Folie na iPod Touch 4G

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Uživatelský avatar Black Storm | úte lis 02, 2010 8:12 pm

Folie na iPod Touch 4G

Caute.Mam novy ipod a kupil som si tuto foliu:
http://www.westech.sk/?cls=stoitem&stiid=31126
,ale je uplne otrasna.Je pravda,ze nezanechava odtlacky,ale na slnku vobec nevidno display a naviac uplne rozmazava obraz.Vyzera skoro horsie ako na starom iPode.
Chcem sa opytat tych,co maju iPT 4G,ze ake folie maju.Chcem si kupit inu,lenze na slovensku sa dostanem asi iba k Belkin ClearScreen?.Mate niekto skusenosti?
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 156
Registrován:
pát čer 25, 2010 11:36 pm
Bydliště: Spišská Belá

Marty1703 | sob lis 06, 2010 9:59 pm

Re: Folie na iPod Touch 4G

hele na otazku, co mam na iphone 4 za obal, odpovidam ze jsem zkousel Zagg a to se mi moc nelibilo, pak jsem investoval do obalu plastoveho a taky nic moc, a nakonec sem zustal u stare dobre ponožky na iphona :) sice bez folie, ale display se ti v ponožce nepoškrábe a když ho vytáhneš mužeš si ho ihned očistit a zahrat :) a žádný problém s bublinkami pod folii :) a jeste k tomu se ti display tak blbe neleskne, protože tam nemas folii :D ;) muj nazor ;)
 

ipod touch 8gb | čtv lis 11, 2010 6:49 pm

Re: Folie na iPod Touch 4G

podla mna je folia zbytocna lebo ja som dislpley mal uz vselikde ale nemam ani skrabancek,,
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 170
Registrován:
stř pro 30, 2009 2:15 pm

kamen911 | čtv lis 11, 2010 8:16 pm

Re: Folie na iPod Touch 4G

Denně používám iPod již více než dva roky a za tu dobu se mi na něm objevili dva škrábance. Snažím se k němu chovat slušně, ale jelikož jsem nikdy nepoužíval žádnou folii ani obal a nosím ho různě po kapsách, občas i s jinými předměty, tak se není až tolik čemu divit. Myslím si, že bude stači používat nějaký obal, nebo ponožku jak zmiňoval Marty a iPod bude v bezpečí.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován:
pát srp 29, 2008 9:33 pm
Bydliště: Jablonec

Uživatelský avatar Black Storm | čtv lis 11, 2010 10:47 pm

Re: Folie na iPod Touch 4G

Uz mam Belkin Clear Screen a mam za 6? 3 folie :).Ja tiez zachadzam s ipodom setrne,ale istota je istota.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 156
Registrován:
pát čer 25, 2010 11:36 pm
Bydliště: Spišská Belá

georgeoldman | čtv lis 25, 2010 3:28 pm

Re: Folie na iPod Touch 4G

Sháním také Belkin folii na iPod Touch 4, mám tyto folie na iPhone plus iPad, jsou vynikajici, kdes ji koupil? prohledal jsem i Belkin web, je tam "coming soon" :)
MacBook Pro Retina
iPad Mini
iPhone 5S
Apple TV
AirPort Express
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 224
Registrován:
úte říj 05, 2010 8:40 am

Uživatelský avatar Black Storm | pát lis 26, 2010 9:57 am

Re: Folie na iPod Touch 4G

Ja som si ich objednal z qcomp.sk a prisiel som si na predajnu po nich.Su velmi dobre.Ale neviem ci zasielaju aj do zahranicia.
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 156
Registrován:
pát čer 25, 2010 11:36 pm
Bydliště: Spišská Belá

mart | úte pro 07, 2010 4:57 pm

Re: Folie na iPod Touch 4G

Taky mám iPoda 4 a folii sem kupoval od GECKO a nemůžu si ji vynachválit...
Je fak že nechává stopy po prstu ... ale jinak je uplne čisě průzračná a var perfekne sedí ... jistota je jisota ...
 

Uživatelský avatar Romik | pon pro 27, 2010 6:45 pm

Re: Folie na iPod Touch 4G

Na displeji nemam ziadnu foliu. Naco ? Pokial viem da sa dost tazko poskriabat. A zozadu mam nalepenu foliu z papiernictva ktora povodne sluzi na tvorbu nalepiek. Primerane lepi (nebojim sa zeby tam zostal volaky flak ako ked strhnete nalepku. Snad viete co myslim). Mam ju nalepenu presne tam odkadial sa dotyka iPod ked je polozeny na rovnom povrchu. A je to v pohode. A pouzivam este normalny kozeny obal.
Host
Host
 
Příspěvky: 6
Registrován:
pon pro 20, 2010 5:11 pm

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé

cron