Ipod Touch 4 a Wifi

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Thomasipodtouch4 | pát lis 05, 2010 7:18 pm

Ipod Touch 4 a Wifi

Ahoj, mam IPOD touch 4 a mam stolni pc a internet adsl, router je zyxel P-600 - series a je pres nej vytvorena domaci wifi sit na ktere funguji 2 notebooky. Sit je mimochodem zaheslovana, ted k problemu .. Ackoliv znam klic k wifi siti tak me ho muj IPOD nebre, kdyz zadam klic napise se jen NELZE SE PRIPOJIT K SITI ,,NET1" (tak se jmenuje ta sit ). Fakt uz nevim co s tim. Tak poradte diky :)

Joo, mimochodem, mel sem iphone, HTC D2 a ted mam sonny ericson xperia x10 a na vsechn pristrojich wifi jede v pohode...
 

Lentilek2 | pát lis 05, 2010 7:26 pm

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

mám stejný router a s ipodem 2g se připojím v pohodě
Heslo máš taky dobře,že?Zks do hesla napsat 7C0DEC8936
Jinak ve škole mám kamaráda který má ipod touch 1g,připojí se na tamní wifinu v pohodě,ale já ne
Host
Host
 
Příspěvky: 50
Registrován:
sob říj 16, 2010 9:48 am

Thomasipodtouch4 | pát lis 05, 2010 7:30 pm

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

Necituj předchozí příspěvek, citace smazána. MG

Heslo zadavam samozrejme spravne, jinak by me to nejelo ani na tech mobilech :)

Ted k tve odpovedi... zkousel sem tam napsat to co jsi me psal a nic, porad stejny :(
 

blacks | sob lis 06, 2010 10:25 am

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

co filtrovani mac adres v routeru ?

mel jsem podobny problem, proste ne vsechny pristroje se k zyxelu pripoji, podobny problem jsem mel i s Compexem WPA54, to same Airca8

zrejme neuplnou kompatiibilitou zarizeni

Dlink 825, Dlink900plus, a vsechny rady Belkinu v pohode, Linksys, TP-link take.
Ovise jsem z osobnich duvodu nezkousel, nemam je rad a padaji.

Zkouseno na WEP, a WPA PSKTkip
Host
Host
 
Příspěvky: 33
Registrován:
stř zář 22, 2010 4:47 pm

Thomasipodtouch4 | sob lis 06, 2010 11:28 am

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

filtrovani mac adress v routeru ? ja tomuhle moc nerozumim hele, nevyznam se v tech routerech .. kdyby jsi to mohl nejak podrobne popsat nebo poradit :)
 

blacks | sob lis 06, 2010 12:20 pm

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

mno asi takhle, je to druh zabezpeceni, nastavis si MAC adresu zarizeni ktere smi mit pristup a pak pripadne k tomu druh kodovani WEP WPA atd...
ale u vsech zarizeni je tato funkce v zakladnim nastaveni disablovana, jinak by jsi se tam nedostal s nicim
Host
Host
 
Příspěvky: 33
Registrován:
stř zář 22, 2010 4:47 pm

ipod touch 8gb | sob lis 06, 2010 6:50 pm

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

ja som mal taky problem ze ked som zadaval heslo,tak mi ho nebralo preto ze hned na zacitku mi dalo prve pismeno velke,,ked som vypol capslock tak mi to islo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 170
Registrován:
stř pro 30, 2009 2:15 pm

Thomasipodtouch4 | ned lis 07, 2010 3:24 pm

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

v tom muj problem asi nebude, velkou nebo malou cislici zacit nejde :)
 

Draq | úte lis 09, 2010 11:59 pm

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

Ahoj, mam naprosto stejnej problem, mam Itouch 2G FW 4.0
Na siti mame pripojeny 3 PC, co mi ale hlavne nejde do hlavy je to, ze pred aktualizaci na 4.0 mi to slo
 

moskoun55 | sob pro 25, 2010 11:21 am

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

ahoj
mam uplne stejny problem. Ipod touch 4G, wifi router Zyxel p -600, ale stale se nemohu připojit. Povedlo se tnhle problem vyresit? Jak a kde se da nastavit filtrovani MAC adres?
predem dekuji
 

Uživatelský avatar votrelec005 | sob pro 25, 2010 2:11 pm

Re: Ipod Touch 4 a Wifi

To iste som mal na iP3 ale mam lacny tmobile router. Nenasiel som riesenie, skus vbehnut do administracie a zmenit filtrovanie. Ja som nikde nic nenasiel, no a potom som vypol, zapol router a uz islo... Na vsetkom co mam teraz (pozri podpis) mi vsetko ide. Raz mi desire nesiel pripojit ale ked som odisiel a prisiel domov tak sa chytil.
iPad Air 32GB WiFi | iPhone 5S 16GB White
MacBook Pro 13" Retina
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 423
Registrován:
úte pro 29, 2009 6:04 pm
Bydliště: iCassovia

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron