Hodinky Timex Ironman iControl

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Pořádili by jste si je?

Jasně!
1
4%
Nevím :-)
5
21%
Určitě ne, je to pitomost!
18
75%
 
Celkem hlasů : 24

Zedjunior | stř srp 13, 2008 11:55 am

Hodinky Timex Ironman iControl

Obrázek

Těmito hodinkami můžete ovládat přehrávač v iPhone/iPod. A to tak že zapojíte do svého iPhone/iPodu takový malinkatý čuflík který komunikuje s hodinkami. A můžete ovládat v přehrávači hlasitost (+/-), přepínat skladby, pouštět je a pozastavovat.

Obrázek

Bohužel hodinky nejsou navrženy přímo pro iPhone, tudíž pracují s iPhone pouze v módu "letadlo".

Podrobnější recenze + fotodokumentace (en)

V České republice stojí kolem 3500,- v USA od 900,- korun (60$ - 70$). A můžete je sehnat například na Amazonu :wink:
Naposledy upravil Zedjunior dne ned srp 17, 2008 11:53 am, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar S474N | stř srp 13, 2008 11:57 am

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

Kdyby aspon udelali ovladani pres BT, ale takhle je to nepouzitelnej kram, kterej navic cloveka odpichne od GSM casti :roll:
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 896
Registrován:
pát kvě 30, 2008 10:55 am
Bydliště: mám

Zedjunior | stř srp 13, 2008 12:00 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

Není to dělané přímo pro iPhone, tak co jiného čekat :wink:
Naposledy upravil Zedjunior dne ned srp 17, 2008 12:43 pm, celkově upraveno 1
 

Julek | stř srp 13, 2008 12:28 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

hlavně musím říct že desing hodinek mi přijde otřesný.. ale jako nápad dobrý :)

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

xslide | stř srp 13, 2008 12:39 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

Našel jsem něco podobnýho...mě by to bylo na nic ale kdyby měl někdo zájem...
a cena je mnohem menší.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

Uživatelský avatar S474N | stř srp 13, 2008 12:48 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

xslide: jaka by byla cena?
Obrázek

iPhone 7 128GB Silver, v10.1.1 CZ nonJB :(
iPad Air 2 64GB Cellular Black, v9.0.2 CZ JB
Sons of Jailbreak
Sons of Jailbreak
 
Příspěvky: 896
Registrován:
pát kvě 30, 2008 10:55 am
Bydliště: mám

Zedjunior | stř srp 13, 2008 12:51 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

Ještě jedině Nike Amp+, ale ty pokud vím nejsou kompatibilní s iPhone:

Obrázek

:mrgreen:
 

Diablo | stř srp 13, 2008 11:21 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

Napad je to zajimavy ale provedeni je naprosto otresne , slo by to udelat mnohem lepe ale predstava ze bych pomoci hodinek mohl ovladat hudbu na iPho u je opravdu pekna , mozna kdyby se toho chopila jina firma , problem ale bude vzdy s Designem tech hodinek vyrobce bude pravdepodobne uvadet vzdy pouze 1 az 2 modely v ruznych barevnych vaiantach ...

Pekne by to bylo kdyby podobnou vec zabudovavali uz automaticky do vsech novejsich hodinek a bylo by mozne ovladat to pres Blue Tooth , v takovem pripade by to bylo kompatibilni i s vice pristroji ...
 

xslide | čtv srp 14, 2008 7:33 am

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

S474N píše:xslide: jaka by byla cena?


cena cca 25 dolarů
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

JaRda | ned srp 17, 2008 11:24 am

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

co na to rict,design a BT,cili oficialne by to slo vyrabet snad jen na 3G (kvuli aplikaci) takze super napad ale mne k nicemu :(
jinak ten adapter na prijimani bych jeste trosku prodlouzil :P
Umite si predstavit jak se takovahle vec nosi v kapse? na jedny strane sluchatka a na druhy neco cim si maximalne muzete urvat systemovej konektor?
Je to jako si dat na mercedes kola ze skodovky,napad dobrej,ale ten vysledek:)
 

Zedjunior | ned srp 17, 2008 12:41 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

JaRda: Mě se ten jejich design libí, pravda na jak kterém obrázku. U BlueToothu bych viděl asi problém s výdrží baterií. On je ten adaptér v celku malinkatý, když jsem viděl fotku jak je na starém iPod Nano který je opravdu malý, ani veliký mi nepřišel. Nesmíme zapomenout že se jedná o zařízení určené pro iPody, které nemají Bluetooth, apod. Ono to s tim urváním asi tak žhavé nebude, má to spousty lidí a zatím jsem na nějaké stížnosti nenarazil :wink:
 

JaRda | ned srp 17, 2008 12:48 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

pravda jak bylo receno,seriove BT modul do hodinek asi montovat nezacnou,lidi by si asi tezko zacli zvykat na to ze i k hodinkam dostanou nabijecku a kazdejch 24 hodin, u lepsich modelu 28.... :)
Nano mam taky, je fakt ze tam to vypada asi lip,ze by to mohlo i ladit s tvarem a barvou, ale u toho iPhonu..
Ta vec nike+Amp ma hodinky nebo jak to je? to se mi docela libi.. (az zase na ten modul: )

edit: nicmene jsou to vsechno hracky, co si budeme povidat, v prez kapsu jde volume u iPhonu upravovat nadherne za chuze a navic ja uz se delsi dobu chystam kabel z originalnich "sluchatek" prepajet na Sluchatka (jako co umej i hezky hrat), a pak to nebude mit chybu: volume,play/pausa,next .. telefonovani.. vsehcno bez vyndani telefonu, k cemu kupovat dalsi prekazejici hracky..
 

Zedjunior | ned srp 17, 2008 1:18 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

JaRda: Pokud by jsi chtěl prostě ovládat cokoliv i Phonu z hodinek, asi vždy bude zapotřebí nějakého toho čudlíku. Nike+Amp jsou hodinky, kterýma můžeš taky ovládat iPod (ne iPhone) a musíš k ním mít taky čudlík :-)

Jsou to pitomosti, ale proč ne navíc ty hodinky nejsou jen jednoúčelové na ovládání iPhone/iPodu. Spíše jako ještě větší hovadinu než ty hodinky vidím ten ovladač. Já bych v těch origoš sluchátkách právě nechtěl rejpat :mrgreen:
 

JaRda | ned srp 17, 2008 1:33 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

No jasny :lol: mne taky ne,proto jsem se do toho zatim nepustil :) ale ted se mi u Kossu PortaPro ulomil kabel... Tak snad uz se k tomu konecne odhodlam 8)
kazdopadne podle mne nejelegantnejsi reseni..
 

Zedjunior | ned srp 17, 2008 5:11 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

No tak každopádně přeji hodně štěstí. Já si asi ty hodinky pořídím, jednak už proto, že chci používat sluchátka Koss a né ty již přibalené tintítka (a jak jinak při běhu, jízdě na kole, apod. jednodušeji přepnu skladbu) :wink:
 

JaRda | ned srp 17, 2008 6:12 pm

Re: Hodinky Timex Ironman iControl

Diky:)
(jinak nevim kdo z nas dvou je odvaznejsi,pajet sluchatka nebo jezdit s iPhonem na kole,taky jezdim ale tohle bych si nedal s iPhonem v kapse :o )
Kazdopadne pak napis jak to hezky funguje.
 


Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé