DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

N3o21 | pát zář 26, 2008 9:08 am

DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

Určitě to všichni znáte... Ale raději to zde uvedu znovu.
Pokud máte zájem o levné příslušenství, poohlédněte se na DealExtreme.com. Jde o čínský obchod v Hong Kongu, s luxusními cenami.
Telefon bych tam nekupoval. Ale nějaké pouzdříčko, kabel k iPhonu, a podobně. To se vyloženě vyplatí nakoupit.

Rád bych zde vypíchnul několik příslušenství z tohoto obchodu, které mi přijde praktické, některé mám již dokonce doma.

Datový kabel
Snad netřeba popisovat. Vypadá jinak než originál - má na konci delší konektor - opticky. Funguje s iPhone 3G a všemi iPody. Mám doma... Hodí se třeba jako další kabel, aby jste měli zvlášť nabíječku a zvlášť daťák k PC.

Navíjecí datový kabel
Totéž jako výše. Funkční s iPhzone i iPody. Vypadá úplně jinak. Ale je navícejí, a velice skladný. Hodí se jako doplněk k notebooku, případně na cesty. Taktéž mám osobně odzkoušeno.

Dálkové ovládání na sluchátka
Tato věcička mi přijde na půl cesty praktičnosti. Jedná se o ovládání přehrávače v iPhone/iPodu. Tlačítka další písnička, předchozí, play/pause, a ovladač zvuku. Bohužel nemám otestováno, a váhám, jestli objednat. Za ty peníze určitě stojí, ale je trochu nepraktické připojení přes systémový konektor - rozhodně s tím nestrčím iPhone do pouzdra...
Někomu by se to ale mohlo zalíbit.

Kožené pouzdro
Kožené pouzdro pro iPhone 3G. Má snad i výřezy na ty senzory... Osobně nemám tenhle typ pouzder rád, ale mnoho lidí ano. Vypadá slušně... A za tu cenu je to lahůdka...

Nabíječka
Nabíječka pro iPody a iPhone s konektory pro celý svět. Je dražší, ale téměř přesná kopie originálu. Vzhledem k ceně originálu je stejně levná...

Bílé pouzdro
Myslím, že celkem slušivé pouzdro, třeba pro dámy...

Kožený pytlíček
Stylový kožený pytlíček za cca stokorunu... :-)

Toť prozatím vše. Rád bych, kdyby jste zde uveřejnili, pokud na DX najdete nějaké zajímavé příslušenství. Ono, prohrabovat se tím chaosem, co tam vládne není jednoduché.

Obchod je to ověřený - jen dodání trvá třeba týden od zaplacení - platí se kartou přes PayPal. Doba dodání je tak do 14 dní, co mám zkušenosti. Zboží se přepravuje leteckou poštou... A mám dojem, že zásilka do $70 nepodléhá dani ani clu.
Pokud by někdo chtěl něco zakoupit, a nemá PayPal, můžeme se nějak dohodnout. Ovšem pozor na neověřené příslušenství - vyplatí se číst komentáře pod zbožím.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 346
Registrován:
stř čer 25, 2008 1:28 pm

Sp4rh4wk | ned zář 28, 2008 7:04 am

Re: DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

Tak co se tyce ovladani pro ipod, spise bych si priplatil za http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.13773 a mas to i s radiem, dokonce uz to par znamych ma a ke me uz to jede :)
 

N3o21 | ned zář 28, 2008 8:57 am

Re: DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

Tak já moc na rádio nejsem... 16GB muziky mi stačí, a tu 5ti písničkovu smičku v rídiu klidně oželim.
Ale neni to úplně blbej nápad. :-)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 346
Registrován:
stř čer 25, 2008 1:28 pm

Uživatelský avatar spachal_tmp | ned zář 28, 2008 12:58 pm

Re: DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

Jinak k tematu, obchod muzu take doporucit. Doruceni po objednani cca do tydne, platba pres PayPal, plna spokojenost (kupoval jsem sice merici vahy, nic tykajicicho se iPhone, ale i tak me prekvapilo ze doprava je opravdu free :]..).
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

pHp | stř říj 01, 2008 2:30 pm

Re: DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

Ceny jsou opravdu nevídané, ovšem je potřeba počítat i s tím, že jde o jakousi 3. jakost. Kupoval jsem asi 6 drobností. Nevyhodil jsem jen 2. "Kvalita" provedení mnou zatim nevídaná.
 

xslide | stř říj 01, 2008 6:59 pm

Re: DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

S tím uplně nesouhlasím.....kvalita sice není jako od applu, ale vše plně funkční...kupoval jsem dock,kabel, rádio a vše aji poměrně kvalitně zpracovaný na to že je to výroba v číně.

Zatím jsem byl se vším spokojenej a ceny jsou bezkonkurenční.
Obrázek MacBook Pro 13" 2018, Touch bar
Obrázek iPhone XS Max, black, iOS 12
Obrázek Apple Watch 4, black, 44mm
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 2674
Registrován:
sob led 19, 2008 12:37 pm
Bydliště: Brno

N3o21 | stř říj 01, 2008 10:39 pm

Re: DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

já si myslim, že datovej kabel za 20Kč má provedení naprosto skvělé. Stejně tak nabíječka se světovými konektory - téměř jak originál (je sice dražší - cca 180kč, ale vůci originálu je to pořád nic)

Co to bylo konkrétně za věci se kterými si nebyl spokojen?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 346
Registrován:
stř čer 25, 2008 1:28 pm

Uživatelský avatar ygy | stř říj 01, 2008 10:42 pm

Re: DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

Příspěvek smazán. Reaguj jen pokud máš k danému topicu co říci. To co v mnoha případech postuješ považuju za spam scorpi
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1802
Registrován:
stř srp 06, 2008 12:04 am
Bydliště: Žilina

Uživatelský avatar spachal_tmp | čtv říj 02, 2008 12:51 pm

Re: DealExtreme - dobrý obchod pro příslušenství

Jak uz jsem psal, ja jsem take spokojeny. To co jsem si objednal prislo rychle, stalo malo a nejake problemy s kvalitou nepozoruji. Netyka se to sice prislusenstvi na iPhone (to jsem kupoval jen dve folie, na tom asi neni co zkazit), pisu to tedy obecne.
Dnes kdyz neco shanim, zkouknu nejen eBay, ale take i DE :].
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1443
Registrován:
úte pro 11, 2007 4:54 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé