Seřazení písniček v iPhonu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

tichucko | ned kvě 03, 2009 9:46 am

Seřazení písniček v iPhonu

Čau, prosím Vás může mi někdo poradit jak lze měnit pořadí písniček v iPhonu? V iTunes je to jednoduché,kliknu a seředím podle názvu,interpreta,hodnocení atd. ale nevím jak to udělat v iPhonu. Mám v iPhonu 3 playlisty a v každém playlistu sem měl písničky seřazené tak, že písnička s nejlepším hodnocením byla hned na začátku a nejhorší na konci. Ale teď se mi z nějakého neznámého důvodu zpřeházeli :( nevíte jak je seředit zpět? Díky moc za každou radu :wink:
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát bře 27, 2009 5:22 pm

mik3sh | úte kvě 12, 2009 1:57 pm

Re: Seřazení písniček v iPhonu

Hoj, myslim, ze v iphone se to seradit neda. Poradi si muzes urcovat jen v playlistu On-The-Go. Jinak je to razeno podle toho co vyberes (Artist,Album...)
 

Uživatelský avatar Martyn | úte kvě 12, 2009 4:31 pm

Re: Seřazení písniček v iPhonu

Pokud to nijak nejde, tak je musíš přeházet přes iTunes ručně.. :) ale myslim, že někde to určitě najdeš...
MacBook Pro (2008)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 986
Registrován:
pon lis 24, 2008 2:21 pm

Tarantula222 | úte kvě 12, 2009 5:05 pm

Re: Seřazení písniček v iPhonu

ako zoradis skladby v iTunes tak isto ich budes mat aj v iPhone po sinchronizacii
 

tichucko | úte kvě 12, 2009 7:10 pm

Re: Seřazení písniček v iPhonu

JJ o tom sem psal, že pokud mám písničky seřezené v iTunes podle hodnocení,tak se mi tak zesynchozují i v iPhonu. Ale asi po týdnu se mi zpřeházeli,a jediný způsob jak je seřadit zpět , je že je vymažu z phonu a znova nahraju. A jelikož to trvá hodně dlouho - 30min určitě (cca 7GB hudby),tak je to dost otravné. Tak jestli neznáte nějaký jiný způsob, díky :wink:
Host
Host
 
Příspěvky: 55
Registrován:
pát bře 27, 2009 5:22 pm

Uživatelský avatar Martyn | úte kvě 12, 2009 8:32 pm

Re: Seřazení písniček v iPhonu

V iPhonu to nejde, takže ti asi nic jinýho nezbyde. Tak si v mezičase zajdeš na oběd :)
MacBook Pro (2008)
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 986
Registrován:
pon lis 24, 2008 2:21 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na Hudba

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé