iPhone 5S zadní ochrana krytu : FOLIE X LEATHER CASE

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

LiborPolak | pát zář 19, 2014 12:08 pm

iPhone 5S zadní ochrana krytu : FOLIE X LEATHER CASE

Uvažuju co koupit na zadní ochranu krytu, vepředu mám folii, a na zadnim krytu ještě folii z výroby. Dnes mi došel nějaký laciný plastový ohebný kryt, ale mám strach aby mi neodřel hliník, tak chci investovat bud do folie na zadni kryt, nebo do orig. leather case. V pouzdře nikdy nebude iPhone vypadat tak dobře jako bez něj, nevynikne tak dobře. Ale zase pouzdro ho více ochrání. Co upřednostnujete vy?
Host
Host
 
Příspěvky: 92
Registrován:
ned srp 07, 2011 3:16 pm

Uživatelský avatar mike-biker | pát zář 19, 2014 12:09 pm

Re: iPhone 5S zadní ochrana krytu : FOLIE X LEATHER CASE

Já sám jsem hned s iPhonem zakoupil Leather case a naprosto v pohodě. Sice je červené a po roce tvrdého užívání je ošoupané, ale telefon ochránilo perfektně. :)
iPhone 11 Pro Max Space Grey
iPhone 6 16GB Silver as reserve
MacBook Pro Retina 15" Mid 2014, i7 4x2,5GHz 16GB RAM 256GB SSD + 256GB Jet Drive.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3352
Registrován:
ned říj 09, 2011 12:39 pm
Bydliště: Jesenice

Uživatelský avatar hd_ | pát zář 19, 2014 5:21 pm

Re: iPhone 5S zadní ochrana krytu : FOLIE X LEATHER CASE

Ja uprednostňujem zadný kryt. Mám obyčajný priesvitný, z takého matného materiálu, perfektne sa to drží v ruke. Určite by som niečo na zadnú stranu dal, minimálne na toľko si svoju investíciu do iPhonu cením. Samozrejme je rozdiel, keď ideš po meste a vidíš nejakú pipinku, ktorá má na svojom iP veľký gumenný kryt káčera Donalda, ešte najlepšie s nejakými trčiacimi ušami, ktoré predlžujú ten kryt o 5 centimetrov. :D Každopádne bez krytu vyzerá iP vždy lepšie, ale osobne som volil teda taký, ktorý k nemu maximálne farebne pasuje + je pomerne tenký, ale ochráni všetko čo treba. Takže v konečne dôsledku ani nie je skoro cítiť, že tam niečo je.

/Edit: momentálne sa zo stránky xtremeguard dajú objednávať prakticky všetky produkty s 85 % zľavou, ak v nákupnom košíku zadáte kód Perfect85off. Ja som si tak objednal ochranné fólie na 5S (dopredu Spartan Tempered Glass v hodnote 50 USD a na zadnú stranu telefónu Back Screen Protector v hodnote 7 USD). Celkovo by ma to vyšlo cez 50 € aj s poštovným, takto to mám za 11-12 € maximálne.
Host
Host
 
Příspěvky: 38
Registrován:
stř zář 17, 2014 8:55 pm

Uživatelský avatar kengura | ned zář 28, 2014 1:29 pm

Re: iPhone 5S zadní ochrana krytu : FOLIE X LEATHER CASE

Ja som dnes nahodil toto :
http://www.ebay.com/itm/MO-MAT-Toughened-Tempered-Glass-Screen-Protective-Film-For-Iphone-4-4s-5-5s-5c-/121370111725

Pred tym som pouzival noname folie. Tieto folie mam aj na zadnej strane pretoze pod obalom sa zhromazduje prach a trenim sa odiera aj zadna strana. Obal mam od Ozaki. Ma len 0.3mm a pocitovo mate pocit ze telefon nezmenil velkost. Neviem ako ochrani iphone pri pade ale na bezne suchance mi pride idealny.
iPhone 6S 64GB Silver + Leather Case - Midnight Blue
iPad Mini 4 64GB Silver + Silicone Case/Smart Cover - Midnight Blue
Apple Watch Sport 42mm Gold Aluminum Case with Midnight Blue Sport Band
Macbook Pro 13 Retina (Early 2013)
Apple TV 32GB
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 343
Registrován:
čtv zář 19, 2013 8:45 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé