Zožltnuté handsfree

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Sven | stř zář 10, 2008 6:06 pm

Zožltnuté handsfree

Ani nie po 2 týždňoch používania iPhone 3G som si všimol, že snehovo biele príslušenstvo k iPhone, tzn. nabíjačka a slúchadlá, mi začali žltnúť. Najviac je to vidno na kábli slúchadiel, ktorý sa mi spočiatku zdal nejaký špinavý. Potom som si všimol, že sem-tam je zožltnutý. To isté je aj nabíjačka.
Máte niekto podobný problém?

Príslušenstvo udržiavam v perfektných podmienkach - všetko v krabici, príp obale. Očividne to musí byť spôsobené reakciou materiálu, lebo nabíjačku a slúchadla nenosím spolu a nie sú na jednom mieste. Obe sú však zožltnuté.

Ak nabíjačku pretriem prstom, opäť je biela. Taktieť aj slúchadlá, konkr. špunty do uší. Ale kábel je drsný, ten sa očistiť nedá. O nejaký čas však aj nabíjačka aj špunty zožltnú opäť.

Táto žltačka mi vadí, pretože jednak slúchadlá vyzerajú špinavé a jednak kvôli tomu, že žlté špunty môžu v niekom evokovať zanedbanie mojej hygieny :D A dajte teraz niekomu niečo vypočuť....
iPad 2 32GB 3G white
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
pon bře 24, 2008 9:34 am

Uživatelský avatar Almi | stř zář 10, 2008 7:32 pm

Re: Zožltnuté handsfree

sorry za OT, ale nie si náhodou silný fajčiar? :lol:
inak sa priznám, že niečo také počujem prvý krát.
používam origo sluchatka a sú snehovo biele a nepoužívam žiadne púzdra.
sluchatka k môjmu predošlému iphone som mal taktiež úplne v pohode a používal som ich takmer 8 mesiacov.
iPhone X space gray 64 GB,
Apple Watch 44mm space gray,
MacBook white 2.1GHz, OS X Lion 10.7.5
iPhone.cz
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1052
Registrován:
pon pro 10, 2007 7:12 pm
Bydliště: Košice, Slovensko

kbenes | stř zář 10, 2008 9:14 pm

Re: Zožltnuté handsfree

Mno, mam novej iP a prislusenstvi zatim krasne ciste, a diky tomu, ze je takove pogumovane, tak se necistoty daji setrit, zadneho zloutnuti jsem si zatim nevsiml...
 

Sven | čtv zář 11, 2008 6:38 pm

Re: Zožltnuté handsfree

Hm, no to ma dosť prekvapuje, čo píšete. Som nefajčiar :D Vyskúšam skladovať príslušenstvo v nejakom inom obale.
iPad 2 32GB 3G white
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
pon bře 24, 2008 9:34 am

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé