Ako chranite svoj iPod Touch ?

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

CIDaller | ned pro 06, 2009 3:22 pm

Ako chranite svoj iPod Touch ?

Zdravim, včera som si objednal z e-shopu moj vysnivany multimedialny prehravač iPod Touch 3G 64GB... Svoje rozhodnutie utratit bez mala 400 eur nelutujem, ale rozmyslam, že do objednavky dohodim nejake to puzdro na ochranu, ved par eur navyše ma už nezrujnuje... Mal som totiž tu čest vidiet par použivanych iPodov Touch a vyzerali fakt otrasne ! Hlavne tie vyleštene zadne kryty z nehrdzavejucej ocele vyzerali, ako keby boli drhnute šmirglom ! Vyzeralo to fakt otrasne, a na otazku prečo nenosia nejake puzdro/obal mi bolo povedane, že ten leskly nerezovy zadok sa doškriabal skor ako stihli iPod vybrat z krabice, a tak už im bolo jedno či tam bude 100 alebo milion škrabancov... Preto by som sa chcel tomu najradšej vyhnut a to nielen z toho dovodu, že stal dosť vela penazi, ale aj preto, že pri pripadnom predaji strati dosť na cene aj vdaka fyzickemu opotrebeniu. Preto by som potreboval radu od Vas, ktori už mate iPod Touch, že ako chranite vaše iPody, a že či ich vobec nejako chranite... Ponuka puzdier/obalov je naozaj široka, a o to je ťažši vyber... O predne mmineralne sklo nemam strach, to je dostatočne odolne, ale ide mi hlavne o to, že aby som ochranil ten nerezovy kryt... Ake obaly použivate vy ? Co je podla vas najlepšie ? Nejaky silikonovy obal na zadnu stranu, alebo niečo kvalitnejšie z kože a polykarbonatu ? Dufam, že mi vy uživatelia iPodov Touch 1G/2G/3G poradite a pomožete vybrať... Dakujem !
 

WarCZ | ned pro 06, 2009 5:25 pm

Re: Ako chranite svoj iPod Touch ?

ja mam folii od zagg. je to plastova filie na predni i zadni stranu iPodu jsem s ni velice spokojen protoze uz ho dal nemusim nosit v zadnej jinek pouzdu ze ktereho bych ho musel vyndavat.. sam poznas jak je to neprakticke kdyz budes chcit prepnout treba jen pisnicku...

koukni na:
Kód: Vybrat vše
www.zagg.com


je tam dost testu a dobry popis a nejlepvneji te asi vyjde objednat si ji primo od vyrobce.
 

Uživatelský avatar lukas26 | ned pro 06, 2009 5:51 pm

Re: Ako chranite svoj iPod Touch ?

invisibleshield od zagg můžu taky jen doporučit, určitě nejlepší volba!
stojí 25 dolarů na celé tělo...
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 353
Registrován:
úte črc 01, 2008 4:26 pm
Bydliště: Zlín

cef123 | pát pro 18, 2009 1:02 pm

Re: Ako chranite svoj iPod Touch ?

Ja mam toto pouzdro a jsem spokojen :) http://www.pixmania.cz/cz/cz/3849490/ar ... 8z550.html
 

masino | stř led 06, 2010 8:12 pm

Re: Ako chranite svoj iPod Touch ?

teraz mam tento kryt : Obrázek
som kupil za jedno Euro :D cez ebay aj s postovnym :D

najblizsie idem kupit tento kryt.... myslim za 12 euro stoji :

Obrázek
 

Uživatelský avatar Jaro | stř led 06, 2010 8:25 pm

Re: Ako chranite svoj iPod Touch ?

nemám Ipod touch ale mám Iphone ...ale kupil som mu ipod socks ...su to moc fajn ponožky ..:) chránia celý ipod alebo iphone ...idu rychlo dole ale aj nasadiŤ ... ak máš ponožku na ipode a vo vrecku ...a budeš chcieŤ ho vybraŤ ..tak displej bude ako nový ... uplne to vydrhne dysplaj neni taký ucapkaný ..a myslím si že aj zadok ipodu tiež kedže je lesklý ...a navyše je viac farieb ponožiek takže je to Cool ...a stojí to fakt málo ...ak nechceš nič proti nárazom tak by som ti odporučil Apple ponožky :wink:
->Macbook Air 2013
->New Ipad 64Gb 4G White
->Iphone 4S White
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 216
Registrován:
sob črc 19, 2008 8:05 pm
Bydliště: PD

masino | čtv led 07, 2010 11:22 am

Re: Ako chranite svoj iPod Touch ?

no ale to je moc roboty ... ked ti dakto vola, vytiahnut z tej ponozky a pozriet kto vola...zbytocnost... ja mam na displeji foliu... :) takze doskrabany neni
 

WarCZ | čtv led 07, 2010 8:49 pm

Re: Ako chranite svoj iPod Touch ?

on se ake ptak jak chranite svuj IPT ! takze ty zadni plastovy kryty jsou asi k nicemu .. a na IPT te taky tezko nekdo zavola...
 

ipod touch 8gb | pát led 08, 2010 2:07 pm

Re: Ako chranite svoj iPod Touch ?

nevem ale dakde som cital ze je nejaka ceruska na skrabance
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 170
Registrován:
stř pro 30, 2009 2:15 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé