Začátečnické otázky ohledně ceny a aplikací ipodu

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

Draq | stř pro 17, 2008 10:54 pm

Začátečnické otázky ohledně ceny a aplikací ipodu

Dobrý den, nepochopil sem z pravidel presne jestli muzu polozit dotaz kde by se dal koupit nejlevnejsi Ipod touch a zaroven aby to byl overeny obchod...
pak bych se eště zeptal jestli se dá čekat zlevneni ipodu ve vánočních slevách?
Pak kdyz mám internet o rychlosti 2mb/s pujde stejne rychle i internet na Ipodu a podporuje prohlížeč safari Java?
a pak este co je to aplikace "nike + ipod"?
Děkuji za odpovědi :D

//spachal: prosim o zmenu nazvu, pomahejte nam udrzovat forum prehledne .. (bylo: Ipod touch- amaterske otazky)
Naposledy upravil Draq dne úte pro 30, 2008 7:46 pm, celkově upraveno 1
 

Uživatelský avatar Gekko gecko | stř pro 17, 2008 11:01 pm

Re: Ipod touch- amaterske otazky

iPOD Touch ma zde na foru samostatnou sekci :wink: tak ji projed:
Vse o iPOD Touch
viewforum.php?f=9
iPhone 5S 16GB Silver iOS 9.2
iPhoneHolik
iPhoneHolik
 
Příspěvky: 2221
Registrován:
pon zář 22, 2008 3:20 pm
Bydliště: Praha

Draq | stř pro 17, 2008 11:05 pm

Re: Ipod touch- amaterske otazky

aha ja ymselel ze tohle je vseobecne o iphonu a ipod touch mohl by to tam nekdo pls presunout?
 

Phill17 | pon pro 29, 2008 2:44 pm

Re: Ipod touch- amaterske otazky

já myslím že je tu v sekci pro ipod touch správně... s tou rychlostí nevím..doma mám 6MB, brácha na notasu chytá přes wi-fi také tu 6tku, u ipodu těžko říct,ale načítání je rychlé,když jsme u toho tak to skusim :

seznam.cz - 5 sec
tn.cz - 9 sec, je to hodně invididuální.. ale s rychlostí jsem spokojenej


videa u youtube.com se loadujou rychle,takže mužeš sledovat v reálném čase.
Safari javu nepodporuje (zatím), řekl bych, že je to otazka času, na flash se pracuje už ted.

co se ceny, tak myslím, že apple není z těch co by rapidně snižoval ceny,takže bych nečekal..ja kupoval svuj touch 32gb 1.generace za 12 500 Kč..
možná jsem udělal chybu, že jsem vzal 32gb..16 by mi v pohodě stačilo a ušetřil bych..

Takže bych ti doporučoval, jestli budeš mít denně přístup k PC kup 16gb, jelikož mezi 8 a 16gb je rozdíl asi 1000 kč, nýbrž mezi 16 a 32gb už to je pres 3 litry.. ale nevím kolik máš rád songu u sebe,mě na to stačí 1Gb, zbytek si poslechnu přes wifinu a s videoklipem..

http://www.ipod.cz je dobrá volba... při koupi takové šperku jakým touch je, nešetři na 100 korunách..touch je zde však myslim velmi levny..

ten nike bude naka sportovní aplikace s minimem využítí typuji :)
 

Draq | úte pro 30, 2008 7:45 pm

Re: [nesmyslný/nevhodný název - doporučuji opravit, jinak mazu]

no ipod uz mam 8gb mi celkem staci...ten nike je nejakej divnej protoze mi pise porad ze nemuze najit senzor..
A kdy pribliznes e odhaduje ze by neco jako Java kdyztak mohlo bejt(mesic ci rok) a nevite kdy bude jb ipod 2g? Díky
edit: este proc se mi v itunes nezobrazi vsechny pisnicky kdyz sou ve stejnym umisteni a maj stejnej format?
 

kamen911 | úte pro 30, 2008 10:38 pm

Re: Začátečnické otázky ohledně ceny a aplikací ipodu

K používání funkce Nike + iPod je nutné si dokoupit senzor a nejlépe i speciální boty od Nike, které mají vytvořený otvor přímo pro tento senzor. Vše potřebné o této aplikaci zaručeně najdeš na stránkách applu. Stačí se jen malinko snažit. Pokud nejsi vášnivý běžec, co dennodenně pobíhá po okolí, tak tě tahle aplikace ani moc zajímat nemusí.
Host
Host
 
Příspěvky: 53
Registrován:
pát srp 29, 2008 9:33 pm
Bydliště: Jablonec

Draq | úte pro 30, 2008 11:10 pm

Re: Začátečnické otázky ohledně ceny a aplikací ipodu

No děkám atletiku ale když někam bežim vetšinou si sebou ipod neberu..nicmene dikes
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé