Jak dostanu do ipodu hry??

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

pzery | pon říj 27, 2008 1:05 am

Jak dostanu do ipodu hry??

Dobrý den..
mám probém-a to že nemůžu dostat do ipodu hry.stáhl jsem si pár her do počítače přes itunes, ale když je chci synchronizovat s ipodem, tak se mi nahoře neobjevuje záložka games...normálně ostatní tam jsou, ale tahle ne..nechápu proč??
mám FW 1.1.5 a pokoušel sem se o upgrade na 2.1, ale žádný návod mi nejde..a platit se mi za to nechce

prosím o pomoc
 

Paly | pon říj 27, 2008 1:53 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

V iTunes nie je zlozka Games :) to kde si cital ;)

Ked napojis iPod alebo iPhone (to je jedno) tak sa Ti zobrazi akurat Applications a tam si najdes tu danu app (aj hru) oznacis a das sync.
iPhone XS white iOS 13.x,
 iPhone #1 3.1.3
Orange

MacBook Pro retina 2,5 GHz; 8GB RAM
Čítajte pravidlá fóra!
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 3976
Registrován:
pon říj 29, 2007 8:08 pm
Bydliště: Neďaleko od Košíc (SVK)

pzery | pon říj 27, 2008 10:07 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

mám ipod 2 dny, tak nevím co a jak... proto přidávám tyhle print screeny..prosím poraďte
Naposledy upravil pzery dne pon říj 27, 2008 12:19 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar whisky96 | pon říj 27, 2008 10:23 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

v prvom rade, zmensi ten obrazok, lebo ti ho vymazem (rozhadzujes nam layout fora)

ja by som skusil upgradovat na 2.1, ked ti to uz ten itunes ponuka ..
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 980
Registrován:
stř úno 13, 2008 9:47 pm
Bydliště: Bratislava

pzery | pon říj 27, 2008 10:59 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

n oale mě se za to platit nechce...nemůžete mi prostě nějak říct, jak mám do 1.1.5 dostat hry???
 

Uživatelský avatar Vacil | pon říj 27, 2008 11:42 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

No pokud se nepletu tak hry a aplikace z App Store jednou na iPod Touchi az od FW 2, takze ti nic jinyho nezbyde.

btw : rek bych ze neni zas takovej problem najit na internetu FW 2.1 pro iTouch zadara ....
iPhone 2G 16 Gb 3.1.2 US (24/4/08), prodán :-(
iPhone 4 32 Gb from Vodafone
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
 
Příspěvky: 324
Registrován:
sob led 12, 2008 1:58 pm
Bydliště: Kralupy nad Vltavou

pzery | pon říj 27, 2008 11:47 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

já sem si ho už taky stáhl, ale když sem dal shift+restore a nahrál sem tam ten FW 2.1, tak se mi to ani celý nenainstalovalo a vyhodilo mi to chybovou hlášku č. 1 a když sem v ziphone prepare to upgrade, tak mi to zase v itunes vyhodilo chybovou hlášku č. 5 tak co s tím? :cry:

Edit: Héééy tak jsem si nainstaloval FW 2.0.2 a už to tam jde a to jen díky tomuhle fóru díky..teď si instaluju 2.1 zadara..

I když postuješ nový příspěvek až druhý den, platí i tady, že máš editovat svůj předchozí, pokud si na něj reaguješ sám. Dodržuj, prosím, toto pravidlo. Jak to má vypadat, jsem ti předvedl na úpravě tohoto příspěvku. Beavers.
 

semaniaci | sob lis 01, 2008 12:23 pm

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

ked si to spravis, tak sa ti objavy aj ta vec APPLICATIONS

robil som to braskovi na touchi, takze to mam odskusane a ide to

mam to odskusane na ipode touch 1. gen

ak by vam to nevyslo na prvy krat (nahodou by sa vam pocas procesu odpojil ipod, atd.) da sa to napravit a skusat az kym sa vam to nepodari (no kazdemu aspon trochu sikovnemu to vyde max na druky krat :D)

Obrázek

NEJAKE TIE PLUSY OPROTI STARSIM VERZIAM:
+vedecka kalkulacka
Obrázek

+App Store na Home screene, predpokladam najvascie lakadlo (umoznuje nainstalovat zaujimave aplikacie)
Obrázek

+moznost PRINT SCREENu, stlacenim horneho tlacidla a okruhleho rychlo po sebe

NAVOD:
-porebujeme: ipod touch/iphone s nizsim softom ako 2.0
iTunes (najlepsie najnovsi 8.0.1.)
soft
DOWNLOAD SOFT:
Kód: Vybrat vše
http://www.sendspace.com/file/fq3jzb

1.Zapneme iTunes a pripojme iPod/iPhone

2. Obrázek

3. Obrázek

4. po procese vam napise, ze mate vypojit ipod/iphone,m tak ho vypojite, potom ho vsak zasa pripojte k itunes, synchnite ho a vsetko bude po starom az na novy software :o)
 

juro4446 | úte pro 16, 2008 7:54 pm

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

Nazdar, sorry za OT, ale fakt musim napisat.

Nevedel som si rady s ipodom, na inom fore odpovedali tak ze raz za den, jeden chalan mi pomohol s tym, hladali sme v com moze byt chyba ze tam nemam Applications(vtedy som mal Soft 1.1.5) nakoniec sme narazili tu na tuto temu. To bolo "ziarive svetlo v uplnej temnote" . Hned som vsetkemu pochopil, co mam urobit diki tomuto. Nakoniec som stiahol Ten updare 2,0 a uz ficim na Free apps.

Diki moc.
 

Uživatelský avatar 2L8 | sob pro 20, 2008 11:50 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

Caute, a na FREE apps musime byt zaregistrovani na iTunnes pomocou karty?? Lebo brat ho teraz dostane, ale este nevieme aky to ma FW .. Ci netreba mat nijaku registraciu na kartu, ked ju este nema, aby mohol stahovat FREE apps?
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

schaman | úte pro 23, 2008 9:42 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

nie nemusis,
staci ak si zapnes itunes a das si zobrazit free aplikacie potom das vytvorit konto a tam ti vedla druhov kreditnych kariet da aj none a pomocou toho si spravis cele konto aj bez karty a veselo mozes stahovat free ap. :)
 

Uživatelský avatar 2L8 | úte pro 23, 2008 11:10 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

Ahoj,:) ale to som pocul, ze nie vzdy ide to NONE a robi to problemy .. :( Ale ked to ide takto tak je super. Ved hadam by neboli taki blbi v tej firme, ze by nemysleli aj na to, ze to nemusia mat pracujuci ludia tento iPdo ci iPhone .. :evil:
iPhone 3G, iPhone 5, iPhone 7 iOS 13 bez JB, AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1716
Registrován:
pát říj 24, 2008 6:16 pm
Bydliště: NR

skooty25 | pát led 02, 2009 10:55 am

Re: Jak dostanu do ipodu hry??

kde mužu stáhnout software 2.0 nebo něco jiného. teď mám 1.1.5 a ukazuje mi to jenom že si můžu stáhnou 2.2 ale to my vždycky najede na něco za co musim platit ato fakt nechci. :cry:
Pls poraďte!
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé