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar Beavers | ned kvě 06, 2012 10:51 am

Re: Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111

Myslet si to mohu, ale to ti moc nepomůže. Zkus vycházet z toho, že dalzap jej úspěšně spároval iPhone a s PC, já jej mám spárován s HTC Radar, není důvod, aby nefungoval s iPadem. Šikovný prodavač ti určitě rád poradí.
Two beer are not too beer. Shakesbeer. Nedostatek sexu způsobuje krátkozrakost.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar Pr3dator | ned kvě 06, 2012 11:10 am

Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111

Skôr som to myslel tak, či by nejaký majiteľ oboch zariadení nevyskúšal funkčnosť.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 996
Registrován:
stř zář 15, 2010 7:28 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar chipy999 | stř srp 08, 2012 1:00 pm

Re: Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111

Funguje samozrejme aj s iPadom,vyskusane!
iPhone 4S 16 GB
iPad 2 16GB WiFi
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 189
Registrován:
pon zář 07, 2009 5:31 pm

JirkaCFC | úte úno 05, 2013 4:58 pm

Re: Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111

Ahoj,plánuji koupit tyto sluchátka.Mám jen malý dotaz.Jak moc ovlivňuje používání bluetooth sluchátek výdrž iphonu,konkrétně iPhonu 4.Máte někdo zkušenosti?.Díky.
Host
Host
 
Příspěvky: 14
Registrován:
pon říj 17, 2011 6:33 pm

Uživatelský avatar rony | úte úno 05, 2013 5:33 pm

Re: Nokia Bluetooth Stereo Headset BH-111

v kludovom stave nijako vyznamne. kludne si zapni bluetooth v iphone a uvidis, ze to nijako nezamava so spotrebou.

volanie cez bt moze ovplyvnit, no ber do uvahy, ze vela zere aj displej. zhasnuty menej, zaznuty viac.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé