Zalozna nabijacka

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Michalll1 | čtv zář 11, 2008 10:31 am

Zalozna nabijacka

mate niekto zaloznu nabijacku Brando na iPhone 3G? ste spokojný? oplatí sa, alebo je este nejake ine riesenie?
 

Uživatelský avatar Beavers | čtv zář 11, 2008 4:52 pm

Re: Zalozna nabijacka

O nabíječkách se tu diskutovalo dost během léta. Zkus hledat, získáš možná i odpověď na svou otázku, ale určitě se dozvíš něco zajímavého. To do té doby než ti někdo odpoví na tvůj dotaz.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 5789
Registrován:
úte črc 01, 2008 3:17 pm

clie | pon zář 15, 2008 3:25 pm

Re: Zalozna nabijacka

Měl bys uvést, kterou přesně myslíš, v nabídce jich je několik ;-)
 

lordpda | ned zář 28, 2008 4:09 pm

Re: Zalozna nabijacka

Hmm záleží co myslíš, viděl jsem bateriovou, ale ta je pouze pro iPhone (ne 3G) a potom třeba solární (ta je univerzalní - dá ti prostě ze slunce USB výstup :-))

mrkni tady:

Url na e-shop zmazany. Precitaj si pravidla fora. Paly


Michalll1 píše:mate niekto zaloznu nabijacku Brando na iPhone 3G? ste spokojný? oplatí sa, alebo je este nejake ine riesenie?
 

ls8 | ned zář 28, 2008 4:14 pm

Re: Zalozna nabijacka

Muzes koupit libovolnou nabijecku s USB vystupem - zapojis do ni originalni kabel co mas k iPhonu nebo iPodu. Pouzivam tuto a je naprosto v pohode.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

clie | ned zář 28, 2008 8:35 pm

Re: Zalozna nabijacka

To co tu uváděl lordpda vůbec nedoporučuji. Nabíječky na tužkovky jsou úplně k ničemu. Né náhodou se nazývají nouzové - je to opravdu nouzové řešení k ničemu. Problém je v tom, že výstupní proud i napění je velice nízké a nedokáže telefon pořádně a dostatečně rychle nabít, tedy v lepším případě je to "udržovací" a vtom horším pouze "oddalovací" externí baterie. Měl jsem několik typů těchto externích baterií v nabídce a jen některé jsou v reálu opravdu použitelné. Ty na jednu AA jsou jen vyhozené peníze.

Bohužel něco podobného je i u solárních článků. Jednu dobu jsem je sháněl a dostal jsem se ke stejnému probloému. Sice slibují třeba 1000mAh kapacitu vestavěné baterie, ale nejspíše to bude obyčejný nabíjecí článek - podle ohlasů je doba nabíjení v lepším případě 6 hodin.
 

Semtex | sob lis 08, 2008 9:19 am

Re: Zalozna nabijacka

... a mate nekdo opravdu nejakou solarni nabijecku odzkousenou? pokud by mela kapacitu vestavenyho akumulatoru 2000mA tak by to nemuselo byt spatny. Ze to bude nabijet iP 5-6 hodin nemusi vadit, kdyz uz v okoli kde jste neni jina moznost.
Ja prochazim vsemozny solarni nabijecky, ale vetsinou ty popis od prodejcu je starsny, ani neuvedou typ ci vyrobce aby se to dalo dohledat jinde. Ja bych jim takove prodeje zakazal!!! :evil:
iPhone 4S 16GB fw 6.1.3, O2 tarif Bronz + neomezeny data za 150,-
http://ocarina.smule.com/my/ocarina/user/semtex/
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 237
Registrován:
stř lis 05, 2008 6:00 am
Bydliště: Starovice

veslik | ned lis 23, 2008 12:30 pm

Re: Zalozna nabijacka

Tak jsem našel jenom tu koncovku http://www.dtpobchod.cz/default.asp
Ta by měla snad taky šlapat normálně
Naposledy upravil veslik dne ned lis 23, 2008 12:47 pm, celkově upraveno 2
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 150
Registrován:
pon led 21, 2008 2:22 pm

IPeIPa | ned lis 23, 2008 12:36 pm

Re: Zalozna nabijacka

Ano je tam napojení na usbéčko takže tohle opravdu fungovat bude,pouze stačí napojit na kabel a šup s tim do zásuvky.

A k tomu obchodu :
celou nabíječku koupíš například na aukru za 200,-
a tu samotnou koncovku tady nabízí clie za 99,-
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé