zajimava nabijecka z AAA baterii

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

bluetake | ned čer 22, 2008 8:59 pm

zajimava nabijecka z AAA baterii

narazil jsem na netu na zajimavou nabijecku pro iPhone na bezne tuzkove baterie. Pro cestovani myslim docela sikovna vecicka.
http://www.thepocketsolution.com/PSI-35 ... ender.html
Budu si ji kupovat , jen bude ta cena asi navysena o pomerne drahou dopravu ze , posilaji to jen kuryrnimi sluzbami UPC a nebo DHL. Ale nevim o kolik.To se dozvim pozdeji. Pokud by jste mel nekdo zajem, dejte mi vedet, kdyz se jich vezme vic, tak se cena dopravy rozlozi....Jinak tohle neni zadny velky kseft ani tzv. komercni sdeleni, jen seriozni nabidka pro fandy. Ale pokud by to melo nejak vadit, tak to julku smaz...... :wink:

Doplnuji. Prave jsem dostal od firmy pocketsolution zpravu, ze do Ceske Republiky zbozi nedodava. A zajimave je zduvodneni - caste reklamace, podvody s kreditnimi kartami a caste ztraty zasilek , ktere se od jejich prepravnich partneru dostanou do rukou Ceske posty k doruceni...... Koukam, ze uz jsou cechacci svou vychcanosti , podvody a zlodejinou znami a slavni po celem svete..... :( Takze timto beru svou nabidku zpet, budu rad, kdyz tu nabijecku nejakym zpusobem ziskam pres sve pratele ve statech pro sebe....
 

clie | pon čer 23, 2008 3:44 pm

Re: zajimava nabijecka z AAA baterii

OT: za chvilku budeme na černé listině jako Nigérie (Podvodníci) a Itálie (líná a nespolehlivá pošta) :-D.

Jinak tuhle nabíječku seženeš i jinde a dokonce jsem ji viděl i někde v Cz v shopu, ale za nekřesťanské peníze, jak jinak.
 

wiruzik | pon čer 23, 2008 5:18 pm

Re: zajimava nabijecka z AAA baterii

bluetake: na ten blacklist nas dali v USA nekdy pred 3-4 mesici.. proto nekteri z ebaye odmitaji zaslat zbozi do CR..

ale staci se rozkoukat a mas spoustu jinych moznosti..

2x AA charger

4x AA charger
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé