Vypadavajici coverarty 2

Chat fóra: a nikdo. Vstup do diskuze online

wamsik | stř led 14, 2009 6:05 pm

Vypadavajici coverarty 2

Omlouvam se, ze toto tema oteviram jeste jednou ale naposledy nebylo vyreseno. Ja mam stejny problem jako muj kolega co uz o tom tady psal. Nahraju obrazek a v itunes ho vidim ale v ipodu neni a jeste ke vsemu se me vymaze u jinych alb! :-( Mam verzi 2.2

Jsem z toho celkem zoufalej. Prosim pomozte DEKUJU
 

Uživatelský avatar parmin | čtv led 15, 2009 10:40 am

Re: Vypadavajici coverarty 2

Mohu Ti jen doporučit nějaký program na editaci ID3 tagů. Je jich spousta a jsou free.
Před přidáním alba do iTunes nejdřív v tomto programu přídám cover a to ke všem skladbám. Pokud cover nahraješ jen do první skladby, jak tomu většinou bývá, v iPhone se Ti potom při hrání ukáže cover jen u první písničky :(
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

ls8 | čtv led 15, 2009 1:31 pm

Re: Vypadavajici coverarty 2

Tagy zasadne vyplnuji v iTunes, obal vkladam do vsech skladeb alba, nemam zadne problemy na iPhonu ani iPodu Classic.
It's what you do in the dark that puts you in the light.
Starý pes fóra :)
Starý pes fóra :)
 
Příspěvky: 11453
Registrován:
pát črc 11, 2008 6:52 pm
Bydliště: CZ

wamsik | čtv led 15, 2009 2:47 pm

Re: Vypadavajici coverarty 2

Tak to jsem jedinej komu toto dela nebo co? :-(

Ja to vubec nechapu! co delam teda spatne? Kdyz si nahraju pisnicky do ipodu a pak ke kazde pisnicce z toho alba nahraju po jednom obrazek ze slozky kde jsou ty MP3. No a v itunes to vidim ze jsou nahrany a v ipodu neni nic a naopak se smazou z tech alb kde predtim normalne byly. Takze jsem musel vsechny pisnicky vymazat a znovu pridat abych je mel aspon tam kde byly ale je to na ho.vno! Co mam delat?
 

Uživatelský avatar parmin | čtv led 15, 2009 3:20 pm

Re: Vypadavajici coverarty 2

Zkus to tedy takhle.

1. Pust iTunes.
2. Zvol Add Folder (pridat adresar) a najdi si v PC adresar s tim konkretnim albem
3. Songy se Ti nahrajou do iTunes
4. Oznac si je a pres pravy tlacitko mysi uprav vlastnosti souboru (cokoliv z tagu: interpreta, nazev alba, cover, proste cokoliv)
5. Uloz a synchronozuj s iPhone
iPhone 8 * iPad 6 * Mac Mini * Apple TV * AirPods
iPhone expert
iPhone expert
 
Příspěvky: 1286
Registrován:
pát bře 28, 2008 11:56 am
Bydliště: Liberec

wamsik | čtv led 15, 2009 3:52 pm

Re: Vypadavajici coverarty 2

Aha tak podle tohoto navodu me to jde.

Ale stejne presne nechapu proc me to predtim neslo zpusobem jakym jsem to delal predtim...
 

Prehľad diskusií na forum.iphone.cz

* indicates required

Zpět na iPod touch

Kdo je online

Uživatelé procházející toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé