i-Styles 3G skin

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

mahmuda | pát říj 03, 2008 9:25 pm

i-Styles 3G skin

Zdravim. Mate nekdo nektery z i-Styles 3G skin? Jak Vam slouzi? Da se nekde v CR koupit? Ve vsech eshopech u nas maji jen napsano, ze nejsou skladem.
 

Merediction | ned říj 05, 2008 2:20 pm

Re: i-Styles 3G skin

No ja si uz objednal z ameriky (istyles.com) a vyjde to mnohem levneji za ten skin a dopravu dam celkem nejakych 177kc a v ceskych shopech uplne to stejny stoji 375kc bez dopravy.Jinak odtam uz mam skin na psp a material je to fakt kvalitni takze to doporucuju
 

mahmuda | pon říj 06, 2008 7:56 am

Re: i-Styles 3G skin

Mas recht - pri dnesnim kurzu tak 190 Kc i s dopravou. Neni co resit. Dekan. Me v dotazu slo hlavne o kvalitu. Tak ze spokojen? Drzi? A aplikace skinu? Bublinky, nebo nejaky jiny zadrhel?
 

pannys | pon říj 06, 2008 10:37 am

Re: i-Styles 3G skin

Voni mi to poslou primo do ČR? Z ty Ameriky?
 

Uživatelský avatar masklin | pon říj 06, 2008 11:45 am

Re: i-Styles 3G skin

@pannys nebo pannic nebo co to bylo: jo voni ti to poslou primo do CR, nebo bys to chtel treba pres ukrajinu?

sorry za OT
FW 1.1.4=>2.0.2=>2.1=>2.2=>2.2.1=>3.0=>3.1.2=>3.1.3=>4.0=>4.1=>5.0=>6.0=>7.0
iPhony 2G, 3G, 3GS, 4 a 5 / iPad, iPad2
Když nevíte co by, najdete to v .... Návodu.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 1764
Registrován:
pon črc 14, 2008 10:12 am
Bydliště: České Budějovice

Razerman | pon říj 06, 2008 12:56 pm

Re: i-Styles 3G skin

Kdybyste nechtěli čekat tak T-Mobile má na svých prodejnách taky nějakou obdobu těchto skinů. Prodejní cena je cca 200kč ;-)
 

mahmuda | pon říj 06, 2008 6:35 pm

Re: i-Styles 3G skin

Hmm, dik za echo. Objednal jsem u tdebile. Sice o petku drazsi nez z Emeriky, ale zase to muzu nekomu omlatit o hlavu, kdyz to nebude ono. Jo a neni to obdoba I-Styles ale jsou to origos oni, vyber sice neni jako v kramku za morem (tedy asi pomer 9 ku 322) ale tu co jsem chtel tam jako na potvoru maji. Nekdy se musim mrknout i na stranky sveho operatora :D zatim jsem to moc nedelal, jen kdyz koncila smlouva.
 

Survival | sob říj 11, 2008 6:52 pm

Re: i-Styles 3G skin

Tak jsem si chtěl objednat i-Styles folii a píše mi to, že poštovné stojí 3dolary. Není to nějak málo? :lol:
 

mahmuda | sob říj 11, 2008 9:23 pm

Re: i-Styles 3G skin

Me to tedy pise v eurech a to je 2,22. Malo me to nepripada, uz jsem platil i mene a z nekterych shopu treba i nic. Ale muzes jim poslat klido vic.
 

Survival | ned říj 12, 2008 5:25 pm

Re: i-Styles 3G skin

Takže zaplatím pouze za folie + 3 dolary (2,2 eura) ? Nebo si ještě něco vezme Česká Pošta?

Tvůj následný příspěvek jsem ti smazal. Dokud se nenaučíš editovat svoje příspěvky, bude to tak vždycky. A když nevíš jak, přečti si FAQ. Beavers.
 

mahmuda | pon říj 13, 2008 8:17 pm

Re: i-Styles 3G skin

Smarja, zalatis za folie, zaplatis tri babky za postovne a konec, Ceska Posta, babicka, Klaus ani nikdo jiny si uz nic nevezme, maximalne ti to vezne snedoobcan ze schranky. No a zaplatit "jenom kreditkou" to samozrejmne jde. Jen nerozumim slovu "jenom". Tvoje kreditka je nejak menecenna?

Doplneno: Aha, jsem kun, uz rozumim - "jenom kreditkou" - Ty zadnou nemas? Tak to bych rekl - smula.
 

Survival | úte říj 14, 2008 9:54 am

Re: i-Styles 3G skin

Ne nemám. A pardoooon že sem se zeptal. Už sem rači nebudu ani chodit..
Stejně budete rádi...
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPhone - příslušenství

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé