Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar atyp | sob srp 16, 2008 6:42 am

Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

Chci upozornit majitele iPhone 3G na nekteré nedostatky příslušenství, které jsem zjistil po nákupu 3G:
- Dock - stojánek, na který jsem byl zvyklý u původního iPhone 1generace nepasuje na nový 3G!!! Je malý!! Tzn. neobjednávejte!! Naštěstí mám velkou horní frézu, na které se dal Dock upravit!! 3G je o 2 mm širší a má vypoklý záda - nedostanete ho tam!! A jestě mi i někdy zahlásí, že není kompaktibilní s přístrojem!
- kožené pouzdro na 3G sice pasuje perfektne, ale pokud mate vedle sebe oba telefony, zjistíte, ze nový 3G ma senzory na stmívání obrazovky pri volání posunuty jinam nez původní iPhone!!! Tzn. ze kdyz dokončíte hovor, nemuzete tel. vypnout, protože je pořad černá obrazovka - senzor je zakrytý koženým pouzdrem!! - Dá se zamozřejmě vyseknout otvor v mistě senzorů, že jo, ale aby jste hned nekdo nereklamovali telefony. Nepoznáte to jinak než když dáte oba telefony k sobe a na jasném slunci - jinak ne - pod urcitým uhlem uvitíte 3 senzory jinak posazené
Hezky den všem - atyp
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 613
Registrován:
úte úno 12, 2008 7:02 am
Bydliště: Kroměříž

Diablo | sob srp 16, 2008 2:12 pm

Re: Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

Zajimave postrehy hlavne to s temi senzory , diky za info ...
 

Uživatelský avatar atyp | sob srp 16, 2008 2:23 pm

Re: Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

no ja jen ze jsem videl v nekterých nabídkach, ze Dock na iPhone 1generace se prodava i pro 3G, že ho lze použít, ale není to pravda. Ne, nedostanete ho tam! 1-2mm schází....!
Co se týká toho senzoru - myslel jsem ze mam pokazeny 3G protoze neslo vypnout po volání a pak kdyz jsem se na nej podival pod urcitym uhlem na slunci - jinak neuvidite - a porovnal s tim prvním, hned jsem vedel o co jde!
Hodne stestí s odblokem, ja jsem nadmiru spokojenej, i s volaním, signalem, rychlostí - jo, 3G je dobrej!! Ale uz to není ten adrenalin jako v unoru....!!
iPhone2G 8Gb-USA (2-5 2008)
iPhone2G 16Gb-USA (5-8 2008)
iPhone3G 16Gb White-USA (8 2008-7 2009)
iPhone3GS 32Gb Black T-Mobile (8 2009-9 2010)
iPhone4 32Gb-Black
iPhone4S 32Gb-White
iPhone5 32Gb
iPhone5S 32Gb
iPhone6 64GB
iPhone6 Plus
iPhone6S
iPhone7
iPhone 11Pro 256Gb
Apple Watch5 - 44mm Milano
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 613
Registrován:
úte úno 12, 2008 7:02 am
Bydliště: Kroměříž

Uživatelský avatar iphonik4 | sob srp 16, 2008 4:19 pm

Re: Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

JJ díky za informace, to se bude hodit :D ale jak říká diablo, to s těmi senzory jsem nevěděl.
- iPhone 11 Pro Max
- Apple Watch Series 4
- MacBook Pro 15" i7 2017 Touch Bar
- iPhone 2G 8GB 3.1.3 JB
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1325
Registrován:
čtv kvě 29, 2008 2:01 pm
Bydliště: Olomouc

Uživatelský avatar Maximus-CZ | ned srp 17, 2008 1:36 pm

Re: Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

ono se některý docky pro iPhone 1 prodávaj i pro 3G, protože jsou prostě dělaný i jinak, takže se tam vejde obojí, .. nebo to prostě boční stranu vůbec nemá, taky sem viděl... a pak tam můžeš dát obojí, i když se to vyrábělo pro iPhone 1:-) ale je fakt, že do některých se to vejít nemusí
iPhone 3G 8GB 2.1 Quickpwned->2.2 Sn0w unlock->3.0 Ultrasn0w Unlock->3.1.2 Ra1n Unlock->prodán
iP 4 Konečně doma!!
iPad 2 16 GB WiFi White 7.0
Povolení Multitasking gest na iPadu bez JB a přes Windows
Senior uživatel
Senior uživatel
 
Příspěvky: 674
Registrován:
pát srp 01, 2008 7:29 pm
Bydliště: tím se myslí spawn?

Zedjunior | ned srp 17, 2008 5:17 pm

Re: Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

Můžeš si ho za nemalou částku dokonce koupit :wink:
 

clie | úte srp 19, 2008 11:16 am

Re: Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

Jo jo, ty telefony vypadají úplně stejně, ale od dodavatele se mi dostala informace, že ani kožené kapsy pro původní iPhone na nový nesedí - jsou šity trošku jinak a hlavně pro novýho iPhone jsou širší.

Dost příslušenství opravdu nefunguje, nicméně už je na trhu dostatek příslušenství pro nový iPhhone :)
 

wiruzik | stř srp 20, 2008 4:22 pm

Re: Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

Ja uz koukal po netu na nejake hezke obaly a koukal jsem, ze nejaka pouzdra pro iPhone 3G nemaji vubec vyseknuty prostor pro sensory.. :D
takze pozor na to :)

Na iPhone 3g se mi strasne libi tendle obal :) je to teda jen na zadni cast, ale je to parada, japonci si makli 8)
http://www.powersupportusa.com/products/iphone3G_airjack.php
 

rampa.mekkvak | čtv zář 04, 2008 9:11 am

Re: Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

a co crumpler neoprenový poudra, vůbec crumpler je nej firma s futrály, mam ho i na macbooku...
 

lordpda | ned zář 28, 2008 3:12 pm

Re: Doplňky pro iPhone 3G - POZOR!

Podle mě stačí sledovat v e-shopech kompatibilitu...Popř. stačí položit dotaz provozovatelum e-shopu. Docela dobré zkušenosti mám při nákupech v http://www.levnakoupe.cz a třeba i http://www.vipc.cz

I přes problém z folii, který jsem si způsobil sám mi ji nakonec vyměnili :-) Takže spokojenost...


atyp píše:Chci upozornit majitele iPhone 3G na nekteré nedostatky příslušenství, které jsem zjistil po nákupu 3G:
- Dock - stojánek, na který jsem byl zvyklý u původního iPhone 1generace nepasuje na nový 3G!!! Je malý!! Tzn. neobjednávejte!! Naštěstí mám velkou horní frézu, na které se dal Dock upravit!! 3G je o 2 mm širší a má vypoklý záda - nedostanete ho tam!! A jestě mi i někdy zahlásí, že není kompaktibilní s přístrojem!
- kožené pouzdro na 3G sice pasuje perfektne, ale pokud mate vedle sebe oba telefony, zjistíte, ze nový 3G ma senzory na stmívání obrazovky pri volání posunuty jinam nez původní iPhone!!! Tzn. ze kdyz dokončíte hovor, nemuzete tel. vypnout, protože je pořad černá obrazovka - senzor je zakrytý koženým pouzdrem!! - Dá se zamozřejmě vyseknout otvor v mistě senzorů, že jo, ale aby jste hned nekdo nereklamovali telefony. Nepoznáte to jinak než když dáte oba telefony k sobe a na jasném slunci - jinak ne - pod urcitým uhlem uvitíte 3 senzory jinak posazené
Hezky den všem - atyp
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé