Sluchátka pro iPhone (nejen) do 1000Kč?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Beavers | sob kvě 02, 2009 9:36 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Pokud vím, tak ne, ale jedny Sennheisery by ovládání mít měly. Najdeš to tady někde na fóru, možná v tomto vláknu, je tam i foto. Jinak použij Google a dozvíš se víc. Mně absence ovládání nevadí, nejsem z těch, kteří musí neustále něco hledat, protože hudbu poslouchám a když mi někdo volá, tak to slyším ve sluchátkách a mohu reagovat běžným způsobem. Vytažením jacku a jednoho sluchátka z ucha :D
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

watterman | ned kvě 24, 2009 5:14 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Jinak, pokud někdo shání skvělá špuntová sluchátka, tak mám pro vás jeden tip.. Prodám své Griffin Technology TuneBuds MOBILE sluchátka za 800Kč, kdyby ste měli jiné nabídky nebo požadovali jakékoliv upřesňující info, určitě se ozvěte. PM nebo mail.. ;-)

viewtopic.php?f=24&t=16905
 

majko_007 | pon kvě 25, 2009 2:47 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Včera som si kúpil slúchadlá KOSS Spark Plug a sú skvelé. Do uší sa dávajú divne, ale potom skvele držia (nevypadnú ani keď hýbem hlavou :D) a úžasne hrajú. Na slúchadlá do uší majú skvelé basy (teda aspoň, keď porovnávam s mojimi predošlými slúchatkami). Jednoducho skvelé :D
 

Uživatelský avatar jubei80 | pon črc 06, 2009 7:12 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Ahoj, líbí se mi sluchátka od Creative Ep 630, poměr cena - výkon docela dobrý.., k věci. Chtěl jsem si je koupit na ebay, ale zdá se mi, že tak 75 procent je fake. Nemá někdo z vás zkušenosti, kde si je koupit? Nemyslím cz eshopy, jelikož se mi nechce dávat poštovné 100,- kč , když z ebay to mám zadara. Moc díky

edit: Tak jsem koukal na oficiální stránky a mají tyto sluchátka i pro iPhone ( s mikrofonem)
Ep 630i viz
http://cs.creative.com/products/product ... -1&listby=

ještě za kolik....
Host
Host
 
Příspěvky: 106
Registrován:
pon srp 11, 2008 8:59 pm

Uživatelský avatar antton | pon črc 06, 2009 8:21 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

na na tom ofiko obchode jsou za 44e, coz je docela palka, kdyz v ceskych eshopech jsou za 700kc...
Host
Host
 
Příspěvky: 120
Registrován:
úte dub 01, 2008 1:16 pm

zaso | úte črc 07, 2009 5:24 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Ja mam geniusy za necelych 10eur a som velmi spokojny, na usi to staci, logitechy mam na poslucha nahlas a staci...nie som narocny...tolko penazi vrazat do sluchatiek...radsej kupim ine hracky ku iphonu :lol: ale to je len vec nazoru...
 

Uživatelský avatar Majky_ | stř črc 22, 2009 8:59 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Chtěl bych se zeptat, jestli je nějáký problém u 3Gčka se zahnutým konektorem...díky
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 665
Registrován:
pon črc 20, 2009 7:06 pm
Bydliště: jižní Morava

Uživatelský avatar Beavers | stř črc 22, 2009 9:12 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Proč by měl být problém? Jacky jsou normalizované a musí pasovat všude, ať mají rovný nebo zahnutý plášť.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar toncek | stř črc 22, 2009 10:23 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Beavers:

Není až tak pravda. Já si koupil sennheiser cx300 s klasickým 3,5mm konektorem a prostě jsem je do iPhonu 2G nestrčil. Bylo potřeba trošku ořezat tu gumu kolem toho konektoru...Řešilo se to tady na fóru cca před nějakým rokem a půl pomalu..Vím, že potom vydali novou revizi těch sluchátek, které už nebylo nutné ořezávat.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar cicolably | stř črc 22, 2009 10:35 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

sorry tonček
Majky_ Chtěl bych se zeptat, jestli je nějáký problém u 3Gčka se zahnutým konektorem...díky
takže do 2G nedaš hoci aký 3,5 Jack,tenký špecial(napr.original apple),alebo redukciu alebo predlžovací kabel je tam uzky vstup a konektor je ešte zapustený
do 3G daš hocijake sluchatka

V pohodě. Je to možný, 3G jsem měl pár krát v ruce, a až tak jsem ho nezkoumal. Je to jenom dobře, že to upravili. Můj post byla reakce na Beaverse a ne na majkyho :wink: . toncek
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

Uživatelský avatar Majky_ | čtv črc 23, 2009 7:39 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

OK, to jsem potřeboval slyšet...
Chci si koupit KOSS špunty a nevěděl jsem, jestli padnou (když ještě ten iPhone nemám).

Obrázek

PS: Nemá je náhodou někdo ?
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 665
Registrován:
pon črc 20, 2009 7:06 pm
Bydliště: jižní Morava

Uživatelský avatar toncek | čtv črc 23, 2009 8:18 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Osobně je nemám, má je spousta mých kamarádů. Na mě působí strašně přebasovaně. Navíc ten materiál, který se musí vždy před zasunutím do ucha zmačkat, aby se potom v uchu roztáhl je sice fajn, ale dlouho nevydrží. Vím, že co chvilku ty gumy měnili. Z těchto důvodů jsem se rozhodl pro cx300. Samozřejmě jsme tyto sluchátka poté porovnali. Shodli jsme se na tom, že cx300 hrají lépe. Nejsme ovšem žádní audiofilové a nic podobného. Ber to jako názor obyčejného posluchače hudby :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar Beavers | čtv črc 23, 2009 8:21 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

:arrow: Toncek: vzhledem k charakteru položené otázky jsem majkymu odpověděl správně. On se zaprvé neptal, zda mu tam půjde jakýkoliv jack 3,5 a za druhé se ptal na iP 3G, který již nemá zapuštěnou samici pro vstup sluchátek, jak tomu bylo u 2G. Tentýž problém jsem měl já u svých AKG, ale ostrý nožík a dvě minuty práce k odříznutí plastového držáku zástrčky ve vzdálenosti cca 2 mm a úprava byla hotová a bez poškození jacku. Ano, psalo se tu o tom v uplynulém roce. Lze to nalézt v tématech o sluchátkách.

:arrow: Majky: Já se za audiofila považuji a z vlastní zkušenosti jsem od sluchátek značky Koss (m.j. velmi u nás zprofanované, jakoby to byla nejlepší firma na sluchátka), která seženeš v kdejakém supermarketu, upustil asi před 8 lety. Zbyla mi doma jediná funkční (u nichž se nerozdrolily neodymiové magnety na prášek) Koss Sporta-Pro, ale téměř je nepoužívám. Dávám přednost osvědčeným evropským značkám (Bayerdynamic, AKG, Sennheiser), i když domácí velká sluchátka mám "dýdžejská" značky Pioneer. Výběr špuntů je velký a designově se navzájem podobají např. AKGčkům, ale ne všechny hrají zdaleka tak dobře, jako mé oblíbené, lehké jako pírko a v uších sedící a výborně znějící AKG. Před 2 lety za "pouhých" 1 500 Kč. Podotýkám, že jsou to samotná sluchátka bez dálkového ovladače a mikrofonu. Taková vyrábí Sennheiser, ale přiznám se, že jsem už dlouho trh se sluchátky nesledoval, takže i ostatní výrobci se jistě přizpůsobili. Moje rada zní: Koss nikdy! Nech se inspirovat příspěvky v tomto topicu a dalších, které se sluchátky zabývají. Stačí napsat do vyhledávače heslo "sluchátka".
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar haasteren | čtv črc 23, 2009 8:43 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Nekupovat uz nic co ma mebranu. Tlakovej menic je urcite lepsi ma urcite prirozenejsi zvuk. Psal jsem uz nekde na zacatku ze Creative hraji perfektne v pomeru cena vykon. Osobne jsem presel na redukci s microfonem

http://www.svetsluchatek.cz/sluchatka/j ... s-black-2/

u ktere jsou i sluchatka na bezny poslech bych rekl lepsi nez CREATIVE ( pouzivam na behani - a jsou suprove )

Jinak na bezny poslech mohu doporucit :

Ultimete ears - SUPER FI 5

Ale urcite bych sel do neceho co uz ma tl. menic. A mozna bych radeji 1000 jeste pridal a mas perfektni ...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

zandom07 | ned srp 09, 2009 3:20 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Tak já si osobně pořídil k iPhonu Koss Porta Pro za nějakých 670Kč - nové se zárukou samozřejmě :-) Mikrofon a tlačítka sice nemají, nicméně zvuk je dokonalý!
 

Uživatelský avatar Beavers | ned srp 09, 2009 4:33 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Je otázkou, čemu říkáš dokonalý zvuk. Na jiných místech, v tématech o sluchátkách, se k produktům firmy Koss vyjadřuji a to většinou negativně. Tato firma se na sluchátkovém trhu u nás objevila v polovině 90. let, kdy výběr sluchátek od věhlasných firem byl poněkud chabý. Svým marketingovým tahem o celoživotní záruce oslovila tato firma i mě. Jejich zvuk se mi líbil, protože se lišil od všeho, co na našem trhu bylo do té doby dostupné. Technologie měničů s neodymiovými magnety byla revoluční a já jsem si tenkrát také tuto značku pořídil. Moje spokojenost trvala do doby, než v jednom sluchátku začaly chrastit basy, což se stalo asi po 5 měsících používání. Nevyužil jsem doživotní záruky (to také byla taková zajímavá finta - přinesli jste sluchátka do obchodu a oni je na měsíc poslali do Ostravy, po jejich vrácení jste zaplatili 200 Kč za opravu - vskutku dobrá záruka!) a sluchátko jsem rozmontoval, abych zjistil, co tam může chrastit. Nejprve jsem podezíral vlas, který se dotýkal membrány, ale po vyčištění chrastilo dál. Po dalším kroku rozebírání jsem zjistil, že onen slavný neodymiový měnič byl rozdrolen a magnetické částice způsobovaly ono chrastění. Totéž se stalo mému příbuznému, kterému nejprve odešel kabel, nechal jej v "doživotní záruce" vyměnit za oněch 200 Kč a když se mu stalo toto s tím magnetem, nemínil do sluchátek vrážet další peníze a odložil je do šuplíku. Později jsem z těchto dvojích sluchátek složil jedny funkční a já jsem mu je věnoval. Po čase jsem si koupil model Sporta Pro (shodné měniče jako u Porta Pro, ale střízlivější design). Opět mě zaujaly svým zvukem, obzvláště hutnými basy. Mám je dodnes a zatím bez poruchy. Když jsem ale mnohem později měl na uších Bayerdynamic a DJ-sluchátka Pioneer, musel jsem konstatovat, že co do zvukového obrazu jsem byl všemi těmi Kossy klamán. Hluboké basy (což byla vždy bolest všech sluchátek, docílit basů) byly pouze klamavým efektem, který vzbuzoval dojem kvality. Nikoliv. A kdo nevěří, nechť vyzkouší např. mnou jmenovaná sluchátka, aby věděl, o čem je zvuk a zvukový obraz v celém spektru. A co se týče pecek Sennheiser, AKG a jiných věhlasných firem, jejich zvuk je také zcela jinde než u zprofanované značky Koss, kterou koupíte v kdejakém Tescu či jiném supermarketu.
Nechci tím tvá sluchátka Koss Porta Pro hanět, protože zase tak úplně špatná nejsou, ale nepovažuji je (a nejen já) za jakkoli špičkový výrobek. Ale zase za nějakých 670 Kč, proč ne?
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

zandom07 | ned srp 09, 2009 5:53 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Mno, já jse s nimi naprosto spokojen...
 

vojtechlhota | stř srp 12, 2009 1:59 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

osobně doporučuji tato:
http://www.soeasy.cz/produkt/puro-sluchatka-mikr-pro-iphone-bile-PU00016.html
Obrázek
a jsou dokonce do 400,- Kč.

Používám je pořád, mají bezva zvuk, drátky po 4 měsících drží, mikrofon i tlačítko je v pohodě..
Mám je k svému iP 2G - mají ztenčený konektor pro prví verzi - tedy fungují na všech ;)
 

Uživatelský avatar Beavers | stř srp 12, 2009 2:32 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Dokonce jsem je objevil na netu i za 360 Kč. Tak to bych opravdu rád slyšel, jak hrají takováto levná sluchátka za 1/4 ceny Sennheiserů nebo AKG :mrgreen:
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar haasteren | stř srp 12, 2009 2:54 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Pokud se bavime o sluchatkach do 1000 Kc a pominu opravdu sunty za 300-500 Kc tak pak rozdil neni. Rozdil poznas az u sluchatek od 3000 nahoru ( pokud beru v potaz spunty ) osobne preferuji SHURE nebo ULTIMATE EARS hlavne pro cistotu zvuku a hlavne prirozenych BASU...
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 472
Registrován:
čtv lis 29, 2007 11:02 am

Uživatelský avatar Beavers | stř srp 12, 2009 2:59 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Rozdíl oproti třístovkovým sluchátkům poznáš i u sluchátek od 1 500 Kč, ale tohle je téma kategorie do 1000 Kč. Ve většině případů takových sluchátek do 500 Kč bych je zařadil do kategorie hraček. Vypadají hezky a tváří se jako sluchátka seriózních výrobců a to je tak všechno, co umí.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Zahradník | stř srp 12, 2009 4:25 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Na sluchátka, stejně jako na další audiokomponenty, bude na internetu nebo v různých odborných časopisech existovat dostatek srovnávacích testů.

Osobně mám čerstvou zkušenost s mikrofony. V cenové hladině do 1000,- kč se většinou jedná o nepříliš kvalitní výrobky, které spíše vypadají (různé kopie dražších typů) než hrají.
 

Uživatelský avatar jackb | sob zář 12, 2009 10:20 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

kde je na Slovensku mozne kupit "redukciu" s mikrofonom a ovladacom?
mam Koss Porta Pro a chcel by som ich pouzivat ako hands-free.
Ten Griffin Smart Talk, na ktory je niekde na zaciatku vlakna link, by bol OK, len na Slovensku ho neviem vygooglovat a vadila by mi aj jeho dlzka, kedze Kossy maju same o sebe dost dlhy kabel, skoncil by som zajati drotov a to nechcem...
MacBook Pro late 2010
iPhone SE 128GB
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 172
Registrován:
úte čer 30, 2009 2:40 pm

Uživatelský avatar sir.ed | ned zář 13, 2009 10:44 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Za sebe Koss The Plug :)

V tomto případě si myslím, že CENA=KVALITA

Link na obchod smazán, navíc on chtěl "kde na Slovensku se dá sehnat..." a ty mu doporučuješ cz obchod. Beavers.
My stuff :

Samsung i9505 GALAXY SIV ( Marble White ) 4.4.2 + 16GB microSDHC Kingston
Samsung GALAXY Tab2 10.1 16GB
Host
Host
 
Příspěvky: 60
Registrován:
úte zář 08, 2009 6:03 pm
Bydliště: Praha :)

Uživatelský avatar Beavers | pon zář 14, 2009 8:05 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

To jsou výtečné špunty tak, jako moje AKG, m.j. velmi podobná sluchátka. Prostě tradiční evropské firmy se nezapřou.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

TommyS | úte zář 15, 2009 3:46 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Koss Porta Pro :wink: Absolutni spokojenost
 

Qwuiddo | ned zář 20, 2009 8:56 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Mno, my jsme si už dávno domů koupili jedny koss porta pro a jedny sporta pro, (mam jeste ten starý model, na kabelu je MUTE). Mno v portech zacalo jednou chrastit, poslal jsem je na doživotní záruku za 200 korun a vrátili mi nové porty, ty ovšem nevydrzeli prenaseni v batohu a tak zbyly jen sporty, které má mimo jiné do dnes brachau PC hrají pořád výborně. Já jsem si pred dvema lety koupil Senny hd555, samozrejme k pocitaci a je to opravdu nekde jinde nez vehlasna fa koss, jediná nevýhoda je posle mě s tou redukcí pitomou...

Bohužel sluchátka k iPhone mi odesla uz tak pred ctvrt rokem, oblozeni sluchatek praska, pri vyssi hlasitosti sumi atd. Minulý týden mi dosloužila i sluchátka k iPodu, tak jsem dospěl k této diskuzi, abych si vybral špunty do uší. Abych řekl pravdu po přečtení uvažuji o sennech cx300, nebo o tech creativech jak tady nekdo zminuje. Takže díky (proto jsem to psal, kvuli podekovani za radu :D :D ).

Tomáš
 

Uživatelský avatar Beavers | ned zář 20, 2009 9:56 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Do Creative bych nešel, Sennheiser nebo AKG, případně Bayerdynamic. Ostatní se jen tváří jako špunty.
I když subjektivní dojem z reproduktorů od Creative, které mám u PC mi připadá výborný, ale tam dělá největší kus práce subwoofer, který má velikánskou rezervu na basech. Mám je skoro na minimum. Spíš mi to připadá jako kdysi sluchátka Koss, jejichž zvuk se mi také líbil (díky basům), ale když jsem pak nasadil své nové DJ Pioneery na uši, tak jsem Koss Sporta Pro odložil a mám je jen u PC, jako kontrolní sluchátka. Jinak mám špunty AKG, u nichž úprava jacku pro iP 2G trvala i s přípravou vercajku cca 5 min. A ty hrají excelentně!
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Qwuiddo | ned zář 20, 2009 10:03 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Řeknu upřímně diletantsky, že o firmě AKG jsem nikdy neslyšel, respektive s tech lepsich znam jen koss, sennheiser, pioneer :D.
 

Uživatelský avatar Beavers | ned zář 20, 2009 10:32 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

AKG - rakouská firma, která se už od předválečných let zabývá audio technikou - výrobou hlavně mikrofonů a pak sluchátek. Kdykoliv uvidíš nějaký dokument z nahrávacích studií celého světa, můžeš tam spatřit muzikanty se sluchátky, na nichž je značka AKG. Většinou se totiž ve studiích používají sluchátka této značky a to už několik desítek let. Zkus si najít na Internetu něco o této firmě.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Qwuiddo | ned zář 20, 2009 12:06 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

http://www.pioneer.eu/eur/products/arch ... index.html

Todle mě teďka docela zaujalo, jak jsem hledal.
 

Uživatelský avatar Beavers | ned zář 20, 2009 6:15 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Vypadají luxusně, ale mám tu čest pouze s drahými DJ od Pioneera. Tohle je sázka do loterie, zkus na ně najít recenze nebo nějaké fórum, test, srovnání.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Mysak | úte lis 17, 2009 10:58 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Dobry den.. uvazuji o koupi sluchatek (spunty), ale pomerne dost mi zalezi na mikrofonu a tlacitku, ktere originalni sluchatka maji.
Zaujali me Creativy 630i , ktere vsechny ty "vymozenosti" maji..

Cetl jsem spousty prispevku o klasicke 630tce a docela me zajima, jestli je tu nekdo kdo ma zkusenosti i s ickovou verzi..

Zajimaly me i AKGcka, ale u tech jsem nenasel mikrofon/tlacitko
Nebo jsou nove na trhu i jine dobre hrajici sluchatka s tlacitkem/mikrofonem?(cena zase do 1500)

Dikys za postrehy
Naposledy upravil Mysak dne pát lis 20, 2009 12:06 pm, celkově upraveno 3
 

Uživatelský avatar Beavers | stř lis 18, 2009 8:30 am

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Nová verze Sennheiser CX300. Popis funkcí:
These have a button to perform all functions such as answer call, end call, play/pause and skip, just like the regular iPhone earphones.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Mysak | pát lis 20, 2009 12:06 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Beaversi, hledam jak zbesilej, ale novou radu jsem nasel jen tu CX300-II.. a ta se ma lisit jen krabickou a malou zmenou v designu, nic o tlacitku jsem nanasel :oops: poprosim o odkaz, kde si to cetl. dikys
 

Uživatelský avatar Beavers | pát lis 20, 2009 6:44 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Poradím ti, odkaz dávat nebudu. Zkopíruj ten EN text do schránky a dej do vyhledávače Google, tam to pak najdeš.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Thompson | pát lis 20, 2009 7:38 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

O AKG jsem neslyšel...upřímnou soustrast, chápu, že dneska je cool mít Porta Pro za 500kč, jako dneska každej třetí .... na ulici.Momentálně mám také v plánu koupil nějaké šputny k iP, přemýšlel jsem o Sennheiserech cx350 street, ale AKG K324P mají lepší hodnocení na internetu a nebudou to moje první sluchátka od této firmy, takže k nim mám nějakou důvěru :) .
iPhone 6 16GB Space Grey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 243
Registrován:
sob srp 08, 2009 6:25 pm

rohe | pát lis 20, 2009 9:29 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Já jsem tedy taky koukal po nějakých lepších, ale musím se na něco zeptat, moc se v nich ještě nevyznám a konkrétně ty AKG K324P a Sennheiser CX300 uvádějí jack 3,5mm, to je ten normalní (musí být redukce) a nebo už přímo do iPhone?
Třeba ty Creative EP-630i jsou přímo uvedené pro iP.
Host
Host
 
Příspěvky: 100
Registrován:
pon črc 13, 2009 10:24 am
Bydliště: Sokolov

Thompson | sob lis 21, 2009 9:52 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Všechny s 3.5mm jackem jsou pro iP :wink:
iPhone 6 16GB Space Grey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 243
Registrován:
sob srp 08, 2009 6:25 pm

Mysak | ned lis 22, 2009 10:08 pm

Re: Sluchátka pro iPhone do 1000Kč?

Nejak se mi Beaversi nechce verit tem cx300 s tlacitkem :) to bude zas nejakej fake..
Nejspis pujdu do tech 630i.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé