Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

V akej cenovej kategorii si ochotny kupovat kryt na iPhone?

< 5 eur
0
Žádná hlasování
< 10 eur
2
14%
< 20 eur
2
14%
< 30 eur
1
7%
< 50 eur
2
14%
> 60 eur
7
50%
 
Celkem hlasů : 14

smoldik | pát dub 05, 2013 3:10 pm

Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

Zdravim :)
V posledni dobe jsem premyslel, kolik penez investujeme do svych iZarizeni. Podvedome nejak citim, ze uzivatele Applu, kteri si kupuji relativne drahe zarizeni, jsou ochotnejsi kupovat aplikace, namisto aby jeli ve warezu a zaroven jsou ochotni utracet vyssi castky za prislusenstvi, jako jsou pouzdra, kryty apod.

Zajimala by me vase zkusenost. Jaka je napriklad financni hranice, kterou jste ochotni investovat do krytu pro iPhone? A pokud je ta hranice vyssi, co musi takovy kryt nabidnout? Musi byt vodeodolny, hlinikovy, ... ?

Jste vubec ochotni investovat treba 2000Kc do krytu, nebo vyhledavate primarne levna reseni, ktera nabizi dealextreme a podobni?

Po dohode s adminy by zde mohla pribyt i anktera s ruznym cenovym rozpetim.
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1082
Registrován:
ned čer 21, 2009 7:10 pm

Uživatelský avatar rony | pát dub 05, 2013 3:40 pm

Re: Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

bavme sa bud o konkretnom prislusenstve alebo neurcujme jednotnu cenu za prislusenstvo.

je nieco ine kupit napr. reprodock a nejaku sprcku natiahnutu na telefon.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

kotelník | pát dub 05, 2013 3:44 pm

Re: Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

zdarec, no co se ceny příslušenství týče, tak obaly atd kupuji v rozmezí cca 500-1000, nicméně pokud by byl takový, který by mi fakt dával smysl, byl krásný a přinesl něco navíc, tak bych dal i více, ale musel bych mít jistotu, že to bude obal, který budu užívat déle, než dva měsíce, že mě prostě nenaštve za chvíli. Teď jsem kupoval ballistic, který byl v digitu s výměnýma rožkama ajsem velmi spokojený, cena nějakých 700 s dopravou...
Ale před dvěma týdny jsem na ebay koupil 3x lightning za 300 a všechny krásně fungují, takže zde pěkná úspora a mohu ho mít téměř všude, tedy kancelář, doma na více místech, auto...radši nechci vědět, kolik jsem za ty roky zaplatil za nákupy v appstore...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

smoldik | pát dub 05, 2013 3:49 pm

Re: Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

rony: ok, zustanme u tech krytu (je to nejbeznejsi prislusenstvi) a do komentaru se mohou lide vyjadrovat i k jinym prislusenstvim (typu reproduktory) a pridat svuj nazor, proc jsou ci nejsou ochotni investovat vyssi castky.

Co se tyce krytu, byl bych ochoten investovat az 2000Kc do supertenkého krytu z nějakého prémiového materiálu (například hliník). Doteď jsem ale nenašel vhodný produkt, který by z iphone neudělal tlustou krabici.
MacBook Pro 13" (2017)
iPhone XS Max 256 GB Gold
https://twitter.com/smoldik
iPhone guru
iPhone guru
 
Příspěvky: 1082
Registrován:
ned čer 21, 2009 7:10 pm

ls8 | pát dub 05, 2013 4:38 pm

Re: Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

Kdybych to spočítal celkem, všechny ty fólie, obaly, pouzdra, stojánky, nabíječky, kabely, sluchátka, bluetooth přijímače a jánevímco ještě, těch 60Euro je jen zlomek ceny...
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

kotelník | pát dub 05, 2013 4:48 pm

Re: Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

Ja jsem to pochopil, jako anketu na jeden kus prislusenstvi, ne dohromady...
Macbook pro Retina 2015, 13" 256GB, 8GB RAM
iPhone 6S space gray, 64GB
iPhonefil
iPhonefil
 
Příspěvky: 2935
Registrován:
úte čer 30, 2009 3:00 pm

filipvele | úte dub 09, 2013 8:54 am

Re: Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

Já mám Lunatik Taktik a jsem spokojený, cena cca 120$, tedy 2400,-Kč v kombinaci s Quad-lock case za cca 1400,-Kč. Neměnil bych, vyhovují mi.
 

nepster | úte dub 09, 2013 9:43 am

Re: Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

Moje jedine prislusenstvi pro ip5 jsou sluchatka mb mixr (myslim ze stoji 6000, uz nevim presne...). Kryt nemam, ale kdybych si mel vybrat do ktereho investovat, tak asi jedine od http://www.elementcase.com, skoda jen ze uz nedelaji takove jako ja ip4, treba vapor 4 https://www.google.com/search?q=elementcase+vapor+4&hl=cs&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ei=ttNjUaHsG-GL4ATZ0IGwDA&ved=0CAgQ_AUoAQ&biw=320&bih=504


Znáš http://spravodaj.madaj.net/ ? 2
Host
Host
 
Příspěvky: 21
Registrován:
sob pro 24, 2011 9:37 pm

marusaklukas | pát dub 12, 2013 3:22 am

Re: Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

No hádám, že to bude mnohem víc než 60EUR =D. Již teď mám sluchátka Beats by Dr. Dre Solo HD + 2 kryty. Nicméně jsem se rozhodnul, že zakoupím nějaký pořádný kožený obal na iPhone, jelikož jej chci nosit jak se říká "naked". Protože držet iPhone v nějakém plastovém krytu a jen tak samotný je obrovský rozdíl. Nicméně ještě nejsem rozhodnut jaký (nejspíš sáhnu po obalech značky Bugatti). A jelikož jsem momentálně v zahraničí a iPhone jsem kupoval taktéž v zahraničí, tak si budu muset dokoupit originální 12W nabíjecí adaptér. Protože momentálně mám adaptér pro novozélandské zásuvky. Dále pak nejméně 1 další USB Lighting, nabíječku do auta, držák na skůtra a do auta (ExoMount). A pak jsem uvažoval o zařízení Philips InRange. Na závěr si nechávám Bose Sounddock III. Ten chci kupovat hned po návratu do ČR.
 

Lies | pát dub 12, 2013 9:27 am

Re: Kolik jsi ochoten investovat do příslušenství?

Když budu počítat je obaly, tak jsem měl jeden od ElementCase Vapor 4, cenu jsi už nepamatuji a teďka mám dvě barevný varianty LifeProof, který stojí asi 1600,-. Takže asi 3500,-. Sluchátka radši nepočítám :-D.
 MacBook Pro 15 Retina 2.0GHz 2013 Late
 iPhone 6S 64GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 5S 32GB Space Grey FW iOS 9.2.1 CZ
 iPhone 4S 16GB Black FW 7.0.3 CZ + LifeProof case 2. Gen
 iPhone 4 16GB Black FW 5.0.1 JB CZ
 iPhone 3G 8GB Black FW 3.1.3 JB EN
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 218
Registrován:
pon dub 20, 2009 8:59 am
Bydliště: Praha

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron