Clarifi - pouzdro od Griffina s objektivem

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

scorpi | čtv zář 18, 2008 6:41 am

Clarifi - pouzdro od Griffina s objektivem

Toto pouzdro od Griffina má posuvný objektiv, který když prstem posunete před čočku fotoaparátu, můžete fotit makro a třeba vizitky.Záběry jsou okamžitě jemnější detailnější, mají přesnější barvy. S Clarifi váš iPhone může zachytit celou vizitku s ohromující jasností. Samozřejmě, Clarifi je také super-ochranné pouzdro, vyrobeno z odolného polykarbonátu, s Cutaways pro přístup k přepínači, sluchátkovému jacku, ovládání hlasitosti a dock konektoru.

Obrázek

cena 34,99 dolarů

více infa na stránkách Griffin Technology
patron iPhone.cz
patron iPhone.cz
 
Příspěvky: 1774
Registrován:
stř bře 05, 2008 7:14 am

Uživatelský avatar Carabei | čtv zář 18, 2008 3:45 pm

Re: Clarifi - pouzdro od Griffina s objektivem

ted je otazka kdy se sem dostane. ze by slo dat na iP se ZAGGem, s tim uz ani nepocitam
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Uživatelský avatar Carabei | úte říj 14, 2008 7:56 am

Re: Clarifi - pouzdro od Griffina s objektivem

tak uz se nam tohle pouzdro objevilo na maczone, jen tam pisou ze "do mesice", snad to stihnou driv, makro fotky jdou i s lupou a to docela solidne ale kdo to ma furt nosit s sebou :mrgreen:
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

ilijusin | čtv led 29, 2009 6:39 pm

Re: Clarifi - pouzdro od Griffina s objektivem

Takze obal dneska dorazil.


Postrehy:
* na prvni pohled obal vypada celkem dobre
* telefon se drzi vcelku pohodlne


Pozitiva:
+ cocka pro objektiv, pomuze predevsim pri foceni drobnejsiho textu (ukazka nize)
+ obal vypada opravdu odolne a verim, ze i je



Negativa:
- okraje obalu jsou znacne vystouple, opravdu zneprijemni a ztizi pristup k tem nekolika HW tlacitkum
- telefon pusobi velice robustne a rozhodne si tim pridate nejaky ten gram do kapsy navic



Zaver:
Pokud casto fotite nejaky text, nebo shanite imitaci makro fotografie. Tento obal by vam mohl vyhovovat. Osobne jsem si ho koupil, protoze casto fotim ruzne papiry do skoly a jak je videt na fotografiich nize, rozdil je je absolutne neuveritelny a zda se mi, ze i kvalita se krapanek zvysuje.
Pokud vsak vite, ze byste makro-cocku nevyuzivali prilis casto, tak bych byt vami tento obal radsi nekupoval. Na trhu jsou mnohem pohodlnejsi modely, ktere vaseho milacka ochrani stejne, ne-li vice.





BEZ makro-cocky

ObrázekObrázek

S makro-cockou

Obrázek
Obrázek
 

Diablo | čtv led 29, 2009 6:54 pm

Re: Clarifi - pouzdro od Griffina s objektivem

Škoda, že prodávají jen verzi pro 3G :( , pokud by byla k dispozici verze i pro starší iPhone, šel bych do toho hned. Ale předpokládám, že tenhle obal prostě na starší iPhone 1G pasovat bohužel nebude....
 

Uživatelský avatar Carabei | pát úno 13, 2009 9:18 am

Re: Clarifi - pouzdro od Griffina s objektivem

tak jsem si včera tento obal koupil, dovezli jim je do istylu, nejdriv mi odchlipl folii, zagga, jak je gelova, tak hold pouzdru trosku ustoupila, ale nakonec se podarilo ji nejak narovnat. je sice pravda ze clarifi zvetsi iphona, ale jsem dvoumetrovej holomek a me se uz nak nahej iphone nedrzi v mych "malych" rucickach dobre, navic foceni textu je uzitecna vec pro studenta, tlacitka mi pripadaji porad dobre pristupna, nebyl jsem si jisty jak to bude s tim rantlem okolo displaye, ale nakonec mi vyhovuje, zamesi kontaktu displaye s podlozkou, neni prilis vysoky a celkovy dojem z predni strany iP mi pripada prijemne konsistentni. jedine co by me mohlo od tohoto pouzdra odlakat je incase slider ci mozna contour flick, ale dokud nebudou v prodeji s moznosti vyzkouseni pred zakoupenim, tak o nich ani nepremyslim.
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

Uživatelský avatar Tea Racer | stř dub 15, 2009 10:59 am

Re: Clarifi - pouzdro od Griffina s objektivem

Tak mám také to pozdro a jsem moc spokojen. Tu folii jsem tam nalepil taky ale nevim jestli se to kolem home tlačitka nebude odlepovat... kdyžtak pujde dolů, prý je stejne na nic :-)
...web o čaji, čajování, motorkách, kaligrafii...

Děkuji, že nežádáte pomoc po soukromých zprávách.
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 4024
Registrován:
pon bře 30, 2009 10:25 am
Bydliště: Tea-Earth.net

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé