Máte na iPhonu fólii?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Máte na iPhonu fólii?

Ano - ochrana povrchu
250
46%
Ano - proti odleskům (antireflex)
14
3%
Ano - zrcadlovou (cool :) )
27
5%
Ne
254
47%
 
Celkem hlasů : 545

Uživatelský avatar Tony1 | pon říj 19, 2009 4:33 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

I přesto že nezastávám názor nějak iPhon chránit foliemi či pouzdry, ale u Invisible Shield si myslím že jsi udělal dobře. Tuto folii jsem dával kamarádovi na Noki 5800 a byl jsem celkem překvapemn z čeho vlastně je a jak drží i když ta cena :-).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Uživatelský avatar toncek | pon říj 19, 2009 5:27 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Mám invisible shield na iPhonu 2G víc jak rok a naprostá spokojenost. Akorát, že se mi nepodařila důkladně aplikace, takže se v rozích trošku odlepuje, což způsobilo to, že se mi tam hromadí prach, ale nějak výrazně mi to nevadí. Navíc mám v šuplíku ještě jednu :D iPhone je jako v bavlnce a prakticky není poznat, že na něm nějaká folie je aplikovaná.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar Tony1 | pon říj 19, 2009 5:52 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Přesně tenhle problém jsem u ní taky zaznamenal po aplikaci se musí důkladně přitlačit a místa co se o ten tlak ošidí, tak pak hůř drží a myslím že časem to je tak kolem jednoho týdnu folie ještě trochu víc ztuhne, tak mě alespon informoval kamarád co jsem mu ji lepil. A vše před instlací dobře odmastit :-).
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

7luke.com | pon říj 19, 2009 6:57 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Tak teda ještě zas - tady je fólie ZAGG popsaná a na konci je videonávod, jak ji správně nalepit na iPhone
:arrow: http://www.7luke.com/portal/iphone/perf ... shield.php
 

Uživatelský avatar Kudli3 | pon říj 19, 2009 8:47 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Nalepit se mi celkem povedla, jen si nejsem jistej jedním místem, uvidím po pár dnech až zatuhne ještě víc.
Taky nejsem zastáncem nějakých pouzder neoprénu, protože když vytáhnu mobil z kapsy, tak ho potřebuju hned použít a né někam odložit pouzdro ze kterýho ho musím vytáhnout a tak.. a toto mi přijde dobrý když to tolik vydrží :)
Jinak video jsem viděl. Ještě mě napadlo k těm rohům, dostali jsme k tomu přece sprej, no a když ho nastříkám, tak by to i s tou kapalinou ten prach měl jít setřít.. :? Jen je to moje domněnka, ale proč by to nešlo. Jinak zkoušet to nebudu zatím :)
Dotaz: Lepili jste i kolečko na čočku fotaku?
A k té ceně ještě, ano dal jsem za to asi 440kč, ale nevadí mi to, pokud nemusím dal investovat do ochrany, tak není co řešit, ted už si jen koupit stojánek do auta a auto nabíječku a příslušenství mám kompletní.
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

7luke.com | pon říj 19, 2009 9:17 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Kudli3 píše:Dotaz: Lepili jste i kolečko na čočku fotaku?

To se nelepí, to je jen odpad při "vykrojování" - do koše.
 

Uživatelský avatar Kudli3 | úte říj 20, 2009 2:45 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Ok, a jaký máte názor na to odlepení (části) folie, následné nastříkání aplikačním sprejem a po té znova nalepení.. ?!? :o
Myslím že by to mohlo jít, ale zkoušet se mi to moc nechce.. Doufám, že se brzy folie poddá a vyhladí se..
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

TommyS | úte říj 20, 2009 5:53 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Za pár dní koupim folii od Zagg :wink:
OT:Vím že to sem nepatří,ale vrtá mi to hlavou a nechci zakládat novej topic.
Dneska jdu do školy,iPhone mám v semyšovém pouzdře,vejdu do šaten vytáhnu iPhone s pouzdra a byl doslova "Mokrý" napadlo mě že to může být tím pouzdrem,jestli nenasává vlhkost,ale pak mě napadla druhá věc,že to může být přechodem ze zimy do tepla :roll:
Dělá to ješte někomu? Může to iPhonu něják závažně vadit?
 

Uživatelský avatar Tony1 | úte říj 20, 2009 5:56 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Pokud se folie v určitém místě odlepí a dostane se pod ní prach, tak už nepomůže znovu postříkání folie. Ta kapalina co se k folii dodává je jen smáčedlo to znamená že vytvoří tenkou vrstvu mezi puvodním materialem na který folii nanášíme a folii a to z toho důvodu, aby se folií dalo pohnout no a v okamžiku přitlačení folie a následně vytlačení kapaliny, vznikne adheze folie k materiálu a drží to.
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Uživatelský avatar Kudli3 | úte říj 20, 2009 10:02 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Ok, tak budu doufat že se to nějak srovná :D
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

kbenni | stř říj 21, 2009 4:11 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

ahojte
ja mam asi 3 mesiace iphone
na display mam dve ryhy jednu hned od druheho dna co ani nevim ako sa stalo a potom uz len male skrabance, tym sa podlamna neda vyhnut, teraz som si nan kupil jednoduchu foliu, zvedavy som co vydrzi
/nenosim ho v obale iba na zad mam kryt/
 

Uživatelský avatar Tony1 | čtv říj 22, 2009 4:45 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Co vím dle zkušenosti a co jsem zde na foru vyčetl, tak po nalepení folie na iPhona se škrábance stratí, samozřejmně že ne skutečně ale opticky. A pozor při lepení na otisky prslů :D .
Noťas, TOSHIBA, Macbook Pro
iPhone 6s space grey 16GB, Apple Store, UK
Operátor T-Mobile, Telefonika O2, Vodafone
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3120
Registrován:
sob črc 12, 2008 6:18 pm
Bydliště: Jihomoravák

Uživatelský avatar Kudli3 | pát říj 23, 2009 8:30 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Tak po pár dnech, můžu říct, že se folie celkem úspěšně vyhladila, jediný co mi odhalila je na zadní části u konektoru malá prasklina.. :D Ale tak to mi nějak nevadí.
# iPhone 5S 32Gb Space gray
# Macbook Air 11" 2013
# Magic Mouse
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 258
Registrován:
stř zář 17, 2008 2:44 pm

Uživatelský avatar pravirgil | pát říj 23, 2009 9:09 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

To kbenni: Mam folii na displeji uz skoro dva roky a drzi jako pribita je sice uz trochu poskrabana ale nedovedu si predstavit jak by za tu dobu vypadal displej. Muzu jen doporucit


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ?
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 26
Registrován:
sob zář 05, 2009 12:28 am

Uživatelský avatar Roony | čtv říj 29, 2009 11:27 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Ja teda na svem ip folii nemam, ale jak to tady tak ctu tak si ji asi koupim.....Ikdyz ho teda nosim porad v obalu...
V životě se člověk učí nejdřív chodit a mluvit. Později se pak učí sedět a držet hubu.
Host
Host
 
Příspěvky: 118
Registrován:
ned kvě 31, 2009 11:22 am
Bydliště: Praha

Uživatelský avatar Ejoo | čtv říj 29, 2009 1:39 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

aku foliu by ste mi mohly odporucit? nejaku super kvalitnu ktoru ma vela ludi odskusanu, ne nejaku cinsku co najdem aj pri kosi
Host
Host
 
Příspěvky: 111
Registrován:
čtv čer 25, 2009 6:10 pm
Bydliště: Bratislava

Uživatelský avatar toncek | čtv říj 29, 2009 2:33 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Osobně můžu doporučit zagg invisible shield..Projdi si tento topic, topic o zaggu ale i o dalších foliích, které jsou na trhu a udělej si obrázek sám.
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

7luke.com | čtv říj 29, 2009 5:55 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

@Ejoo: kdybys MALINKO četl toto téma, našel bys tam ode mě tenhle link :arrow: http://www.7luke.com/portal/iphone/perf ... shield.php

Nic lepšího není. Kupovat fólii za 50 Kč od Číňanů je vyhazování peněz - i když povrch telefonu to jakžtakž i ochrání.
 

Karootka | stř lis 11, 2009 8:36 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Zdravim potreboval by som nejaku lepsiu foliu na iphone, ale len na displej. Pozeram ze zagg je dobry, ale zase 15 USD je moc. Nasla by sa nejaka alternativa? Tieto co mam teraz tak su take "plastove" a dost zle potom reaguje iPhone. Dik
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
úte zář 30, 2008 1:02 pm

7luke.com | stř lis 11, 2009 8:45 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Tak když se Ti NECHCE vyhodit pár stovek za špičkovou ochranu, lep si tam dál čínské šmejdy - nic jiného dobré není! :wink:
 

Uživatelský avatar dodulo | stř lis 11, 2009 8:55 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

takto, mal som na iPhone aj tento kondom ( ako mi to kamarati volali :D ) znacky InvisibleShield, a potom siel dolu a kupil som, Cinu za 50 korun 3 ks a zatial mam nalepenu prvu a nemozem povedat, ze by som s nou nebol spokojny alebo, ze by to bol nejaky "extra" rozdiel nejdem tu nikoho presviedcat nech si kupi to alebo to ja som len povedal moje skusenosti ( samozrejme, ze nie vsetky tie cinske folie su dobre, niektore fakt stoja za prd ) ja som jeden InvisibleShield znicil ( komplet, predok aj zadok ) a novy kupovat nehodlam...takze tak :wink:
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

7luke.com | stř lis 11, 2009 8:58 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Tak to jsi borec (pokud to teda nebyl falešný! ZAGG). Čínských šméček jsem viděl více než 18 druhů. Všechno o ničem. A ZAGG dává doživotní záruku = problém se řeší výměnou :D
 

Uživatelský avatar dodulo | stř lis 11, 2009 9:12 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

no tak mna stal 24.99$ a objednaval som ho z origo stranky http://www.zagg.com, okrem toho ze po par tyzdnoch zmodrel tak sa zacal odlepovat a spatne sa zan mazat spina :) o tej zaruke som tusim pocul, ale musel by som im ho poslat spät cim by som mal zase naklady
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Uživatelský avatar Carabei | stř lis 11, 2009 10:20 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

příjde mi že zagg je po nějaký době na displayi takovej, no nevím, prostě se po něm blbě posouvají prsty, některé typy špíny se na něj lepí perfektně, že ani nejdou sundat skoro. u obou zaggů co jsem měl se mi objevila tmavá šmouha na displayi, což není vítané. takže nakonec klasická fólie, drží dobře, prsty kloužou, no a je sakra levnější
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Karootka | čtv lis 12, 2009 7:40 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

ale aka je to klasicka folia? Lebo ako uz 7luke spominal tych cinskych je fakt plna rit ..
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
úte zář 30, 2008 1:02 pm

Uživatelský avatar toncek | čtv lis 12, 2009 11:14 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Carabei:

Mám zagg na iPhonu přes rok, a prsty kloužou normálně. Nic z toho co popisuješ, jsem nezaznamenal :-)
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Uživatelský avatar dodulo | čtv lis 12, 2009 11:18 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

ehm ehm tak ten predny diel este ako tak :) zadny diel ZAGG InvisibleShields je totalna fraska :) momentalne mam na iPhonku Cinu lebo ZAGG sa mi kvoli GPS drziaku zacal odlepovet ( na rohoch ) tak siel do pecka...a momentalne uzivam cinu spolu s drziakom asi uz pol roka a vsetko v poriadku a novy nechcem za tu cenu by som mohol mat 15 cinanov :)
iPhone 6S gold 64GB iOS 9.3.5 - no jailbreak
iPhone 4S white 16GB iOS 7.1.2 - no jailbreak
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 2431
Registrován:
sob čer 28, 2008 1:29 pm
Bydliště: Žiaľ nad Hrobom

Janek78 | sob pro 05, 2009 9:48 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Už se musím fakt smát jak se tu odsuzuje čína (nejen ve foliich),mám čínskou folii za 11 kč,ani není poznat že je nalepená,měním ji tak po 3 měsících a to není ani potřeba.
 

Uživatelský avatar M@YO | čtv pro 17, 2009 12:17 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

zabludil som do Orangu, kupil zosrandy foliu za ~100Sk aby som sa doma nenudil. hlavne som nieco chcel na display kym si kupim obal, lebo uz som sa den predtym lakol, ale bola to len hnusna smuha :oops:
Zaver:
prijemne prekvapeny ked som sa videl po nalepeny, bola to zrkadlovka :shock: zrazu som mal strieborny vrch, ktory ladil s bocnym oramovanim. zatial som silne spokojny :mrgreen:
nejake nepodarene foto:
Obrázek

EDIT:
peterkooo píše:ked si ju kupoval bola to obycajna priehladna folia? alebo mala nejaky nadych? mam si pytat striebornu foliu, ci ako? :) pripadne napis znacku folie..
edit: co keby si upol este nejake lepsie foto.. napr. za denneho svetla
praveze som kupoval macku vo vreci, ani na obale nic zmienka, len ze je to folia pre iP, zobral som jedinu a lacnu co mali, chcel som len tak na vysusanie, znacku ti napisem az v nedelu, nemam tu obal.
dalsie foto v albume, dufam ze uz lepsie, aj ked stale fotene s W810 :oops:
samozrejme ze ma svoje nevyhody - zhorsene pri slnku, ale nic co by zvacsenie brightness nevyriesilo, taktiez uz tam mam malicku ryhu, takze asi splnila ucel, sak je "maksia" ako samotny display cize by tam asi nebola

EDIT2:
nazov folie je Professional ScreenGUARD a nejake obrazky
Naposledy upravil M@YO dne ned pro 20, 2009 1:44 pm, celkově upraveno 3
TM CZ 3GS 32GB JB GP 43.week 09 4.2.1 / 05.15.04 @ O2 SK + Data neobmedzene
O2 SK custom < OS 4, O2 SK custom > OS 4, Prisposobenie odkazovky na kredit
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 188
Registrován:
úte čer 16, 2009 11:05 pm
Bydliště: BA/NM

peterkooo | čtv pro 17, 2009 10:39 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

M@YO: vyzera to hrozne hrozne fajnovo.. ze "wow" :) o folii som zatial (po roku :D ) neuvazoval, ale toto ma dostalo.. ked si ju kupoval bola to obycajna priehladna folia? alebo mala nejaky nadych? mam si pytat striebornu foliu, ci ako? :) pripadne napis znacku folie..

edit: co keby si upol este nejake lepsie foto.. napr. za denneho svetla
 

orkim | čtv pro 17, 2009 10:55 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

no, ona tá zrkadlová fólia vyzerá vcelku vkusne, a neskutočne blbo je cez ňu vidieť....., cez deň a pri slnku nevidíš vôbec nič....
 

Juramac | čtv pro 17, 2009 11:21 am

Re: Máte na iPhonu fólii?

Tato zrcadlova folie je jedina, kterou jsem na iPhonu kdy zkousel. Zpocatku vypada efektne,ale po kratkem case je na ni videt kazdy skrabanecek ze sebemensiho smitka v kapse .A skutecne je na ni ve dne nekdy dost blbe videt. Osobne stale zastavam nazor, ze NEJLEPSI FOLIE JE ZADNA FOLIE.... Kdyz mate dobry obal (ja osobne mam kozeny flip) a nechovate se k iP ,jako cune, tak je folie na dve veci..... :)
 

smoldik | čtv pro 17, 2009 1:03 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Ja pouzivam invisible shield of ZAGG uz pul roku a jsem nadmiru spokojen, krasne drzi, spina se mi za ni jeste nedostala a pohyb prstem po ni je v poradku
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1082
Registrován:
ned čer 21, 2009 7:10 pm

Uživatelský avatar Ballin | čtv pro 17, 2009 1:28 pm

Loltakze na iPhone netreba foliu ? Ja ju tam mám furt už som aj 2 kúpil a teraz mám níaku špeciálnu čo používa armáda či take niečo ... A ešte mám otázku že čo to môže byt keď viac potlacim na spodnú časť touchscreen tak sa to prehlbuje ?? Môže to byt tým že mi pár krát padol ? Diky

Posted with TouchBB on my iPhone
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 190
Registrován:
ned lis 23, 2008 1:38 am

tor | čtv pro 17, 2009 1:31 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

a reklamoval jste jiz nekdo zagg?
 

jolanek | čtv pro 17, 2009 1:44 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

potrebujem poradit, som si kupil foliu na celne sklo, a omylom som si ju strhol dole a zaspinil, ako ju mam umyt? co pouzit aby som ju mohol v rkasnom stave nalepit naspat? :)
dakujem za napady:)
 

Uživatelský avatar phaeton_esc | čtv pro 17, 2009 2:50 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

tor píše:a reklamoval jste jiz nekdo zagg?


reklamoval, minulý týden mi poslali nový, tak čekám až přijde. s tím že sem jim poslal starý co byl na iPone. zatím mám iPhone bez folie, na ebay jsem koupil slidercase a vidím to tak, že až mi přijde Zagg, tak ho prodám..
Hack Pro, 10.9.x
iPad 3 WiFi 32GB (iOS 7)
iPhone 4 32GB (iOS 7)

na PM odpovídám podle nálady
Pokročilý uživatel
Pokročilý uživatel
 
Příspěvky: 520
Registrován:
úte srp 05, 2008 1:43 pm

Uživatelský avatar Ballin | pát pro 18, 2009 12:49 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

hej jaky je rozdiel ?
Ano - ochrana povrchu
Ano - proti odleskům (antireflex)
Ano - zrcadlovou (cool :) )
ved ano alebo ne ja ju mam ale neviem co mam dat asi si ju dam dole a dam ne :D
Pro krásu těla naletí člověk na ošklivost duše.

Étienne Bonnot de Condillac
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 190
Registrován:
ned lis 23, 2008 1:38 am

peterkooo | pon pro 21, 2009 3:41 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

nechal som sa inspirovat M@YOm a objednal som si aj ja zrkadlovu foliu.. no som velmi zvedavy dokedy mi vydrzi to cudo za 1,3? :) keby niekto chcel kontakt staci mi napisat PM.. dalsi odskusany e-shop..

ObrázekObrázek
 

Uživatelský avatar Rostakd | pon pro 21, 2009 5:10 pm

Re: Máte na iPhonu fólii?

Mam tam ted obyc folii na Iphone 3G az nasetrim prachy pujdu hned objednat invisible shield
Apple iPhone 6S 16GB Space Grey - CZ O2
Host
Host
 
Příspěvky: 36
Registrován:
čtv lis 26, 2009 11:01 am
Bydliště: Tábor

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
PředchozíDalší

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé