Kompatibilita iPhonu 5s s iOS7 a autorádia přes BT

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar vermut | pát led 10, 2014 6:54 pm

Kompatibilita iPhonu 5s s iOS7 a autorádia přes BT

Mám problém s mým autorádiem. Když jsem měl iP5 a iOS6 tak vše bylo v pohodě a telefon se bezproblémů připojil. Od té doby co mám iP5s a iOS7 tak to nejde připojit. Mám do jem že je to způsobeno nekompatibilním BT v iP jelikož má verzi v4.0 a utorádio v2.0. Chci se zeptat nesetkal jste se s tím někdo?
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 164
Registrován:
pon lis 03, 2008 5:50 pm
Bydliště: Teplice

Uživatelský avatar Slimák | pát led 10, 2014 11:23 pm

Kompatibilita iPhonu 5s s iOS7 a autorádia přes BT

Zpetna kompatibila by mela byt zachovana, ale vzhledem k tomu, ze nemame vesteckou kouli, by bylo rozumne uvest, o jake auto se jedna (v pripade integrovaneho reseni, napr: Skoda Columbus ci VW RNS 510, apod) ci typ radia, pokud se jedna o dokupovane. Dalsi vec je, ze iP5 ma BT 4.0 taktez. Tezko neco poradit, kdyz nejste schopen napsat konkretnejsi informace.

A na dotaz, jestli se s tim nekdo nesetkal, tak ano setkal, setkavam se s tim casto :D

1. Nekompatibilni ridici jednotka BT v pripade integrovaneho systemu - nutno vymenit za novejsi.
2. Spoustu problemu resi hard reset radia
3. Obratit se na vyrobce radia a zjistit kompatibilitu s iP5S - nekdy muze pomoci upgrade firmware, pokud ho vyrobce nabizi, mozno podivat se na stranky vyrobce.
4. V pripade neuspechu zakoupit nove radio
Obrázek iPad Air 128GB Cellular | iPhone 5S 16GB
Obrázek Unikátní Macbook Pro 15" Retina Midd 2014 "Core i7, 16GB, 512 SSD, GT750"
Obrázek Apple TV 3g | Airport Extreme 5g | Express
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 746
Registrován:
stř črc 02, 2008 1:28 pm
Bydliště: Praha východ

Uživatelský avatar vermut | sob led 11, 2014 11:03 am

Re: Kompatibilita iPhonu 5s s iOS7 a autorádia přes BT

Já to napsal špatně pro boha :D. S čím to mluví je iP4 a ne iP5, zapoměl jsem že přítelkyně má můj iP4 a té to fungovalo. Co se týká modelu auta tak mám Opel Astra H a autorádio je neznačkové tudíž podpora není prakticky žádná. Nevim kde si přišel na to, že nejsem schopen napsat konkrétnější informace? Bral jsem tento dotaz jako zatím obecný a během debaty bych samozřejmě zmínil detaily to dá rozum. Hard reset sice řeší spoustu problémů to je pravda, ale tento bohužel ne. Čím dál víc mě to ujišťuje v tom, že budu muset koupit nové autorádio, myslím na 99% že to bude nekompatibilita BT.

I tak díky za tvůj názor.
iPhone 2G 8GB - probíhá renovace....
iPhone 3G 16GB
iPhone 4 16GB Black
iPhone Xs 64GB Gold
IPad 2 16GB White
IPad Air 16GB Space Grey
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 164
Registrován:
pon lis 03, 2008 5:50 pm
Bydliště: Teplice

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé