Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

socka | ned zář 28, 2008 1:40 pm

Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

ahoj chci si poridit zesik na sluchatka a vcelku se me libi ibasso. ktery se prodava v US. DAm sem odkaz doufam ze to neni proti pravidlum fora http://www.ibasso.com Prosim mate s temito zesiky nejake zkusenosti?
Dale jsem tam nasel redukci iPod Line Out Dock. Je to redukce ktera ten spodni vystup z iphone predela na jack. Bude tento vystup kvalitnejsi?
diky
Naposledy upravil socka dne pon zář 29, 2008 9:15 pm, celkově upraveno 1
 

shauriq | pon zář 29, 2008 9:12 pm

Re: Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

a smiem sa spytat ake mas sluchatka??
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

socka | pon zář 29, 2008 9:14 pm

Re: Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

na cesty mam denon c551
a na doma si jdu ted kupovat bud denony D2000 nebo AKG 701. Podle toho co mi sedne k uchu.
Procpak?
 

shauriq | pon zář 29, 2008 10:38 pm

Re: Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

no pretoze mam pocit ze u sluchatok s jednym menicom ti stejne bude zosilovac naprd a rozdiel nepocujes.. no.. ledazeby si mal vlci usi... :o))

ale ako sa vyjadril jeden spickovy vyrobca hifi komponentov c oteraz pracuje pre lg: vsetko urcene pre snobov je len oblb na vytiahnutie penazi zo zakaznika

chcel som tym povedat ze v hluku elektricky ci mesta ti to bude naprd.. a doma hudbu z iphonu rozhodne nepocuvam
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

socka | pon zář 29, 2008 11:12 pm

Re: Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

kazdy ma jine predstavy o kvalitni hudbe.
kdyz uz chci ulitnout na hudbe nemusim budit pulku ulice. tehdy nastupuji sluchatka. Sluchatka ktera mi vyhovuji. Rakosniky nepodporuji, a znacky jako sencor atd me neoslovuji. radeji priplatim a rozdil pozna i male decko. Ja jsem socka :lol: Nejsem tak bohaty abych si kupoval levne veci
 

shauriq | úte zář 30, 2008 7:25 am

Re: Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

no to jo... akoze kup si co chces ked ti to urobi radost... ja len ze... keby si si kupil trebars sluchatka ultimate ears fi 3 .. urobilo by to vecsi rozdiel ako zosilovac..

btv.. zosilovace sa pouzivaju na pocuvanie hudby zo spickoveho zdroja - SACD v tomto pripade je to spravne.. nejaka mp3 osekana v iphone proste uz z fyzikalnych zakonov nemoze na 16 ohmovych sluchatkach zniet dobre...

no a pokial by si to chcel fakt na doma a mas spickovy zdroj hudby.. to by so m sa pozeral po sluchatkach a zosilovaci grado ( usa ) alebo edgar (canor -slovensko)
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 447
Registrován:
stř črc 16, 2008 6:42 pm

socka | úte zář 30, 2008 9:53 am

Re: Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

ano grado je spice ve sluchatkach. Cenove zase uplne nekde jinde.
Mp3 v 320kbit je taktez dobre poslouchatelne.
Chtel jsem pomoci s nakupem a ne rozvijet tady debatu. Ale diky za tvuj nazor
 

Uživatelský avatar Carabei | stř říj 01, 2008 7:45 am

Re: Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

rekl bych ze i u sluchatek s jednim menicem muze zesilovac znamenat rozdil, co treba etymotic ER-4?

ty denony a ue se docela vyrovnaji, zalezi na preferencich, mozna take na tom jak je chce uzivatel nosit, popripade jestli chce aby mu neco trcelo z usi(ue)

ja vim ze sluchatkove zesilovace by mely byt k tem lepsim komponentam, vetsinou co lezi na miste a skoro s nimi nejde pohnout, ale proc tedy jsou vyrobci kteri vyrabi prenosne sluchatkove zesilovace? ackoliv treba iPody svoji zvukovou kvalitou zrovna na spicce nejsou, tak v kombinaci s nekterymi sluchatkaci se mohou dit takrka kouzla. :wink:
MacBook Pro Retina 15 10.10
iPhone 6 8.1.2, Etymotic hf5
iPad mini Retina 32GB 8.1.2
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 964
Registrován:
ned srp 24, 2008 3:15 pm

socka | stř říj 01, 2008 8:10 am

Re: Zesilovac sluchatek + redukce iPod Line Out Dock

Me jde predevsim o zesik ktery budu mit na domaci poslech. To ze bude mensich rozmeru tedy i prenosny tim lepe. Zesik prida na dynamicnosti.
Rozodl jsem se nakonec pro AKG K701 misto tech denonu.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé