iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

fajnman | sob bře 22, 2008 11:22 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Chtel bych si koupit pouzdro, nejlepe kozene, co kry je cely iphone hlavne po bocich a melo otvor na sluchatka, nevite o necem za dobrou cenu?
 

Julek | ned bře 23, 2008 8:45 am

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

projdi toto fórum několikrát se to řešilo + se podívej na naše doporučené prodejce, určitě něco budou mít a jsou to navíc lidé i aktivní na fóru tak se můžeš i domluvit..



.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

fajnman | ned bře 23, 2008 10:11 am

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

No praveze jsem prosel forum, nasel internetove adresy i obchody, ale moc penez. Jinak vetsina prodejcu na foru, uz toto zbozi ma vyprodane.
 

Uživatelský avatar Ghost | ned bře 23, 2008 7:21 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Ahoj všem. Pořád zkoušim pouzdra, který bude nejlepší. Nemáte někdo toto?
http://www.maczone.cz/_produkt/artwizz- ... 213791934/. Zajímalo by mě jak jste spokojený. Díky.
Iphone 4 16 GB Vodafone
IPAD 4 Retina 32GB
Kiteboarding - Kiteshoping@gmail.cz
Kitefree - Trans, Ozone
Military Paintball Team Skalkajda
Host
Host
 
Příspěvky: 121
Registrován:
pát bře 07, 2008 11:54 pm
Bydliště: Fr.Lázně

s0ny | ned bře 23, 2008 8:00 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Ten kryt vypadá dobře, ale zajímalo by mě jak je řešená ta přední část. Jestli je to něco ve stylu fólie nebo plast, který by asi snížil citlivost na dotyk.
 

Julek | ned bře 23, 2008 9:38 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

fajnman píše:No praveze jsem prosel forum, nasel internetove adresy i obchody, ale moc penez. Jinak vetsina prodejcu na foru, uz toto zbozi ma vyprodane.


co tohle poslední příspěvek je to pár korun. ?


.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

fajnman | ned bře 23, 2008 9:53 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Myslel jsem, ze citace jsou zakazane, ale asi ne pro moderatory.. :-) Jinak malo penez, chudi studenti. Chtel bych neco, kam iphona muzu strcit, a byl tam cely, ne aby nekde trcela hrana a tak, proste kompletni ochrana plus dirka na sluchatka. Jinak ma spise zkusenost s kozenymi poudry, vyborde tlumi naraz, pokud to mas v polykarbonatu, tak ten naraz tak netlumi, ale spise prenasi na pristroj. No objednal jsem si http://www.1m.cz/detail/7527/pouzdro-ko ... le-iphone/

ale nevim jak to vypada, ma nekdo zkusenosti? Prinejhorsim poslu zpet. :-)
 

iMaty | ned bře 23, 2008 10:41 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Tak jsem vyzkoučel od polykarbonátovýh pouzder,které mi podřely zadní stranu iphonu až po kožené a asi půjdu do výše uvedeného kvalitního http://www.vajacases.com/ kdyžby někdo v dohledné době objednával,tak bych měl taky zájem
 

Uživatelský avatar toncek | ned bře 23, 2008 11:43 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Já koupil kožené pouzdro na ebay za 200 Kč i s poštovným..Díra na sluchátka tam je..Je tam vzadu i díra na foťák, kterou tam někdo jak je vidět po domácku vypálil..raději kdyby to nechali tak..Hoši číňstí byli moc aktivní :)

Jinak pouzdro slouží dobře už asi 6 týdnů..Mám ho pouze na přenášení, abych mi iPhone nelítal jen tak po tašce nebo v kapse..

to fajnman: citování určitě není zakázané, pouze je zakázano citovat předchozí příspěvek..Nebo pokud je citovaná zpráva příliš dlouhá, tak není třeba citovat ji celou, ale pouze část na kterou reaguješ :wink: To jsou obecně platná pravidla na většině fórech :wink:
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

Julek | pon bře 24, 2008 12:35 am

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

fajnman píše:Myslel jsem, ze citace jsou zakazane, ale asi ne pro moderatory..


přečti si dobře co se tu píše :
viewtopic.php?f=15&t=1751

bwt moderátoři mohou opravdu cokoli ..

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

Uživatelský avatar Ghost | pon bře 24, 2008 4:47 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Tak já jsem tedy nakonec zkusil tohle
http://www.maczone.cz/_produkt/artwizz- ... 213791934/
Už to tady někdo i popisoval. Osobně jsem moc spokojenej, akorát se občas přilepí sklo na obal a vypadá to, jako by jste měli rozbitý displej. Je potřeba taky často čistit přední stranu obalu a přední hrana je trochu ostrá. Akorát by mě zajímalo co se stane, až třeba spadne z větší výšky, tím, že je v poly..obalu. No a jednou týdně vyndat a vyčistit nečistotu.
Iphone 4 16 GB Vodafone
IPAD 4 Retina 32GB
Kiteboarding - Kiteshoping@gmail.cz
Kitefree - Trans, Ozone
Military Paintball Team Skalkajda
Host
Host
 
Příspěvky: 121
Registrován:
pát bře 07, 2008 11:54 pm
Bydliště: Fr.Lázně

Julek | pon bře 24, 2008 5:00 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

přesně tento obal mám používám teď jiný..ale telefon je celý velmi dobře chráněný.. truchu mi vadili ty ostré hrany jak popisuješ při telefonování bez HF mě to občas rejplo do ucha...

viz mé příspěvky na této stránce dole v tomto vlákně :

viewtopic.php?f=3&t=8&st=0&sk=t&sd=a

.

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

oldrich.mladek | pon dub 07, 2008 10:56 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Doporučuji taky Vajacases.com, jsou to luxusni kousky, většina pouzder lze vyšperkovat: lze zvolit odstín kůže, nechat si vytvořit text na pouzdro nebo grafické logo atd. Rozhodně budu objednávat některé levnější :-)
 

soustek | pon dub 07, 2008 11:35 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Hehe jako pekny cases, ale jeden case stoji jak pulka founu, to si radsi koupim jeste jeden a po zniceni vymenim :)
iFoun 2G 1.1.2>1.1.4 (ZiPhone 2.5)>2.0 (winpwn2.0.0.3)>2.0.1 (winpwn 2.0.0.4)>2.0.2 (quickPWN)>2.1.>3.0>3.1 (CustomIPSW)
iFoun 3G 3.01>3.1>3.1.2>jlbrk Blackra1n>4.0>4.0.1 jlbrk redsn0w
iFoun 4 white 4.3.3>5.0
iFoun 5 white
Host
Host
 
Příspěvky: 76
Registrován:
ned led 06, 2008 3:06 pm

drakula | úte dub 08, 2008 2:17 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Nevite nekdo kde by se dala sehnat nova dokovaci stanice, prosel jsem uz skoro vsechny eshopy co me napady a nic.... Vsude maj jen synchronizacni kabely, ale uz ne kolebku.

Dik
 

Uživatelský avatar rony | úte dub 08, 2008 2:24 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

cables.cz a apple.com
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

Uživatelský avatar spachal_tmp | úte dub 08, 2008 3:01 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

>drakula: na eBay za par susni .. vyhledej si "iphone docking" nebo "iphone station" a uvidis :)
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

1vita1 | úte dub 08, 2008 8:43 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

no pokud chces,tak se mi jedno nekde vali ktere nebudu potrebovat :)
 

drakula | stř dub 09, 2008 7:52 am

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

No pokud ho nebudes potrebovat tak mi prosim napis cenu na PM. Dik
 

Koutas | ned dub 20, 2008 2:58 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

co nevidet mi prijde iphone a chci si koupit pouzdro, ale chci jen "kapsicku" mate s nejakou nekdo zkusenosti? nevim jestli koupit treba tuhle http://www.maczone.cz/_produkt/artwizz- ... 066979061/
nebo objednat nejakou od SENA ?
• iPhone 5 16GB White
• MacBook Air (mid 2011)
• iPad 3rd gen 32GB 4g
• Apple TV 1080p
• iPhone 2G 8GB
Host
Host
 
Příspěvky: 42
Registrován:
čtv bře 06, 2008 4:47 pm
Bydliště: Praha

fajnman | ned dub 20, 2008 3:59 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

kapsicku bych nedoporucoval, nechrani rohy, spadne ti a mas tam oderek, znam to.. ja jsme spise priznivcem pruhlednych pozder, zajimave nabizi sony.
 

Ondris | pon dub 21, 2008 1:54 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Zdravím, já si koupil Cozip kryt a fólii a jsme maximálně spokojený..Jemné pogumování neklouže,nezakrývá žádné konektory,nepřidává na velikosti a sedí perfektně.. 500 i s poštovným je super investice.
 

drol | sob kvě 03, 2008 12:42 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Zdravím, celkem by mě zajímalo, jestli někdo máte zkušenosti se sluchátkama Griffin TuneBuds. Líbí se mi na nich, že nepřijdu o mikrofon a dálkový ovládání muziky... a nemusim nic rozebírat ani pájet. Nejsem nějak extra velkej audiofil a proto základní otázka ... JE V KVALITĚ REPRODUKCE poznat nějaký rozdíl oproti klasickým originálním peckám ???
 

Uživatelský avatar drsny | sob kvě 03, 2008 1:08 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

mam je a jsem s nima spokojenej. jedine, co mi malinko vadi, je ze je ten kabel trosku tuhy diky textilnimu opleteni. aj rovnez nejsem zadny audiofil ;-) a jsou cerne, coz se mi k iphone libi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1414
Registrován:
sob pro 08, 2007 8:38 pm
Bydliště: litomerice

Pantani | sob kvě 03, 2008 1:39 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

Nezkoušel někdo to originální Applový sluchátko k iPhone? Někdo se tu po něm sháněl (už nevím kde). Jen jsem chtěl tak trochu varovat - když jsem tu po něm tenkrát viděl sháňku, něco jsem si o něm přečetl z reakcí majitelů na http://store.apple.com/1-800-MY-APPLE/WebObjects/AppleStore.woa/wo/StoreReentry.wo?productLearnMore=MA817LL/A
a podle těch reakcí tam to vypadá, že to u applu odflákli. Někdo doporučoval místo toho Jabra BT2040. Má někdo nějaký zkušenosti?
Je to teda jen na baterku, takže nabíjet normálně se to nedá... :(
Pište vaše požadavky ohledně iOS na iPhone feedback popř. iPad feedback a k iCloud na iCloud feedback, jinak si tu nestěžujte že to něco neumí
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 905
Registrován:
ned úno 10, 2008 1:50 pm
Bydliště: Litomyšl

Uživatelský avatar rony | čtv kvě 08, 2008 5:58 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

recencia na proporta puzdro.
/\/\ /\ > /\ / Facebook skupina Uživatelé Apple Watch a fb.com/forum.iphone.cz
 mba i7  iPhone  4  5S  X  iPad Pro  Pencil  TV4  HomePod  WATCH  AirPods
Klub čistého iOS
Klub čistého iOS
 
Příspěvky: 18993
Registrován:
pát pro 14, 2007 12:37 am
Bydliště: mám niekde

ava | čtv kvě 08, 2008 6:11 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

mě se to moc nelíbi...a ta barva :?:
Iphone 16G 1.1.4, po delší době 3.2.3 a šilhám po Iphone 4' , iPad 2 stále IPhone 1 a 4S, New iPhone 5S,
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 198
Registrován:
úte dub 08, 2008 1:19 pm

ELEMENT | sob kvě 17, 2008 12:57 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

To: Koutas

Ja mam tohle kožené pouzdro stylu "kapsička" a musím říct že jsem maximálně spokojený.. Je tedy pravda že nechrání vrchní část telefonu ale pokud s ním zacházíš jako já velice opatrně :D ...nemůže se mu nic stát.. Pádům je třeba se holt vyvarovat. Jinak je elegantní, nezvětšuje v podstatě nijak velikost telefonu takže ideální jentak do kapsy.. :)
 

ilijusin | sob kvě 31, 2008 2:25 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

nemam zmakli tento topic, takze jestli tu tohle uz je nevim, ale pridat to rozhodne chci

MM 50 iP Earphones for iPhone
Obrázek
Sennheiser, a global leader in electro acoustics, introduces the MM50 iP Stereo Headset, tailormade for the iPhone. Excellent communication capability with supreme mobile music experience.

stranka produktu

Tyto sluchatka jsem si koupil osobne v Apple store v Anglii tento tyden. Duvody pro koupi byly nasledujici:
*Sennheiser - mam s nima vyborne zkusenosti
*nahradni spunty - predtim jsem pouzival Sennheiser CX300 spolu s redukci, redukci jsem ale ztratil a aby toho nebylo malo ze sluchatek jsem ztratil "polstarek" a nahradni jsem nemohl nikde najit. Na tehle sluchatkach je super ze sou temer totozne s tema CX300 takze jsem mohl pouzit nahradni spunty od techto a tim jsem dostal par vybornych sluchatek
*doporuceni prodavace Applu (divil jsem se ze mi nedoporucil ty za 130liber...)
*moznost prepinat hudbu tlacitkem na mikrofonu

a ted ke sluchatkum samotnym:
Jsou to tzv. in-ear sluchatka, to jest ze vam hezky vklouznou do ucha a dost obstojne izoluji od vnejsiho hluku. Zvuk je jak se u Sennheiser da cekat velice dobry. Na "pecky" je to parada, ale prece jen s velkyma sluchatkama na domaci poslech se porovnavat nedaji. Pocitil jsem maly rozdil v kvalite zvuku oproti jiz zminenym CX300, pri vetsich hlasitostech nejsou tak dobre, ale porad hraji vyborne a kdyz je tam redukce vnejsich zvuku neni ani duvod to poradne "ohulit". Vcera jsem dostatecne otestoval mikrofon. A telefonuje se super, lide me slyseli paradne a ja je taky.
Tot asi vse ode me k temto sluchatkum, nakonec muzu uz jen doporucit...
 

X_Dancer | úte čer 24, 2008 12:59 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

nevíte, kde by se dalo sehnat tohle???

http://www.rockridgesound.co.jp/product ... tml#iphone
 

clie | úte čer 24, 2008 3:43 pm

Re: iPhone Accessories, pouzdra, sluchátka ap.

použij google a hledej iClooly, hned třetí odkaz je na nějakej shop, ale ta cena je nehorázná 8)
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required
Předchozí

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé