bezdrátová nabíječka InHouse

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Smrz | stř lis 20, 2013 10:08 am

bezdrátová nabíječka InHouse

Nemáte někdo zkušenosti s tímto zařízením? InHouse MKF-WR2 i5 kryt telefonu s nabíjecí indukční cívkou pro iPhone i5. Odkaz níže.
http://www.mkeshop.cz/produkt/inhouse-m ... a-648.html
Případně jestli ještě existuje nějaké pouzdro, FLIP, do kterého se vše vejde. Raději bych měl kryt i přes display.
Nabíječku mám od telefonu Samsung S4, u kterého jsem bezdrátové nabíjení používal, byla to pohoda a chtěl bych to využít i u i5S. U Samsungu nebyl problém s pouzdrem, velikost byla stejná, u i5S je ale rozměr větší.

Dík
Ivo
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
stř lis 20, 2013 9:26 am

Uživatelský avatar inaký | sob lis 23, 2013 2:46 am

Re: bezdrátová nabíječka InHouse

nevim kde ale jednou jsem cetl zkusenost na anglickem foru s bezdratovymi nabijeckami a pri delali nejaky test a vyslo ze nenabiji tak rychle jako normalni a i kdyz to nechas nabijet dlouho az do 100% tak se ti telefon vybije rychleji
Suspect
Suspect
 
Příspěvky: 62
Registrován:
pát lis 22, 2013 1:19 am

Smrz | ned lis 24, 2013 7:17 pm

Re: bezdrátová nabíječka InHouse

O délce a posléze rychlejším vybíjení nevím. Ale mám již doma a tak dám vědět. Co jsem zatím zjistil, tak nabíjení je stejně rychlé, jako přímo kabelem. Vybíjení nevím, to jsem ještě pořádně neodzkoušel. U nabíječky, nebo spíš pouzdra, které nabíjení umožňuje je jediný problém, že nemá ještě konektor na samostatné připojení. Když chci připojit k PC, tak musím obal sundat. Jinak ale musím konstrukci pochválit, obal je velice příjemný a ochraňuje dobře zadní část a kolem po obvodu, připadá mě lepší než samotný rámeček. Ochranu displeje budu řešit Belkin TrueClear InvisiGlass.
I.
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
stř lis 20, 2013 9:26 am

Uživatelský avatar TDa | ned lis 24, 2013 8:51 pm

Re: bezdrátová nabíječka InHouse

ano, to samé jsem zaznamenával když jsem nabíjel iPhone přes USB v PC
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1109
Registrován:
čtv kvě 06, 2010 6:35 pm
Bydliště: Brno, Břeclav

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron