Máte na iPhonu fólii?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Máte na iPhonu fólii?

Ano - ochrana povrchu
250
46%
Ano - proti odleskům (antireflex)
14
3%
Ano - zrcadlovou (cool :) )
27
5%
Ne
254
47%
 
Celkem hlasů : 545

Yreg | pon dub 06, 2009 8:24 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Ja Myslím, že iPhone je iPhone. Ja požičiavam svoj svojej pár ročnej sestre, ktorá síce ešte ani moc nerozpráva, ale už vie odomykať displej, vypínať aplikácie, presúvať sa medzi plochami, zapínať sketches a koi pond a hrať sa s nimi ;) Keď pri nej som a dávam pozor aby nevyšla z izby s kobercom, myslím, že mu nemá moc ako ublížiť.

Mimochodom iPhone mám 10 mesiacov (bez fólie) a na displeji mám jeden škrabanec, podľa mňa to za nejaké doťahovanie s fóliou nestojí.
 

Sedyman | pon dub 06, 2009 5:13 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

taktak iphone mam od 4/08 a na displeji jsou jen mikro skrabanecky jak tady vsichni zminuji.Folii sem na zacatku mel,ale pak jsem ji dal pryc.Ted nedavno jsem si tam nejakou dal a hlavni plus pro me je ze nejsou zadne otisky prstu(no jo kdyz o prestavce hrajou lux delux 3 lidi)
Jinak k tem detem:pujcuju iPhone brachovi(ma 5 let),iPhone mam v silikonu,tak se o nej nebojim a iPhonu se zatim nic nestalo krome toho jak si hral s aplikaci lightSaber a trisknul s nim do zdi,ale iPhonu se nic nestalo.
Naposledy upravil Sedyman dne sob dub 11, 2009 9:53 am, celkově upraveno 1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 424
Registrován:
sob dub 26, 2008 8:13 am
Bydliště: Hranice

Uživatelský avatar Drago | sob dub 11, 2009 8:31 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Mam foliu a som spokojny. Vyhnem sa mikroskrabancom na zadnej strane iPhonu a rovnako aj na displeji a sucasne vyzera iPhone stale ako iPhone a nie ako nejaka hnusna atrapa v plastovom kryte.

sedyman: v 4/07 iPhone este nebol :P
iPhone 6 64GB Space Gray
MacBook Air 13" Mid 2013
iPad 2 32GB WiFi Black
iPhone 5 16GB Black (2013-2015)
iPhone 3G 8GB Black iOS 3.1.3 (2008-2013)
Obrázek
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 410
Registrován:
pát črc 18, 2008 3:32 pm

Sedyman | sob dub 11, 2009 9:54 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

diky nevsimnul jsem si toho
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 424
Registrován:
sob dub 26, 2008 8:13 am
Bydliště: Hranice

jeanie4577 | čtv dub 16, 2009 6:33 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Folii nemam a nemela jsem, obecne me od jejiho pouzivani odradila predchozi zkusenost s folii na fotaku a mam dojem, ze dotykovy displej by s folii byl ponekud "neohrabany", i kdyz jde asi i o zvyk.
Mam iphone chvili, ale chovam se k nemu slusne a pouzivam pouzdro, displej zatim nema jediny skrabanec. I to, co vypada jako skrabanecky, po vylesteni zmizi. Zadni kryt ale skrabance ma, sice male, vlasove, ale videt jsou, a to hlavne na logu Apple. Vsude ctu, jak je k poskrabani nejnachylnejsi kovovy ramecek, ale ten muj ma asi 2 mini skrabance, takze zadni kryt vede - dokud to nebudou praskliny, tak mi to nevadi 8)
 

Yreg | čtv dub 16, 2009 6:38 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

ot: sedyman, to ja som sa so spolužiakmi s PhoneSaberami šermoval a v zápale boja sme si iPhonmi riadne tresli o seba, až sme sa báli, či sme neroztrepali displeje, kamarát tam má odvtedy zboku maličkú preliačinu :D takže to svojmu 5 ročnému bráchovi nemôžeš mať za zlé :)
a 2G je 2G! :P
 

Jelen50 | úte čer 09, 2009 6:34 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

tak ja pouzivam folii bodyguardz a vcera jsem si tam daval novou a na dyspleji jsem mel hodne skrabancu pritom jsem jich tam tolik nikdy nemel.
Naposledy upravil Jelen50 dne pát čer 19, 2009 2:10 pm, celkově upraveno 1
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 266
Registrován:
čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Uživatelský avatar rony | úte čer 09, 2009 6:48 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

ja som skusal dve, s podivom u jednej (z puzdra Marware) sa prisosala k displeju bez bublin. Tam bola v baleni aj folia na chrbat iphone :-)

Potom som mal dalsiu foliu a u nej sa mi nepodarilo ju nasadit bez bublin, tak som to vzdal.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar dodo_mt | úte čer 09, 2009 6:51 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Ja len stale nerozumiem preco foliu na display? Mam ho priblizne rok a ziaden skrabanec... CO s tym iPhone robite nosite ho vo vrecku s klincami? :)

A aby som nebol OT tak aj som skusal foliu ktoru som dostal k iMat ale prvu co som nalepil bola z bublinami a druha bola uplne skareda a pripadal som si ako ked som si nechal na Nokii tu foliu od vyroby :)

dodo
Apple iPhone 5 32GB White | iOS 8.1 - no JB | Orange
Apple iPad 32GB Wifi White
Apple Mac Mini i5 2.5GHz | Mind 2011 | SSD Crucial M4 128GB + HDD 500GB | Fusion Drive | 16GB Ram
Apple Keyboard (Wireless)
Apple Magic Mouse

Apple MacBook 13" | 2008 - dead
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3013
Registrován:
sob čer 28, 2008 2:44 pm
Bydliště: MT

Uživatelský avatar rony | úte čer 09, 2009 8:20 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

dodo: ja som to tam dal, lebo som to mal dlho v sufliku, tak som to dal na hlinikoveho ifona, lebo ten nosim v taske s ostatnymi vecami, aj tvrdymi ako sklo :) ale nedufam v ochranu, proste sa folia chytila dobre :) tak, ze netusim, ze na fone je.

ta druha ma sklamala, bubliny neznasam
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Jelen50 | pát čer 19, 2009 2:12 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

ma taky nekdo nejake podobne zkusenosti s folii?dnes sem si ji zase sundal a mam tam zase o honde skrabancu vic......nechapu jak se to mohlo poskrabat folii si uz nidky nedam.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 266
Registrován:
čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Uživatelský avatar ygy | pát čer 19, 2009 2:19 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

a nmohola sa ti sk poskriabat este pred tim ako si tam nalepil foliu ?
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Jelen50 | pát čer 19, 2009 3:18 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

to ne ja jsem tam dal folii hned jak me dosel to tam byly jenom 2 skrabance(mam ho z aukra).
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 266
Registrován:
čtv kvě 07, 2009 9:23 pm

Pavuk | pát čer 19, 2009 3:23 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Mam foliu a ani nie je vidieť+silikón púzdro Marware ktoré kryje v predu až po displej takže taký outdoor-vojenský vzhľad ale maximálna ochrana, dobre sa to drží v ruke, nemastí sa to, na stole nešmýka proste paráda.
 

orkim | čtv zář 24, 2009 9:22 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Chcem sa spýtať použivatelov, ktorí tu písali, že nepoužívajú fóliu na displej, ešte stále máte displej bez škrabancov?

Mám Iphone len chvílku a zatial bez fólie a stále neviem či ju kúpiť a či nie......

Inak kamoš má tu zrkadlovú fóliu, a tá je asi tak na .... a na nič!!
 

Uživatelský avatar Tea Racer | čtv zář 24, 2009 9:42 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Proč myslíš že na nic? Já jsem spokojen :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

orkim | čtv zář 24, 2009 9:57 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

neskutočne to znižuje čitatelnosť displeja, a akonáhla je vonku jasno, nevidíš vôbec nič......... ale ako zrkadlo je to fajn, nehovoriac o tom že ani nejako extra to nejde vyleštiť, kedže je to stále s tou fóliu extrémne zasrané od odtlačkov.....
 

Uživatelský avatar Arrow79 | čtv zář 24, 2009 10:01 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

No... nemal som foliu na iP 2G, pouzival som ho pol roka bez folie, ani skrabancek.. potom iP 3G - pouzivany cca 3 mesiace bez folie, ani skrabancek... teraz novy 3GS, folia nan nepojde urcite.. a to mam v supliku BestSkinsEver folie... :)
iPhone XS Max 256GB - Space Grey (iOS 12.1)
iPad Pro 9,7 128GB Wifi Cellular - Space Gray (iOS: 12.1)
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 515
Registrován:
pon říj 27, 2008 7:01 pm
Bydliště: Zvolen, Slovensko

Uživatelský avatar Beavers | pát zář 25, 2009 8:37 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Mám rok a půl 2G a ani škrábaneček na skle. Kromě dvou malých rýžek v leštěném jablíčku je iP stále jako nový. Nosím ho bez pouzdra, pouze v kapse u košile, případně v baťůžku na osobní věci.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

orkim | ned zář 27, 2009 10:19 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

včera sme boli v poluse a v auparku, priatelka nakupovala a kedže ja som sa nudil tak som trocha pozeral na displeje Iphonov, ktoré su na predajniach určené na predvadzačku a displeje sú celkom v pohode. Sem tam trocha doškrkané, ale zasa cez kolké ruky ten telefón denne prejde a každý sa ho snaží vyskúšať, a aj kadečím poškriabať, 3 GS v poluse bolo na tom najhoršie, ale je na predajni že vraj viac ako 5 mesiacov. Takže sa priklánam variante bez fólie...



Najhoršie bolo v tom, že tam bolo pár hrubých rýh.....
Naposledy upravil orkim dne ned zář 27, 2009 10:32 am, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar cicolably | ned zář 27, 2009 10:24 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

3GS v poluse je viac ako 5 mesiacov???? hlavne že sa predava od jula čo ? :lol:
a v čom olo najhoršie v upatlaní? inač tam chodia asi ludia z diamantami v rukach
iPad Mini 16GB
iPhone 5 16GB
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3277
Registrován:
pon pro 22, 2008 10:31 pm
Bydliště: ks

stanicka | pát říj 02, 2009 9:27 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Folii na displeji mam, ale ne kvuli skrabancum, hlavne kvuli toho ze uz se mi povedly dva iphony znicit tim ze mi spadly na zem, kompletne popraskalo sklicko displeje, u toho prvniho jsem se na to vykaslal, ten druhy jsem teda poslal do neautorizovaneho servisu a vymenili mi to, vypadalo to zhruba takhle:

Obrázek
to je ten co pouzivam ted, opraveny, ten prvni se uplne vysypal, hezke ze? :)

No a kvalitnejsi folie maji tu vlastnost, ze zabrani podobnemu popraskani displeje pri padu, navic kdyz ji poradne nalepite, ani neni poznat ze nejakou folii mate (temer bezprasne prostredi vytvorite tak ze si v koupelne napustite hodne horkou vodu do vany/umyvadla (podle velikosti koupelny, ja mam jen sprcháč no :) )
 

Uživatelský avatar Tea Racer | pát říj 02, 2009 9:34 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Pokud " šikovně " upustíš IP na zem tak Ti nepomuže žádná folie, proti klasickemu poškrabaní ano, ale házet s IP se nedoporučuje.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

stanicka | pát říj 02, 2009 9:44 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Věř tomu, že pomůže, konzultoval jsem to přímo s tím technikem, říkal, že mu prošlo rukama dost iphonu a i ta pitomá folie zmenší pravděpodobnost popraskaného sklíčka displeje. Neptej se mě proč, já jsem nemehlo a me telefon letí na zem třikrát za den, obal na něj nemám, jen folii a zatim teda vse drzi jak ma :-) proste me tohle poradil jako prevenci, z vlastni zkusenosti a s mymi schopnostmi ničit telefony.. pohoda :)
Naposledy upravil stanicka dne pát říj 02, 2009 9:48 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Tony1 | pát říj 02, 2009 9:45 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Muj příspěvek je následující, iPhonka používám neustále a nejsem z tech co chodí celý den v saku, pohybuji se i vprašném prostředí a to s prachem z broušení, tak že a po roce a půl stav mého skla je dva větší skrabance normálně neznatelné a jeden při pohledu tochu znatelný. Jak se mi tam ty skrabance udělally nevím prostě jednou tam byly.:-)). Když jsem měl telefony s plastovým sklíčkem tak to byl děs a měl jsem na nich foii, ted paráda:-)).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Hnykda | pát říj 02, 2009 9:45 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Já folii mám. Nevím proč, ale dává mi to pocit bezpečí že přístroj neztrácí hodnotu :D . Není tím co zkazit. A telefony které se prodávájí, displej poškrábaný většinou mají, tak to sklo asi nebude uplne ultrasuperodolne...
 

Uživatelský avatar Tea Racer | pát říj 02, 2009 9:55 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Já tam mám také folii ale never tomu že když snim švihnes o zem, a to zejmena z boku že Ti ho to zachraní, ano pomůže to trochu, ale pisete tu v tom smyslu že s folii to je skoro nerozbitný.
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

stanicka | pát říj 02, 2009 9:59 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

No nepsal jsem sice, že s ním o zem přímo "švihám" a že je nerozbitný, ale ok, nereš to, proste jsem jen ventiloval své zkušenosti ;)
 

Uživatelský avatar Tea Racer | pát říj 02, 2009 10:00 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Ikdyž tohle je tema o folii je dobre nejake lepsi pouzdro, mam grifin k tomu folii a nemenil bych. :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Uživatelský avatar Beavers | sob říj 03, 2009 7:25 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Znovu zde opakuji: iPhone zcela nechráněn, čili nemám ani fólii, pouzdro s odklápěcím flipem jsem odložil, protože iP získal akorát na rozměrech (je 2x tak tlustý), zasouvací pouzdro je nepohodlné pro manipulaci, to jsem také odložil a iP nosím v kapse u košile. Za rok a půl není jediný škrábanec na skle, jen lehce poškrábané zrcadlové jablíčko na duralovém zadním krytu. Jinak je ve stavu, v jakém jsem ho koupil. Ale faktem je, že kvalita výroby šla markantně dolů a možná dnes to sklo už není tak tvrzené, jako u původních 2G a lícování rámečku kolem skla na nových iP asi také nic moc. Ale jak naznačuje Juramac, je to o zacházení.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | sob říj 03, 2009 10:29 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

2 Beavers: To ano, ale ne každy nosi jen košili, a ne každy má či nemá praci která takto " šetří iphone " např delnik v lese, na stavbě, nebo sportovec co jezdi ( a padá na kole ), horolezec, atak. podobně to prostě takto nemají. Pouzdro grifin co mam ho zvetší cca o 50%, spadl mi ze 2 metrů na beton, nekolikrát na zem z menší vysky, jde uplne bez problémů. Veřím že bez pouzdra bych ho možná nemel. :-)
Já myslím že folie je minimum co by tam mel človek dát, hlavne se pak méně mastí displej. :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Uživatelský avatar Beavers | sob říj 03, 2009 10:57 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Máš samozřejmě pravdu, popisoval jsem pouze svůj případ a vím, že kdybych pracoval ve strojírenství např. u brusky, soustruhu, frézy nebo jako kdysi u vstřikovacího lisu, měl bych iP ve svém olbřímím pouzdře a třásl bych se strachy, aby mi nikdo nevolal, abych jej nemusel brát rukama umazanýma od šmíru a jiných srágor.
Když nenosím košili, tak v každém případě mám malý batůžek přes rameno, kde je spousta kapes a kapsiček a tam jej také nosím "nahatej" (ten iPhone, ne já :D ). Fólie ale opravdu není nutná, pokud si někde neustále nekupuješ grilovaná kuřátka a při tom netelefonuješ. Je rozdíl mezi upatláním displeje a jeho poškrábáním a to se mi ještě nestalo. Je to jako bys nosil fólii na hodinkách, které jsou více exponované a náchylné na poškrábání. Vidíš, a já mám 4 roky na ruce hodinky ve dne v noci a je na nich pouze jeden škrábanec a to od toho, jak jsem kdysi rukou škrtnul o futro dveří. Naštěstí se jedná o plexisklo, které se dá výborně leštit a ten vryp jsem alespoň rozleštil diamantovou pastou a není vůbec vidět.
Někde jsem tu už psal, že skla mobilů jsou seriózními výrobc? vyrobena sice z plastu, ale mají na sobě "kalenou" vrstvičku - je to moderní technologie, používaná i na brýlovou optiku, která chrání tato plastová skla před poškrábáním. Takto jsem měl Nokii 2 roky bez jediného škrábance. Nevýhodou je nemožnost přeleštění, protože se sleští dolů ta tvrzená vrstvička a plast pod ní má již jiné optické vlastnosti, takže je znát, kde bylo leštěno a navíc je už nechráněn před poškrábáním. Svou Nokii jsem prodal kamarádovi, a když jsem ji viděl u něho na stole po pár měsících, tak jsem se zhrozil. Krycí "sklo" bylo sice lesklé, ale při tom nemělo optické vlastnosti skla, bylo jakoby zakouřené. Ano nový majitel se rozhodl sklíčko přeleštit a sleštil tak tvrzenou vrstvičku. Toto se nemůže stát u iPhone, protože se jedná o nefalšované sklo, které ovšem leštit nelze. Mám s tím neblahé zkušenosti, leštil jsem křemenné sklíčko dámských hodinek, které bylo silně poškrábané. Ani diamantovými prášky a pastami se mi nepodařilo sklo vyleštit. To je práce na dlouho a musí se začít diamantovým brusným papírem s hrubším zrnem a postupně přecházet na jemnější a pak přejít na lešticí diamantové pasty od nejhrubší po nejjemnější. V tomto případě trpělivost nepřinesla růže, protože jsem jí neměl tolik. Proto znovu říkám: sklo na iPhone nikdy nevyleštíte od škrábanců.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | sob říj 03, 2009 11:02 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

No já mám folii ze dvou důvodů které jsem opravdu testoval, prvni je ten jak jsem popsal, v létě kdy se potí ruce tak je citelně méně videt mastnoty a nemusim ip stale lestit o tričko :-) a odlesky na slunci jsou pres folii mensí, na to navazuje i druha vyhoda uhel pozorování je mensí, tudiž vice soukromí :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

7luke.com | sob říj 03, 2009 11:19 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Chlapi já jsem tenhle topic nečetl a ani ho číst asi nebudu.... ZAGG se tady už určitě probíral, jen poukážu na současné dobré ceny:

:arrow: http://www.aukro.cz/search.php?string=z ... onal_rec=0

:arrow: http://shop.ebay.com/?_from=R40&_trksid ... Categories

a tady jsou pohromadě na jednom místě fascinující videa:

:arrow: http://www.7luke.com/portal/iphone/perf ... shield.php
 

Uživatelský avatar Tony1 | ned říj 04, 2009 12:18 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Ještě jeden příspěvek zde uvedu a to je ten, že jde vysloveně o osobní přístup v tom co si kdo bude u svého iPhonu používat a jak k tomu přistoupí, prostě ten co investuje tisíce do telefonu a snaží se aby telefon měl stále jako nový, tak použije více ochranných prostředků (folii, kryt, pouzdro atd.) a ten co telefon za tisíce bere jako prostředek k dennímu používání a prostě nijak to neřeší, a tak nějak očekává, že používáním se věci opotřebují a prostě se smíří s tím stavem co se na telefonu v průběhu používání vytvoří. To že někomu spadne telefon ze 2m a je v pohodě, protože byl v pouzdře a v jiném případě, že někomu spadne z metru a je sklo na padrť a bez pouzdra, tak si myslím, že je to o náhodě a osudu a nepomůže dál nějaké naříkání typu ?pokud bych měl telefon dle fóra v pouzdru tak by se to nestalo? .

Beru na vědomí chyby v textu opraveny.

Namísto dlouhého kázání o tvém pravopisu ti dám jeden link. Přečti si ho, je pro tebe, jako stvořený viewtopic.php?f=112&t=21299
Beavers.
Naposledy upravil Tony1 dne sob říj 17, 2009 4:18 pm, celkově upraveno 1
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

rixi | pát říj 16, 2009 12:40 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Na telefon pouzivam zrkadlovou foliou "Mirror Screen Protector" (k dispozicii videa na Youtube), pretoze sluzi aj ako paradne zrkadielko, ked je displej vypnuty, perfektne zabranuje odkukavaniu zobrazovaneho obsahu pred zrakmi inych a navyse chrani displej pred poskrabanim. Obcas je problem nieco na displeji vidiet vonku za svetla, ale na to som si uz zvykol uz u mp3 prehravaca od sony a vobec mi to nevadi. Cely iPhone spolu s silikonovym ciernym obalom "Ultra Slim Silicone Case" mam tak podstate chraneny pred spinou a skrabancami, co je najdolezitejsie =D
 

TommyS | ned říj 18, 2009 12:08 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Na iPhone se mi objevil (136mm) škrábanec,iPhone sem nosil v koženem pouzdre Krusell na opasku.Tak sem tam plácl fólii a je klid :wink:
 

Uživatelský avatar Beavers | ned říj 18, 2009 7:06 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

136 mm dlouhý škrábanec bych tam nedostal, ani kdybych chtěl, pokud by ovšem nebyl spirálovitého tvaru :wink:
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

scorpi | ned říj 18, 2009 8:12 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

OT:

Bea :lol: :lol:

Sorry, musel jsem...
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

Uživatelský avatar Kudli3 | pon říj 19, 2009 3:23 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Tak jsem dnes aplikoval Invisible Shield tak uvidím :)
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé