FM transmiter frekvence

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pesi | čtv zář 04, 2008 10:27 am

FM transmiter frekvence

Je tady sice nekolik diskusi s tematem o FM transmiteru, ale nikde jsem nevidel jake frekvence jsou v kterych oblastech "osvedcene". Je tu rada spokojenych uzivatelu, tak bych je chtel poprosit. Muzete zverejnit sve frekvence, ktere s oblibou pouzivate a z jake casti ceska jste? Rekl bzch ye nejmen spokojeni budou z okoli Prahy, kde se dira prakticky neda najit. Alespon ja ji hledam uz par dni a stale nic :( . Nejlepsi zatim se mi osvedcila 107.9, ale nesmim do severni casti Prahy. Na jihu (Modrany, Libus docela jde :) )
Dik, Petr
Host
Host
 
Příspěvky: 2
Registrován:
čtv zář 04, 2008 10:13 am

mahmuda | čtv zář 04, 2008 12:59 pm

Re: FM transmiter frekvence

Na tohle ti odpovi kazdy jinak a zadna z tech odpovedi nebude mit pro tebe valnou cenu, jen vznikne dloooouhe vlakno. Pri hustote nasich FM vysilacu staci, jak jsi sam poznal, posunout se o nejaky ten kilometr a je vsechno jinak. Proste v kazde lokaci musis hledat znova diru na pasmu.
 

Uživatelský avatar masklin | čtv zář 04, 2008 1:02 pm

Re: FM transmiter frekvence

Ja uz to pouzivam jen jako nabijecku. Ztratil jsem nervy to porad preladovat a na muziku mam kazetovy adapter, protoze jeep nema aux vstup.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

mahmuda | čtv zář 04, 2008 1:07 pm

Re: FM transmiter frekvence

Pravdu dis, v aute uz je to opravdu na nic - preladujes kazdych par kilaku, kazetovy adapter jsem take pouzival, v novem aute ale uz mam jen cd tak musim vykoumat neco jineho. Jistym resenim je upraveny vysilac na trochu vetsi vykon, coz je technicky mozne, nicmene u nas nepovolene. Pravda jen, ze pak muzes vysilat soukrome radio treba pro pul sidliste. :D
 

Uživatelský avatar masklin | čtv zář 04, 2008 1:15 pm

Re: FM transmiter frekvence

@mahmuda: a kdyz pojedes v kolone s kamarady tak si date soukromou parbu za jizdy :-D ja mam ve firemni oktave taky jen CD ale nastesti i AUX. Poptej se, pro vetsinu radii je dnes uz delaji a nebo se daji dodatecne pripojit i od jine znacky.
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Uživatelský avatar quak | čtv zář 04, 2008 10:27 pm

Re: FM transmiter frekvence

Hlavním problémem všech FM transmiterů je poměrně vysoká úroveň šumu. Zkoušel jsem jich několik a ani jeden nebyl použitelnej. Kabel rulezz. :-)
The best 4 windsurfing - http://www.surf-centrum.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 229
Registrován:
úte srp 26, 2008 2:16 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé