5W napájecí adaptér Apple USB

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

rewqas | pon led 14, 2013 10:26 pm

5W napájecí adaptér Apple USB

Potřebuji nový adaptér pro nabíjení iPhone 5, nechce se mi dávat 500kč za origoš, co byste my doporučili??
Host
Host
 
Příspěvky: 15
Registrován:
pon pro 10, 2012 10:18 am

Uživatelský avatar Pr3dator | pon led 14, 2013 11:47 pm

Re: 5W napájecí adaptér Apple USB

Hocijaký adaptér z 220 na USB. Napr. Belkin, ale kľudne aj nejaký od HTC, Samsung, alebo nejaký noname z miestneho elektra. Prípadne USB na počítači.
[Návod] Ako zisťovať aktuálne info o JB
____________
Moje zariadenia:
-iPhone 5S 16GB Space Gray - iOS 7.1
-iPad Mini with Retina display 32GB Space Gray - iOS 7.1
-MacBook Air 13" 2014 - OSX Mavericks
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 996
Registrován:
stř zář 15, 2010 7:28 pm
Bydliště: Bratislava

Bobo17 | sob led 26, 2013 11:45 am

Re: 5W napájecí adaptér Apple USB

Lepší dát 500 za originál než kamoš za 120 Kč za jakýsi šmejd a odpálilo mu to komplet baterku ..záruku samozřejmě neuznali takže SWAP za 7200 ..
Macbook Air 2013 i5 256GB
iPhone 5S Space Grey
iPhone 6 64 GB Space Grey
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 232
Registrován:
čtv zář 13, 2012 8:59 pm

Uživatelský avatar mike-biker | ned led 27, 2013 4:17 pm

Re: 5W napájecí adaptér Apple USB

Přesně tak. Klidně bych šetřil na kabelu, ale na trafu je to z odpuštěním kokotina na entou!
Vím to z vlastní zkušenosti - prodával jsem 20 ks na Aukru a odešlo jich do 2 měsíců asi 10.
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

gngngn | pát dub 05, 2013 8:43 pm

Re: 5W napájecí adaptér Apple USB

Dobrý večer,

prosím o radu. Zakoupil jsem na e-shopu shop.applehelp.cz iPhone 5. iPhone po vybalení opticky v bez vady, šlape v pohodě, originální balení, ovšem nabíječka byla americká. Po zhruba 4 týdnech beznadějné komunikace mi konečně z e-shopu zaslali nabíječku do "naší zásuvky". Ovšem bláhový ten, kdo by si myslel, že pánové pošlou originál. Dostal jsem neoriginální adaptér určený (alespoň podle obrázku) pro iP4/4S. Na obalu nabíječky jsou uvedené údaje output mezi 5 - 5.5 V, max 800mA. Na nabíječce samotné jsou údaje 5V a 1A.

E-shop samozřejmě neuvádí, že v balení nejsou origo nabíječky (šedivka/USA dovoz atp. - nevím). Mám po nich požadovat originální nabíječku?

Orig. Apple nabíječka pro iP5 je cca 500,-. Neoriginální nabíjčka cca 130,- CZK.

Máte někdo zkušenosti s podobnými artikly? Bojím se, aby to nějakým způsobem neoddělalo baterku v iP5. Starý iPod touch 3rd g. se zatím nabil v pohodě.

Ze dvou příspěvků vidím, že si mám dát raději pozor. Jinde jsem se dočetl, že je to v pohodě. Tak nevím.

Díky za každou radu či zkušenost.
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
pon dub 05, 2010 11:02 am

Uživatelský avatar rony | sob dub 06, 2013 8:31 am

Re: 5W napájecí adaptér Apple USB

u neoriginalu je mozny niektory takyto problem:

apple v dalsich ios nejakym sposobom vie detekovat taketo zariadenie a zacne otravovat upozorneniami. mam tuto skuseost s jednym adapterom.

pripadne je krajna moznost, ze je to fakt zle spraveny nebezpecny vyrobok ale s tym som sa osobne nestretol.

posledny pripad je, ze jednoducho nefunguje alebo nefunguje dobre. napr. prestava nabijat ked s pristrojom pracujes.

obecne pre zbehleho(!!!) cloveka su adaptery z dx.com a pod. vcelku bezpecna volba, musi byt ale pripraveny na moznost opakovanej kupy.

je mi celkom luto ludi, ktori su naivni a lacnejsie adaptery povazuju za rovnocenne nahrady a v rozcarovani ich iluzie padaju a nahradza ich iluzia o tom, kto za to moze :-)
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé