Wifi na iPode Touch

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

G-Missof | sob led 10, 2009 10:53 pm

Wifi na iPode Touch

zdraviiiim, mam taky problem ze ked sa chcem pripojit na moj router "zyxel", zadam spravne heslo a chcem ist na safari vypise mi, ze nemoze zobrazit stranku, lebo neni pripojeny k internetu... niekde som cital aj take ze v nastaveniach routra je take nieco ze MAC filter, kde sa zada MAC adresa mojho ipodu a uz mi neide net... newiem ci treba este nieco viac spravit lebo ja som len zadal mac adresu a nic viac... stale neide... viete pomoc?
 

Uživatelský avatar toncek | sob led 10, 2009 11:07 pm

Re: Wifi na iPode Touch

Pokud máš na routeru zapnutou filtraci podle MAC adres, pak ano. Musíš tam vložit MAC adresu iPodu. Ovšem pokud tu filtraci zaplou nemáš, tak je tento krok zbytečný.

A k síti se připojíš? Dostaneš platnou adresu, masku, bránu?
iPhone 6 16GB
iPad 4 32GB
MacBook Pro (late 2008, 2.4 GHz, 8GB RAM)
Moderator fóra
Moderator fóra
 
Příspěvky: 3018
Registrován:
pát led 11, 2008 9:21 pm

G-Missof | sob led 10, 2009 11:38 pm

Re: Wifi na iPode Touch

ako vsetko je v pohode hore mi ukazuje znak wifi pripojenia.... v nastaveniach mi ukazuje nejaku ip a subnet mask
 

G-Missof | úte led 13, 2009 3:28 pm

Re: Wifi na iPode Touch

ono bez hesla na routeri mi to ide... ale ja potrebujem to heslo tam :(
 

G-Missof | úte led 13, 2009 7:01 pm

Re: Wifi na iPode Touch

WEP a vsade citam ze kazdemu ide len WPA2.... ja by som to aj chcel zmenit ale netusim ako... treba tam poviplnovat nejake policka a pisane je tam v anglictine takze netusim
 

Julek | stř led 14, 2009 9:47 am

Re: Wifi na iPode Touch

k MAC adrese přiřaď nějakou lokální IP a tu potom natvrdo do iPodu k té tvé síti napiš...

Respektujte pravidla, pak si u mě můžete stěžovat na moderátory.


Obrázek
Administrator
Administrator
 
Příspěvky: 9818
Registrován:
pát říj 12, 2007 9:32 pm
Bydliště: Údlice

mikro | pon led 19, 2009 7:13 pm

Re: Wifi na iPode Touch

G-Missof:
Ja mam na siti nasazanej starickej dobrej Z-com (je to navic jeste jen AP, nikoli router) a mam na nem nastaveny WEP a od zacatku naprosto dokonale funguje. U pritelkyne mam nasazeny router (takovej ten klasickej cernej kvadrik od CC&C) a mam tam nastaveny WEP a taky naprosto bez problemu. Takze nevim komu vsem WEP zabezpeceni nefunguje.
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé